triangle

Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger: Каталог модного брендового взуття 2020

  -55%
  Колір Білий / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Застібка Шнуровка / Сезонність Літо
  Застібка: шнурівка. Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Технології: Ortholite. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -55%
  Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Слінгбекі / Застібка Гумка
  Інформація про товар: Декор: логотип. Висота каблука: 4 см. Висота підошви: 0,3 см. Колір: чорний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -46%
  Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Тип каблука Танкетка / Застібка Пряжка
  Застібка: пряжка. Декор: шкіряна деталь, логотип. Висота підошви: 2 см. Висота танкетки: 10,5 см. Колір: темно-синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Устілка: 100% текстиль, 100% шкіра. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 695 грн
  3 390 грн

  Синій кросівки Tommy Hilfiger

  Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Чоловікам
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: логотип, контрастна шнурівка. Висота підошви: 3 см. Колір: темно-синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Склад: 85% шкіра, 15% поліуретан. Устілка: 100% текстиль. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -55%
  Колір Білий / Склад верха Текстиль / Декор Біла підошва / Візерунок Однотонний / Сезонність Літо
  Висота підошви: 1,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  1 695 грн
  3 390 грн

  Білі кросівки Tommy Hilfiger

  1
  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Чоловікам
  Висота підошви: 2,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Колір Синій / Склад верха Текстиль / Фасон Туфлі-човники / Застібка Без застібки
  Інформація про товар: Декор: логотип. Висота каблука: 9,5 см. Висота підошви: 0,5 см. Колір: темно-синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -37%
  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Декор Біла підошва / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Висота підошви: 3 см. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 695 грн
  3 390 грн

  Білі кросівки Tommy Hilfiger

  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Чоловікам
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Колір: білий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Склад: 85% шкіра, 15% поліуретан. Устілка: 100% текстиль. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Візерунок Логотип / Сезонність Демісезон
  Висота підошви: 2 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  1 495 грн
  2 990 грн

  Темно-синій кеди Tommy Hilfiger

  Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна шкіра / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Фурнітура: металева. Колір: темно-синій, білий, червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Устілка: 100% бавовна. Склад: 85% шкіра, 15% поліуретан. Внутрішнє оздоблення: 100% бавовна. Підошва: 100% гума. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  2 093 грн
  2 990 грн

  Білі кеди Tommy Hilfiger

  2
  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Фурнітура: металева. Колір: білий, темно-синій, червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Устілка: 100% бавовна. Склад: 85% шкіра, 15% поліуретан. Внутрішнє оздоблення: 100% бавовна. Підошва: 100% гума. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -37%
  Колір Синій / Тип каблука Без підборів / Декор Без декора / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
  Декор: принт-лого на підошві, патч-лого, шкіряний патч з логотипом. Висота підошви: 1,5 см. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 495 грн
  2 990 грн

  Білі кеди Tommy Hilfiger

  2
  Колір Білий / Склад верха Натуральна шкіра / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: логотип. Висота підошви: 2,5 см. Колір: білий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% бавовна. Склад: 85% шкіра, 15% поліуретан. Устілка: 100% бавовна. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 995 грн
  3 990 грн

  Синій кросівки Tommy Hilfiger

  Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Жінкам
  Інформація про товар: Застібка: шнурівка. Технології: Ortholite. Висота підошви: 3 см. Декор: кристали по канту підошви, принт-лого. Фурнітура: металева. Колір: темно-синій, червоний, білий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення .. Склад: Устілка: 100% текстиль. Склад: 80% шкіра, 20% поліуретан. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль. Підошва: 100% гума. Крій та фасон: Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -55%
  Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Жінкам
  Висота платформи: 4,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  1 393 грн
  1 990 грн

  Сліпони Tommy Hilfiger однотонні білі

  Колір Білий / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон
  Tommy Hilfiger - американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
  Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Туфлі-човники / Застібка Без застібки
  Висота каблука: 9,5 см. Висота підошви: 0,3 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -37%
  Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Тип каблука Танкетка / Застібка Пряжка
  Висота підошви: 2 см. Висота танкетки: 7 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  -46%
  Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна шкіра / Декор Перфорація / Застібка Шнуровка / Сезонність Демісезон
  Застібка: шнурівка. Декор: перфорація, брендована підошва, логотип. Висота підошви: 2,5 см. Колір: темно-синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 194 грн
  1 990 грн

  Сліпони Tommy Hilfiger однотонні чорні

  Колір Чорний / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Візерунок Однотонний / Сезонність Літо
  Tommy Hilfiger - Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
  -55%
  Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Декор Джут / Стиль Casual / Візерунок Напис
  Декор: плетіння по канту підошви, принт-лого. Висота підошви: 2 см. Колір: темно-синій, білий, червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
  1 533 грн
  2 190 грн

  Сліпони Tommy Hilfiger однотонні сині

  1
  Колір Синій / Склад верха Текстиль / Декор Перфорація / Візерунок Однотонний / Сезонність Літо
  Висота підошви: 2 см. Бренд: американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
  Швидка доставка
  3 281 грн
  4 522 грн

  Темно-синій кросівки Tommy Hilfiger

  1
  Колір Темно-синій / Склад верха Штучна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Чоловікам
  Чоловічі кросівки Tommy Hilfiger. Зручна і надійна взуття зі штучної шкіри. Усередині текстиль. Розмір US 13М, EUR 47: устілка 31 см.