triangle

Kasta x ЄП

'Є ПИТАННЯ' – це канал, який ведуть журналісти Антон Голобородько, Олена Трибушна та Альона Савіна.

Антон Голобородько (це справжнє прізвище) – журналіст і в минулому ведучий телеканалів 'Прямий' і '24 Канал'. Олена Трибушна – в минулому головний редактор 24 Телеканалу і заступник головного редактора сайту НВ. Альона Савіна – в минулому журналіст телеканалу 'Суспільне'. Вони знають все про внутрішню кухню телеканалів, і саме тому після багатьох років на ТВ вони створили YouTube-канал, як таке собі 'антителебачення', де можна висловлювати думки без цензури, пропаганди та настанов власників.

Завдяки YouTube, незалежна журналістика і здоровий глузд отримали шанс перемогти зомбоящик і наративи, які насаджував 30 років телевізор. Але спершу треба перемогти головного ворога – росію. Тому Антон зараз в ЗСУ – наближає нашу перемогу. А ми намагаємось наближати її тут.

Якщо ви за Україну, за перемогу, за майбутнє і за здоровий глузд – приєднуйтесь до нашого спільного благодійного проєкту з модним маркетплейсом Kasta. Купуйте мерч 'Є ПИТАННЯ' на kasta.ua і 40% від продажів ми передамо на потреби роти БПЛА загону спецпризначення.

Показати більше інформаціїПоказати менше інформації
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний
  Футболка “ЯКОГО БІСА?” названа на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 20 ₴
  Колір Чорний / Склад 95% бавовна 5% еластан
  Лонгслів“ЯКОГО БІСА?” названий на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі "Є ПИТАННЯ". Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Жіночий лонгслів прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 17 ₴
  Колір Білий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “ЧЕРЧИЛЛЬ” З зображенням людини, яка змінила хід Другої світової та історії загалом — Вінстона Черчилля з жовто-блакитною хустинкою в кишені. Напис “Ніколи не здаватись” — фрагмент фрази з відомої промови Черчилля сказаної в 1941 році: “Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду”. Жіноча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: S. Зріст 170 см. Параметри моделі: Обхват грудей – 82 см. Обхват талії – 63 см. Обхват стегон – 92 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний
  Футболка “Є ПИТАННЯ” названа на честь YouTube-каналу Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення того, що дії певних осіб або деякі речі, що відбуваються навколо, викликають обурення і потребують відповідей і пояснень. Промовляється з обличчям, яке виражає сумнів і підозру. Жіноча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 17 ₴
  Колір Білий / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “БУДЕ ВАЖКО, АЛЕ НЕ СОРОМНО”З фрагментом однієї з найвідоміших фраз, які використовував головком Валерій Залужний: “Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно”. Як країні, усім нам ще точно буде важко, але ніколи вже соромно. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: L. Параметри моделі: Зріст 190 см. Обхват грудей – 100 см. Обхват талії – 79 см. Обхват стегон – 95 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “БУДЕ ВАЖКО, АЛЕ НЕ СОРОМНО”З фрагментом однієї з найвідоміших фраз, які використовував головком Валерій Залужний: “Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно”. Як країні, усім нам ще точно буде важко, але ніколи вже соромно. Жіноча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: S. Зріст 170 см. Параметри моделі: Обхват грудей – 82 см. Обхват талії – 63 см. Обхват стегон – 92 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Кежуал
  Футболка “Є ПИТАННЯ” названа на честь YouTube-каналу Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення того, що дії певних осіб або деякі речі, що відбуваються навколо, викликають обурення і потребують відповідей і пояснень. Промовляється з обличчям, яке виражає сумнів і підозру. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Размер вещи на фото: L. Параметры модели: Рост 190 см. Обхват груди - 100 см. Обхват талии - 79 см. Обхват бедер - 95 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Білий / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “ВЕСНА ПОСАДОК”З фразою, яка була передвиборчим гаслом одного з політиків, але час її трохи відредагував. Присвячується “весні посадок”, яка не настала і є відображенням запиту на зміни в країні.Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: L. Параметри моделі: Зріст 190 см. Обхват грудей – 100 см. Обхват талії – 79 см. Обхват стегон – 95 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “ЧЕРЧИЛЛЬ” З зображенням людини, яка змінила хід Другої світової та історії загалом — Вінстона Черчилля з жовто-блакитною хустинкою в кишені. Напис “Ніколи не здаватись” — фрагмент фрази з відомої промови Черчилля сказаної в 1941 році: “Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду”. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: L. Параметри моделі: Зріст 190 см. Обхват грудей – 100 см. Обхват талії – 79 см. Обхват стегон – 95 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Хакі / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “БУДЕ ВАЖКО, АЛЕ НЕ СОРОМНО” З фрагментом однієї з найвідоміших фраз, які використовував головком Валерій Залужний: “Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно”. Як країні, усім нам ще точно буде важко, але ніколи вже соромно. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 41 ₴
  Колір Чорний
  Худі “ЯКОГО БІСА?” назване на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Чоловіче худі прямого крою з капюшоном та довгим рукавом. Виготовлене в Україні з якісного трикотажу. Упаковане у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 41 ₴
  Колір Чорний
  Худі “ПОЯСНЮЮ НА ЯЙЦЯХ” назване на честь міністра, який пояснював технічними помилками завищені ціни на харчі для військових, використавши фразу “пояснюю на яйцях”. Вислів використовується як сучасний замінник фразеологізму “пояснюю на пальцях”. Вимовляється роздратовано або іронічно. Жіноче худі прямого крою з капюшоном та довгим рукавом. Виготовлене в Україні з якісного трикотажу. Упаковане у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 17 ₴
  Колір Білий / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний, Повсякденний
  Футболка “ВЕСНА ПОСАДОК”З фразою, яка була передвиборчим гаслом одного з політиків, але час її трохи відредагував. Присвячується “весні посадок”, яка не настала і є відображенням запиту на зміни в країні.Жіноча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: S. Зріст 170 см. Параметри моделі: Обхват грудей – 82 см. Обхват талії – 63 см. Обхват стегон – 92 см.
  кешбек 38 ₴
  Колір Чорний
  Світшот “ЯКОГО БІСА?” названий на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Чоловічий світшот прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний
  Футболка “ПОЯСНЮЮ НА ЯЙЦЯХ” названа на честь міністра, який пояснював технічними помилками завищені ціни на харчі для військових, використавши фразу “пояснюю на яйцях”. Вислів використовується як сучасний замінник фразеологізму “пояснюю на пальцях”. Вимовляється роздратовано або іронічно. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 17 ₴
  Колір Чорний
  Футболка “ПОЯСНЮЮ НА ЯЙЦЯХ” названа на честь міністра, який пояснював технічними помилками завищені ціни на харчі для військових, використавши фразу “пояснюю на яйцях”. Вислів використовується як сучасний замінник фразеологізму “пояснюю на пальцях”. Вимовляється роздратовано або іронічно. Жіноча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 20 ₴
  Колір Чорний / Склад 95% бавовна, 5% еластан / Сезонність Демісезон / Візерунок Напис
  Лонгслів “ЯКОГО БІСА?” названий на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Чоловічий лонгслів прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку. Розмір речі на фото: L. Параметри моделі: Зріст 190 см. Обхват грудей – 100 см. Обхват талії – 79 см. Обхват стегон – 95 см.
  кешбек 17 ₴
  Колір Хакі / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Кежуал, Спортивний
  Футболка “ЧЕРЧИЛЛЬ” З зображенням людини, яка змінила хід Другої світової та історії загалом — Вінстона Черчилля з жовто-блакитною хустинкою в кишені. Напис “Ніколи не здаватись” — фрагмент фрази з відомої промови Черчилля сказаної в 1941 році: “Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду”. Чоловіча футболка прямого крою з круглим вирізом горловини. Виготовлена в Україні з якісного трикотажу. Упакована в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 38 ₴
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна, Трикотаж / Візерунок Напис / Крій Прямий / Довжина рукава Довгий
  Світшот “Є ПИТАННЯ” названий на честь YouTube-каналу Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення того, що дії певних осіб або деякі речі, що відбуваються навколо, викликають обурення і потребують відповідей і пояснень. Промовляється з обличчям, яке виражає сумнів і підозру. Чоловічий світшот прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 38 ₴
  Колір Чорний
  Світшот-реглан “ЯКОГО БІСА?” названий на честь проєкту інтерв’ю на YouTube-каналі Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення найвищої форми обурення будь-чим, що відбувається навколо. Промовляється підвищеним тоном, який демонструє крайній ступінь обурення. Жіночий світшот-реглан прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 38 ₴
  Колір Чорний
  Світшот-реглан “Є ПИТАННЯ” названий на честь YouTube-каналу Є ПИТАННЯ. Фраза використовується на позначення того, що дії певних осіб або деякі речі, що відбуваються навколо, викликають обурення і потребують відповідей і пояснень. Промовляється з обличчям, яке виражає сумнів і підозру. Жіночий світшот-реглан прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований в фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 38 ₴
  Колір Чорний
  Світшот “ПОЯСНЮЮ НА ЯЙЦЯХ” названий на честь міністра, який пояснював технічними помилками завищені ціни на харчі для військових, використавши фразу “пояснюю на яйцях”. Вислів використовується як сучасний замінник фразеологізму “пояснюю на пальцях”. Вимовляється роздратовано або іронічно. Чоловічий світшот прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.
  кешбек 20 ₴
  Колір Чорний / Склад 95% бавовна 5% еластан
  Лонгслів “ПОЯСНЮЮ НА ЯЙЦЯХ” названий на честь міністра, який пояснював технічними помилками завищені ціни на харчі для військових, використавши фразу “пояснюю на яйцях”. Вислів використовується як сучасний замінник фразеологізму “пояснюю на пальцях”. Вимовляється роздратовано або іронічно. Жіночий лонгслів прямого крою з круглим вирізом горловини та довгим рукавом. Виготовлений в Україні з якісного трикотажу. Упакований у фірмовий пакет KASTA з оригінальною листівкою — чудовий варіант для подарунку.