triangle

3 Pommes

  3 Pommes: Модні дитячі джинси - Каталог 2021

  -77%
  Колір Синій / Фасон Прямі / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  Стильні стрейчеві джинси фірми 3pommes (Франція). Пояс на гумці з гудзиками всередині для утяжки. Крій "5 кишень". Розмір 74 (12М): довжина виробу 41 см, кроковий шов 23 см, полуталія 21 см. Розмір 80 (18М): довжина виробу 46,5 см, кроковий шов 28,5 см, полуталія 22,5 см. Розмір 86 (2А ): довжина виробу 51,5 см, кроковий шов 34 см, полуталія 23,5 см. Розмір 98 (3А): довжина виробу 58 см, кроковий шов 40 см, полуталія 26 см.
  -81%
  Колір Джинсовий / Фасон Середня талія / Сезонність Демісезон
  штани джинсові British baby boy для хлопчика. Штани темно-сірого кольору прямого крою. На джинсах невеликі декоративні потертості. Попереду і ззаду по два зручних кишені. Джинси застібаються на гудзик. Пояс зсередини на гумці з гудзиками для утяжки. Щільні зручні джинси з підкладкою - хороший вибір на осінь
  -85%
  Колір Темно-сірий / Фасон Прямі / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  Штани джинсові British baby boy, прямого крою. На джинсах невеликі декоративні потертості. Попереду і ззаду по два зручних кишені. Джинси застібаються на гудзик. Пояс зсередини на гумці з гудзиками для утяжки. Щільні зручні джинси з підкладкою - хороший вибір на осінь.
  -78%
  Колір Темно-синій / Фасон Прямі / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  Джинсові штани для дівчинки. Колір темно-синій з невеликими візуальними потертостями. Джинси прострочені нитками контрастно білого кольору. Застібаються на зручну кнопочку, яка прикрашена камінчиком. На поясі є петельки для ременя. Зсередини підшиті гудзики з резинками для регулювання обхвату пояса. Попереду два кишені півколом, які прикрашені з боків двома залізними заклепками у вигляді сердечок. Ззаду дві кишені. На поясі пришита емблема бренда 3 pommes світло-сірого кольору.
  -81%
  Колір Джинсовий / Фасон Середня талія / Сезонність Демісезон
  джинсові штани для хлопчика темно-синього кольору. Застібаються на кнопочку у вигляді гудзики. Попереду дві кишеньки, які прикрашені невеликими металевими заклепками. На поясі є петельки для ременя. Зсередини до поясу підшиті гудзики з резинками для регулювання обхвату пояса. Джинси з бавовняної підкладкою всередині. Ззаду дві кишені. На лівій кишені вибита монограма бренду 3 pommes
  -72%
  Колір Синій / Фасон Регюлар Фіт / Висота посадки Середня талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинсові штани синього кольору для хлопчика. Застібаються на кнопочку. Є петельки для пояса. Попереду два кишені півколом. Над лівою кишенею декоративна кнопка з емблемою бренду 3 pommes. Ззаду 2 кишені. На поясі ззаду зліва пришита стильна емблема бренду кольору коричневої шкіри. Всередині на рівні пояса підшиті гудзики з резинками для регулювання обхвату пояса.
  -72%
  Колір Зелений / Фасон Регюлар Фіт / Висота посадки Середня талія / Декор Потертості / Сезонність Демісезон
  Джинсові штани зеленого кольору для хлопчика. Застібаються на кнопочку. Є петельки для пояса. Попереду два кишені півколом. Над лівою кишенею декоративна кнопка з емблемою бренду 3 pommes. Ззаду 2 кишені. На поясі ззаду зліва пришита стильна емблема бренду кольору коричневої шкіри. Всередині на рівні пояса підшиті гудзики з резинками для регулювання обхвату пояса.
  Колір Синій / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  Колір Чорний / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  Колір Синій / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  Джинси з прихованою застібкою спереду, двома прорізними кишенями з боків і двома накладними кишенями ззаду.
  Колір Синій / Фасон Завужені / Висота посадки Середня талія / Сезонність Демісезон
  Джинси з прихованою застібкою спереду, двома прорізними кишенями з боків і двома накладними кишенями ззаду.
  Колір Блакитний / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  джинси застібаються на гудзик і блискавку, два прорізних кишені спереду і два накладних кишені ззаду
  Колір Малиновий / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  джинси застібаються на кнопку, два прорізних кишені спереду і два накладних кишені ззаду, декоровані паєтками
  Колір Рожевий / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  джинси застібаються на кнопку, два прорізних кишені спереду і два накладних кишені ззаду