triangle

  Фірмові окуляри

  Зустрічай весняне сонце з модним аксесуаром 🌤️

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Приналежність
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Країна бренду
  Ступінь затемнення
  Матеріал лінзи
  Особливість
  Форма оправи
  Колір лінзи
  Оптичне покриття
  Країна виробництва
  Візерунок
  Захист
  Матеріал оправи
  Тип оправи
  Тип окулярів
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  кешбек 85 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Дивись, хто виблискує! Це ти - в сонцезахисних окулярах від Catwalk Eyewear. Безліч страз по краю і збоку на скронях створюють відчуття справжнього гламуру. Крім того, окуляри зручні в носінні і забезпечують ідеальну захист від сонячних променів - чого ще можна бажати? Аксесуар особливо вишукано виглядає з сукнями. Але ви також можете поліпшити стиль джинсів і футболок. Незалежно від того, який у вас образ сьогодні, ви завжди будете мати чудовий вигляд з сонцезахисними окулярами від Catwalk Eyewear. Модель 121.220.4. Окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/15/140.
  доставка в Польщу
  кешбек 40 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, поляризація, категорія : 3. Оправа-чорний, лінза- фіолетовий градієнт (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи - 54 мм; ширина перенісся - 19 мм; довжина дужки - 142 мм В комплекті футляр, серветка
  доставка в Польщу
  кешбек 34 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Метал, полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, поляризація категорія:3 58*22*138 оправа: чорний лінза: коричневий, в комплекті футляр та серветка
  доставка в Польщу
  кешбек 40 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, поляризація, категорія : 3. Оправа-чорний, линза-чорний градієнт (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи - 51 мм; ширина перенісся - 23 мм; довжина дужки - 143 мм В комплекті футляр, серветка
  кешбек 76 ₴
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Країна бренду США
  Оправа оптична. LS 2039 1129 Розміри: ширина лінзи: 53; ширина містка на переніссі: 17; загальна довжина заушника: 135 мм.
  кешбек 121 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-сірий / Бренд Guess by Marciano / Країна бренду США
  Метричні характеристики: ширина лінзи – 53 мм; ширина перенісся - 17 мм; довжина дужки – 135 мм. У комплекті брендовані футляр та серветка. Флекс-система. Гіпоалергенний ацетат
  кешбек 108 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія: 3 58*16*140 оправа: чорний із золотим, лінза: чорний, в комплекті футляр і серветка (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора)
  доставка в Польщу
  кешбек 30 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад Метал, полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія: 3 60 * 13 * 145, оправа: золотий лінза: фіолетовий градієнт, в комплекті футляр і серветка.
  доставка в Польщу
  кешбек 38 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Поликарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія:3, поляризація. Оправа-чорний, , лінза-чорний, (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи – 52 мм; ширина перенісся - 23 мм; довжина дужки – 139 мм. У комплекті футляр, серветка.
  кешбек 199 ₴
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад Поликарбонат / Країна виробництва Бразилія
  100% зах.від УФ, ступінь затемнення лінзи:3. Метричні характеристики: ширина лінзи – 55 мм; ширина перенісся - 18 мм; довжина дужки – 145 мм.
  доставка в Польщу
  кешбек 36 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Поликарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія:3, поляризація, Оправа-чорний з малюнком, лінза-чорний (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи – 63 мм; ширина перенісся - 11 мм; довжина дужки – 151 мм. У комплекті футляр, серветка
  кешбек 149 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Вельвет, гіпоалергенна нержавіюча сталь / Країна виробництва Італія
  100% зах.
  кешбек 168 ₴
  Приналежність Унісекс / Колір Синій / Бренд Levi's / Країна бренду США
  Сонцезахисний кліп із коричневою лінзою, на магніті. Окуляри можна носити як сонцезахисні, так і іміджеві. Також можна вставити корегуючі лінзи в оправу. 100% зах. УФ, категорія 3 Метричні характеристики: ширина лінзи – 53 мм; ширина перенісся - 18 мм; довжина дужки – 145 мм. У комплекті брендовані футляр та серветка.
  кешбек 162 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Рожево-коричневий / Бренд Roberto Cavalli / Країна бренду Італія
  Колекція оправ ROBERTO CAVALLI від італійської компанії Marcolin – яскрава, екстравагантна, самобутня – створена для незалежних та сміливих жінок, які звикли перебувати в центрі уваги та ловити на собі захоплені погляди оточуючих. Метричні характеристики: ширина лінзи – 51 мм; ширина перенісся - 16 мм; довжина дужки – 145 мм. У комплекті брендовані футляр та серветка. Гіпоалергенний ацетат.
  кешбек 174 ₴
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Persol
  Модель: PO 3033V 944. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 52 мм; ширина містка на переніссі: 18 мм; загальна довжина заушника: 145 мм.
  доставка в Польщу
  кешбек 26 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад Метал, полікарбонат, стрази / Країна виробництва Китай
  100% защ.УФ, категорія: 2, 60х17х145 оправа: золотий, лінза: рожевий з градієнтом.
  доставка в Польщу
  кешбек 40 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, поляризація, категорія : 2. Оправа-чорний, лінза- фіолетовий градієнт (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи - 54 мм; ширина перенісся - 18 мм; довжина дужки - 142 мм В комплекті футляр, серветка
  кешбек 193 ₴
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд BMW
  Метричні характеристики: ширина лінзи – 54 мм; ширина перенісся - 20 мм; довжина дужки – 145 мм. У комплекті брендовані футляр та серветка.
  доставка в Польщу
  кешбек 42 ₴
  Приналежність Дітям / Колір Хакі / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія: 3 51*15*116; оправа: хакі, лінза: коричневий, в комплекті чохол і серветка (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора)
  кешбек 228 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Срібний / Склад Метал, полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія: 3 52*23*140 оправа: срібний, лінза: сірий дзеркальний, в комплекті футляр і серветка (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора)
  доставка в Польщу
  кешбек 38 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Поликарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, категорія:3, поляризація, Оправа-чорний, лінза-чорний (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи – 47 мм; ширина перенісся - 25 мм; довжина дужки – 148 мм. У комплекті футляр, серветка
  кешбек 98 ₴
  Приналежність Унісекс / Колір Білий / Склад Метал, полікарбонат / Країна виробництва Німеччина
  100% защ.УФ, категорія: 3 58*13*135 оправа: білий, лінза: зелено-фіолетовий, в комплекті футляр і серветка (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора)
  доставка в Польщу
  кешбек 40 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-сірий / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Італія
  100% защ.УФ, поляризація, категорія : 2. Оправа-світло-сірий прозорий, рожевий, лінза- фіолетово-рожевий (на фото колір лінзи може відрізнятися від реального на 1-2 тони через різницю в налаштуваннях монітора). Метричні характеристики: ширина лінзи - 53 мм; ширина перенісся - 18 мм; довжина дужки - 141 мм В комплекті футляр, серветка
  кешбек 162 ₴
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад Полікарбонат / Країна виробництва Німеччина
  100% защ.УФ, категорія: 3 63*14*130 оправа: коричневий, лінза: коричневий, в комплекті футляр і серветка.