triangle

Langsha

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Діаметр, см

  Еластична рельєфна насадка на член використовується для додаткової стимуляції піхви під час проникаючого статевого акту, посилення ерекції у чоловіків, продовження статевого акту. Підходить будь-який розмір з допомогою еластичності. Сумісно з лубрікантом на водній основі. Матеріал: TPR (термопластична гума). Упаковка: здвоєний пакет-саше (одна сторона – прозора, інша – фольгована). Ширина: 2 см. Довжина: 5 см. УВАГА! Можлива зміна кольору.

  Еластичне ерекційне кільце з вібрацією використовується для посилення ерекції у чоловіків та продовження статевого акту, а знімний вібро елемент забезпечить додаткову стимуляцію мошонки та/або жіночого клітора. Підходить будь-який розмір з допомогою еластичності. Сумісно з лубрікантом на водній основі. Розмір: ширина – 3,1 см., Висота – 7,5 см. Вага: 11 грам. Швидкість – 1. Працює від 2 таблеточних батарейок LR44 (входять до комплекту).
  Колір Чорний / Матеріал Поліамід, Еластан / Застібка На гудзиках / Візерунок Однотонний
  Короткий прозорий халат - імітація класичної сорочки з відкладним коміром та довгими рукавами на двох ґудзиках; атласний комір, манжети та ґудзикова планка.
  Колір Чорний / Матеріал Еластан, Поліамід / Країна бренду Туреччина
  Еротичний бюстгальтер із квіткового мережива. Бюстгальтер з трикутними чашками на тонких бретельках, що регулюються, застібається ззаду на один гачок, в області ключиць дві перетинаються гумки, під чашечками пришита довга гумка для обгортання навколо тулуба. Підходить до розміру: S, M, L. Чашечки 20х20х16 см. (Тягнеться до ≈ 32х32х24 см.). Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 33 см. (Тягнеться до ≈ 52 см.). Довжина гумки під грудьми 88 см. (Тягнеться до ≈ 140 см.)
  Колір Чорний / Стиль Відвертий / Візерунок Абстрактний / Матеріал Поліамід, Еластан
  Еротичний ігровий костюм ';Бранниця'; (Костюм для рольових ігор): бюстгальтер, труси, мереживні наручники, пов'язка на очі з прозорого квіткового мережива. Бюстгальтер з трикутними філіжанками на тонких бретельках схрещених ззаду, по центру металева прикраса, під грудьми оборка. Труси стрінги на широкому мереживному поясі, від пояса йдуть тонкі смужки (ззаду із металевими прикрасами) внизу мереживо. Мереживні наручники з'єднані резинкою. Мереживна прямокутна пов'язка на очі з петельками для ух та зав'язкою ззаду. Підходить на розмір: S, M, L. Розмір філіжанок 17х18х17 см. Ширина (напівобхват) під грудьми 35 см. (тягнеться до ≈ 45 см.). Висота мереживного оборки під грудьми 8 см. Ширина (напівобхват) пояса трусів 28 см. (тягнеться до ≈ 42 см.). Наручники 10х7 см., Довжина гумки між наручниками 27 см. (Тягнеться до ≈ 70 см.). Пов'язка на очі 14х6 см. (Тягнеться до ≈ 22 см.)

  Еластичне ерекційне кільце з вібрацією використовується для посилення ерекції у чоловіків та продовження статевого акту, а знімний вібро елемент забезпечить додаткову стимуляцію мошонки та/або жіночого клітора. Підходить будь-який розмір з допомогою еластичності. Сумісно з лубрікантом на водній основі. Розмір у не розтягнутому стані: зовнішній діаметр – 2,8 см., внутрішній діаметр – 1,5 см. Вага: 10 грам. Швидкість – 1. Працює від 2 таблеточних батарейок LR44 (входять до комплекту). Матеріал: TPR (термопластична гума). Упаковка: здвоєний пакет-саше (одна сторона – прозора, інша – фольгована).

  Маска на очі із плетеного мережива на еластичній зав'язці. Маска 32х11 см, зав'язка 37х1 см (тягнеться до ≈ 60 см).
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси. Бюстгальтер з широкої мереживної та тонкої смужки, має два варіанти для одягання: - тонка смужка через шию і мереживо навколо грудей (варіант 1); - Мереживо через шию і тонка смужка під грудьми (варіант 2). Низькі мереживні труси з сплесками, що переплітаються. Підходить на розмір: S, M, L. Об'єм грудей: 85-98 см; Об'єм під грудьми (для варіанта 2): 75-80 см; Об'єм стегон: 86-100 см. Ширина мережива на бюстгальтері – 15 см., довжина – 74 см. Довжина тонкої смужки на бюстгальтері – 62 см. (тягнеться до ≈ 80 см.)
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси. Бюстгальтер через шию з гумок з гофрованим мереживом, відкрита чашка з широким квітковим мереживом, ззаду застібається на один гачок, прикрашений маленькими бантиками. Відкриті труси, в стегнах широке мереживо, спереду чотири гумки з гофрованим мереживом, що переходять у дві ззаду, по центру маленький бантик, низька посадка. Підходить на розмір: XS, S Розмір чашок - 15х15х15 см (тягнеться до ≈ 22х22х22 см.) Ширина (напівобхват) гумки під грудьми 31 см. (Тягнеться до ≈ 35 см.). Ширина (напівобхват) гумки трусів 30 см. (Тягнеться до ≈ 35 см.).
  Колір Білий / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний пеньюар '; Боді'; (монокіні, теді, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з прозорого квіткового мережива на тонкій регульованій резинці через шию з подовженими трикутними чашечками, ззаду глибокий виріз з резинками (дві верхні з регулюванням), внизу труси сліпами з глибок. Підходить на розмір: XS, S, M. Розмір чашечок 28х22х19 см. Ширина передньої частини та напівобхоплення в області стегон 28 см. (тягнеться до ≈ 40 см.). Довжина передньої частини (без бретелів) частини 67 см. (тягнеться до ≈ 90 см.), задньої в області трусів 19 см. Ширина (напівобхват) в області стегон 40 см. (тягнеться до ≈ 55 см.).

  Еластична рельєфна насадка на член використовується для додаткової стимуляції піхви під час проникаючого статевого акту, посилення ерекції у чоловіків, продовження статевого акту. Підходить будь-який розмір з допомогою еластичності. Сумісно з лубрікантом на водній основі. Матеріал: TPR (термопластична гума). Упаковка: здвоєний пакет-саше (одна сторона – прозора, інша – фольгована). УВАГА! Можлива зміна кольору.
  Колір Чорний / Склад еко шкіра, метал. / Країна виробництва Китай
  Двошаровий шкіряний чокер на шию з шипами та металевим кільцем на трьох кнопках, по центру сім великих шипів а з боків по два маленькі. Можна носити як самостійний аксесуар, так і з повідком. Розмір: 40х2,5 см., Висота шипів 1,2-2 см, діаметр кільця 3,5 см. Вага: 60 грам.
  Колір Бордовий / Склад Поліамід 65% / Візерунок Однотонний
  Еротичний атласний пеньюар '; Боді'; (комбінезон, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) через шию з подовженими філіжанками до талії, по центру між філіжанок вшиті стрічки для зав'язування, в області талії вшита м'яка резинка, внизу вільні труси-шортики з широким плетеним мереживом по вирізі ноги. Підходить на розмір: S, M, L. Розмір чашечок 40х40х13 см (тягнеться до ≈ 49х49х20 см). Ширина (напівобхват) в талії 28 см (тягнеться до ≈ 49 см). Ширина (напівобхват) у стегнах 49 см. . Довжина (без бретелів) 73 см (труси 19-33 см).

  Еластичні ерекційні кільця з круглими шипами, що використовуються для посилення ерекції у чоловіків, продовження статевого акту. Підходить будь-який розмір з допомогою еластичності. Сумісно з лубрікантом на водній основі. Матеріал: TPR (термопластична гума). Упаковка: прозорий сформований блістер із кольоровою листівкою з написами EN
  39 грн
  51 грн
  Кубик Пози Langsha білі
  1
  Аудиторія Унісекс
  Шестигранний кубик "Пози" для дорослих ігор.Розмір: довжина ребра – 1,5 см.Вага 4 грами.
  Колір Чорний / Склад Поліамід 80% Еластан 20% / Візерунок Квітковий
  Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) бюстгальтер та труси із прозорих квіткового мережива. Бюстгальтер через шию з напіввідкритими чашками трикутними напіввідкритими чашками, спереду в області декольте гумки, що перетинаються (4х4), напівпрозорі бічні частини, застібається ззаду на два гачки (3 варіанти). Труси сліпи з трикутними вирізами спереду і ззаду прикрашені резинками, що перетинаються (спереду 2х2, ззаду 3х3). Підходить до розміру: XS, S, M. Розмір мережива чашок - 9х12х13 см. (Тягнутися до ≈ 12х19х22 см.). Ширина (напівобхват) під грудьми 32 см. (Тягнеться до ≈ 53 см.). Ширина (напівобхват) трусів 34 см. (Тягнеться до ≈ 43 см.). Висота трусів 22 см. (трикутних вирізів 6 см. і 14 см.)
  Колір Червоний / Візерунок Однотонний / Стиль Відвертий
  Еротичний прозорий комплект: халат та труси. Короткий прозорий халат з довгим рукавом на зап'ясі та з атласним поясом, по всьому краю та на рукавах плетене мереживо. Труси Т-стрінги, спереду трикутник із мереживом, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Ширина по спинці 55 см., ширина передніх підлога 27 см. (мереживо 9 см.) Довжина рукава від плеча 60 см. Довжина 85 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 30 см. (тягнеться до ≈ 48 см.). Розмір трикутника трусів 12х10х12 см.
  Колір Чорний / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси з квіткового мережива. Короткий пеньюар на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними чашечками і вирізом крапля під ними по центру, під грудьми вшита широка атласна стрічка з зав'язками ззаду, ззаду глибокий напівкруглий виріз. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Розмір філіжанок 23х22х19 см. (тягнеться до ≈ 33x22x19 см.). Ширина (напівобхват) зверху 39 см. (тягнеться до ≈ 45 см.), внизу 48 см.(тягнеться до ≈ 55 см.). Довжина пеньюару без бретелів спереду 65 см., ззаду 28 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 28 см. (Тягнеться до ≈ 44 см.). Розмір трикутника трусів 13х19х13 см.

  Нагрівач для мастурбаторів будь-яких видів у вигляді стрижня, що працює від USB. Максимальна температура нагрівання 40°. Розмір: 13х1,8 см., Довжина шнура 37 см.
  Колір Бордовий / Візерунок Квітковий / Декор Мереживо / Стиль Відвертий
  Еротичний комплект (костюм для рольових ігор): пеньюар та труси з квіткового мережива. Короткий пеньюар на тонких бретельках, що регулюються, з трикутними чашечками і вирізом крапля під ними по центру, під грудьми вшита широка атласна стрічка з зав'язками ззаду, ззаду глибокий напівкруглий виріз. Труси Т-стрінги, спереду трикутник, ззаду утворюють перетин із трьох тонких резинок. Підходить на розмір: XS, S, M. Розмір філіжанок 23х22х19 см. (тягнеться до ≈ 33x22x19 см.). Ширина (напівобхват) зверху 39 см. (тягнеться до ≈ 45 см.), внизу 48 см.(тягнеться до ≈ 55 см.). Довжина пеньюару без бретелів спереду 65 см., ззаду 28 см. Ширина (напівобхват) гумки на трусах 28 см. (Тягнеться до ≈ 44 см.). Розмір трикутника трусів 13х19х13 см.
  Колір Чорний / Склад Поліамід 65% Еластан 35% / Візерунок Квітковий
  Еротичний напівпрозорий пеньюар "Боді" (монокіні, теді, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) з квіткового мережива через шию з трикутними подовженими чашечками і вирізом крапля під ними по центру, під грудьми вшита широка атласна стрічка із зав'язками ззаду, вниз прямокутний виріз. Підходить до розміру: XS, S, M. Розмір чашок 26х26х18 см. Висота без зав'язок 67 см (тягнеться до ≈ 82 см). Ширина (напівобхват) 44 см. (Тягнеться до ≈ 55 см.). Висота ззаду 36 см. (мереживо 15 см.)
  Колір Рожевий / Візерунок Квітковий / Стиль Відвертий
  Розовый эротический комплект (костюм для ролевых игр): пеньюар-корсет с подвязками для чулок (без чулок), трусы: Короткий блестящий пеньюар-корсет на тонких регулирующихся бретельках с чашечками украшеными черным цветочным кружевом, сзади вырез треугольник со шнуровкой, по низу кружевная оборка и четыре вшитые регулирющиеся подвязки для чулок (без чулок). Трусы Т-стринги, спереди прозрачный треугольник, сзади образуют пересечение из трёх тонких резинок. Подходит на размер: S, M, L. Максимальный объем под грудью 90 см. Размер чашечек 14х14х18 см. Ширина корсета (полуобхват) сверху 38 см., внизу 47 см. Длинна корсета без бретелек 57 см. Длинна треугольного выреза сзади 15 см. Ширина (полуобхват) резинки на трусах 39 см. (тянется до ≈ 55 см.). Размер треугольника трусов 11х12х12 см.
  Тип вібратора Класичний / Аудиторія Для жінок / Матеріал Пластик / Стимуляція Кліторальна / Живлення Батарейки
  Міні-вібратор Дельфін для кліторальної мастурбації.Розмір: висота – 12,5 см, діаметр – 2,7 см., окружність – 8,48 см.Вага без батареї 39 грам.Швидкість – 1.Працює від 1 батареї АА (пальчикова) – входить у комплект.Матеріал: АБС-пластик.Упаковка: крейдована картонна коробка із зображенням продукту.
  209 грн
  272 грн
  Пролонгатор Langsha сірий

  Пролонгатор Peineili спрей для чоловіків продовжує статевий акт. Основні інгредієнти: Sophora flavescens (Софора жовта). Спосіб застосування: розпорошіть цей продукт на головку статевого члена та коронарну борозну за 30 хвилин до статевого акту, потім рівномірно розподіліть. Запобіжні заходи при використанні: будь-ласка, промийте теплою водою, якщо після протирання виникне дискомфорт. Цей продукт не можна використовувати на шкірі з висипом, стертою раною або на шкірі з алергією. Застереження: не може використовуватись для профілактики венеричних захворювань у статевому житті. Уникайте контакту продукту з очима. Будь ласка, зберігайте його далеко від дітей.