triangle

3 Pommes

  3 Pommes: Дитячі теніски

  -77%

  поло фирмы 3pommes (Франция). Модель с воротником. Застегивается на пуговки на груди. Нашивка на спинке дополняет декор
  -81%

  пото фірми 3pommes (Франція). Яскрава нашивка, малюнок-принт і рядок декорують вони
  -81%

  елегантна кофта-поло фірми 3pommes (Франція). Яскравий відкладний комір плавно переходить в V- подібний виріз зі вставкою такого ж кольору. Верх спинки з цікавим малюнком-принтом.
  -72%

  Кофта поло British baby boy by 3pommes для хлопчика. Кофта з довгим рукавом в широку смужку - синій з бордовим. Від коміра зручно розстібається на 3 гудзики. На грудях стильні нашивки у вигляді монограми бренду 3pommes. На спинці велика нашивка з принтом в британському стилі.
  -72%

  Поло American Expedition by 3pommes для хлопчика. Поло з довгим рукавом подвійне. Нижня кофта молочного кольору пришита в області плечей, зверху визирає комір, розстібати за допомогою кнопочок. Верхня кофта оранжевого кольору також зверху на кнопочках. Рукава з підкладкою. На спині стильний великий принт в стилі прапора USA. Досить тепла кофта, яка добре підійде як восени, так і взимку.
  -72%

  Кофта поло British baby boy by 3pommes. Кофта з довгим рукавом зшита з трьох тканин - сіра, синя і червона. Попереду прикрашена стильними принтами і нашивками. Комір розстібається на ряд прихованих гудзичків. Тканина дуже щільна, але м'яка, так що восени ця кофта Вам дуже стане в нагоді.