triangle

Lemanta

  Категория
  Принадлежность
  Вид
  Размер
  Таблиця розмірів
  Цвет
  Цена
  від
  до
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  Цвет Синий
  Класичні та стильні теплі штани для хлопчика на флісі з прямою штаниною. Відмінний крій та посадка. Штани підліткові теплі на флісі У поясі є утяжки. Склад 85% бавовна, 15% віскоза. Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см. Ріст 134 140 146 152 158 164 Розмір 23 24 25 26 27 28 Обхват талії, см. 63 65 66 68 69 70 Довжина бокового шва, см. 85 88 91 94 96 98 Довжина кроковго шва, см. 62 64 66 68 71 74
  Цвет Черный
  Класичні та стильні теплі штани для хлопчика на флісі з прямою штаниною. Відмінний крій та посадка. Штани підліткові теплі на флісі У поясі є утяжки. Склад 85% бавовна, 15% віскоза. Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см. Ріст 146 152 158 164 170 Розмір 26 27 28 29 30 Обхват талії см. 68 70 72 74 78 Довжина бокового шва, см. 93 96 99 102 105 Довжина крокового шва, см. 67 70 72 74 77
  Цвет Серый
  Коментар стиліста: Стильна стьобана куртка! З капюшоном та коміром стійкою! Невагома, тепла! Хороша довжина! Усередині тинсулейт! На тонкій підкладці! Є кишені! Хороша якість тканини, тримає форму, легка! Довжина: 76-80 см Склад: плащівка, тинсулейт Розтяжність: НІ Відео в ІНСТАГРАМ Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Зеленый
  Коментар стиліста: Вишукана коктейльна сукня по фігурі поєднує різні фактури та декоративні елементи. Цікавий образ створюють різні фактури, що вдало доповнюють один одного. Ця сукня підкреслить переваги фігури та виділить вас серед усіх. Застібається на ґудзичок ззаду. Довжина рукава: три чверті. Довжина: близько 90 см в залежності від розміру. Шановні та улюблені клієнти! Весь одяг, вироблений фабрикою, зокрема сукні, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений за євросистемою. Але наша компанія просить Вас ураховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10 % менша, ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку вона виглядає більш естетично і жіночно. Тому, якщо Ви бажаєте вільну сукню, то ми рекомендуємо трикотажну сукню вибирати розміром більше, ніж текстильну. А тим, хто любить речі, що облягають і утягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Серый
  Кофта з капюшоном . Тепла, щільна в'язка Склад: 20% вовна, 80% акрил. Зріст моделі 152 см Ріст 152 158 164 170 176 Розмір 32 34 36 42 44 Обхват см. 88 90 92 93 96 Довжина см. 60 64 67 70 71 Довжина рукава від шії, см. 68 71 73 74 77 Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см
  Цвет Черный
  Коменатар стиліста : Стильний светр очерсайз ! Вільна модель ! Молодежка ! Ніжний і м'який ! Довжина : близько 75 сантим Склад : бавовна, акрил Розтяжність : гарна Відео в ИНСТАГРАММ Шановні й Весь одяг вироблений фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і підтягують, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Бежевый
  Коментар стиліста : Стильний светр у смужку ! Вільний ! Гарні відтінки ! Можна носити як туніку, з лосинами ! Або зі спідницею ! Довжина : 70-75 сантим Склад : вовна, акрил Розтяжність : еластичний,супер м'який Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений по Євро системі. Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно. Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають та утягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Черный
  Коментар стиліста : Модне тепле плаття із вишивкою ! Стильне й комфортне ! Дуже м'яке ! Добре лягає ! У бічних швах карманчики ! З гарним каптуром ! Зшите із щільної тканини. Тканина турецька з начосом. 100% необхідна річ ! Довжина : 105-108 сантим, залежить від розміру Склад : тринить із начосом віскоза/поліестер Розтяжність : слабка! Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірці зазначенийпо Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягиваючі речі, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Бежевый
  Стильний светр-гольф! Дуже щільний, теплий! Красива в'язка! Приємний до тіла! Горловина висока, вільна! Не душить шию! Гарна довжина! Рукави довгі! Прекрасно комбінується! Буде добре виглядати як з брюками, так і з джинсами! Довжина: близько 75 см Розтяжність: хороша На моделі 56 укр розмір. Зростання моделі 188 см ВІДЕО в INSTAGRAMM Відео дивіться в INSTAGRAMM Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Качественый джинс с применением технологии stone-wash. Два боковых кармана , два накланых кармана на задней части штанов. Пояс на резинке. Манжеты снизу на эластичной резинке Отличный вариант для каждодневной носки . Состав 100% хлопок . Рост 122 128 134 140 146 152 Размер 23 24 25 26 27 28 Обхват талии, см. 65 66 67 68 69 70 Длина бокового шва, см. 78 81 85 88 91 95 Длина шагового шва, см. 56 59 62 65 68 70 Просим иметь в виду , что измерения в таблицах , усреднены для нескольких моделей , поэтому возможна погрешность +/- 1-1,5 см ..
  Цвет Черный
  Коментар стиліста : Гарне плаття простого крою ! З ніжною вишивкою на рукавах ! Лаконічне й, у той же час цікаве ! Дуже зручне ! Зшите з дуже м'якої й приємної тринитці на флісі ! Щільне, але не товсте, тепле ! Довжина : 120-122 сантим Склад : віскоза, поліестер, хлопок Розтяжність : середня Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірці зазначенийпо Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягиваючі речі, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Зеленый
  Стильне тепленьке плаття! Сукня пліссе, гофре. Сукня зі спідницею в складку солі. Незвичайний крій з спідницею в складку і асиметричними деталями ліфа! Складки на спідничці виконані промисловим способом - плаття можна прати, не побоюючись, що вони розійдуться! Приємна, м'яка трикотажна тканина джерсі! Застібка-потайна блискавка Довжина від талії: близько 60 см Склад: поліестер/віскоза Розтяжність: хороша! Відео дивіться в INSTAGRAMM Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Стильні джинси для дівчаток на флісі. Джинси зі стразами. Відмінний крій та посадка. У поясі є утяжки. Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см. Ріст 92 98 104 110 116 Розмір 16 17 18 19 20 Обхват талії, см. 54 54 56 58 60 Довжина бокового шва, см. 55 58 62 65 69 Довжина крокового шва, см. 38 40 43 45 48
  Цвет Черный
  Ошатне коротке плаття з воланчиками. Дуже жіночна та молодіжна модель! Оброблено ошатною напівматовою сіточкою та благородно блискучими кристалами. Зшито з еластичного ошатного трикотажу. Не мнеться і не витягується! Довжина близько 95 см. Розтяжність: хороша. Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але компанія LEMANTA просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Коментар стиліста : Довге в'язане плаття ! Щільне, дуже м'яке в'язання й кишені ! Гарні кольори ! Вільна модель ! Ніжне й м'яке ! Пояс не в комплекті ! Довжина : близько 125 сантим Склад : вовна, акрил Розтяжність : гарна Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірці зазначенийпо Євро системі. Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно. Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягиваючі речі, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Бежевый
  Коментар стилиста : Стильний нарядний костюм ! Вільни брюки й топ, та гарний подовжений жакет із розрізами ! Жакет застібається на два гарних гудзика, та має глибокий виріз та акуратний коиір ! Сшит цей комплект з доброї та якісної костюмної тканини ! Напівматової, щільної ,але не товстої ! Верхня частина жакету на підбивці ! Пояс брюк на гумці позаду , та застібається на блискавку . Брюки з кишенями. Довжина брюк : 105 см Склад : віскоза, поліестер Розтяжність : слабка Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить,речі, що облягають і утягують, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Белый
  Коменатар стиліста : Стильний светр очерсайз ! Вільна модель ! Молодежка ! Ніжний і м'який ! Довжина : близько 75 сантим Склад : бавовна, акрил Розтяжність : гарна Відео в ИНСТАГРАММ Шановні й Весь одяг вироблений фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і підтягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Красный
  Стильний светр-гольф! Дуже щільний, теплий! Красива в'язка! Приємний до тіла! Горловина висока, вільна! Не душить шию! Гарна довжина! Рукави довгі! Прекрасно комбінується! Буде добре виглядати як з брюками, так і з джинсами! Довжина: близько 75 см Розтяжність: хороша На моделі 56 укр розмір. Зростання моделі 188 см ВІДЕО в INSTAGRAMM Відео дивіться в INSTAGRAMM Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Комфортний, м'який та затишний! В'язаний светр з геометричним малюнком! Модна та зручна довжина! Під горло! Подвійна в'язка! Щільний і приємний до тіла! Довжина: 65 см Розтяжність: хороша. Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Стильний, модний та затишний! Светр з оленями ! Щільна подвійна в'язка, але не товста! Комір з відворотом. Рукав: довгий. Розтяжність: хороша Склад: 20% вовна, 80% акрил. Ріст 152 158 164 170 176 Розмір 32 34 36 42 44 Обхват см. 88 90 92 93 96 Довжина см. 60 64 67 70 71 Довжина рукава від шиї, см. 68 71 73 74 77 Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см
  Цвет Белый
  Комфортний, м'який та затишний! В'язаний светр з модним малюнком! Стильна та зручна довжина! Під горло! Подвійна в'язка! Щільний і приємний до тіла! Довжина: 65 см Розтяжність: хороша. ВІДЕО в ІНСТАГРАМ Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Красный
  Коментар стиліста : Гарний костюм у клітку ! Стильний ! Жіночний ! Розкішна яскрава спідниця в складку ! Зшита із щільної экозамші ! Дуже приємний на дотик ! Складочки виконані промисловим способом ! Не розійдуться при пранні й у носку! На підбивці ! Довжина спідниці : 80 сантим, Жакета : 65-67 сантим Склад : эко замша, эластан Розтяжність : гарна Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений по Євро системі. Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно. Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягіваючі речі, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Черный
  Теплий батник з начосом! Дуже м'який, еластичний та приємний до тіла! З кишенею "Кенгуру"! На моделі 54 укр розмір. Зростання моделі 188 см Довжина: близько 75 см залежить від розміру Розтяжність: хороша Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Белый
  Коментар стиліста : Гарне біле плаття зі спідницею плісе ! Жіночна модель ! Изісканная лінія декольте ! Гарна тканина ! Ліф на пiдкладочке . Бретелі регулюються ! Довжина : від талії 77 див Склад : полiєстер/віскоза Розтяжність : слабка ! Відео в ИНСТАГРАММ Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бiрке зазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягивающие речі, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!