triangle

  Guess, Furla, Michael Kors

  Брендові сумки, рюкзаки, гаманці

  Акція закінчилася!
  Приналежність
  Колір
  Кількість основних відділень
  Тип конструкції
  Склад Натуральна шкіра / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: текстиль, натуральна шкіра / Колір Чорний / Країна виробництва В'єтнам / Кількість основних відділень 3 / Тип ручки Зі з'ємною ручкою
  18,5 см ширина, 10 см висота, 2 см глибина. Великий багатофункціональний клатч Jet Set Travel від Michael Kors виконаний з високоміцної і стійкої до подряпин сап’янової шкіри (натуральна шкіра) із зображенням культової монограми MK по всьому виробу. Має три відділення, основне закриття на кнопці і два на блискавки. Всередині: 3 відділення для купюр, 7 слотів для ID і кредитних карт, відділення для мобільного телефону яке закривається на кнопку. Клатч має знімний ремінець з карабіном. Спереду логотип бренду. Фурнітура кольору сріблястий металік.
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Каркасна сумка
  Розмір: 34 см ширина, 26 см висота, 14 см глибина, 15 см висота ручок-крапель, оснащена знімним регульованим ременем через плече. Сумка Hope від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра), з великим внутрішнім простором, з трьома відділеннями, одне з яких застібається на блискавку, а два інших на магнітні кнопки. В середньому відділенні два кишені, один з яких застібається на блискавку. Спереду металевий логотип бренду і знімний брелок МК. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors. Усередині бирка з номером і QR-кодом, на всіх металевих деталях логотип.
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Сумка-мішок
  23 см ширина, 25 см висота, 13 см глибина, додатковий знімний регульований ремінець через плече. Сумка Trista Bucket Bag від Michael Kors виконана з натуральної шкіри .. Декорована перфорацією і заклепками. Закриття на куліске. Спереду логотип бренду і брелок МК. Дві внутрішні кишені. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors.
  Вид Гаманець / Приналежність Жінкам / Колір Ліловий / Застібка Кнопка / Кількість основних відділень 3 / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: натуральна шкіра, текстиль / Склад Натуральна шкіра
  Розмір 19 см ширина, 9 см висота, 1,5 см глибина. Гаманець Jet Set Travel від Michael Kors виконаний з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра). Всередині: 3 відділення для купюр і 15 слотів для ID і кредитних карт. Застібається на кнопку. Спереду логотип бренду. Фурнітура кольору сріблястий металік.
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-синій / Склад Натуральна шкіра / Фасон Тоут
  39,5 см ширина, 29,5 см висота, 15 см глибина, 27 см висота ручок-крапель. Містка сумка Sady від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра) c двома відділеннями. Застібка-блискавка зверху. Спереду логотип бренду і брелок МК. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors. Один зовнішній накладна кишеня і три багатофункціональних накладних кишені всередині.
  Країна бренду США / Колір Пудровий / Склад верх: штучна шкіра / підкладка: текстиль / Кількість основних відділень 1
  20 см ширина, 20 см висота, 11 см глибина, 8 см висота ручки-краплі, 2 см ширина задніх регульованих ременів.
  Країна бренду США / Колір Світло-рожевий / Склад верх: штучна шкіра / підкладка: текстиль / Кількість основних відділень 1
  21,5 см ширина, 24 см висота, 10 см глибина, 6 см висота ручки-краплі, 2 см ширина задніх регульованих ремней.Рюкзак виконаний з високоміцної і стійкої до подряпин штучної шкіри, з фурнітурою кольору сріблястий металік і обробкою у вигляді емблеми GUESS , зі стьобаною передньою панеллю, ручка-крапля декорована ланцюжком. Основне закриття - відкидна кришка на магнітній кнопці. Рюкзак з одним відділенням з внутрішніми кишенями, один з яких застібається на блискавку, підкладка із зображенням монограми логотипу бренду. Оснащений трансформуються наплічними ременями, можна носити як сумку-кроссбоді.
  Приналежність Жінкам / Колір Графітовий / Склад Екошкіра / Фасон Месенджер
  24 см ширина, 26 см висота, 5 см глибина. Є довга ручка висота якої 56 см.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Темно-коричневий / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: натуральна шкіра, текстиль / Склад Натуральна шкіра
  19 см ширина, 19 см висота, 1,5 см глибина. Всередині: 3 відділення для купюр і 10 слотів для кредитних карт, відділення для монет закривається на блискавку. Спереду логотип бренду. Фурнітура кольору сріблястий металік.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Кількість основних відділень 3 / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: натуральна шкіра, текстиль / Склад Натуральна шкіра
  19 см ширина, 9 см висота, 1,5 см глибина. Всередині: 3 відділення для купюр і 10 слотів для кредитних карт, відділення для монет закривається на блискавку. Спереду металевий логотип бренду. Фурнітура кольору сріблястий металік. Має RFID-захист в підкладці гаманця. У той час як ваші карти або паспорт обгорнуті всередину цього матеріалу, сканер не зможе прочитати інформацію всередині.
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  24 см ширина, 16 см висота, 5 см глибина, висота регульованого плечового ременя 54,5-59,5 см. Сумка Jet Set Item від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап’янової шкіри (натуральна шкіра). Верхня застібка: блискавка. Дві внутрішні кишені. Фурнітура кольору сріблястий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors.
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  22 см ширина, 17 см висота, 8 см глибина, оснащена знімним регульованим ременем через плече. Сумка SELMA stud від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра). Застібається на блискавку. Дві внутрішні кишені, один з яких закривається на блискавку. Спереду з логотипом бренду і декорована металевими заклепками. Фурнітура кольору сріблястий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors.
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-коричневий / Склад Екошкіра / Фасон Тоут
  Розміри: 30 см ширина, 20 см висота, 10 см глибина, 16 см висота ручки-краплі. Оснащена знімним регульованим ременем через плече. Сумка виконана з високоякісної і стійкої до подряпин штучної шкіри із зображенням монограми по всій поверхні. Фурнітура кольору сріблястий металік, спереду тиснений логотип бренду GUESS. Сумка з трьома відділеннями. Основне закриття застібка-блискавка. Центральне відділення закривається на блискавку. З чотирма внутрішніми кишенями, один з яких закривається на блискавку. Ззаду прорізний кишеню. Оснащена знімним брелоком.
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  24,5 см ширина, 16,5 см висота, 5 см глибина, оснащена незнімним регульованим ременем декорованим ланцюжком. Сумка Jet Set Item від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап’янової шкіри (натуральна шкіра) з тисненими монограмою по всій поверхні. Верхня застібка- блискавка. Дві внутрішні кишені. Фурнітура кольору сріблястий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors.
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра / Фасон Каркасна сумка
  27 см ширина, 22 см висота, 12 см глибина, 21 см висота ручок-капель.Дополнітельно є є довга ручка висота якої 50 см.
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  22 см ширина, 17 см висота, 8,5 см глибина, регульований ремінь через плече. Сумка EMMY від Michael Kors має простий дизайн округлої форми, виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап’янової шкіри (натуральна шкіра). Застібка-блискавка зверху. Один зовнішній накладна кишеня, дві внутрішні кишені, один з яких закривається на блискавку. Спереду логотип бренду. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors.
  Приналежність Жінкам / Колір Жовтий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Каркасна сумка
  Розмір: 26,5 см ширина, 20 см висота, 10 см глибина, 12 см висота ручок-крапель, оснащена знімним регульованим ременем через плече. Сумка Hope від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра), з великим внутрішнім простором, з трьома відділеннями, одне з яких застібається на блискавку, а два інших на магнітні кнопки. В середньому відділенні два кишені, один з яких застібається на блискавку. Спереду металевий логотип бренду і знімний брелок МК. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors. Усередині бирка з номером і QR-кодом, на всіх металевих деталях логотип.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Темно-коричневий / Застібка Без застібки / Кількість основних відділень 1 / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: натуральна шкіра, текстиль / Склад Натуральна шкіра
  Розмір 11 см ширина, 9 см висота, 2 см глибина. Всередині: одне відділення для купюр, 4 слота для банківських карт, 2 бокових відділення (без відділення для монет). Знімний чохол на дві ID карти. Спереду логотип бренду з металу. Має RFID-захист.
  Приналежність Жінкам / Колір Комбінований / Склад Екошкіра / Фасон Сумка-корзина
  29 см ширина, 31 см висота, 11 см глибина, 29 см висота ручок-крапель
  Приналежність Жінкам / Колір Комбінований / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: текстиль / Країна виробництва Філіппіни / Формат Горизонтальний
  10 см ширина, 8 см висота. Візитниця Jet Set Travel від Michael Kors виконана з високоякісної натуральної шкіри. Має 1 відділення для купюр, 3 слота для кредитних карт і ззаду 1 відділенні для ID карт. Спереду логотип бренду.
  Приналежність Жінкам / Колір Рожевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Розміри: 22 см ширина, 15 см висота, 4,5 см глибина, оснащена знімним регульованим ременем через плече. Сумка 3-в-1 Jet Set Travel від Michael Kors виконана з високоміцної і стійкої до подряпин сап'янової шкіри (натуральна шкіра). Застібається на магнітну кнопку. Один внутрішній кишеню. Спереду логотип бренду. Фурнітура кольору золотистий металік. Внутрішня підкладка з зображенням культової монограми Michael Kors. Також до сумки додається спеціальний гаманець з вісьмома слотами для кредитних карт, одним відділенням на блискавці і знімним ремінцем. Сумку можна використовувати в якості клатча.
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  25 см ширина, 28 см висота, 10 см глибина, 50 см висота ручки.
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра / Фасон Тоут
  37 см ширина, 25 см висота, 14 см глибина, 22 см висота ручок-капель.Сумка виконана з високоміцної штучної шкіри. Спереду декорована аплікацією з тисненими логотипом GUESS. Фурнітура кольору золотистий металік. Застібається на блискавку. Сумка з трьома отделеніямі.Імеет чотири внутрішніх багатофункціональних кишені, один з яких закривається на блискавку. Оснащена знімним брелоком.
  Приналежність Жінкам / Колір Молочний / Склад Екошкіра / Фасон Каркасна сумка
  25 см ширина, 20 см висота, 8 см глибина, 10 см висота ручок-крапель, оснащена додатковою знімною регульованою ручкою. Спереду логотип бренду і знімний брелок, із застібкою-блискавкою зверху.