triangle

  PowerPlay

  Для активных и спортивных: товары для занятий спортом

  Акция закончилась!

  Профессиональным спортсменам и людям, ведущим активный образ жизни. Спортивный инвентарть от европейского бренда.
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Черный / Состав Неопрен/нейлон / Страна производства Китай
  Пояс для похудения Power System Slimming Belt Wt Pro PS-4001 L (100*25)Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале.Пояс для похудения Power System Slimming Belt WT PRO поможет Вам сконцентрировать внимание на коррекции проблемной зоны в области талии. Изготовлен из неопрена, за счет чего имеет разогревающий эффект, усиливает приток крови и обменные процессы, способствует похудению и выведению излишков жидкости из организма. Описание:* Неопреновый пояс для похудения, укрепленный фактурным эластичным нейлоном.* Потовыделение в районе средней части тела быстрее сжигает жир.* Регулируемая застежка на липучке гарантирует удобную подгонку.* Особенно эффективен при тренировке пресса.* Можно носить под одеждой * Поможет Вам сконцентрировать внимание на коррекции проблемной зоны в области талии. * Можно использовать при болях в мышцах и спине, благодаря эффекту «массажа и сауны» снимает мышечные спазмыМодельный ряд:Пояс размер (L)Размеры (см):длина: 100ширина: 25толщина: 0.3Цвет: черный. Пояс размер (XL)Размеры (см):длина: 125ширина: 25толщина: 0.3Цвет: черный.Технические характеристики:Размер (см): L - 100 x 25 x 0.3XL - 125 x 25 x 0.3Цвет: черный.
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Черный / Состав Синтетический / Страна производства Китай
  Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.Опис:Пояс для схудненняPowerPlay4301виготовлений із неопрену, укріплений фактурним еластичним нейлоном.Цей аксесуар надійно фіксується на тілі за допомогою застібки на липучці, не сповзає під час занять, не викликає алергії.За рахунок підвищення температури тіла в зоні контакту поясу з тілом процес спалення жиру проходить значно швидше, сприяючи схудненню.Також пояс PowerPlay 4301 підтримує нижню частину спини і пресу під час тренування. Ефективність і дія поясу для схудненняУ процесі вивчення розмаїтих способів зменшення ваги тіла спеціалісти роблять чимало відкриттів. Серед них ефективний пояс для схуднення. Це механічний прилад, що працює за принципом підвищення температури і покращення кровообігу. За формою пояс для схуднення являє собою широку еластичну стрічку з фіксатором.Пояс для схуднення живота для жінок одягається на проблемну зону, застібається і витримується певний час, чинячи вплив на жирові відкладення. Це сприяє наступним змінам:Виводить з організму токсини, шлаки та інші продукти розпаду;Прискорює обмін речовин;Відновлює клітини і тканини організму;Покращує кровообіг; Прискорює процеси спалення жиру; Має масажний ефект;Покращує функціонування травної системи.Пояс будь-якого типу базується на створенні непроникної оболонки і нагріванні ділянок, що потребують корекції. Головна його ціль в тому, щоби не дати певним ділянкам тіла охолонути до природної температури і забезпечити сильне потовиділення. Завдяки цьому з організму виходиться зайва рідина і, відповідно, відбувається схуднення.У чому користь поясу для схуднення?Разом із сечею й потом виходить зайвий жир, що накопичився у проблемній зоні;Зміцнюються м`язи;Покращується робота кишечника і шлунка;Шкіра стає більш гладкою і пружною;З організму виводяться шкідливі компоненти;Зменшуються прояви целюліту.

  Профессиональным спортсменам и людям, ведущим активный образ жизни. Гантели композитные Spokey MONSTER II - набор из 2-х неразборных гантель, каждая весом по 1 кг. Предназначены для силовых упражнений в домашних условиях. Утяжелители в форме шестигранной призмы будут препятствовать катанию по полу и упростят хранение. Имеют прочную пластиковую оболочку, которая внутри заполнена цементом.Основные характеристикиНеразборные гантели;Количество в наборе: 2 шт;Вес одной гантели: 1 кг;Общий вес набора: 2 кг;Материал: цемент в пластиковой оболочке;Форма утяжелителей: шестигранная призма;Цвет: светло-сиреневый.
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Комбинированный / Состав Синтетический / Страна производства Китай
  Призначення: Пояс для підтримки спини PowerPlay, підходить для фіксації спини під час навантаження. Унікальний пояс розроблений для використання як під час спортивних тренувань,так і для носінняв якості коригуючого корсетадля спини.Опис:7 ребер для надійної фіксації спини.Зробленийіззручної, регульованої та еластичної тканини. Гнучкий та міцний, 100% неопреновий еластичний матеріал, що означає, що його легко чистити.Пояс ідеально прилягає до вашого тіла, м`який з внутрішньої сторони і не подразнює навіть якщо одягнутина голе тіло.Додаткова еластична перфорована стяжка дозволяє більш щільно зафіксувати спину, а ребра, допомагають утримувати спину в правильному положені.Відмінно підходить для корсета живота після пологів.Вся суть цього поясу полягає в тому, щоб носити його під час тренувань і допомагати спалювати більше жиру в районі живота, в основному змушуючи вас пітніти, ніби у вас сауна навколо животаКОНСТРУКЦІЯ : Досить широкий, щоб покрити область живота і залишатися на місці під час фізичних вправ; Досить товстий, щоб виробляти тепло і спалювати жир.Закріпіть липучку, щоб переконатися, що ремінь щільно закріплений навколо преса.ПІДТРИМКА ЖИВОТА: Наш найкращий ремінь дуже еластичний у потрібних місцях і забезпечує безліч опор на боках та спині. Забезпечує миттєве стискання живота та поперекову підтримку. Якщо у вас є проблеми з попереком, наш пояс пропонує поперекову підтримку, допомагає полегшити біль і поліпшити поставу.ФУНКЦІОНАЛЬНА КОРСЕТНА ФОРМА: Наш ремінь допомагає вам виглядати стрункішe.
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Черный / Состав Синтетический / Страна производства Китай
  Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.Комплект включає:Неопреновий пояс нового покоління з додатковою кишенеюдля телефонуСпортивна сітчаста міні-сумка PowerPlayстворена спеціально для зручного зберігання і перенесенняОпис:Пояс для схудненняPowerPlay4301виготовлений із неопрену, укріплений фактурним еластичним нейлоном.Цей аксесуар надійно фіксується на тілі за допомогою застібки на липучці, не сповзає під час занять, не викликає алергії.За рахунок підвищення температури тіла в зоні контакту поясу з тілом процес спалення жиру проходить значно швидше, сприяючи схудненню.Також пояс PowerPlay 4301 підтримує нижню частину спини і пресу під час тренування. Ефективність і дія поясу для схудненняУ процесі вивчення розмаїтих способів зменшення ваги тіла спеціалісти роблять чимало відкриттів. Серед них ефективний пояс для схуднення. Це механічний прилад, що працює за принципом підвищення температури і покращення кровообігу. За формою пояс для схуднення являє собою широку еластичну стрічку з фіксатором.Пояс для схуднення живота для жінок одягається на проблемну зону, застібається і витримується певний час, чинячи вплив на жирові відкладення. Це сприяє наступним змінам:Виводить з організму токсини, шлаки та інші продукти розпаду;Прискорює обмін речовин;Відновлює клітини і тканини організму;Покращує кровообіг; Прискорює процеси спалення жиру; Має масажний ефект;Покращує функціонування травної системи.Пояс будь-якого типу базується на створенні непроникної оболонки і нагріванні ділянок, що потребують корекції. Головна його ціль в тому, щоби не дати певним ділянкам тіла охолонути до природної температури і забезпечити сильне потовиділення. Завдяки цьому з організму виходиться зайва рідина і, відповідно, відбувається схуднення.У чому користь поясу для схуднення?Разом із сечею й потом виходить зайвий жир, що накопичився у проблемній зоні;Зміцнюються м`язи;Покращується робота кишківникаі шлунка;Шкіра стає більш гладкою і пружною;З організму виводяться шкідливі компоненти;Зменшуються прояви целюліту.
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Комбинированный / Состав Синтетический / Страна производства Китай
  Призначення: Пояс для підтримки спини PowerPlay, підходить для фіксації спини під час навантаження. Унікальний пояс розроблений для використання як під час спортивних тренувань , так і для носіння в якості коригуючого корсета для спини.Опис:7 ребер для надійної фіксації спини.Зроблений із зручної, регульованої та еластичної тканини. Гнучкий та міцний, 100% неопреновий еластичний матеріал, що означає, що його легко чистити.Пояс ідеально прилягає до вашого тіла, м`який з внутрішньої сторони і не подразнює навіть якщо одягнути на голе тіло.Додаткова еластична перфорована стяжка дозволяє більш щільно зафіксувати спину, а ребра, допомагають утримувати спину в правильному положені.Відмінно підходить для корсета живота після пологів.Вся суть цього поясу полягає в тому, щоб носити його під час тренувань і допомагати спалювати більше жиру в районі живота, в основному змушуючи вас пітніти, ніби у вас сауна навколо животаКОНСТРУКЦІЯ : Досить широкий, щоб покрити область живота і залишатися на місці під час фізичних вправ; Досить товстий, щоб виробляти тепло і спалювати жир.Закріпіть липучку, щоб переконатися, що ремінь щільно закріплений навколо преса.ПІДТРИМКА ЖИВОТА: Наш найкращий ремінь дуже еластичний у потрібних місцях і забезпечує безліч опор на боках та спині. Забезпечує миттєве стискання живота та поперекову підтримку. Якщо у вас є проблеми з попереком, наш пояс пропонує поперекову підтримку, допомагає полегшити біль і поліпшити поставу.ФУНКЦІОНАЛЬНА КОРСЕТНА ФОРМА: Наш ремінь допомагає вам виглядати стрункішe.

  Профессиональным спортсменам и людям, ведущим активный образ жизни. Резинка-эспандер 60х5 см 4FIZJO.
  Цвет Бежевый
  Профессиональным спортсменам и людям, ведущим активный образ жизни. Спортивный бандаж необходим для поддержки наиболее подвергнутых опасностям во время занятий спортом мест:, таких как лодыжка. Гибкий и анатомический он стабилизирует и уменьшает нагрузку на поддерживаемые части тела, повышает их температуру, из-за чего ускоряется кровообращение и ускоряется процесс заживления возможных повреждений. Специально разработанная ткань превосходно выводит влагу и защищает кожу от всевозможных ран и травм, что просто необходимо во время интенсивных упражнений. Спортивный бандаж идеально подходит для реабилитации после травм и их профилактики. Страна: Польша;Состав: 58% нейлон, 35% резина, 7% вискоза.Применение: - профилактика и реабилитация- растяжение связок и травма мышц - силовые тренировкиФункции: - помогает смягчить чувство дискомфорта после травм и растяжений мышц/суставов - обеспечивает успокаивающее сохранение тепла и фиксацию, в то же время не сковывая движений - высококачественный материал дает возможность коже дышать

  Стильная бутылочка для напитков, с надежной крышкой. Выполнена в оригинальном дизайне Deadpool. Индивидуальная упаковка. Объем: 550 мл. Материал: нержавеющая сталь. Страна регистрации бренда: Великобритания.

  Призначення: Гума для тренувань PowerPlay 4115Level 6широко використовується для фітнесу, під час занять пілатесом та кросфітом.Опис: Екологічно чистий і довговічний: еспандер виготовлений з 100% природного латексу який має гарну еластичність і є антиалергенним. Універсальний: За допомогою такого простого аксесуара можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи водночас звикання м`язів.З таким тренажером можна тренувати руки, ноги, спину, груди. Відмінний тренажер для розвитку гнучкості, сили та витривалості. Портативний:Еспандер для підтягуваннята спротиву дуже компактний і легкийі майже не займаємісця. Ви можете принести його до робочої зони, тренажерногозалу, парку тощо. Ви можете займатися у будь-який час у будь-якому місці. Підходить для занять по реабілітації та відновленню. Тренування з еспандером сприяють попередженню травматизму. Сприяє укріпленню серцево-судинної системи, а також укріпленню і відновленню всіх груп м`язів. Використовуючи гуму для тренування ви пропрацьовуєте не тільки певні м`язи, а всі рухи в цілому. Еспандер дає змогу зміцнювати та підтягувати м`язи, але водночас не збільшує їх в об`ємі та не перекачує. Щоб ефективно тренуватись з еспандером, необхідно звернути увагу на навантаження, нанесені на петлю й упаковування.Вони означають силу протидії цієї петлі при різному рівні розтягнення: перше число показує рівень навантаження при її подовженні на 50 см, друге число показує рівень навантаження при її подовженні на 150 см. Розтягувати еспандер більш ніж на 200 см не варто.Гумові петлі від компанії PowerPlay крім паверліфтингу та важкої атлетики можуть застосовуватися для: Тренувань на швидкість і спритність Стрибкових тренувань Розвитку підривної сили та швидкості Аеробіки Розтяжки Розминки Армреслінгу Опановування нових вправ (віджимання, підтягування, виходи на турніку і кільцях)

  Призначення:Жіночі рукавичкиPowerPlay 3418 призначені для занять фітнесом.Опис:Рукавиці відPowerPlayроблять заняття спортом більшкомфортним і доповнюють Ваш стильний образ.Тильна частина фітнес рукавицьPowerPlay 3418виготовлена і лайкрової сітки.Використання даного матеріалу забезпечує чудову вентиляцію руки під час тренування і швидке висиханнярукавицьпісля тренування та прання.Внутрішня частина виготовлена із якісного амараматеріалу, що захищає долоні віднатирання і забезпечує зручний і надійний хват.Завдяки анатомічній формі рукавиць зона зап`ясткапозбавлена застібки на ліпучці,що надає повну свободу рухівпід час виконання ваших улюблених вправ.Окремо варто відзначити стильний спортивниймінімалістичний дизайн моделі.

  Выполнение упражнений направлено на развитие равновесия, баланса и тренировку мышц стабилизаторов туловища. Балансировочная полусфера Balance Pad от польского бренда Springos - это тренажер для баланс-тренинга и массажа стоп. Снаряд эффективен для людей с разной физической подготовкой и разного возраста. Также полусфера рекомендуется к использованию в детских садах и школах для тренировки равновесия и координации у детей. Материал изделия - упругий и эластичный ПВХ . Современные многоконтурные шипы на поверхности предназначены для снятия напряжения в нижних конечностях и улучшения кровообращения. Полусфера заполняется воздухом, чем плотнее она накачана, тем труднее удерживать равновесие, а значит сложность упражнений увеличивается. ОСОБЕННОСТИ: комплект: 1 шт материал: ПВХ диаметр: 16 см

  Призначення:Жіночі рукавичкиPowerPlay 3418 призначені для занять фітнесом.Опис:Рукавиці відPowerPlayроблять заняття спортом більшкомфортним і доповнюють Ваш стильний образ.Тильна частина фітнес рукавицьPowerPlay 3418виготовлена і лайкрової сітки.Використання даного матеріалу забезпечує чудову вентиляцію руки під час тренування і швидке висиханнярукавицьпісля тренування та прання.Внутрішня частина виготовлена із якісного амараматеріалу, що захищає долоні віднатирання і забезпечує зручний і надійний хват.Завдяки анатомічній формі рукавиць зона зап`ясткапозбавлена застібки на ліпучці,що надає повну свободу рухівпід час виконання ваших улюблених вправ.Окремо варто відзначити стильний спортивниймінімалістичний дизайн моделі.

  Отправка в течение 1-3 рабочих дней. Гантель наборная композитная 15 кг
  На товар действует Black

  Современная революционная складная бутылка для питьевой воды, которая очень практична, ее легко носить с собой куда угодно и поддерживает антиглобальное потепление, потому что, помимо того, что она является экологически чистым материалом, вы также уменьшите количество отходов из бутылок с водой. Эта бутылка подходит для сопровождения ваших повседневных дел.Примечание: цвет бутылки высылается случайным образом, в зависимости от наличия на складе.ХарактеристикиМногоразовые и складные Эта складнаябутылка для питьевой воды изготовлена из прочного пластика, не содержащего бисфенола А, и безопасна для многократного использования. Благодаря складной конструкции эту бутылку очень легко носить с собой куда угодно.КарабинСуществует крючок для карабина, с помощью которого вы можете повесить эту складную бутылку для питья на сумку.ЗамораживаемыйЗаморозьте эту складную бутылку для питьевой воды в морозильной камере на половину емкости. После замораживания залейте водой, чтобы можно было продолжать работу (можно использовать как пакет со льдом для компрессов).Технические характеристики продуктаСодержание 500 млРазмеры 26 X 11,5 см

  Пляшки брендуCasnoдопоможуть вам стежити за вашим водним балансом, адже на кожній наявна мірка сітка. А це своєю чергою спрятиме досяганню будь-яких цілей у фітнесі, включаючи зниження ваги, контролю апетиту та загальному стану здоров`я.Як це працює? Просто відкрийте пляшку однією рукою, натиснувши на кнопку. Кришка надійно фіксується на 180 градусах, що робить її зручною, особливо в дорозі. Засувка надійно фіксує від раптового відкривання. Щільне прилягання кришки надійно захищає від протікання. Ремінець дозволяє зафіксувати пляшку на руці або на рюкзаку, а також швидко виймати з сумки або велотримача. Спеціальний не ковзкий, світловідштовхувальний матовий матеріал корпусу soft touch приємний на дотик, стійкий до пошкоджень. Пляшку зручно тримати у руці. Додаткова сіточка захищає отвір. Отвір достатньо широкий, щоб використовувати пляшку як шейкер, змішувати напої, кидати всередину кубики льоду. Завдяки широкому горлечку пляшку легко чиститCasno пляшка для води, виготовлена з якісного Р7 поліефірного пластику, вона не має стороннього запаху, зручна у використанні, не шкідлива для здоров`я. Вона ідеально підходить для піших прогулянок, їзди на велосипеді, для кемпінгу, трекінгу, бігу, йоги та будь-яких інших видів спорту вдома, у тренажерному залі та в офісі.Ця пляшка - ідеальний вибір для подарунка! Чудові якості матеріалу та неймовірний вибір кольорів не залишать байдужим жодного споживача!Мірна маркування і широке горло дозволяє використовувати пляшку як шейкер для спортивного харчування!

  Эспандер-бабочка от польского бренда Springos - это многофункциональный тренажер, который поможет укрепить мышцы рук, ног, спины, ягодиц, плеч и груди, очень эффективен в работе с такими проблемными зонами, как внешняя и внутренняя стороны бедра.Гимнастический аксессуар изготовлен из пружинной стали и для удобства покрыт износостойким пенным материалом. Заниматься с ним могут люди с разным уровнем физической подготовки, в том числе и те, кто проходит реабилитацию после травм. При регулярных тренировках можно скорректировать фигуру, улучшить рельеф тела и придать бодрости всему организму.ОСОБЕННОСТИ:для домашних тренировок и занятий в спортклубахдля реабилитации после травмматериалы: сталь, пеноматериал EVA.

  Пульсоксиметр LK87Применяется в профилактических целях, для оценки функций дыхательной системы у людей с респираторными или легочными проблемами, людей с сердечно-сосудистыми заболеваниями. Миниатюрные габаритные размеры позволяют носить его с собой и использовать в любое время.Пульсоксиметр, является современным контрольным и диагностическим медицинским прибором. Он предназначен для измерения насыщения артериальной капиллярной крови - кислородом. Этот показатель является одним из важнейших в сердечно-сосудистой системе человека. Ведь легкие наполняют и насыщают артериальную кровь кислородом.характеристики:Экран: цветной OLEDSpO2 Диапазон измерения: 30% ~ 100%, (разрешение 1%).Точность: 70% ~ 100%: ± 2%PR Диапазон измерения: 25bpm ~ 250bpm, (разрешение 1уд / мин)Точность: ± 2уд / минМощность: менее 25 мАНапряжение: DC 2. 6V ~ 3. 6VЭлектропитание: батарейки 1,5 В (ААА) * 2 шт (в комплекте)Вес: 50 г

  Выполнение упражнений направлено на развитие равновесия, баланса и тренировку мышц стабилизаторов туловища. Балансировочная полусфера 4FIZJO Balance Pad - это эффективный тренажер для баланс-тренинга и массажа ступень. Спортсмены с разным уровнем физической подготовки могут их использовать в тренажёрном зале для разминки или дома (в командировке), как способ поддержать себя в форме. Так же они идеально подходят для использования в детских садиках и школах, позволяя детям тренировать равновесие и координацию в виде игры. Полусфера 4FIZJO изготовлена из высококачественного, экологического материала ПВХ , повышенной прочности и упругости. Шипы на поверхности предназначены для создания массажного эффекта. Дно с противоскользящими кольцами обеспечивает неподвижность снаряда в момент выполнения упражнений. Массажная полусфера заполняется воздухом при помощи обычного спортивного насоса. С его помощью можно также регулировать давление, тем самым варьируя сложность
  Принадлежность Спорт и активный отдых / Цвет Комбинированный / Состав Синтетический / Страна производства Китай
  Призначення: Пояс для підтримки спини PowerPlay, підходить для фіксації спини під час навантаження. Унікальний пояс розроблений для використання як під час спортивних тренувань , так і для носіння в якості коригуючого корсета для спини.Опис:7 ребер для надійної фіксації спини.Зроблений із зручної, регульованої та еластичної тканини. Гнучкий та міцний, 100% неопреновий еластичний матеріал, що означає, що його легко чистити.Пояс ідеально прилягає до вашого тіла, м`який з внутрішньої сторони і не подразнює навіть якщо одягнути на голе тіло.Додаткова еластична перфорована стяжка дозволяє більш щільно зафіксувати спину, а ребра, допомагають утримувати спину в правильному положені.Відмінно підходить для корсета живота після пологів.Вся суть цього поясу полягає в тому, щоб носити його під час тренувань і допомагати спалювати більше жиру в районі живота, в основному змушуючи вас пітніти, ніби у вас сауна навколо животаКОНСТРУКЦІЯ : Досить широкий, щоб покрити область живота і залишатися на місці під час фізичних вправ; Досить товстий, щоб виробляти тепло і спалювати жир.Закріпіть липучку, щоб переконатися, що ремінь щільно закріплений навколо преса.ПІДТРИМКА ЖИВОТА: Наш найкращий ремінь дуже еластичний у потрібних місцях і забезпечує безліч опор на боках та спині. Забезпечує миттєве стискання живота та поперекову підтримку. Якщо у вас є проблеми з попереком, наш пояс пропонує поперекову підтримку, допомагає полегшити біль і поліпшити поставу.ФУНКЦІОНАЛЬНА КОРСЕТНА ФОРМА: Наш ремінь допомагає вам виглядати стрункішe.
  Цвет Серый
  Профессиональным спортсменам и людям, ведущим активный образ жизни. Спортивный бандаж необходим для поддержки наиболее подвергнутых опасностям во время занятий спортом мест, таких как кисти. Гибкий и анатомический он стабилизирует и уменьшает нагрузку на поддерживаемые части тела, повышает их температуру, из-за чего ускоряется кровообращение и ускоряется процесс заживления возможных повреждений. Специально разработанная ткань превосходно выводит влагу и защищает кожу от всевозможных ран и травм, что просто необходимо во время интенсивных упражнений. Спортивный бандаж идеально подходит для реабилитации после травм и их профилактики. Страна: Польша;Состав: 58% нейлон, 35% резина, 7% вискоза.Применение: - профилактика и реабилитация- растяжение связок и травма мышц - силовые тренировкиФункции: - помогает смягчить чувство дискомфорта после травм и растяжений мышц/суставов - обеспечивает успокаивающее сохранение тепла и фиксацию, в то же время не сковывая движений - высококачественный материал дает возможность коже дышать

  Призначення: Гума для тренувань PowerPlay 4115Level 3широко використовується для фітнесу, під час занять пілатесом та кросфітом.Опис: Екологічно чистий і довговічний: еспандер виготовлений з 100% природного латексу який має гарну еластичність і є антиалергенним. Універсальний: За допомогою такого простого аксесуара можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи водночас звикання м`язів.З таким тренажером можна тренувати руки, ноги, спину, груди. Відмінний тренажер для розвитку гнучкості, сили та витривалості. Портативний:Еспандер для підтягуваннята спротиву дуже компактний і легкийі майже не займаємісця. Ви можете принести його до робочої зони, тренажерногозалу, парку тощо. Ви можете займатися у будь-який час у будь-якому місці. Підходить для занять по реабілітації та відновленню. Тренування з еспандером сприяють попередженню травматизму. Сприяє укріпленню серцево-судинної системи, а також укріпленню і відновленню всіх груп м`язів. Використовуючи гуму для тренування ви пропрацьовуєте не тільки певні м`язи, а всі рухи в цілому. Еспандер дає змогу зміцнювати та підтягувати м`язи, але водночас не збільшує їх в об`ємі та не перекачує. Щоб ефективно тренуватись з еспандером, необхідно звернути увагу на навантаження, нанесені на петлю й упаковування.Вони означають силу протидії цієї петлі при різному рівні розтягнення: перше число показує рівень навантаження при її подовженні на 50 см, друге число показує рівень навантаження при її подовженні на 150 см. Розтягувати еспандер більш ніж на 200 см не варто.Гумові петлі від компанії PowerPlay крім паверліфтингу та важкої атлетики можуть застосовуватися для: Тренувань на швидкість і спритність Стрибкових тренувань Розвитку підривної сили та швидкості Аеробіки Розтяжки Розминки Армреслінгу Опановування нових вправ (віджимання, підтягування, виходи на турніку і кільцях)

  Массажный ролик от бренда Sportcraft используется для самомассажа, расслабления и восстановления забитых мышц. Упражнения с роллером делают мышцы более эластичными, а поэтому рекомендованы для людей, ведущих малоподвижный образ жизни. Кроме того, данный инструмент активно применяется спортсменами для разминки и разогрева мышц, восстановительного массажа и снятия мышечных спазмов.Специально разработанная структура массажного ролика имитирует массаж пальцами и ребром ладони. Материал жесткий и одновременно гибкий, производит глубокое влияние на триггерные точки для снятия болевого уплотнения мышц. Размеры валика - 30 x 8.5 см. Внутренний каркас выполнен из прочного ABS пластика, что позволяет ролику выдерживать высокие нагрузки. Рекомендуется для домашнего и коммерческого использования, в том числе и в реабилитационных целях по согласованию с врачом.ОСОБЕННОСТИ:длина: 30 смдиаметр: 8.5 смкаркас из ABS пластикапокрытие: пеноматериал EVA