triangle

Тепло в дом

    ¯\_(ツ)_/¯
    У вас немає обраних фільтрів
    кешбек 6 ₴

    Вікна – одне з головних джерел холоду в будинку. Тому дуже важливо ізолювати холод, що проникає через шибки вікон. Через вікна може губитися до 40% тепла Теплозберігаюча плівка – це найдешевший спосіб утеплити вікна. Ті, хто наклеїть "третє скло", добре економлять на опаленні, і, без величезних зусиль, піднімають температуру в приміщенні на 3-4 градуси тепла. Абсолютно всі відгуки теплозберігаючої плівки підтверджують її ефективність. Теплозберігаюча плівка на вікна має унікальну властивість - вона в десятки разів тепліша за скло. За своїми фізико-хімічними властивостями теплозберігаюча плівка для вікон абсолютно прозора, не збирає пил (має низьку статичність), і має надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі. Тому вона ще називається енергозберігаюча плівка. Коефіцієнт теплопровідності скла = 1 Вт/м °С. Коефіцієнт теплопровідності плівки "Тепло в дім" = 0,028 Вт/м °С. Теплозберігаюча плівка для вікон це плівка для утеплення вікон, яка ефективно захищає від холоду в зимову пору року, а від спеки в літню, запобігає утворенню конденсату на склі і завдяки низькій ціні широко доступна всім верствам населення, промисловим підприємствам та офісам. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - підвищення температури на 4 - 7 °С - економія на опаленні до 37% - коефіцієнт теплопровідності плівки = 0,028 Вт/м °С. - пропускання світла 95% - пропускання сонячної енергії 95% - товщина плівки = 15 мкм. - ширина плівки = 2 м. - довжина плівки = 3 м. Комплектація: плівка 2х3 м, інструкція, скотч 20м. ЯК ВСТАНОВИТИ ПЛІВКУ: 1) Ретельно помийте скло та раму вікна.На чисту знежирену поверхню рами по периметру наклеюємо двосторонній скотч, що йде в комплекті. Плівка складена в два шари, їх попередньо треба роз'єднати між собою, подувши в край плівки. Необхідно розкроїти плівку за розмірами скла плюс додати по 2 см з усіх боків для накладання на раму вікна. Розкрій необхідно робити на чистому столі. 2) Перевірте правильність розкрою, попередньо приклавши отриманий відріз плівки «ТЕПЛО В ДІМ» до вікна. Далі із двостороннього скотчу знімаємо захисний паперовий шар. Акуратно, бажано вдвох, приклеюємо плівку на скотч. Починати радимо з невеликих вікон. ВАЖЛИВО! Необхідно приклеїти плівку по всьому периметру до скотча. 3) Далі необхідно побутовим феном рівномірно обдувати поверхню плівки, щоб отримати ідеальну прозорість та гладкість. ВАЖЛИВО! Фен необхідно тримати під максимально гострим кутом плівки. Якщо тримати під прямим кутом, можна пропалити плівку! 4) Ось і готово, як бачите, все дуже просто. Рух теплого повітря з фена краще починати із центру плівки до країв. Плівка не повинна натягуватися феном занадто сильно: через деякий час плівка досягне ідеального натягу.
    кешбек 6 ₴

    Вікна – одне з головних джерел холоду в будинку. Тому дуже важливо ізолювати холод, що проникає через шибки вікон. Через вікна може губитися до 40% тепла Теплозберігаюча плівка – це найдешевший спосіб утеплити вікна. Ті, хто наклеїть "третє скло", добре економлять на опаленні, і, без величезних зусиль, піднімають температуру в приміщенні на 3-4 градуси тепла. Абсолютно всі відгуки теплозберігаючої плівки підтверджують її ефективність. Теплозберігаюча плівка на вікна має унікальну властивість - вона в десятки разів тепліша за скло. За своїми фізико-хімічними властивостями теплозберігаюча плівка для вікон абсолютно прозора, не збирає пил (має низьку статичність), і має надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі. Тому вона ще називається енергозберігаюча плівка. Коефіцієнт теплопровідності скла = 1 Вт/м °С. Коефіцієнт теплопровідності плівки "Тепло в дім" = 0,028 Вт/м °С. Теплозберігаюча плівка для вікон це плівка для утеплення вікон, яка ефективно захищає від холоду в зимову пору року, а від спеки в літню, запобігає утворенню конденсату на склі і завдяки низькій ціні широко доступна всім верствам населення, промисловим підприємствам та офісам. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - підвищення температури на 4 - 7 °С - економія на опаленні до 37% - коефіцієнт теплопровідності плівки = 0,028 Вт/м °С. - пропускання світла 95% - пропускання сонячної енергії 95% - товщина плівки = 15 мкм. - ширина плівки = 0.8 м. - довжина плівки = 7,5 м. Комплектація: плівка 0.8х7,5 м, інструкція, скотч 20м. ЯК ВСТАНОВИТИ ПЛІВКУ: 1) Ретельно помийте скло та раму вікна.На чисту знежирену поверхню рами по периметру наклеюємо двосторонній скотч, що йде в комплекті. Плівка складена в два шари, їх попередньо треба роз'єднати між собою, подувши в край плівки. Необхідно розкроїти плівку за розмірами скла плюс додати по 2 см з усіх боків для накладання на раму вікна. Розкрій необхідно робити на чистому столі. 2) Перевірте правильність розкрою, попередньо приклавши отриманий відріз плівки «ТЕПЛО В ДІМ» до вікна. Далі із двостороннього скотчу знімаємо захисний паперовий шар. Акуратно, бажано вдвох, приклеюємо плівку на скотч. Починати радимо з невеликих вікон. ВАЖЛИВО! Необхідно приклеїти плівку по всьому периметру до скотча. 3) Далі необхідно побутовим феном рівномірно обдувати поверхню плівки, щоб отримати ідеальну прозорість та гладкість. ВАЖЛИВО! Фен необхідно тримати під максимально гострим кутом плівки. Якщо тримати під прямим кутом, можна пропалити плівку! 4) Ось і готово, як бачите, все дуже просто. Рух теплого повітря з фена краще починати із центру плівки до країв. Плівка не повинна натягуватися феном занадто сильно: через деякий час плівка досягне ідеального натягу.
    кешбек 7 ₴

    Вікна – одне з головних джерел холоду в будинку. Тому дуже важливо ізолювати холод, що проникає через шибки вікон. Через вікна може губитися до 40% тепла Теплозберігаюча плівка – це найдешевший спосіб утеплити вікна. Ті, хто наклеїть "третє скло", добре економлять на опаленні, і, без величезних зусиль, піднімають температуру в приміщенні на 3-4 градуси тепла. Абсолютно всі відгуки теплозберігаючої плівки підтверджують її ефективність. Теплозберігаюча плівка на вікна має унікальну властивість - вона в десятки разів тепліша за скло. За своїми фізико-хімічними властивостями теплозберігаюча плівка для вікон абсолютно прозора, не збирає пил (має низьку статичність), і має надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі. Тому вона ще називається енергозберігаюча плівка. Коефіцієнт теплопровідності скла = 1 Вт/м °С. Коефіцієнт теплопровідності плівки "Тепло в дім" = 0,028 Вт/м °С. Теплозберігаюча плівка для вікон це плівка для утеплення вікон, яка ефективно захищає від холоду в зимову пору року, а від спеки в літню, запобігає утворенню конденсату на склі і завдяки низькій ціні широко доступна всім верствам населення, промисловим підприємствам та офісам. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - підвищення температури на 4 - 7 °С - економія на опаленні до 37% - коефіцієнт теплопровідності плівки = 0,028 Вт/м °С. - пропускання світла 95% - пропускання сонячної енергії 95% - товщина плівки = 15 мкм. - ширина плівки = 1.5 м. - довжина плівки = 4 м. Комплектація: плівка 2х4 м, інструкція, скотч 15м. ЯК ВСТАНОВИТИ ПЛІВКУ: 1) Ретельно помийте скло та раму вікна.На чисту знежирену поверхню рами по периметру наклеюємо двосторонній скотч, що йде в комплекті. Плівка складена в два шари, їх попередньо треба роз'єднати між собою, подувши в край плівки. Необхідно розкроїти плівку за розмірами скла плюс додати по 2 см з усіх боків для накладання на раму вікна. Розкрій необхідно робити на чистому столі. 2) Перевірте правильність розкрою, попередньо приклавши отриманий відріз плівки «ТЕПЛО В ДІМ» до вікна. Далі із двостороннього скотчу знімаємо захисний паперовий шар. Акуратно, бажано вдвох, приклеюємо плівку на скотч. Починати радимо з невеликих вікон. ВАЖЛИВО! Необхідно приклеїти плівку по всьому периметру до скотча. 3) Далі необхідно побутовим феном рівномірно обдувати поверхню плівки, щоб отримати ідеальну прозорість та гладкість. ВАЖЛИВО! Фен необхідно тримати під максимально гострим кутом плівки. Якщо тримати під прямим кутом, можна пропалити плівку! 4) Ось і готово, як бачите, все дуже просто. Рух теплого повітря з фена краще починати із центру плівки до країв. Плівка не повинна натягуватися феном занадто сильно: через деякий час плівка досягне ідеального натягу.
    кешбек 5 ₴

    Вікна – одне з головних джерел холоду в будинку. Тому дуже важливо ізолювати холод, що проникає через шибки вікон. Через вікна може губитися до 40% тепла Теплозберігаюча плівка – це найдешевший спосіб утеплити вікна. Ті, хто наклеїть "третє скло", добре економлять на опаленні, і, без величезних зусиль, піднімають температуру в приміщенні на 3-4 градуси тепла. Абсолютно всі відгуки теплозберігаючої плівки підтверджують її ефективність. Теплозберігаюча плівка на вікна має унікальну властивість - вона в десятки разів тепліша за скло. За своїми фізико-хімічними властивостями теплозберігаюча плівка для вікон абсолютно прозора, не збирає пил (має низьку статичність), і має надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі. Тому вона ще називається енергозберігаюча плівка. Коефіцієнт теплопровідності скла = 1 Вт/м °С. Коефіцієнт теплопровідності плівки "Тепло в дім" = 0,028 Вт/м °С. Теплозберігаюча плівка для вікон це плівка для утеплення вікон, яка ефективно захищає від холоду в зимову пору року, а від спеки в літню, запобігає утворенню конденсату на склі і завдяки низькій ціні широко доступна всім верствам населення, промисловим підприємствам та офісам. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - підвищення температури на 4 - 7 °С - економія на опаленні до 37% - коефіцієнт теплопровідності плівки = 0,028 Вт/м °С. - пропускання світла 95% - пропускання сонячної енергії 95% - товщина плівки = 15 мкм. - ширина плівки = 0,8 м. - довжина плівки = 3 м. Комплектація: плівка 0,8х3 м, інструкція, скотч 10м. ЯК ВСТАНОВИТИ ПЛІВКУ: 1) Ретельно помийте скло та раму вікна.На чисту знежирену поверхню рами по периметру наклеюємо двосторонній скотч, що йде в комплекті. Плівка складена в два шари, їх попередньо треба роз'єднати між собою, подувши в край плівки. Необхідно розкроїти плівку за розмірами скла плюс додати по 2 см з усіх боків для накладання на раму вікна. Розкрій необхідно робити на чистому столі. 2) Перевірте правильність розкрою, попередньо приклавши отриманий відріз плівки «ТЕПЛО В ДІМ» до вікна. Далі із двостороннього скотчу знімаємо захисний паперовий шар. Акуратно, бажано вдвох, приклеюємо плівку на скотч. Починати радимо з невеликих вікон. ВАЖЛИВО! Необхідно приклеїти плівку по всьому периметру до скотча. 3) Далі необхідно побутовим феном рівномірно обдувати поверхню плівки, щоб отримати ідеальну прозорість та гладкість. ВАЖЛИВО! Фен необхідно тримати під максимально гострим кутом плівки. Якщо тримати під прямим кутом, можна пропалити плівку! 4) Ось і готово, як бачите, все дуже просто. Рух теплого повітря з фена краще починати із центру плівки до країв. Плівка не повинна натягуватися феном занадто сильно: через деякий час плівка досягне ідеального натягу.