triangle

Pinko

Pinko – итальянский бренд, специализирующийся на производстве женской и детской одежды, обуви и Pinko - італійський бренд, що спеціалізується на виробництві жіночого та дитячого одягу, взуття та аксесуарів. Заснований в 1979 році подружньою парою П'єтро Негра і Христиною Рубіні в Фиденца. Бренд є частиною компанії CrisConf S.P.A. З моменту заснування компанія почала випускати стильні жіночі вбрання на кожен день (сукні, светри, куртки, пуховики і т.д.). До 2000-их рр. бренд став відомий у багатьох європейських містах і в США. Продукція марки відрізнялася якісними матеріалами, оригінальною обробкою і бездоганним кроєм. У 2010 році Pinko запустили проект Uniqueness, в рамках якого в кожному сезоні з'являються колекції, розроблені художниками, стилістами, фотографами та іншими творчими персонами. На початку 2015 року італійський бренд представив колекцію снікерсів Shine Baby Shine осінь-зима 2015/2016 на виставці Pitti Immagine Uomo у Флоренції. Більше 30 пар жіночого взуття були прикрашені блискучими кристалами. Бренд щорічно бере участь в проекті Fashion's Night Out в Мілані.
Показати більше інформаціїПоказати менше інформації
  Приналежність
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Колір
  -77%
  Колір Темно-синій / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  -68%
  Колір Білий / Висота посадки Висока талія / Довжина виробу Міді та нижче коліна / Матеріал Бавовна
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Жіноча красива і стильна спідниця білого кольору однотонна, спідниця на гудзиках по всій довжині вироби. Дуже універсальна, зручна і модний одяг!
  -77%
  Колір Срібний / Матеріал Поліестер / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл.
  -74%
  Матеріал Поліестер, Шифон / Колір Бежевий / Фасон Ампір / Довжина виробу Міді та нижче коліна / Стиль Кежуал
  Pinko — это итальянский бренд, который стал синонимом высоко-классового гламура. Он был основан Петро Негра и Кристиной Рубини в 1980, и до сих пор использует только лучшие из тканей, которые он украшает характерным блеском. Облик Pinko суперсексуален и излучает уверенность. Эта марка идеальна для поисков одежды для вечеринок — коллекцию наполняют стройнящие платья и нарядные топы. Pinko создаёт идеально сидящие образы, которые на долгое время останутся в ваших фаворитах. PINKO – это ответ на потребности моды для независимой, сильной и привлекательной женщины, прекрасно осознающей свою женственность и намеренной решительно выражать ее, в том числе – и особенно – через свой личный вкус в одежде. Коллекциям свойствен уникальный, эклектический, оригинальный и очень современный стиль, в котором находят отражение своей индивидуальности женщины всего мира. Женщины, благодаря которым год за годом бренд укрепляется, развивается и достигает все больших успехов на мировом уровне. Выдающиеся имиджмейкеры и лучшие фотографы участвовали в создании имиджа PINKO через рекламные кампании, которые сделали бренд узнаваемым во всем мире: Терри Ричардсон, Стивен Кляйн и Хави Гордо снимали моделей такого уровня, как Наоми Кэмпбелл, Элль Макферсон, Кармен Касс, Ева Герцигова, Алессандра Амбросио, Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвин и Стелла Максвелл. Женское легкое красивое и стильное платье комбинированного цвета с длинным рукавом, сбоку на молнии, в комплект к платью входит узкий шарф, который завязываеться на шее. Очень универсальная, удобная и модная одежда!
  -77%
  Матеріал Шовк / Колір Рожевий / Фасон Сукня-комбінація / Довжина виробу Міні / Стиль Кежуал
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Однотонна легка напівпрозора сукня, виготовлена з натурального шовку. Приталений крій, тонкі бретелі, довжина вище колін.
  -77%
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер / Фасон Завужені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Чорні штани від Pinko. Модель із високою талією, з обох боків кишені, застібається ззаду на блискавку.
  -74%
  Матеріал Віскоза / Колір Чорний / Довжина виробу Міні / Стиль Кежуал
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Жіноче красиве і стильне плаття чорного кольору з довгим рукавом, застібка блискавка, декороване штучними каменями. Дуже універсальна, зручна і модний одяг!
  -83%
  Колір Чорний / Матеріал Поліестер / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Pinko це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Крістіною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює образи, що ідеально сидять, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гер , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Чорні штани Pinko, застібаються на блискавку, гудзик і гачок, дві прорізні кишені з боків, на поясі є шлівки для ременя, декоровані кристалами.
  -79%
  Колір Рожевий / Склад верха Текстиль, Натуральна шкіра
  "Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні їм іджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо, Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл.Спеціальние проекти і капсульні колекції, розроблені у співпраці з деякими з найцікавіших дизайнерів і стилістів міжнародного масштабу, таких як Марк Фаст, Алессандра Факінетті, Марина Спадафора, Вівіана Вольпічелла і Нікола Броньяно, свідчать про динамічний і завжди уважному до творчим талантам підході. Жіночі туфлі від Pinko (Пинко) гострий носок, декоровані шкіряними вставками у вигляді квітки, всередині шкіра, стійкий каблук 10 см. На розмір 40 устілка 25 см. "
  -77%
  Колір Світло блакитний / Фасон Мом Фіт / Висота посадки Висока талія / Декор Без декору / Сезонність Демісезон
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл.
  -74%
  Матеріал Віскоза / Колір Комбінований / Фасон Кльош / Довжина виробу Міді та нижче коліна / Стиль Кежуал
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Жіноче легке гарне і стильне плаття комбінованого кольору, виготовлене з віскози, по лінії талії на м'якої еластичної гумці. Дуже універсальна, зручна і модний одяг!
  -77%
  Колір Блакитний / Фасон Олівець / Висота посадки Висока талія / Довжина виробу Міні / Матеріал Бавовна
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Спідниця із колекції Pinko. Модель з вирізом «олівець», виготовлена з джинсової тканини, застібається на блискавку, з боків кишені, на поясі є шльовки для ременя.
  -77%
  Колір Білий / Довжина виробу Коротке / Візерунок Колор блок / Фасон рукава Вшитий / Сезонність Демісезон
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл.
  -77%
  Колір Білий / Візерунок Колор блок / Стиль Кежуал / Довжина рукава Довгий
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Светр з колекції Pinko. Модель із високим коміром із тонкого трикотажу.
  -74%
  Матеріал Віскоза / Колір Синій / Фасон Кльош / Довжина виробу Міді та нижче коліна / Стиль Кежуал
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Жіноче легке гарне і стильне плаття комбінованого кольору, виготовлене з віскози, ззаду на блискавці. Дуже універсальна, зручна і модний одяг!
  -65%
  Матеріал Бавовна / Колір Чорний / Фасон На запах / Довжина виробу Міні / Стиль Кежуал
  Pinko це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Крістіною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює образи, що ідеально сидять, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гер , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Шикарне мереживне чорне плаття на запах, з тонкими бретелями, v-подібним вирізом, блискавкою та гачком ззаду. На розмір 44 довжина виробу 82 см.
  -75%
  Колір Комбінований / Стиль Кежуал
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топ. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Жіноча красива і стильна сукня з довгим рукавом, застібається ззаду на блискавку, Дуже універсальний, зручний та модний одяг!
  -77%
  Колір Білий / Фасон Однобортний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл.
  -77%
  Сезонність Літо / Колір Червоний / Візерунок Однотонний / Матеріал Поліамід / Фасон Комбінезон-шорти
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Яскравий мереживний комбінезон шортами Pinko. Застібається ззаду на блискавку та гудзик. Круглі виріз горловини. У комплекті йде легка спідниця до підлоги.
  -77%
  Колір Рожевий / Фасон Однобортний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл.
  -77%
  Колір Червоний / Матеріал Бавовна / Фасон Прямі / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеальні образи, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак у одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гера , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Штани із колекції Pinko. Модель виготовлена з трикотажу з декоративними вставками. Блискавки внизу штанин. З боків кишені. Еластичний пояс зі шнурівкою.
  -67%
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл. Жіноча трикотажна однотонна красива і стильна футболка. У комплект входить брошка у вигляді зірки. Дуже універсальна, зручна і модний одяг! На розмір S довжина виробу 62 см.
  -71%
  Колір Комбінований / Склад верха Натуральна шкіра / Сезонність Демісезон / Приналежність Жінкам
  Pinko - це італійський бренд, який став синонімом високо-класового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Христиною Рубіні в 1980, і до сих пір використовує тільки кращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуален і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стройнящіе сукні та ошатні топи. Pinko створює ідеально сидять образи, які на довгий час залишаться в ваших фаворитах. PINKO - це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної і привабливої жінки, прекрасно усвідомлює свою жіночність і навмисної рішуче висловлювати її, в тому числі - і особливо - через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний і дуже сучасний стиль, в якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається і досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери і кращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд впізнаваним в усьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн і Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Єва Герцигова, Алессандра Амбросіо , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін і Стелла Максвелл.Спеціальние проекти і капсульні колекції, розроблені у співпраці з деякими з найцікавіших дизайнерів і стилістів міжнародного масштабу, таких як Марк Фаст, Алессандра Факінетті, Марина Спадафора, Вівіана Вольпічелла і Нікола Броньяно, свідчать про динамічний і завжди уважному до творчим талантам підході. Кросівки Pinko Olivo з ламінованої шкіри з ефектом кракле сріблястого кольору з чорною лаковою шкірою і шкіряними вставками. Бігова підошва, висота 5 см. На розмір 37 устілка- 23,5 см. На розмір 40 устілка -26 см.
  -77%
  Колір Чорний / Матеріал Льон / Фасон Завужені, Вкорочені / Висота посадки Висока талія / Візерунок Однотонний
  Pinko – це італійський бренд, який став синонімом висококласового гламуру. Він був заснований Петро Негра і Крістіною Рубіні в 1980 році, і досі використовує тільки найкращі з тканин, які він прикрашає характерним блиском. Зовнішність Pinko суперсексуальна і випромінює впевненість. Ця марка ідеальна для пошуків одягу для вечірок - колекцію наповнюють стрункі сукні та ошатні топ. Pinko створює образи, що ідеально сидять, які на довгий час залишаться у ваших фаворитах. PINKO – це відповідь на потреби моди для незалежної, сильної та привабливої жінки, яка чудово усвідомлює свою жіночність і має намір рішуче виражати її, у тому числі – і особливо – через свій особистий смак в одязі. Колекціям властивий унікальний, еклектичний, оригінальний та дуже сучасний стиль, у якому знаходять відображення своєї індивідуальності жінки всього світу. Жінки, завдяки яким рік за роком бренд зміцнюється, розвивається та досягає все більших успіхів на світовому рівні. Видатні іміджмейкери та найкращі фотографи брали участь у створенні іміджу PINKO через рекламні кампанії, які зробили бренд відомим у всьому світі: Террі Річардсон, Стівен Кляйн та Хаві Гордо знімали моделей такого рівня, як Наомі Кемпбелл, Елль Макферсон, Кармен Касс, Але Гер , Кейт Босуорт, Сара Сампайо, Барбара Палвін та Стелла Максвелл. Жіночі красиві та стильні штани чорного кольору, виготовлені з льону та віскози, застібка-блискавка, гачок та гудзик, прорізні кишені, прямого крою. Дуже універсальний, зручний та модний одяг.