triangle
  Фильтры
  Цвет
  Бренд
  Цена
  от
  до
  Возраст
  Аудитория
  Переплет
  Страна бренда
  Персонажи
  Язык издания
  Количество страниц
  Тип бумаги
  Год издания
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас нет выбранных фильтров

  Книги, художественная литература

  Вид

  "1984" - один з найголовніших і вже точно найважливіший роман минулого сторіччя. Важко пригадати якийсь інший літературний твір, який би без зайвої манірності, настільки ж чітко, правдиво і жорстко поставив перед загалом таку ж важливу проблематику. А саме: що таке влада? Яка її природа? Куди прямує сучасне суспільство?

  З цієї книжки ви дізнаєтеся багато цікавого про минуле нашої країни, про те, які люди й народи тут мешкали, які давні спільноти та держави існували, які події відбувалися. Ви прочитаєте про звитягу і віроломство, подвиги і зради, винахідливість і випробування, поринете у світ дивовижних народних звичаїв і обрядів, доторкнетеся до скарбниці народної мудрості і захопитеся невимовною красою наших місцин.

  Из-за активной деятельности Питера Паркера его альтер-эго, Удивительный Человек-паук, должен все чаще отражать нападения новых, смертельно опасных врагов. Павуччо спасает людей во всем мире, а в водовороте новых угроз вылезли из своих дыр и давние заклятые враги Паркера.

  Супергеройские приключения. Сквозь паучие миры. Лучшие комиксы Marvel от издательства Fireclaw Ukraine! Современный мир невозможно представить без смартфонов и гаджетов, у каждого есть профили в соцсетях. Даже Человек-паук не исключение. Но соцсети иногда могут быть опасны. И, кстати, в этом выпуске столько Паучков, что вы устанете их считать!

  Супергеройские приключения. Сквозь паучие миры. Лучшие комиксы Marvel от издательства Fireclaw Ukraine! Современный мир невозможно представить без смартфонов и гаджетов, у каждого есть профили в соцсетях. Даже Человек-паук не исключение. Но соцсети иногда могут быть опасны. И, кстати, в этом выпуске столько Паучков, что вы устанете их считать!

  Колись дуже давно зустрілися марсіани з венеріанками. Вони покохали одне одного і почали жити разом. Тоді їхні стосунки грунтувалися на взаємній повазі та розумінні того, що існування відмінностей між жінками і чоловіками - це цілком природно. Та, прилетівши на Землю, вони на жаль, захворіли на амнезію: забули, що походять із різних планет. Саме тоді й розпочалися проблеми...

  «Книга запретов и тайн» — антология современной литературы для подростков. В ней собраны разные по жанру и темам произведения: о дружбе и предательстве, любви и смерти, о поиске себя настоящего, а также о войне, которая идет рядом.

  Дванадцять різних міфологічних світів зійшлися під однією обкладинкою: тут і вірування давніх єгиптян, і пантеон скандинавських богів, і навіть загадкові ритуали індіанського племені яномама... Ви зустрінете і дуже відомих божеств, таких як Одін чи Шива, і менш знаних, наприклад Ідзанаґі та Ідзанамі, а ще дивовижних звірів і моторошних чудовиськ. Усі вони відбивають сприйняття реальності дванадцятьма геть не схожими між собою правічними культурами, адже хтось вірив, що Земля стоїть на черепасі, а хтось — що живе на перевернутій дороги дриґом горі.У цьому яскраво ілюстрованому виданні детально промальовано і прописано більшість міфологічних персонажів, артефактів і сюжетів, тож воно стане чудовим подарунком юним дослідникам, мандрівникам і слідопитам. Отже, прихопіть із собою карту, компас і вирушайте в чарівну подорож давніми світами

  У психологічному романі порушено проблеми сучасного материнства.У центрі уваги — долі жінок, які називають себе «травневими матусями»:їхні малюки народилися саме цього місяця. Двічі на тиждень подругизбираються в парку й діляться своїми страхами та радощами. Одного вечора, поки діти перебувають із нянями, товариство зустрічається в місцевому барі, але щось іде не так: немовля матері-одиначки Вінні викрадають із будинку. Поліція ставить тривожні запитання, і приватне життя молодої жінки стає принадою для ЗМІ. Висловлюючи свій погляд на те,якою має бути ідеальна мати, авторка наголошує, що сучасні жінки можутьвідкинути нав’язані їм шаблони.

  Між близнятами Джуд і Ноа дуже теплі стосунки, вони однаково тонко відчувають красу навколишнього світу, між ними існує малоне телепатичний зв’язок. Водночас вони дуже різні: сестра —товариська, активна й популярна довговолоса красуня, а брат —дивакуватий юний художник, заглиблений у творчість.Якоїсь миті персонажі надто захопилися й стали ділити між собою батьківську любов, друзів і навіть увесь світ… Раптові трагічні події, а ще вузол здогадок, взаємних підозр та особистих таємниць змусив їх на кілька років закритися одне від одного. Хто кому зрештою подарує сонце, звідки з’явиться Фріда Кало та навіщоносити в кишені світшота цибулину? Цей неймовірно світлий роман дає відповіді на такі запитання, а ще допомагає зрозуміти,який неоднозначний, строкатий і веселковий наш світ.

  Це неспішна історія про те, який тісний цей світ, якими близькими можуть стати зовсім різні люди, і як мало насправді потрібно їм, щоб підтримати одне одного і вижити. Він той, хто по крихтам мусить збирати своє життя після війни, з усіма її жахіттями і страхами. Він Дрейк. Вона літня жінка, чи то відьма, чи то ясновидиця, але вона точно знала, що він до неї прийде, і що вони потрібні одне одному. Вона Марвелос. Розмови, спогади та мрії, сповнені запахом морського вітру і свіжого хліба, перенесуть читача у світ, де магія переплітається з реальністю. Що тут правда, а що вигадка вирішувати вам. Рік Марвелос Вейз дивовижна сповідь про життя, любов, красу і силу розказаних історій. ISBN: 978-966-917-441-3

  Можливість змінити життя трапляється не кожного дня. Будь-які думка, вчинок і дія людини можуть перетворити мрію в реальність, якщо дійсно цього хочеш. Отесса Мошфег розповідає про скромну дівчину, яка живе химерними фантазіями про втечу від реальності, в житті якої є тіль-ки робота у в’язниці для хлопчиків і батько-пияка та яка марнує час, крадучи дрібнички в магазинах, слідкуючи за охоронцем Ренді та вирішуючи татові проблеми, що стають дедалі серйознішими… Мрії Ейлін могли залишитися мріями, якби в її житті не з’явилася Ребекка Сент-Джон. Чи вдасться головній героїні врятуватися від реальності сірих буднів? На щовона готова заради такої бажаної свободи?

  Розпал холодної війни, Париж. Автор описує світ, сповнений напруження в очікуванні катастрофи, через історію про американську дівчину,яка закохалася в радянського дипломата. Що сталося б, якби радянськівійська не зупинилися 1945 року й пішли далі? Світова Революція впевнено крокує вперед, повсюди шпигуни, агенти, колабораціоністи, що про-вокують соціальну параною… Чим усе закінчиться?

  Це роман-спогад, роман-сповідь, роман-шукання. Донька намагається дослідити причини самогубства матері.Чому дуже красива дівчинка,третя дитина в дружній родині,чия світлина була на багатьох плакатах, відчувала невимовний сум? Чому вона згодом, коли одружилася й стала матір'ю двох чудових донечок, так і не змогла пристосуватися до соціуму?.. Цей твір сповнений смутку, ніжності, болю-і, попри все, жаги до життя.

  Тихе провінційне містечко сколихнула моторошна звістка. Жахіття двадцятирічної давнини повернулося. Невловимий маніяк-імітатор викрадає і вбиває малих хлопчиків. Із вуст у вуста діти переказують вірш-жахастик про Шепотуна, від якого кров холоне в жилах батьків. Чия дитина стане наступною? Хто зупинить невловимого злодія? Загадкова й моторошна історія у книзі Алекса Норта «Шепотун». ISBN: 978-966-993-000-2

  Як гідно піти у вічність? Як людині,її родині та лікарям підготуватися і прийняти неминучий кінець? Це науково-популярне медичне дослідження про життя старих людей,що мають родину,самотніх, у домах для літніх людей та прикованих до ліжка, а також про те,що означає бути створіннями,які старіють і вмирають,і про те, чи йдуть наші уявлення про власну смертність урозріз із реальністю.

  Звичайні київські школярі ніколи не думали, що їм доведеться розплутувати загадкові злочини. Проте хіба можна лишатися осторонь, коли поруч коїться неймовірне? А ще, коли в розслідуваннях беруть участь такі креативні капітани міліції?.. Надзвичайно цікаві повісті відомого письменника Всеволода Нестайка запрошують читачів опинитися віч-на-віч із дивовижним. Для дітей середнього шкільного віку. ISBN: 978-617-09-4110-7

  Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда це другий сценарій п'ятисерійного фільму, задуманого авторкою світових книжкових бестселерів про Гаррі Поттера, на основі якого було знято успішний фільм з володарем премії Оскар Едді Редмейном у ролі магізоолога Ньюта Скамандера. Дія фільму відбувається в 1927 році, через декілька місяців після того, як Ньют Скамандер допоміг викрити й полонити сумнозвісного темного чак луна Ґеллерта Ґріндельвальда. Переносячи глядача з Нью-Йорка до Лондона й Парижа, ця історія, сповнена таємниць і чарів, відкриває нову дивовижну сторінку подій у чаклунському світі. ISBN: 978-617-585-187-6

  Америка, наші дні. Аборти, ЕКЗ й усиновлення дітей самотніми жінками заборонені законом у всіх 50 штатах. Усе це для того, щоб «від-новити авторитет родини й покращити демографічну ситуацію». Відтепер тіло жінки їй не належить. Нова реальність сягнула маленького містечка в штаті Орегон. Дівчинка-підліток вагітна й хоче зробити аборт.Сорокарічна самотня вчителька, навпаки, намагається завагітніти, бо всиновити дитину їй не вдається. Знахарка із загадковим минулим може зарадити їм, тим самим зневаживши закон. Дружина, яка покинула навчання в юридичному коледжі заради сім’ї й дітей, а тепер сумнівається в правильності свого вибору. Шляхи цих героїнь перетинаються,утворюючи особливий зв’язок, що своїм корінням сягає минулого. Тихдалеких часів, коли полярна дослідниця кинула виклик суспільним нормам, знехтувала традиційними цінностями й реалізувала себе якнауковиця. П’ять жінок, п’ять доль і один вибір, який постане перед кожною з них. Цей вибір назавжди змінить їхні життя

  Невеличке містечко Нешвіл сколихнув гучний скандал, у центрі якого опинилися дочка місцевого теслі Лайла та син успішного бізнесмена Фінч.Одна компрометуюча світлина, яку розповсюдили швидше, ніж новини пропожежу, назавжди змінила життя двох родин. Щасливе майбутнє дітей і, зрештою, репутація батьків потрапили під загрозу. На тлі суспільного резонансу головні герої мають усвідомити, що для них важливо, і зробити свідомий вибір.У хороший чи поганий бік — залежить від них самих.

  Зворушливий роман Ребекки Кауффман відображає біль дорослішання, красу й розчарування, які може принести дружба в наше життя. Цеісторія про шістьох друзів, пов’язаних спільними таємницями й секретним місцем зустрічі — покинутим будинком Ґаннерів, назву якого вони привласнили. Коли їм виповнилося шістнадцять, одна з дівчат, Саллі, неспо-дівано віддалилася й залишила компанію. Звинувачуючи одне одного в руйнуванні дружби, Ґаннери розходяться, так і не дізнавшись справжньої причини. Після смерті Саллі вони, тридцятирічні чоловіки й жінки,збираються разом. Зустріч знову об’єднує Ґаннерів, і тепер вони мають осмислити причини непорозумінь, віднайти істину й прощення.

  © Gwendolyne Delisle Жан-Поль Дідьєлоран — французький письменник, чий роман «Читець у ранковому експресі» став бестселером у Франції та вийшов друком у 29 країнах. Навчався в Нансі, працював у Парижі, нині живе у Воґезах. Лауреат премії Мішеля Турньє, премії міста Нантер та премії газети «Лібр Бельжік», двічі лауреат премії Хемінгуея. Життя непримітного працівника книгобійні (заводу з утилізації книжок), чиє ім’я недоброзичливці перекручували на Блазень-Потвора, замкнулося в коло «дім — робота —дім», тож порятунком від одноманітної буденності стало читання вголос у ранковому експресі дорогою на роботу. Він сідав на відкидне сидіння на початку вагона та читав сторінки з книжок, урятовані з черева книгодробарки. Це тривало б вічно, якби він не знайшов флешку зі щоденником молодої жінки на ім’я Жулі... Тепер його життя зміниться безповоротно! Новий, свіжий і радісний роман, і, що важливо, не позбавлений здорового глузду та стилю і ще з такими справжніми та захопливими героями. Орелі Жансанс (Книга
  160 грн
  170 грн
  Книга "Завірюха" Виват

  Заради звичайної людської дівчини він порушив тисячолітні закони та пішов наперекір самим богам. Яр — син давнього роду Завірюх, наділених могутньою силою. Та що чотири роки вони кидають власні домівки, щоб утекти від неминучої ненависті людей.А все тому, що через жорстоке прокляття втратили найголовніше — любов.Хто стане на бік Світла, щоб протистояти Пітьмі? Чи Великі почують молитви смертних? Часу обмаль. Адже Темрява вже давно засіла в душах людей і могутніх богів...

  "Король так устал от проказы озорных дочерей-принцесс, что решил выдать ее замуж. Однако сказал только один принц. Так что между Бьянкой, Виолеттой и Розалиндой разгорелся спор: кто же из них станет его невестой? самой замечательной принцессы, представшей перед принцем в совсем не королевском виде. Да и похоже, что этих любознательных непосед гораздо больше замужества интересуют приключения. Эта забавная история с совершенно неожиданным концом показывает, что не обязательно выходить замуж за принца, чтобы стать настоящей суперпринцессой."

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Курьер
  Укрпошта
  Нова пошта
  Подпишитесь на новости

  Kasta Black

  Бесплатная доставка в отделение Новой почты
  Клиенты с Black получают бесплатную доставку товаров со склада Kasta (товары с отметкой Black) в любое отделение Новой почты при оплате картой онлайн. Условия подписки действуют по заказу от 99 грн.
  Бесплатная доставка в отделение Укрпочты
  Подписка Black предоставляет бесплатную доставку товаров со склада Kasta (товары с отметкой Black) в любое отделение Укрпочты при оплате картой онлайн. Условия подписки действуют по заказу от 99 грн.
  Бесплатная доставка в партнерские отделения KastaPost + Укрпочта
  С подпиской Black вы получите бесплатную доставку товаров со склада Kasta во все 288 партнерских отделений при оплате картой онлайн. KastaPost + Укрпочта — это примерочные в каждом отделении и бесплатный возврат не подошедших товаров. Условия подписки действуют по заказу от 99 грн.
  Кешбэк — 3% с подпиской Black
  Мы возвращаем 3% с каждой покупки, которая была оплачена картой онлайн. Кешбэк действует на все товары. Вы можете вывести кешбэк на карту или использовать на следующие покупки на Kasta. В период распродаж для подписчиков Black Кешбэк может увеличиваться до 30%
  Отправка товаров в день заказа и другие бонусы
  Kasta гарантирует быструю доставку товаров с пометкой Black, так как эти товары упаковываются в день заказа. Также подписчики Black получают специальные скидки от любимых брендов.
  Ознакомиться с правилами Black

  Бренды