triangle

ARTiS Bags

  Колір
  Розмір сумки/валізи
  Кількість основних відділень
  Країна виробництва
  -49%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Натуральна шкіра
  Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір 10/17/6
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  сумка на одне основне відділення, всередині 2 кишені на блискавці і два накладних, застібається на блискавку, висота: 23 см, ширина 30 см, глибина 10 см, в комплекті знімна ручка
  -59%
  Колір Червоний / Склад верх: натуральна шкіра / всередині: текстиль
  рюкзак на одне основне відділення, всередині один кишеню на блискавці і дві накладних, зовні один кишеню на блискавки і один на магніті, рюкзак застібається на блискавку, висота: 33 см, ширина: 31 см, глибина: 15 см, висота ручки: 7, 5 см, шлейки регулюються
  -53%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з якісної натуральної шкіри великого розміру. Має одне відділення, яке закривається на блискавку. На задній стінці зовнішня кишеня на блискавки. Є дві короткі ручки і довгий ремінь з регулюванням. Сумка має захисні ніжки. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір: 28х33х17 см.
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Сумка-корзина
  Параметри: 19/29/4 см. Невелика, але містка сумка з натуральної шкіри з довгим плечовим ременем. Основне відділення застібається на блискавку, прикриту клапаном на магнітній кнопці. Всередині - виразний кишеню на блискавки. Підкладка - текстиль. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними, ділових зустрічей і будь-яких урочистих заходів ця сумка буде просто незамінною
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Сумка-корзина
  королівська розкіш була втілена в цьому аксесуарі! Гарний колір додасть в Ваш образ романтичність і чуттєвість. Візьміть цю сумку з собою і гарантовано почуєте приємні компліменти. Розмір: 35/32/10/15 см.
  -60%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з якісної натуральної шкіри, на одне відділення, яке закривається на блискавку. Є дві короткі ручки і довгий ремінь з регулюванням. Сумка має захисні ніжки. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Колір сумки на екрані може на пів тона відрізнятися від натурального. Розмір: 28/26/6 см.
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Сумка-корзина
  невелика, але містка сумка з натуральної шкіри. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними, будь-яких урочистих заходів ця сумка буде просто незамінною. Розмір: 20 * 18 * 4 см.
  -58%
  Колір Чорний / Склад верх: натуральна шкіра / підкладка: текстиль / Кількість основних відділень 1
  Модель на одне відділення, один прорізний і два накладних кишені, застібається на блискавку. Розмір 34х26х9 см.
  -59%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Розмір 20х26 см, плоске дно. Ремінь із натуральної шкіри.
  -58%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра, Натуральная замша
  королівська розкіш була втілена в цьому аксесуарі! Гарний колір додасть в Ваш образ романтичність і чуттєвість. Візьміть цю сумку з собою і гарантовано почуєте приємні компліменти. Розмір: 21/28/5. Довжина плечового ременя - 136 см.
  -49%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри на одне відділення закривається на блискавку. Має регульований ремінь. Є кишеню на спинці. Підкладка якісна має кишеню на блискавці і кишеня для мобільного. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір: 32/23/11. Висота ременя від 25 см.
  -53%
  Приналежність Жінкам / Колір Бузковий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Шопер
  Сумка з якісної натуральної шкіри, на одне відділення, яке закривається на блискавку. Сумка має дві ручки середньої довжини. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Розмір: 26х20х10 см.
  -52%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри на одне велике відділення і два зовнішніх відділення. Всі відділення закриваються на блискавки. Сумка має коротку ручку, прикрашену ланцюгом і довгий ремінь з регулюванням. Ремені на карабіни, є можливість їх носити окремо. Усередині якісна підкладка з кишенею на блискавці і накладладнимі кишенями. Колір сумки на екрані може відрізнятись від натурального. Розмір 28 * 21 * 9 см.
  -56%
  Приналежність Жінкам / Колір Сіро-бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка виготовлена з натуральної шкіри із двома ручками середньої довжини. Спереду є потайна кишеня на блискавці. Сумка на одне відділення, яке закривається на блискавку. Дуже містка. Якісна підкладка має кишеню на блискавці та додатково кишені. Колір сумки на екрані може відрізнятись від натурального. Розмір: 38/31/4 см.
  -59%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Стильна сумка на одне відділення, з регульованим ремінцем. Всередині один кишеню на блискавці і дві накладних, зовні один кишеню на блискавки, сумка застібається на блискавку. Висота: 20 см, ширина: 28 см, глибина: 6 см.
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Пенал
  розміри 22/31/8 см
  -38%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Маленька сумка з двома короткими ручками і ременем на плечі, виготовлена з якісної натуральної шкіри. Сумка закривається на блискавку має одне відділення. На задній панелі є кишеня для мобільного телефону, який закривається на блискавку. Підкладка якісна з кишенькою. Розмір сумки не великий 21/14/8, але дуже містка. Довжина ремінця 115 см.
  -43%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра
  Рюкзак з натуральної шкіри, закривається на блискавці. На передній панелі є кишеня на блискавці. На задній панелі виразний кишеню на блискавки. Є коротка ручка і регульовані ремені. Підкладка якісна. Усередині кишеню на блискавки і для мобільного телефону .Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір: 24 * 28 * 12
  -65%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  сумка на одне відділення з перегородкою всередині. На задній панелі виразний містка кишеня на блискавки. Усередині три кишені для дрібних предметів, один з яких на блискавці. Носиться на плечі, в руці або на лікті. Розмір 26х35х15 см.
  -52%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Натуральна шкіра
  сумка на одне основне відділення, всередині один кишеню на блискавці і дві накладних, зовні один кишеню на блискавки, сумка застібається на блискавку. Висота: 14 см, ширина: 21 см, глибина: 8 см, висота ручок: 10 см, в комплекті знімна ручка
  -58%
  Колір Зелений / Склад натуральна шкіра
  рюкзак на одне основне відділення на блискавці, також додатково є невелике відділення на блискавці. Усередині прорізна кишеня ан блискавки. Розмір: 22х26х7 см
  -41%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри. Модель з двома ручками і регульованим плечовим ременем. Основне відділення на блискавці. На задній стінці є кишеня на блискавці. Якісна підкладка з кишенькою для мобільного і кишеню на блискавки. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір: 31/25/10 висота ручок 17 см.
  -59%
  Приналежність Жінкам / Колір Зелений / Склад Натуральна шкіра
  стильна легка сумка з двома ручками. Одне відділення закривається на блискавку і два на магнітні кнопки. Розмір: 28х32х12 см