triangle

ARTiS Bags

  Категорія
  Вид
  Колір
  Ціна
  від
  до
  Розмір сумки/валізи
  Застібка
  Склад
  Фасон
  Особливість
  Кількість основних відділень
  Візерунок
  Тип ручки
  Фактура
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  діє black
  -68%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Невелика містка сумка з натуральної шкіри з довгим ременем на плече. Закривається на блискавку. Попереду кишеню на блискавки. Усередині якісна підкладка, кишені для різних дрібниць. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на моніторі може відрізнятися від натурального. Розмір 24х20х7 см
  діє black
  -76%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  невелика, але містка сумка з натуральної шкіри. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними, будь-яких урочистих заходів ця сумка буде просто незамінною. Розмір: висота 20 см, ширина 18 см, глибина 4 см, висота ручки регулюється
  діє black
  -69%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Одне основне відділення. Зовні ззаду потайну кишеню на блискавки. Усередині якісна підкладка з кишенями, один з яких на блискавці. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може відрізнятися від натурального. Розміри 34х26х9 см.
  діє black
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Жовтий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з якісної натуральної шкіри на одне відділення, яке закривається на блискавку. Є коротка ручка та довгий ремінь із регулюванням. Всередині якісна підкладка з двома кишенями, одна на блискавці. Розмір: 20х25х9 см.
  діє black
  -69%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Сумка з високоякісної натуральної шкіри, що закривається на блискавку, має одне основне відділення. Спереду є кишеня, яка закривається клапаном на магніті. На спинці кишеня на блискавці. Завдяки своєму оптимальному розміру та місткості, така модель стане незамінним аксесуаром на кожен день. Розмір: 24*19*9 см. Довжина ременя регулюється 140 см.
  діє black
  -70%
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Сумка із якісної натуральної шкіри, на одне відділення закривається на блискавку. На спинці є кишеня на блискавці. Всередині якісна підкладка із двома кишенями, одна на блискавці. Довгий ремінець із ланцюжком у комплекті. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на моніторі може відрізнятись від натурального. Розмір: 23 * 15 * 9см.
  діє black
  -45%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Хобо
  модель на одне відділення, всередині два прорізних кишені, застібається на блискавку. Розмір: 41х37х14 см
  діє black
  -76%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з якісної натуральної шкіри, на одне відділення, яке закривається на блискавку. Є довгий ремінь з регулюванням. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Розмір: 20х25х9 см.
  діє black
  -74%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри не великого розміру. Закривається на блискавку і зверху клапаном на магніті. На спинці є кишеня на блискавці. Якісна подкладкас кишенею на блискавці. Довгий ремінь з регулюванням. Розмір внизу в широкому місці 26 см, вгорі 24см, висота 18 см. Дно плоске, але є складки, які дають об'єм. Поміщається великий гаманець. Колір фото на екрані може, трохи, відрізнятися від натурального.
  діє black
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  невелика, але містка сумка з натуральної шкіри з довгим плечовим ременем. Має три відділення, два на блискавки і одне на магніті. Усередині -карман на блискавки і є кишеня для мобільного телефону. Підкладка - текстиль. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними, ділових зустрічей і будь-яких урочистих заходів, ця сумка буде просто незамінною. Розмір: 18х23х8 см
  діє black
  -65%
  Приналежність Жінкам / Колір Сіро-бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка виготовлена з натуральної шкіри із двома ручками середньої довжини. Спереду є потайна кишеня на блискавці. Сумка на одне відділення, яке закривається на блискавку. Дуже містка. Якісна підкладка має кишеню на блискавці та додатково кишені. Колір сумки на екрані може відрізнятись від натурального. Розмір: 38/31/4 см.
  діє black
  -69%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри на два відділення застібка на блискавку, всередині кишеню-перегородка на блискавці і три додаткові кишені. Є коротка ручка і довгий ремінь з регулюванням. Усередині якісна підкладка з кишенями. Колір на фото може відрізнятися від натурального. Висота 24 см, ширина 31 см, глибина 9 см, довжина ременя 126 см
  діє black
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра, Натуральная замша
  королівська розкіш була втілена в цьому аксесуарі! Гарний колір додасть в Ваш образ романтичність і чуттєвість. Візьміть цю сумку з собою і гарантовано почуєте приємні компліменти. Розмір: 21/28/5. Довжина плечового ременя - 136 см.
  діє black
  -70%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Маленька сумка з двома короткими ручками і ременем на плечі, виготовлена з якісної натуральної шкіри. Сумка закривається на блискавку має одне відділення. На задній панелі є кишеня для мобільного телефону, який закривається на блискавку. Підкладка якісна з кишенькою. Розмір сумки не великий 21/14/8, але дуже містка. Довжина ремінця 115 см.
  діє black
  -70%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри на одне велике відділення і два зовнішніх відділення. Всі відділення закриваються на блискавки. Сумка має коротку ручку, прикрашену ланцюгом і довгий ремінь з регулюванням. Ремені на карабіни, є можливість їх носити окремо. Усередині якісна підкладка з кишенею на блискавці і накладладнимі кишенями. Колір сумки на екрані може відрізнятись від натурального. Розмір 28 * 21 * 9 см.
  діє black
  -70%
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  сумка на одне основне відділення, всередині 2 кишені на блискавці і два накладних, застібається на блискавку, висота: 23 см, ширина 30 см, глибина 10 см, в комплекті знімна ручка
  діє black
  -73%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Сумка-корзина
  невелика, але містка сумка з натуральної шкіри. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними, будь-яких урочистих заходів ця сумка буде просто незамінною. Розмір: 20 * 18 * 4 см.
  діє black
  -80%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний
  Сумка із натуральної шкіри невеликого розміру, відділення сумки закривається на блискавку. Ремінь із регулюванням. Всередині якісна підкладка на одне відділення з кишенями на блискавці. Колір сумки на екрані може незначно відрізнятися від натурального. Розмір 26*19*6 см.
  діє black
  -75%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Невелика, але містка сумка з натуральної шкіри з довгим плечовим ременем. Закривається легким клапаном на магніті. Усередині виразний кишеню на блискавки. Підкладка текстиль. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір 18/24 см, довжина ручки 128 с
  діє black
  -67%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з якісної натуральної шкіри, на три відділення закривається на блискавку. На спинці є кишеня на блискавці. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Є короткі ручки середньої довжини, лінний ремінець в комплекті. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на моніторі може відрізнятися від натурального. Розмір: 30/24/12 см. Висота коротких ручок приблизно 17 см.
  діє black
  -66%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Рюкзак на одне основне відділення, всередині один кишеню на блискавці і дві накладних. Спереду кишені на блискавці і ззаду кишеня на блискавці. Рюкзак має коротку і регульовані довгі ручки. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір 29 * 24 * 10 см, висота короткої ручки 8 см
  діє black
  -69%
  Приналежність Жінкам / Колір Бордовий / Склад Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри на одне основне відділення. Усередині якісна підкладка має одну кишеню на блискавці і дві накладних. Сумка застібається на блискавку, висота: 31 см, ширина: 41 см, глибина: 15 см, висота ручок: 14 см. В комплекті з ремінцем. Колір сумки на екрані може незначно відрізнятися від натурального.
  діє black
  -65%
  Колір Бежевий / Склад верх: натуральна шкіра / всередині: текстиль
  як спортивний, так і класичний стиль підходить під цю модель. Відчуваєш себе з нею легко і невимушено. Розмір: 29/36/11/20 см
  діє black
  -73%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  сумка на одне основне відділення, всередині один кишеню на блискавці і дві накладних, зовні один кишеню на блискавки, сумка застібається на блискавку. Висота: 14 см, ширина: 21 см, глибина: 8 см, висота ручок: 10 см, в комплекті знімна ручка