triangle

Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger: Товари для спорту і відпочинку

  Колір Червоний / Матеріал Бавовна / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Декор: брендована резинка, патч-лого. Довжина виробу: укорочена. Обхват грудей: для розміру S - 70 см. Чашка: незнімна, м'яка. Бретелі: незнімні, нерегульовані. Довжина виробу по середньому шву спинки від верхнього зрізу: для розміру S - 8 см. Колір: червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Фасон: приталений. Розмірність: розмір відповідає зазначеному.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Темно-синій / Сезонність Демісезон / Склад 100% бавовна / Матеріал Бавовна
  Застібка: засувка. Фурнітура: пластикова. Декор: патч-лого. Розмір козирка: 19,5х7 см. Діаметр: регульований. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  995 грн
  1 990 грн

  Білі кеди Tommy Hilfiger

  1
  Колір Білий / Склад верха Текстиль / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Висота підошви: 2,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Колір Чорний / Склад верха Текстиль / Застібка Шнуровка
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Фурнітура: пластикова, металева. Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Колір: чорний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Склад: 100% текстиль. Устілка: 100% текстиль. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
  Колір Салатовий / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Спортивна футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.
  Колір Синій / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Спортивна футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях і контрастними смужками по боках.
  Колір Сірий / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Спортивна футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях і контрастними смужками по боках.
  Колір Жовтий / Візерунок Однотонний / Фасон рукава Вшитий / Сезонність Демісезон
  Яскрава вітровка на блискавці з капюшоном.
  Колір Темно-синій / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Спортивна футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.
  Колір Чорний / Візерунок Напис / Стиль Спортивний / Сезонність Демісезон
  Комір-стійка з блискавкою. Отвори для великого пальця на манжетах.
  2 373 грн
  3 390 грн

  Білі кеди Tommy Hilfiger

  1
  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Висота підошви: 2,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -10%
  Колір Сірий / Матеріал Бавовна / Висота посадки Середня талія / Візерунок Меланж
  Обхват пояса: 86 см. Довжина по шаговому шву: 75 см. Застібка: еластичний пояс, зав'язки. Довжина штанини: 101 см. Обхват стегон: 104 см. Кишені: три кишені. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Модель на фото: Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.
  -55%
  Колір Білий / Матеріал Бавовна / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Застібка: резинка, зав'язки, гудзик, блискавка. Фурнітура: пластикова, металева. Довжина виробу: повна довжина. Кишені: чотири кишені. Обхват стегон: 120 см. Довжина штанини: 103 см. Довжина по шаговому шву: 74 см. Обхват пояса: 84 см. Колір: білий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 98% бавовна, 2% еластан. Посадка: середня посадка. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Фасон: вільний. Модель на фото: Розмір на моделі: М. Зріст: 185 см.
  -55%
  Колір Чорний / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Логотип
  Обхват пояса: 80 см. Довжина по шаговому шву: 79 см. Застібка: еластичний пояс, зав'язки. Декор: патч-лого. Довжина штанини: 106 см. Обхват стегон: 108 см. Кишені: чотири кишені. Колір чорний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Фасон: вільний. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Посадка: середня посадка. Модель на фото: Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.
  -55%
  Колір Синій / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
   Обхват пояса: 88 см. Довжина по шаговому шву: 77 см. Застібка: еластичний пояс, зав'язки. Фурнітура: металева. Декор: манжети в смужку, контрастні вставки, вишитий логотип. Довжина штанини: 104 см. Обхват стегон: 120 см. Модель на фото: Розмір на моделі: L. Зріст: 190 см. Кишені: три кишені. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Посадка: середня посадка.
  -55%
  Колір Сірий / Матеріал Трикотаж / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Інформація про товар: Обхват пояса: 73 см. Застібка: еластичний пояс. Декор: принт-лого. Довжина виробу: повна довжина. Довжина по шаговому шву: 69 см. Довжина штанини: 92 см. Обхват стегон: 95 см. Утеплення (фліс). Кишені: чотири кишені. Сірий колір. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 57% бавовна, 43% поліестер. Фасон: джоггер. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Посадка: середня посадка. Модель на фото: Розмір на моделі: S. Зріст: 177 см.
  2 245 грн
  4 490 грн

  Молочні кросівки Tommy Hilfiger

  Колір Молочний / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Жінкам
  Висота підошви: 4 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Сезонність Демісезон / Склад 100% поліуретан
  Застібка: затяжка. Фурнітура: металева. Декор: вишитий логотип. Розмір козирка: 19,5х7 см. Діаметр: регульований. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Колір Сірий / Склад верха Текстиль / Застібка Шнуровка
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: логотип. Висота підошви: 2,5 см. Колір: сірий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Склад: 100% текстиль. Устілка: 100% текстиль. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
  -14%
  Колір Синій / Матеріал Бавовна / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Обхват пояса: 82 см. Довжина по шаговому шву: 77,5 см. Довжина штанини: 102,5 см. Обхват стегон: 114 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.
  -55%
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер / Фасон Прямі / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Обхват пояса: 68 см. Довжина по шаговому шву: 79 см. Довжина штанини: 105 см. Обхват стегон: 100 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмір на моделі: 2. Зріст: 173 см.
  -10%
  Колір Чорний / Склад верха Текстиль / Сезонність Демісезон / Застібка Шнуровка
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Декор: світловідбиваючі деталі, патч-лого. Висота підошви: 4,5 см. Колір: чорний, сірий, червоний, рожевий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Колір Комбінований / Фасон Спортивний / Матеріал Поліестер, Еластан / Тип чашечки М'яка / Фактура Гладка / Країна бренду США
  Застібка: гачки. Декор: абстрактний принт. Фурнітура: металева. Входить в капсульну колекцію, створену Tommy Hilfiger спільно з Zendaya. Чашка: м'яка, з кісточками. Бретелі: незнімні, регульовані. Колір: бордовий, салатовий, оранжевий, фіолетовий, жовтий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 88% поліестер, 12% еластан. Підкладка: 100% поліестер. Фасон: бандо.
  -10%
  Колір Темно-синій / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Обхват пояса: 80 см. Довжина по шаговому шву: 75 см. Довжина штанини: 101 см. Обхват стегон: 122 см. Кишені: дві кишені. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Посадка: середня посадка. Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.