triangle

  San Clean, Alles GUT!, Eveline Cosmetics

  Побутова хімія, косметика, особиста гігієна

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Приналежність
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Вік
  Аудиторія
  Країна бренду
  Класифікація
  Країна виробництва
  Час застосування
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  кешбек 4 ₴
  -40%

  Серія: Delicate ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ ПРАННЯ Для всієї родини та усіх видів прання – робить білий колір яскравішим та білішим КОНЦЕНТРОВАНИЙ СКЛАД Гелі для прання Alles GUT! дозволяють збільшити кількість циклів прання у порівнянні зі звичайними засобами за рахунок концентрованого складу та зменшення вират на одне прання. ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ Гелі Alles GUT! підтвердили свою відповідність європейським вимогам екологічних критеріїв стандарту ISO 14024. Мають сертифікат. В складі відсутні шкідливі для зоров’я людини та навколишнього середовища фосфати, фосфонати, цеоліти та ароматизатори, що містять алергени. ЗАХИСТ ТКАНИНИ Спеціальна формула гелів Alles GUT! проникає всередину волокон тканин, обережно очищує їх і захищає від передчасного зношування. ЗБЕРІГАЄ КОЛЬОРИ ТА М’ЯКІСТЬ ТКАНИН Гелі Alles GUT! обережно очищують речі, при цьому зберігають кольори насиченими та яскравими. Зберігають м’якість натуральних тканин. Для виробів з вовни та шовку рекомендується використовувати гель Alles GUT! для вовни та шовку, який захищає та не псує натуральні волокна. ВІДМІННО ВИПОЛІСКУЮТЬСЯ Гелі Alles GUT! відмінно виполіскуються зі всіх видів тканин і не залишають слідів та плям після прання.
  кешбек 5 ₴
  -55%

  Серія: Delicate ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ ПРАННЯ Для всієї родини та усіх видів прання – зберігає та насичує темні кольори КОНЦЕНТРОВАНИЙ СКЛАД Гелі для прання Alles GUT! дозволяють збільшити кількість циклів прання у порівнянні зі звичайними засобами за рахунок концентрованого складу та зменшення вират на одне прання. ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ Гелі Alles GUT! підтвердили свою відповідність європейським вимогам екологічних критеріїв стандарту ISO 14024. Мають сертифікат. В складі відсутні шкідливі для зоров’я людини та навколишнього середовища фосфати, фосфонати, цеоліти та ароматизатори, що містять алергени. ЗАХИСТ ТКАНИНИ Спеціальна формула гелів Alles GUT! проникає всередину волокон тканин, обережно очищує їх і захищає від передчасного зношування. ЗБЕРІГАЄ КОЛЬОРИ ТА М’ЯКІСТЬ ТКАНИН Гелі Alles GUT! обережно очищують речі, при цьому зберігають кольори насиченими та яскравими. Зберігають м’якість натуральних тканин. Для виробів з вовни та шовку рекомендується використовувати гель Alles GUT! для вовни та шовку, який захищає та не псує натуральні волокна. ВІДМІННО ВИПОЛІСКУЮТЬСЯ Гелі Alles GUT! відмінно виполіскуються зі всіх видів тканин і не залишають слідів та плям після прання.
  кешбек 2 ₴
  -44%

  Зубна паста номер 1 у країні! Антибактеріальний ефект завдяки компоненту ізопропілметилфенол (IPMP), властивості якого підтверджені клінічними випробуваннями. Знищує бактерії, які осідають на яснах, і ті, які не люблять кисень і осідають у важкодоступних місцях, що викликають захворювання порожнини рота. Фторид натрію укріплює зубну емаль. Ця паста знахідка для кожного! Приємний аромат м'яти усуває неприємний запах із рота, продовжує свіжість дихання.
  кешбек 2 ₴
  -44%

  Ранок без неприємного відчуття в'язкості у роті! Це можливо з пастою Systema повноцінний захист у нічний час, усуває неприємні відчуття у роті, що виникають вранці після сну, такі як неприємний запах. Захисний компонент APG проникає у проблемні місця, де у нічний час збирається безліч бактерій, а антибактеріальний компонент IPMP утворює захисну плівку на яснах. Профілактика періодонтальних захворювань завдяки знищенню бактерій, що спричиняють такі захворювання.
  кешбек 6 ₴
  -55%

  Серія: Extra Power ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ ПРАННЯ EXTRA POWER - для ефективного прання сильно забрудненої білизни • Для всієї родини • Для автоматичного та ручного прання • 2X concentration – низька витрата ПОСИЛЕНИЙ СКЛАД Засоби для ефективного прання Alles GUT! дозволяють отримати більш якісне прання у порівнянні зі звичайними засобами за рахунок посиленого складу з додатковими інгридієнтами. ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ Гелі та рідкі засоби для прання Alles GUT! підтвердили свою відповідність європейським вимогам екологічних критеріїв стандарту ISO 14024. Мають сертифікат. У складі відсутнні шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища фосфати, фосфонати, цеоліти і ароматизатори, що містять алергени. ЗБЕРІГАЮТЬ КОЛЬОРИ. БЕЗ СЛІДІВ. БЕЗ АЛЕРГЕНІВ Рідкі засоби для ефективного прання Alles GUT! відмінно очищують речі, при цьому зберігають кольори, не залишають слідів та розводів. Не містять алергенів, що підтверджено відповідним сертифікатом. Для виробів з вовни та шовку рекомендується використовувати гель Alles GUT! для вовни та шовку, який захищає та не псує натуральні волокна ВІДМІННО ВИПОЛІСКУЮТЬСЯ Рідкі засоби для ефективного прання Alles GUT! відмінно виполіскуються зі всіх типів тканин та не залишають слідів і плям після прання.
  кешбек 2 ₴
  -24%

  Засіб для ефективного та швидкого видалення цвілі, бруду, залишків мила з ванн, раковин, унітазів, кахельної плитки та виробів із пластику. Завдяки збалансованим поєднанням ПАР, гіпохлоридних окислювачів і стабілізаторів «Засіб для видалення плісняви» забезпечує знищення спор грибків, бактерій, плісняви, видаляє неприємні запахи і знімає стійкий чорний наліт, а також має антибактеріальні властивості. Зручне пакування з розпилювачем дозволяє без зайвих зусиль обробити забруднену поверхню.
  кешбек 4 ₴
  -40%

  Серія: Kinder ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ ПРАННЯ Спеціальний гель для автоматичного і ручного прання дитячої білизни з перших днів життя Сертифікат «Без алергенів» Без ароматизаторів та відмінно виполіскується ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНИЙ Екологічно сертифіковані пральні порошки та гелі Alles GUT! підтвердили свою відповідність європейським вимогам екологічних критеріїв стандарту ISO 14024. У складі відсутні шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища фосфати, фосфонати, цеоліти та ароматизатори, що містять алергени БЕЗ АРОМАТИЗАТОРІВ Дитячий порошок та гель Alles GUT! не має запаху. Він не містить хімічних ароматизаторів, які можуть стати причиною розвитку алергічних реакцій. Дитячі речі, випрані дитячим порошком або гелем Alles GUT!, мають природний запах без хімічних домішок NEW ECO FORMULA Завдяки якісно новій формулі складу – NEW ECO FORMULA, яка базується на натуральних компонентах, дитячий пральний порошок та гель відмінно очищує дитячі речі, не пошкоджує структуру тканини, нейтралізує запах та відмінно виполіскується. Концентрований склад забезпечує економну витрату при кожному пранні. ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ Речі виглядають як нові, на них не залишається слідів та розводів після прання. Крім цього, дбайливий порошок та гель Alles GUT! захищає від накипу нагрівальний елемент пральної машини, подовжуючи строк її служби.
  кешбек 5 ₴
  -30%

  Німецький гель для прання чорних виробів Waschkonig Black не тільки видаляє забруднення, що важко виводяться, але також і забезпечує збереження кольорів виробів, тканини виглядають довше як нові. Гель проникає у волокна, а спеціальні захисні агенти роблять тканини м'якшими та приємнішими на дотик, а також забезпечують довше збереження кольору чорних виробів. Легко розчиняється у воді, ефективний навіть за коротких програм прання, не залишає плям від води. Ефективний вже за 20 °C. Надає тканинам приємного аромату. Завдяки використаній формулі гель надає гладкості волокнам тканини, що надалі полегшує видалення забруднень. Гель містить компоненти, що захищають пральну машину від корозії та вапняних відкладень.
  кешбек 1 ₴
  -24%

  Засіб для ефективного та швидкого миття всіх видів побутових, професійних та автомобільних холодильників, холодильних камер та кондиціонерів. Надає поверхні чистоту та свіжість. Усуває неприємний запах, дезодорує. Знищує плісняву, бактерії, грибки.
  кешбек 3 ₴
  -30%

  Гель для прання Der Waschkönig Sensitive був створений з думкою про прання дитячого одягу та одягу для дорослих з чутливою шкірою та схильністю до алергії. Склад засобу спеціально підібраний для чутливої ​​шкіри. Він містить фосфатів і цеолітів (складові, відповідальні більшість негативних реакцій). Завдяки рідкій консистенції гелю висококонцентрований Der Waschkönig Sensitive швидше розчиняється у воді та легше, ніж порошки, змивається з тканини. Пральний гель Der Waschkönig Sensitive ефективно змиває бруд навіть при низьких температурах (працює вже при 20°C!), тим самим захищаючи їх від пошкоджень. Застосовувана формула дозволяє згладити волокна тканини, що ускладнює повторне осадження бруду, а бруд, який потрапив на річ, легше видалити. Гель містить засоби захисту компонентів пральної машини від корозії та накипу.
  -36%

  SC Johnson — сімейна компанія, заснована 1886 року. Уже 130 років виготовляє і продає споживчі товари практично в кожній країні світу.Гранули для прочищення зливних труб.Прочищає засмічення зливних трубЧас дії 30 хвилинВбиває мікробів і усуває неприємний запахБезпечний для всіх видів труб
  кешбек 5 ₴
  -30%

  Гель для прання Der Waschkönig Sensitive був створений з думкою про прання дитячого одягу та одягу для дорослих з чутливою шкірою та схильністю до алергії. Склад засобу спеціально підібраний для чутливої ​​шкіри. Він містить фосфатів і цеолітів (складові, відповідальні більшість негативних реакцій). Завдяки рідкій консистенції гелю висококонцентрований Der Waschkönig Sensitive швидше розчиняється у воді та легше, ніж порошки, змивається з тканини. Пральний гель Der Waschkönig Sensitive ефективно змиває бруд навіть при низьких температурах (працює вже при 20°C!), тим самим захищаючи їх від пошкоджень. Застосовувана формула дозволяє згладити волокна тканини, що ускладнює повторне осадження бруду, а бруд, який потрапив на річ, легше видалити. Гель містить засоби захисту компонентів пральної машини від корозії та накипу.
  кешбек 1 ₴
  -39%

  SC Johnson — сімейна компанія, заснована 1886 року. Уже 130 років виготовляє і продає споживчі товари практично в кожній країні світу.Глибоке очищення від нальоту та іржі.Вбиває 99.9% мікробівЕкономне дозуванняУсуває неприємні запахиЗавдяки унікальній формі шийки пляшки, Туалетне Каченя краще потрапляє у важкодоступні місця скупчення бактерій під обідком унітазаЕфективний навіть під водоюЗмінює колір під час очищення
  кешбек 10 ₴
  -38%

  Гель для душу KeraSys (Керасіс) Shower Mate Perfumed Freesia&Jasmine - відмінний засіб, який подбає про чистоту та гігієну вашої шкіри.Чому варто купити:має легку гелеву текстуру, добре піниться і легко змивається.дбайливо очищає шкірний покрив від забруднень, шкірного жиру та ороговілих частинок.має нейтральний рівень РН, не порушує захисний гідроліпідний шарефективно зволожує та тонізує епідерміспісля застосування шкіра стає ніжною, м'якою та шовковистою.забезпечує відчуття чистоти та комфортумає приємний аромат фрезії та жасмину, який вранці бадьорить і тонізує, а ввечері допомагає відновитися після важкого дня.не містить парабенів, продуктів тваринного походження, мінеральних масел, триетаноламіну та бензофенону.підходить для щоденного доглядузручний дозатор для економної витрати кошти
  кешбек 3 ₴
  -32%

  Ваші губи розкішні! Вони оповиті чарівним кольором із чарівним сяйвом. Ваші вуста об'ємні, пишні та апетитні. Вони ваблять і спокушають. Вам вдалося досягти такого чудового ефекту завдяки використанню блиску для губ 3d holographic brilliant від Eveline Cosmetics. Чудовий польський засіб подарує вашим устам діамантове сяйво та прикрасить їх ласим фруктовим ароматом.Представлений блиск акуратно забарвить кожен міліметр губ. Продукт рівномірно розподілиться за їхньою ніжною шкірою, зволожить та підживить її. Блиск позбавить вуста пересихання і шорсткості, залікує можливі тріщини, зробить їх шкірний покрив м'яким і еластичним.Прекрасна стійкість – ще одна причина вибрати саме цей блиск для губ. Він зберігає свіжий вигляд протягом багатьох годин, навіть якщо ви п'єте напої або їсте. Зробіть ваш вибір на користь блиску для губ 3d holographic brilliant від Eveline Cosmetics. І ваші уста завжди будуть подібні до двох стиглих соковитих ягідок.
  кешбек 3 ₴
  -35%

  Виробник "Clovin" - спеціалізується на виробництві безфосфатної побутової хімії. Підприємства знаходяться в Україні, Польщі, Німеччині та Прибалтиці.Рідина для полоскання Der Waschkönig Польові квіти робить одяг м'яким на дотик і дарує йому приємний запах на довгий час.Речі не електризується, а гладити їх — не важко.
  -20%

  Губка лазнева масажна ТМ Frau Tau Спа ефект — призначена для миття тіла. Виготовлена з якісного поролону, що має пористу структуру та масажний шар. Поролон є гігієнічним та безпечним для здоров'я людини, він не пліснявіє, а також не містить речовин, що викликають алергію. Масажний шар надає скрабуючого ефекту.
  кешбек 1 ₴
  -24%

  Ідеальний засіб для видалення іржі та вапняного нальоту без зайвих зусиль. Засіб не містить абразивів, не ушкоджує поверхню.
  кешбек 5 ₴
  -34%

  Виробник "Clovin" - спеціалізується на виробництві безфосфатної побутової хімії. Підприємства знаходяться в Україні, Польщі, Німеччині та Прибалтиці.Рідкий гель Waschkonig призначений для прання всіх типів тканин. Завдяки своїй ефективності та концентрованій формулі 3,3 літра гелю вистачає до 94 прань, дозволяє чудово справлятися з брудом навіть за коротких та економних програм прання, ефективні вже за 20 °C.Waschkonig повністю розчиняється у воді, легко виполіскується і не залишає розлучень на одязі. У складі гелю для прання присутні полімери, що перешкоджають перенесенню барвників з кольорових виробів, дозволяє одночасно прати білизну різних кольорів. Видаляє забруднення при низьких температурах, у режимі делікатного прання, захищає та надає м'якості.Гель Waschkonig підходить як для ручного, так і для прання. Ковпачок виступає у ролі мірного стаканчика. До складу гелю для прання Waschkonig входять компоненти, що захищають деталі пральної машини від утворення накипу та корозії.
  кешбек 6 ₴
  -22%
  Аудиторія Для жінок
  Шампунь є композицією з масел і екстрактів натуральних, природних інгредієнтів. У його складі немає сульфатів, парабенів та силікону, які перешкоджають проникненню поживних речовин у шкіру та волосся. Натуральні ПАР отримані з рослин, очищають волосся і шкіру голови без подразнення. Підходить для використання усією родиною. Використовуючи натуральні інгредієнти, шампунь захищає чутливу шкіру голови завдяки м'якому очищенню, яке викликає подразнення. Рослинні екстракти зволожують, живлять волосся та освіжають шкіру. Позбавляє лупи та сверблячки, заспокоює почервоніння і балансує надмірну секрецію шкірного сала, тим самим підтримуючи свіжість шкіри голови.
  кешбек 5 ₴
  -25%

  Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk For Washing Machines – революційний продукт для швидкого та ефективного очищення нагрівальних елементів автоматичних пральних машин від накипу. Засіб запобігає утворенню накипу, забезпечує більш ефективне прання білизни та продовжує термін служби пральної машини. Підходить також для посудомийних машин. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати Sano Anti Kalk під час кожного завантаження білизни. Засіб для видалення накипу у пральних машинах Sano Anti Kalk був відзначений нагородою Ізраїльського Інституту Стандартів Platinum Mark. Засіб максимально ефективний при 30° С. Об'єм: 500 мл
  кешбек 1 ₴
  -24%

  Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило для ручного прання, миття посуду, вологого прибирання тощо. Має приємний аромат і добре змивається з поверхонь, не залишаючи слідів та розлучень. Сумісно з усіма водостійкими поверхнями (пластик, кераміка, кахель, метали та інше).
  кешбек 5 ₴
  -25%

  Блок із засобом для зливного бачка Sano Green призначений для очищення, дезінфекції, ароматизації унітазів. Засіб Sano Green чистить, дезінфікує, надає блиску, утворює піну, залишає приємний запах та забарвлює воду у зелений колір. При регулярному використанні запобігає утворенню вапняного нальоту, неприємного запаху, уринових відкладень. Блок спрацьовує при кожному зливі води. Економічний у застосуванні. Одного блоку вистачає на 900 зливів!Засіб для унітазу Sano Green був відзначений нагородою Ізраїльського Інституту Стандартів Platinum Mark.Для максимального ефекту перед використанням засобу рекомендується вимити унітаз.
  кешбек 2 ₴
  -33%

  SC Johnson — сімейна компанія, заснована 1886 року. Уже 130 років виготовляє і продає споживчі товари практично в кожній країні світу.Ідеально підходить для всіх видів підлог, кахлю, кухонних та інших поверхонь. Для миттєвого результату — ідеальної чистоти, блиску та приємного аромату в усьому будинку.Швидко й ефективно видаляє брудНе залишає розводівДарує аромат свіжості Вашому домуІдеально підходить для миття всіх видів підлог