triangle

  Игрушки и книги

  Для детей! Развивающие игрушки и наборы, пазлы, конструкторы, книги

  Акция закончилась!
  Цвет
  На товар действует Black
  Возраст От 3 лет / Принадлежность Детям
  Игровой набор "Кассовый аппарат" в чемоданчике состоит из собственно чемоданчика-кассового аппарата, сканера, набора покупок, инструкции. Размер чемоданчика 25х22х12 см.
  На товар действует Black
  Возраст От 3 лет / Принадлежность Детям
  Отличный игровой набор «Столик с инструментами» представляет собой вариант компактной мастерской. Расположившись с ним на улице, ребенок сможет представить себя автомехаником – мастером на все руки. Набор включает 16 аксессуаров, в числе которых: столик-верстак, который также является удобный кейсом для переноски и хранения всего набора, различные инструменты, болты, гайки и т.д. Размер в упаковке 25х22х12 см.
  На товар действует Black
  -15%

  У книзі «Мені 3 роки» автор занурює читачів у світ трирічного малюка і вчить не просто супроводжувати дитину в її дорослішанні, а й виховувати її самостійною, упевненою в собі, такою, що прагне пізнавати світ і вміє долати труднощі. У цій книзі дбайливі батьки зможуть знайти багато цікавої інформації про особливості віку дитини четвертого року життя, навчаться знаходити вихід зі скрутних ситуацій, зможуть правильно реагувати на дитячу поведінку. Саме такі книги мають бути напохваті в сучасних батьків.
  На товар действует Black

  . «Моя первая азбука» - это прекрасная серия азбук в стихах, которая поможет вашему малышу не только познакомиться с буквами, но и сделать первые шаги в чтении. На каждой картинке малыш увидит много предметов, названия которых начинаются с определенной буквы.
  На товар действует Black
  Возраст От 3 лет / Принадлежность Детям
  Мій перший календар – це цікава навчальна та пізнавальна гра з магнітними елементами українською та англійською мовами. Щоденно, граючи та заповнюючи календар, ваша дитина навчиться не тільки спостерігати за оточуючим її світом. Вона познайомиться з природними явищами та погодою, запам’ятає особливості пір року, назви місяців і днів тижня, а ще матиме можливість дізнатись ці назви англійською мовою. Крім того така гра дуже дисциплінує, вчить бути уважним та спостережливим, а також систематизує знання дитини. Розмір 420х297х3 мм.
  На товар действует Black
  Возраст От 3 лет / Принадлежность Детям
  Компактный портативный чемоданчик со всеми необходимыми инструментами для скорого осмотра больного медвежонка или простывшей куколки сделает из вашего малыша настоящего доктора Айболита. Ребенок будет надолго увлечен игрой в доктора, а вам наверняка захочется записаться к нему на прием и получить огромное удовольствие быть его импровизированным пациентом. Изюминкой набора является стетоскоп, который очень похож на настоящий. Малыш сможет выполнить большинство стандартных процедур, которые осуществляет настоящий врач: прослушать, измерить давление, закапать нос и уши, перевязать ранку, сделать укол, а также заполнить карточку больного. На внутренней стенке чемоданчик имеет удобные вешалки и подставку для преобразования его в переносной кабинет врача. Когда часы работы доктора подходят к концу, то все медицинские принадлежности легко складываются в чемоданчик, который удобно хранить и перемещать. Размер чемоданчика 25х22х12 см.
  На товар действует Black

  Зі збірником "Читання до школи" дитина крок за кроком опановуватиме вміння читати. Дошкільник вивчить букви, повправляється в читанні складів та навчиться збирати їх у слова. А насамкінець потренується читати речення та навіть невеличкі тексти.
  На товар действует Black

  Тепер не потрібно вмовляти дитину займатися влітку! Із книгами «90 днів літа» можна за кілька хвилин на день повторити шкільний матеріал за попередній клас та розширити кругозір. Дізнавайтеся нове про українську та світову культуру, архітектуру, історію, науку, мистецтво.
  На товар действует Black

  Книга «Как устроен человек» в понятной и увлекательной форме познакомит юного читателя с удивительным устройством человеческого тела. С помощью энциклопедии школьник сможет узнать множество интересных и полезных фактов из области анатомии и физиологии человека. На каждом развороте юного исследователя ждут интересные факты, задания или вопросы и яркие иллюстрации. Издание предназначено для детей младшего школьного возраста.
  На товар действует Black

  Збірник допоможе дитині вивчити таблицю множення, виконуючи практичні вправи. Кожне завдання — це головоломка, ребус, загадка, розмальовка або лабіринт. А для кращого запам’ятовування таблиці є спеціальні підказки.
  На товар действует Black
  -15%

  Першу книгу енциклопедії про статеве життя для наймолодших запитайликів створила знана у світі авторка книг для дітей. Ілюстрації та пояснення до них сприяють обєктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями. Для кого книга? Для дівчаток і хлопчиків 4-6 років та їхніх батьків, які бажають познайомити дітей зі статевим життям у доступній формі, тактовно та неупереджено.
  На товар действует Black

  Мудрі казки. Казки, які навчають та виховують. ДМК009
  На товар действует Black

  Чарівне очікування Нового року! «Готуємося до Нового року» — це інтерактивний адвент-календар підготовки до найочікуванішого свята року. Календар має нову обкладинку та повністю оновлені завдання! На вас чекають: - великий настінний календар; - 31 лист із завданнями; - 31 наліпка для заповнення календаря; - шаблон листа до Діда Мороза!
  На товар действует Black

  Абетка: Русская азбука с заданиями (р)
  На товар действует Black
  -15%

  Другу книгу енциклопедії створили лікарі-гінекологи, видатні фахівці й учені, які надзвичайно відповідально ставляться до збереження здоровя молодого покоління. Ілюстрації та пояснення до них сприяють обєктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями. Для кого книга? Для дівчаток і хлопчиків 7-9 років та їхніх батьків, які бажають познайомити дітей зі статевим життям у доступній формі, тактовно та неупереджено.
  На товар действует Black

  Зі збірником "Англійська до школи" вивчати англійську — суцільне задоволення! Дитина дізнаватиметься нові слова й фрази через гру, вирізання та наклеювання! Для зручності в кожному зошиті є словничок. А ще — аудіосупровід, доступний за QR-кодом.
  На товар действует Black
  -25%

  «Украинские сказки» - сборник народной украинской творчества воплощена в сказках. Среди сказок можно найти, как хорошо знакомые и распространенные, так и малоизвестные, но не менее интересные украинские сказки.
  На товар действует Black
  -26%

  На этот раз Абеке, Конор, Роллан и Мэйлин отправляются в Ста Островов. Где-то там живет осьминог Мулоп - владелец очередного талисмана, столь необходимого для победы Зеленых манты над пожирателей. И снова захватчики наступают на пятки отважной четверке. Кто-то передает информацию о передвижении детей, сопряженных с крупного зверя. Кто предатель? Абеке? Конор? Роллан? Мэйлин? Председатель всем идет кругом от подозрения и отчаяния. К тому же на долю Зеленых манты снова выпадают непростые испытания - путешествие на Остров Ночных Теней
  На товар действует Black

  Замечательный набор для маленьких любителей животных. В комплекте пластиковая переноска с ручкой и открывающейся дверкой и милый резиновый щенок. Рекомендовано для детей от 18 месяцев.
  На товар действует Black
  85 грн
  599 грн
  Арена BEY 4 угла BeyBlade синий
  1
  Возраст От 8 лет / Принадлежность Детям
  Главный аксессуар для профессиональной игры с волчками ТМ Beyblade - арена для состязаний. Эта четырехугольная арена серии Слингшок имеет размеры - 40.5*38 см, высота 12.5 см
  На товар действует Black

  Это уникальное пособие для развития навыков письма, чтения, математики и творчества ребёнка. Сборник познакомит ребёнка с окружающими миром. Игровые задания с наклейками помогут лучше усвоить информацию
  На товар действует Black

  Уникальная книга-путешествие для ребенка и всей семьи. В ней доступно и просто рассказывается о городах Украины, витадни места и исторические факты. Веселые герои на каждой странице книги - Лисенок и Волчонок - сделают путешествие легким и понятным.
  На товар действует Black

  Захопливе очікування свята Миколая із адвент-календарем «Чекаю свято Миколая»! 19 днів з 1 по 19 грудня, сповнених теплотою та добром. Із цим адвент-календарем на вашому столі розгорнеться справжня казкова вистава! На вас чекають: - 19 казок-листів про добро на кожен день. - 19 фігурок з персонажами на кожен день для створення театру. - Легенда про святого Миколая. - Щоденник ідей передсвяткового дозвілля. - Рецепт печива «Миколайчики».
  На товар действует Black
  -15%

  Коли малюкові виповнюється рік, його життя стрімко змінюється, тож не випадково цей період є таким визначальним. Саме в цей час доки ще невмілий і повільний малюк швидко освоює ходьбу, складні рухи, вимовляє перші слова, активно вивчає навколишній світ. У цій книзі дбайливі батьки знайдуть інформацію про особливості розвитку дитини у віці від року до двох.