triangle

A&A

  A&A: Сучасні брендові чоловічі краватки

  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Шкіра: замша
  Краватка-метелик 12,5х6 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Кожа:замша
  Краватка-метелик 15х6,5 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад шкіра
  Краватка-метелик 12,5х6,5 см
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад замша
  Краватка-метелик 14х6,5 см
  584 грн
  974 грн
  Метелик A&A коричневий
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Склад шкіра
  Ця унікальна метелик приваблює своїм неперевершеним дизайном, який буде робити вас помітним на будь-який святкову подію. Одягнувши такий аксесуар Ваші друзі або колеги будуть в захваті від вашого вибору. З таким аксесуаром Ви завжди будете помітним серед оточення. Вибравши саме цього метелика, Ви не пошкодуєте про свій вибір, особливо коли побачите що Вас помічають всі навколишні люди. Бренд: A & A. Колір коричневий. Розмір: 12,5х6,5 см.
  584 грн
  974 грн
  Метелик A&A чорний
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад Шкіра: замша
  Ця унікальна метелик приваблює своїм неперевершеним дизайном, який буде робити вас помітним на будь-який святкову подію. Одягнувши такий аксесуар Ваші друзі або колеги будуть в захваті від вашого вибору. З таким аксесуаром Ви завжди будете помітним серед оточення. Вибравши саме цього метелика, Ви не пошкодуєте про свій вибір, особливо коли побачите що Вас помічають всі навколишні люди. Бренд: A & A. Колір чорний. Розмір: 12,5х6 см.
  584 грн
  974 грн
  Метелик A&A чорний
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад Шкіра: замша
  Ця унікальна метелик приваблює своїм неперевершеним дизайном, який буде робити вас помітним на будь-який святкову подію. Одягнувши такий аксесуар Ваші друзі або колеги будуть в захваті від вашого вибору. З таким аксесуаром Ви завжди будете помітним серед оточення. Вибравши саме цього метелика, Ви не пошкодуєте про свій вибір, особливо коли побачите що Вас помічають всі навколишні люди. Бренд: A & A. Колір чорний. Розмір: 15х6,5 см.
  584 грн
  974 грн
  Метелик A&A чорний
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад замша
  Ця унікальна метелик приваблює своїм неперевершеним дизайном, який буде робити вас помітним на будь-який святкову подію. Одягнувши такий аксесуар Ваші друзі або колеги будуть в захваті від вашого вибору. З таким аксесуаром Ви завжди будете помітним серед оточення. Вибравши саме цього метелика, Ви не пошкодуєте про свій вибір, особливо коли побачите що Вас помічають всі навколишні люди. Бренд: A & A. Колір чорний. Розмір: 14х6,5 см.