triangle

4M

  4M: Ігрові набори

  Приналежність Дітям
  З набором від 4М кухня стане полем для досліджень і експериментів! Використовуючи деякі харчові продукти, ви навчитеся генерувати електрику, знімати і зберігати відбитки пальців, запустіть в політ ракету, побудуєте настільний вулкан, виростите кристал, прочитаєте зашифровані послання. Набір для досліджень познайомить з базовими законами хімії і фізікі.В наборі від 4М ви знайдете інструменти для проведення шести дослідів і докладну інструкцію. В кінці кожного експерименту є наукові пояснення процесу, цікаві факти по темі. Додатково вам знадобляться: оцет, харчова сода, червоний харчовий барвник, рідина для миття посуду, мірний стакан, цукор, прищіпки, чайна ложка, дві вилки, кукурудзяний крохмаль, фруктовий сік, лимон. Нехай дорослі допоможуть вам з безпекою експериментів. Запросіть друзів і разом пізнавайте світ наукових досліджень, не виходячи з кухні! Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи. Він допоможе розвинути фантазію, винахідливість, інтелект, крейда
  Приналежність Дітям
  Створіть кольорові магніти або значки з допомогою формочок і гіпсу, пензлики і фарб. Вироби можуть стати оригінальними подарунками для друзей.Набор для дитячої творчості дозволяє виготовити магніти і брошки. Містить пакетики з гіпсом, форми для лиття, фарби, пензлик, магніти, булавки, інструкцію. За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом в воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати, наклеїти шпильки або магніти знизу. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи. З набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Падалка стануть ексклюзивними прикрасами для одягу, рюкзака, холодильника або подарунками для друзів і близьких. Комплект підходить дітям від 5 років для використання вдома під наглядом дорослих.
  Приналежність Дітям
  Розфарбуйте дерев'яна скринька у вибрані вами кольори і прикрасьте його перекладними картинками. Зробіть корисну та красиву річ своїми руками! З цим набором для творчості дівчинка може прикрасити свою кімнату прекрасної скринькою ручної роботи з дзеркалом. В такому скриньці можна зберігати намисто, браслети, каблучки і інші прикраси. Підходить для розвитку творчих здібностей, смаку, уяви. З набором можна освоїти навички декорування, змішування кольорів, поєднання матеріалів і текстур. У комплекті: дерев'яна скриня (12 х 9 х 13 см), дзеркало, лист з перекладними картинками, подвійна клейка стрічка, фарби, кисть, паличка для наклеювання, інструкція.
  Приналежність Дітям
  Влаштуйте будинку власний планетарій з набором для досліджень від 4М! На стінах і стелі вашої спальні відобразяться сузір'я південного і північного півкуль. Запрошуйте друзів, разом розглядайте і запам'ятовуйте обриси, розташування і назва кожного зоряного скупчення. Ви дізнаєтеся багато цікавого про астрономію! У наборі є дві заготовки у вигляді півкуль. Додатково знадобиться тонкий гострий олівець або цвях. З його допомогою зробіть дірочки в місцях зірок, зазначених на заготовках. Зберіть півкулі зоряного неба як зазначено в інструкції. Для роботи лампи підготуйте 4 батарейки AA. Всі зірки, що ми бачимо на нічному небі, розташовані в галактиці, яка називається Чумацький шлях. Там є близько 100 мільярдів зірок. У ясну ніч можна побачити тільки кілька тисяч з них неозброєним поглядом. Набір із серії Solar System буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Розглядаючи сузір'я за допомогою проектора, діти познайомляться з астрономією.
  Приналежність Дітям
  Створіть свою чарівну країну єдинорогів з цим великим набором для творчості. Завдяки комплекту можна зробити і розфарбувати 6 магнітів, 2 картини з піску і вітраж з бісеру, щоб прикрасити вікно. Додається інструкція з детальним описом занять і рісункамі.КОМПЛЕКТАЦІЯ: 1 шаблон з 6 формами, 1 пакет з гіпсовим порошком, 1 прогумована магнітна смужка, 6 фарб, 1 кисть, 2 заготовки для пісочних картин з клейкою основою, 2 рами для картин, 6 трубочок з кольоровим блискучим піском, 1 прозора заготовка для вітража, 4 упаковки різнобарвного бісеру, 1 тюбик клею, моток ниток, шаблон з 6 картками єдинорогів, детальна інструкція.ТВОРЧЕСКОЕ ЗАНЯТТЯ 1: МАГНІТИ СВОЇМИ РУКАМІВам знадобляться з набору: шаблон з 6 формами, 1 пакет з гіпсовим порошком, 1 магнітна смужка, фарби, кісточка.По інструкції необхідно розчинити пакетики з гіпсом в воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати. Наклеїти магніти знизу, попередньо розрізавши маг
  Приналежність Дітям
  Виліпити і розфарбуйте гіпсові магніти на холодильник і значки. У наборі шаблон з формами, пакет з гіпсовим порошком, пензлик, фарби, магніти, булавки, інструкція. Відмінний набір для розвитку художніх навичок. Падалка можуть стати оригінальними подарунками для друзів і рідних.
  Приналежність Дітям
  Здивуйте своїх друзів цієї прийомом проти гравітації! Попросіть їх врівноважити десять цвяхів на вершині всього одного цвяха. Коли вони зазнають невдачі, покажіть їм, як це робиться без клею і магнітів!
  Приналежність Дітям
  Зібрати цього робота-комахи зовсім не складно. Він демонструє механізми роботизованого руху: повзе, звивається і ходить. Набір має нагороди спеціалізованих виставок.Модель працює за допомогою мотора з батарейкою і системи кривошипно-шатунних механізмів. Один з них розташований в з'єднанні великої осі з кривошипом і довгим сполучною ланкою. Кривошип перетворює круговий рух мотора в повторюване зворотно-поступальний рух вгору-вниз і вперед-назад. Спосіб, за допомогою якого довге сполучна ланка тягне і штовхає короткий, також є прикладом кривошипно-шатунного механізму. Завдяки цим механізмам ноги робота можуть обертатися, а гвинти виконують роль точки обертання. Робот-Інсектоїди може виконувати різні трюки. До набору додається буклет з цікавими науково-пізнавальними фактами.
  Приналежність Дітям
  Здивуйте друзів математичними фокусами, цікавими іграми та головоломками з набором для досліджень від 4М! Тренуйте пам'ять і пізнання в математиці під час ігор. У наборі є все необхідне для 15 математичних занять: ігор, фокусів, головоломок.Етот набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшої школи від 8 років. Вивчення і демонстрація фокусів з числами допоможе розвинути уяву, винахідливість, математичні навички, інтелект, дрібну моторику, мислення, проявити креативність, весело і цікаво провести час. В інструкції описані наукові трюки з поясненнями математичних принципів, цікавими фактами. Додатково знадобляться ножиці, скотч, олівець, папір і стакан води.В покажете фокус з читанням думок, назвете загадане глядачем число, розріжете листок так, що крізь нього зможе пройти людина, вирішите декілька головоломок, зіграєте в захоплюючі математичні ігри. Тренуйте свої навички в ігровій формі і станьте справжнім знавцем математики! Цей набір для розвитку
  Приналежність Дітям
  Ось він, ваш особистий суперсейф - з кодовим замком і охоронною сигналізацією, як з улюбленого шпигунського фільму! Він оснащений потрійною системою захисту: ключ, пін-код і звукова сигналізація, яка включається при спробі злому. Зберіть сейф своїми руками з набору для досліджень. Всі деталі сейфа з серії KidzLabs зроблені з металу і пластика. Додатково варто запастися хрестоподібної викруткою і батарейкою AA (немає в комплекті). Як же працює сейф? Всі науково і просто - механіка. Батарея харчування підключена до двох контактів: один розташований під замком, інший - на тумблері сигналізації. Ці контакти створюють послідовну електричну мережу. Тумблер пов'язаний з замком, який блокує перемикач. Якщо повернути ключ при заблокованому тумблері - електричне коло замкнеться, і пролунає виття сирени. Все не так складно, як може здатися на перший погляд: набори для досліджень від 4М наочно показують дітям роботу механізмів.
  Приналежність Дітям
  Зберіть квіти і листя у дворі чи парку, і створіть з них елементи для одягу фей за допомогою цього набору. Розробіть гарні оригінальні сукні для шести фей з комплекту, і влаштуйте казковий показ мод.
  Приналежність Дітям
  Тепер ніхто не зможе проникнути в вашу кімнату непоміченим! Зберіть власну сигналізацію з набором для досліджень від 4М. Забезпечте високий рівень безпеки в своєму таємному притулку. Щоб зібрати і встановити сигналізацію, вам знадобиться дозвіл і допомогу дорослих. Всі деталі пристрою ви знайдете в наборі. Для збірки також візьміть маленьку хрестоподібну викрутку і дві батарейки AAA. Чітко дотримуйтесь інструкцій, вивчаючи базові принципи роботи електрики. Принцип роботи систем сигналізації від 4М дуже простий. Є дві точки в електричному ланцюзі, що управляють подачею струму на зумер: перемикач, вбудований в корпус батареї, і пластикова спускова пластина, вставлена між сполучними пластинами. Між дверним косяком і пристроєм натягнута струна. Коли двері відкриваються, струна натягується і висмикує пластикову пластину. Сполучні металеві пластини вступають в контакт один з одним і запускають ток по ланцюгу. У цей момент лунає виття сигналізації. Шпигун помічений! Ця комплект з
  Приналежність Дітям
  Тепер вам не потрібно більше слухати прогнози погоди, ви зможете створити свій! Зберіть домашню метеостанцію за допомогою набору для досліджень від 4М. Ви познайомитеся з різноманітними природними явищами: атмосферним тиском, швидкістю і напрямом вітру, кількістю опадів, температурою повітря. Вам належить провести серію різноманітних досліджень, дізнатися багато нового про метеорології і навіть створити свою маленьку оранжерею. У наборі для досліджень від 4М ви знайдете всі необхідні деталі станції і докладну інструкцію. Єдине, що вам знадобиться - це півторалітрова пластикова пляшка. Відмінний спосіб повторного використання пластику! За допомогою анемометра ви виміряти силу вітру. Чаші анемометра вловлюють повітряні потоки і починають обертатися, показуючи швидкість вітру. Флюгер та компас вказують його напрямок. Датчик дощу метеостанції вимірює кількість опадів, що випали: краплі потрапляють в воронку і збираються в вимірювальної трубці. Термометр показує температуру повітря: спеціальна
  Приналежність Дітям
  Ось він, ваш особистий суперсейф - з кодовим замком і охоронною сигналізацією, як з улюбленого шпигунського фільму! Він оснащений потрійною системою захисту: ключ, пін-код і звукова сигналізація, яка включається при спробі злому. Зберіть сейф своїми руками з набору для досліджень. Всі деталі сейфа з серії KidzLabs зроблені з металу і пластика. Додатково варто запастися хрестоподібної викруткою і батарейкою AA (немає в комплекті). Як же працює сейф? Всі науково і просто - механіка. Батарея харчування підключена до двох контактів: один розташований під замком, інший - на тумблері сигналізації. Ці контакти створюють послідовну електричну мережу. Тумблер пов'язаний з замком, який блокує перемикач. Якщо повернути ключ при заблокованому тумблері - електричне коло замкнеться, і пролунає виття сирени. Все не так складно, як може здатися на перший погляд: набори для досліджень від 4М наочно показують дітям роботу механізмов.Етот комплект для розвитку допоможе вивчити систему блокування і по
  Приналежність Дітям
  Набір для дослідження 4M Сигнальні пристрої - стартовий набір для дітей, щоб досліджувати світ Logiblocs.В комплекті 4 з'єднують між собою модуля: блок живлення, кнопка, датчик світла, електронний зумер і детальний буклет з інструкціямі.Что можна зробити з цього? Більше 10 проектів і програм, таких як дверний дзвінок, сонячна сигналізація, сигналізація холодильника і другіе.С цим набором для досліджень можна дізнатися багато нового з фізики. Дайте волю своїй уяві, проявіть таланти в області електронікі.Все блоки набору працюють в поєднанні один з одним. Об'єднайте цей комплект з іншими з серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експеріментов.Комплект 4M Сигнальні пристрої відмінно підходить для занять в навчальних закладах, центрах розвитку, в тому числі за методикою STEAM.Набори з серії Logiblocs допомагають зрозуміти область автоматики і електронних систем навколо нас . Від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів - все в сучасному світі високих технологій упр
  Приналежність Дітям
  Набір для створення ляльки. Не містить голок та інших гострих предметів. У комплекті м'яка іграшка-лялька, пряжа, тканина, намистини, свідоцтво про народження ляльки, клей, двостороння липка стрічка, кольорові олівці і докладна інструкція з ізображеніямі.Ребенок може зробити для ляльки кольорове плаття і волосся з яскравих ниток. А також прикрасити наряд і зачіску ляльки декоративними елементами. У комплекті є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли дитина змайструє іграшку, він може придумати їй ім'я, і заповнити свідоцтво про народження. Лялька прекрасно підходить для розвитку творчих здібностей.
  Приналежність Дітям
  Набір містить світяться в темряві наклейки. Ними можна прикрасити стелю або стіни в кімнаті.
  Приналежність Дітям
  Робіть модні браслети з різнокольорових намистин за допомогою спеціального інструменту в наборі. Придумуйте дизайн браслетів і робіть для себе, друзів і рідних. У наборі намистинки різних розмірів і кольорів, нитки, інструмент для плетіння, інструкція.
  Приналежність Дітям
  Набір дозволяє виліпити забавні шкатулки в формі зуба і розмалювати їх на свій смак. У таких оригінальних коробочках можна зберігати молочні зубки.
  Приналежність Дітям
  Набір для юних дизайнерів містить все необхідне для створення яскравого аксесуара для модниць своїми руками. Змайструєте сумочку зі штучної шкіри і прикрасьте її вишивкою і стразами. Набір для розвитку творчих навичок, дозволяє створити оригінальну і практичну річ ручної роботи.
  Приналежність Дітям
  Спостерігайте, як кулька левитирует і світиться в темряві, ніби він кидає виклик гравітації. Проведіть цікаві експерименти і дізнайтеся про принципи повітряного потоку.
  Приналежність Дітям
  Розфарбуйте оригінальну скарбничку для монет у формі сови в улюблені кольори. Це прекрасна прикраса для кімнати і подарунок друзям.
  Приналежність Дітям
  Набір для творчості від 4M Сумочка-єдиноріг містить все необхідне для створення своїми руками сумочки у вигляді єдинорога з красивою яскравою грівой.Комплектація: 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри білого кольору, 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри рожевого кольору, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, 5 котушок різнобарвною пряжі, 1 кнопка і докладна інструкція з картінкамі.В інструкції комплекту для творчості показані і описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити ізделіе.Набор для дитячої творчості серії KidzMaker - відмінний подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Розвиваючий комплект Сумочка-єдиноріг - справжня творча майстерня для тренування естетичного смаку, навичок дрібної моторики, шиття і вишивання. З таким набором для розвитку дівчинка може змайструвати оригінальне практичне прикраса для себе або подруги.
  Приналежність Дітям
  З цим комплектом можна зібрати очманілого робота. Він ходить, стрибає, обертається і перевертається, досягнувши стіни. Вивчайте закони фізики і основи механіки з дивним роботом. У наборі інструкція зі схемами по збірці, запуску, поясненнями принципів дії і цікавими фактами.