triangle

BeyBlade

  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  Приналежність Дітям
  Набір Бейблейд: Арена №2 + Арена №4 Набір BEYBLADE складається з Арена №2 + Арена №4 для гри. Матеріал арени: гнучкий пластик, не ламається при ударі дзиги. Бейблейд – настільна гра з мотивів анімаційного серіалу. BEYBLADE - це невеликий збірний дзига, що обертається, який запускається за допомогою спеціального пускового хутроанізму і призначений для битв з іншими Beyblade. Битви відбуваються на спеціальних Аренах Beyblade. Гравці запускають на арену свої бейблейди, у битві перемагає той, хто зможе своїм дзиґою вибити або зупинити дзиґу суперника.
  Приналежність Дітям
  Набір Бейблейд: Арена №1 + Арена №2 Набір BEYBLADE складається з Арена №1 + Арена №2 для гри. Матеріал арени: гнучкий пластик, не ламається при ударі дзиги. Бейблейд – настільна гра з мотивів анімаційного серіалу. BEYBLADE - це невеликий збірний дзига, що обертається, який запускається за допомогою спеціального пускового хутроанізму і призначений для битв з іншими Beyblade. Битви відбуваються на спеціальних Аренах Beyblade. Гравці запускають на арену свої бейблейди, у битві перемагає той, хто зможе своїм дзиґою вибити або зупинити дзиґу суперника.
  Приналежність Дітям
  Набір Бейблейд: Арена №1 + Арена №2 + Арена №4 Набір BEYBLADE складається з Арена №1 + Арена №2 + Арена №4 для гри. Матеріал арени: гнучкий пластик, не ламається при ударі дзиги. Бейблейд – настільна гра з мотивів анімаційного серіалу. BEYBLADE - це невеликий збірний дзига, що обертається, який запускається за допомогою спеціального пускового хутроанізму і призначений для битв з іншими Beyblade. Битви відбуваються на спеціальних Аренах Beyblade. Гравці запускають на арену свої бейблейди, у битві перемагає той, хто зможе своїм дзиґою вибити або зупинити дзиґу суперника.
  Приналежність Дітям
  Набір Бейблейд: Арена №1 + Арена №4 Набір BEYBLADE складається з Арена №1 + Арена №4 для гри. Матеріал арени: гнучкий пластик, не ламається при ударі дзиги. Бейблейд – настільна гра з мотивів анімаційного серіалу. BEYBLADE - це невеликий збірний дзига, що обертається, який запускається за допомогою спеціального пускового хутроанізму і призначений для битв з іншими Beyblade. Битви відбуваються на спеціальних Аренах Beyblade. Гравці запускають на арену свої бейблейди, у битві перемагає той, хто зможе своїм дзиґою вибити або зупинити дзиґу суперника.