triangle

Onride


  Спіральний велосипедний замок. У комплекті до замка 2 ключа + кріплення за допомогою якого замок можна зафіксувати на підсідельному штирі. Практичне додаток для будь-якого велосіпеда.особенності: закривається без ключа; в комплекті кріплення на підсідельну трубу; в комплекті 2 ключа.
  110 грн
  165 грн
  Мигалка Dual Onride зелена
  1

  Комплект з двох легких мигалок (передня і задня) в силіконовому корпусі, які просто і швидко кріпляться до будь-якого типу керма або підседільного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі або для додаткового / резервного освітлення в темний час доби.

  Onride Clue - це яскраве габаритний переднє світло на базі міні-світлодіодів, забезпечує широкий кут видимості. Кріплення на універсальному гумової хомуте.Особенності: - Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB (провід в комплекті) - Вологозахищений корпус; - 5 режимів роботи; - швидкоз'ємні кріплення; - установка не вимагає інструментів завдяки використанню гумового хомута; - Натискання на кнопку ( менше 1 секунди) змінює режими яскравості- Натискання на кнопку (більше 1 секунди) для вимкнути світло.

  Передній світло з вбудованим акумулятором, який заряджається від USB. Яскравий світлодіод XP-G надає вихід світлового потоку до 200 Люмен. Якісний вологозахищений алюмінієвий корпус в відоповідності стандарту IPX5. Універсальне кріплення забезпечує дивно швидку установку света.Ідеально підходить для нічних поїздок. Час роботи - 2 години в максимальному і 6 ч в економічному режимі. Особливості: - Вологозахищений (IPX5) алюмінієвий корпус; - 4 режими роботи; - Батарея заряджається від USB (провід в комплекті) - Спеціальна лінза забезпечує дивно зручний світловий пучок; - Швідкоьемне кріплення; - Можливість використання як ліхтарика; - установка не вимагає інструментів завдяки використання гумового хомута.

  Передній світло з вбудованим акумулятором, який заряджається від USB. Яскравий світлодіод XP-G надає вихід світлового потоку до 200 Люмен. Якісний вологозахищений алюмінієвий корпус в відоповідності стандарту IPX5. Універсальне кріплення забезпечує дивно швидку установку света.Ідеально підходить для нічних поїздок. Час роботи - 2 години в максимальному і 6 ч в економічному режимі. Особливості: - Вологозахищений (IPX5) алюмінієвий корпус; - 4 режими роботи; - Батарея заряджається від USB (провід в комплекті) - Спеціальна лінза забезпечує дивно зручний світловий пучок; - Швідкоьемне кріплення; - Можливість використання як ліхтарика; - установка не вимагає інструментів завдяки використання гумового хомута.
  Приналежність Спорт і активний відпочинок / Колір Червоний
  Зручні велосипедні рукавички з короткими пальцями. Особливість конструкції забезпечує відмінну вентиляцію тильної сторони за рахунок спеціальної вставки з дихаючого матеріалу. Конструкція передбачає наявність пом'якшуючих вставок з гелем, а також зручні петельки для зняття рукавичок, спеціальна махрова вставка на великому пальці для протирання пота.Особенності: -Верх виготовлений з еластичної тканини, яка володіє відмінними гігієнічними властивостями, а також швидко поглинає вологу і висихает.- спеціальна повітрепроникна вставка на тильній стороні для поліпшення вентиляції-Помьякшуючі подушечки з гелем на долонях знижують тиск і поглинають вібрації-Махрова вставка на великому пальці для витирання поту-Рукавички легко зняти за рахунок петлею на внутрішній стороні третього і безіменного пальців-Спеціальний силіконовий друк на долонній стороні поліпшує зчеплення з кермом.

  Велозамок ONRIDE Tie Lock 30 - сталевий велосипедний захисний ланцюг з циліндричним замком. Покликаний захистити Ваш велосипед від крадіжки на випадок короткочасного отсутствія.Особенності: • У комплекті 2 ключа; • Покриття з щільної нейлонової тканини захистить велосипед від поврежденія.Характерістікі: Тип: Замки Колір: Чорний Вага: 702 г Розміри: Довжина в розкладеному вигляді: 100 см Товщина ланок: 6 мм
  500 грн
  750 грн
  Мигалка задня Wink Onride чорна

  Особливу заднє світло, має світлодіоди розміщені таким чином, щоб показувати сигнал повороту. Щоб зручно користуватися функціями світла передбачено бездротової виносної пульт з кнопками, що відповідають включенню і переключення режимів. Ідеально підходить для нічних поїздок. Компактне універсальне кріплення з міцним еластичним ремешком.Особенності: - Використовуються батарея має модуль з захистом від перезаряду і переразряда; - Виносний пульт для управління світлом; - Окремі режими для сигналу повороту; - Індикатор світиться при зарядці і вимикається, коли батарея заряджена; - Включаючи сигнал повороту - центральна секція вимикається; - Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB (провід в комплекті) - Вологозахищений корпус.
  220 грн
  308 грн
  Велоперчатки TID Onride сині
  Приналежність Спорт і активний відпочинок / Колір Синій
  Верх виготовлений з еластичної тканини, яка володіє відмінними гігієнічними властивостями, а також швидко поглинає вологу і висихає. Пом'якшувальні подушечки на долонях знижують тиск і поглинають вібраціі.Вентіляціонная вставка між великим і вказівним пальцями забезпечує додаткову проникнення повітря та запобігає натирання зони Рукавички легко зняти за рахунок петлею на внутрішній стороні третього і безіменного пальців Спеціально нанесені печаткою зачепи на долонній стороні покращують зчеплення з кермом.
  580 грн
  810 грн
  Сідло Relax Gel Onride чорне

  Комфортне універсальне сідло з гелевим наповнювачем для спокійних велопрогулянок і розміреним катання. Проріз по центру сідла відмінно попереджає тиск на м'які тканини і забезпечує вентиляцію. Це одне з найбільш популярних сідел від виробника Onride.особенності: - Гелеві вставки Gel Padding забезпечують додаткове пом'якшення і поглинають вібрації і удари; - Технологія ArchTech Suspension: Запатентована технологія рамки сідла поглинає дрібні удари, забезпечує додаткову амортизацію; - Виріз в центрі Zone Cut знижує тиск на анатомічно чутливі зони і спряж поліпшення кровотока- Double Density Base Основа сідла виготовлена з матеріалів різної щільності. Таке рішення покращує абсорбцію вібрацій і ударів під час їзди, і забезпечує максимальний комфорт.
  615 грн
  860 грн
  Сідло Divan Onride чорне

  Широке комфортне сідло для Сітібайки і електровелосипедів з гелевим наповнювачем. Проріз по центру сідла відмінно попереджає тиск на м'які тканини і забезпечує вентіляцію.Особенності: - Гелеві вставки Gel Padding забезпечують додаткове пом'якшення і поглинають вібрації і удари; - Технологія ArchTech Suspension: Запатентована технологія рамки сідла поглинає дрібні удари, забезпечує додаткову амортизацію; - Виріз в центрі Zone Cut знижує тиск на анатомічно чутливі зони і спряж поліпшення кровотока- Double Density Base Основа сідла виготовлена з матеріалів різної щільності. Таке рішення покращує абсорбцію вібрацій і ударів під час їзди, і забезпечує максимальний комфорт.
  625 грн
  890 грн
  Сідло Sofa Gel Onride чорне

  Дана модель виконана з високоякісної штучної шкіри, має анатомічну форму і проріз по центру для кращої вентіляціі.Благодаря специфіці конструкції призначено винятково для чоловіків. Рамка виготовлена з сталі.Наполнітель гелевий, що робить сідло більш комфортним і воно легко приймає оптимальну форму.
  625 грн
  890 грн
  Сідло Ace Gel Onride чорне

  Дана модель виконана з високоякісної штучної шкіри, має анатомічну форму і проріз по центру. Завдяки особливості конструкції призначене як для чоловіків так і для жінок. Рамка виготовлена зі сталі. Гелевий наповнювач.
  550 грн
  800 грн
  Сідло ForBut Gel Onride чорне

  Модель розроблена спеціально для жінок, проте також добре підійде чоловікам для максимально комфортного катання на велосипеді. Широке, м'яке, зручне, анатомічної форми з відмінною вентиляцією комфорт зони. Верх виконаний з шкур вінілу, рамки - зі сталі, силіконові амортизатори поглинають удари і захищають найуразливіші місця велосіпедіста.Особенності: - Гелеві вставки Gel Padding забезпечують додаткове пом'якшення і поглинають вібрації і удари; - Технологія ArchTech Suspension: Запатентована технологія рамки сідла поглинає дрібні удари , забезпечує додаткову амортизацію; - Виріз в центрі Zone Cut знижує тиск на анатомічно чутливі зони і спряж поліпшення кровотока- Double Density Base Основа сідла виготовлена з матеріалів різної щільності. Таке рішення покращує абсорбцію вібрацій і ударів під час їзди, і забезпечує максимальний комфорт.

  Цей "малюк" має пару півватніх світлодіодів, які сфокусовані в одну яскраву світлову пляму. На нічні гонки з ним, звичайно, не попреш, але їздити по вулицях - як раз те, що треба. Про закінчення зарядки, а також про низький рівень заряду батареї інформує зелений індикатор під кнопкою. Має захист від влагі.Характерістікі: Тип: Передній светСветовой потік: 50 ЛюменІсточнік освітлення: 2 x LEDРежіми: Стандартний 50% (6 годин) Потужний 100% (3 години) Миготливий 50% (6 год) Батарея: Li-Pol, 3.7V / 300mAH з micro-USB пітаніем.Время зарядки (ч): 3тіпа кріплення: Гумовий хомутМатеріал: 100% Пластик ABS
  190 грн
  285 грн
  Насос Match Onride чорний

  Компактний алюмінієвий насос з пластиковим штоком і розумної головкою, яка підлаштовується під потрібний тип ніпеля, а також зі зручною Т-подібною ручкою. У комплекті кріплення до рами велосіпеда.Особенності: - Розумна головка Cleaver Valve автоматично підлаштовується під різні типи ніпелів без необхідності разборкі- Зручна Т-подібна ручка- Захисний ковпачок на клапане- Кріплення на раму велосипеда
  230 грн
  345 грн
  Насос Sky Onride чорний

  Великий робочий об'єм дозволяє без особливих зусиль накачати будь камеру за меншу кількість рухів. У комплекті кріплення до рами велосипеда. Насос оснащений зручною Т-образної ручкой.Особенності: - T-образна ергономічна ручка; - Кріплення на раму велосипеда; - Важіль блокування; - Алюмінієвий корпус.
  355 грн
  533 грн
  Заднє світло Donut Onride чорна

  Стильна задня мигалка з вбудованою батареєю, яка заряджається від USB. Ідеально підходить для нічних поїздок. Компактне універсальне кріплення з міцним еластичним ремінцем. Час роботи - 4,5 год максимальної і 12 ч в економічному режіме.Особенності: - Батарея заряджається від micro-USB (кабуль в комплекті) - Набір незвичайних режимів за рахунок розміщення світлодіодів по кругу- Вологозахищений корпус відповідно до стандарту IPX5- Кліпса на блімавці дозволяє встановити її на будь-яку трубу
  345 грн
  518 грн
  Заднє світло Key Onride чорна

  Дивно стильна і яскрава задня мигалка в міцному вологозахищеному корпусі. Джерелом світла виступають вісокояскраві міні-світлодіоди COB забезпечуючи вихід світла в 80 Люмен. Розсіюється лінза дає хорошу бічну відімость.Універсальное кріплення гумовим хомутом забезпечує швидку установку без використання інструментов.Особенності: - Час роботи в максимальному режимі світіння - 2: 00; - Корпус виготовлений з алюмінію і пластика; - Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB ( провід в комплекті) - Вологозахищений корпус IPX4; - 5 режимів роботи; - швидкоз'ємні кріплення; - установка не вимагає інструментів завдяки використанню гумового хомута; - Індикатор заряду: миготливий зелений - заряджається, постійне зелене світло - батарея заряджена; - Натискання на кнопку (менше 1 секунди) змінює режими блимає; - Подвійне натискання на кнопку для перемикання між режимами світіння і миготіння; - натискання на кнопку (більше 1 секунди) для вимкнути світло.

  Дивно стильна і яскрава передня мигалка в міцному вологозахищеному корпусі. Джерелом світла виступають вісокояскраві міні-світлодіоди COB забезпечуючи вихід світла в 80 Люмен. Розсіюється лінза дає хорошу бічну відімость.Універсальное кріплення гумовим хомутом забезпечує швидку установку без використання інструментов.Особенності: - Час роботи в максимальному режимі світіння - 2: 00; - Корпус виготовлений з алюмінію і пластика; - Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB ( провід в комплекті) - Вологозахищений корпус IPX4; - 5 режимів роботи; - швидкоз'ємні кріплення; - установка не вимагає інструментів завдяки використанню гумового хомута; - Індикатор заряду: миготливий зелений - заряджається, постійне зелене світло - батарея заряджена; - Натискання на кнопку (менше 1 секунди) змінює режими блимає; - Подвійне натискання на кнопку для перемикання між режимами світіння і миготіння; - натискання на кнопку (більше 1 секунди) для вимкнути світло.
  350 грн
  525 грн
  Заднє світло Round Onride чорна

  Дивно стильна і яскрава задня мигалка в міцному вологозахищеному корпусі. Джерелом світла виступають вісокояскраві міні-світлодіоди COB забезпечуючи вихід світла в 50 Люмен. Розсіюється лінза дає хорошу бічну відімость.Універсальное кріплення гумовим хомутом забезпечує швидку установку без використання інструментів.Ідеально підходить для нічних поїздок. Час роботи - 1,5 год максимальної і 6 ч в економічному режіме.Особенності: - Час роботи в максимальному режимі світіння - 1.5 години-Корпус виготовлений з алюмінію і пластіка- Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB (провід в комплекті) - Вологозахищений корпус IPX5- 6 режимів роботи-швидкоз'ємні крепленія- установка не вимагає інструментів завдяки використанню гумового хомута- Індикатор заряду: миготливий зелений - заряджається, постійне зелене світло - батарея заряжена- Подвійне натискання на кнопку для перемикання між режимами світіння і міганія- натискання на кнопку ( більше 1 секунди) для вимкнути світло

  Пекельних мигалка тепер і в алюмінієвому корпусі. 50 пакетних світлодіодів COB забезпечують світловий потік в 100 Люмен, що робить велосипедиста помітним на великій відстані. Розсіюється лінза дає хорошу бічну відімость.Стільний і витончений дизайн чітко вписується по підсідельною трубою. Корпус захищений від вологи відповідно до стандарту IPX4. Ідеально підходить для нічних поїздок. Компактне універсальне кріплення з міцним еластичним ремінцем. Час роботи - 2 години в максимальному і 12 ч в економічному режіме.особенності: - Корпус виготовлений з алюмінію і пластика; - Можливість установки горизонтально або вертикально; - Має вбудований акумулятор, який заряджається від USB (провід в комплекті) - Вологозахищений корпус IPX4; - 8 режимів роботи; - швидкоз'ємні кріплення; - установка не вимагає інструментів завдяки використанню гумового хомута; - Індикатор заряду: миготливий зелений - заряджається, постійне зелене світло - батарея заряджена; - Подвійне натискання на кнопку для перемикання між режимами світіння і миготіння; - натискання на кнопку (більше 1 секунди) для вимкнути світло.

  Стильна задня мигалка з вбудованою батареєю, заряджжаеться від USB. Корпус має універсальну кліпсу для кріплення на петельки сумок, рюкзаків, одежди.Особенності: - Батарея заряджається від micro-USB; - Час роботи від 9 до 56 годин в залежності від режиму; - 3 режиму роботи; - Набір незвичайних режимів за рахунок розміщення світлодіодів по колу; - Вологозахищений корпус відповідно до стандарту IPX5; - Кліпса на блімавці дозволяє встановити її на будь-яку петлю.

  Цей "малюк" має пару півватніх світлодіодів, які сфокусовані в одну яскраву світлову пляму. На нічні гонки з ним, звичайно, не попреш, але їздити по вулицях - як раз те, що треба. Про закінчення зарядки, а також про низький рівень заряду батареї інформує зелений індикатор під кнопкою. Має захист від влагі.Световой потік: 50 ЛюменІсточнік освітлення: 2 x LEDРежіми: Стандартний 50% (6 годин) Потужний 100% (3 години) Миготливий 50% (6 год) Батарея: Li-Pol, 3.7V / 300mAH з micro- USB пітаніем.Время зарядки (ч): 3тіпа кріплення: Гумовий хомут