triangle
Звертаємо вашу увагу, що Black, бонуси та інші програми лояльності Kasta не поширюються на покупку товарів у цього продавця. Пакування та доставку вашого замовлення забезпечує УКРПОШТА. Повернення товару тільки цьому продавцю. Детальну інформацію ви можете уточнити, звернувшись на гарячу лінію УКРПОШТА.
  Фільтри

  Артлистівка «Свято — коли ми разом. Теплого Різдва!» за ескізом Ірини Бабенко Змальована на ескізі зустріч — втілення різдвяних мрій кожного з нас: бути вдома, бути разом, бути щасливими. Ілюстрація була надіслана до конкурсу на найкращий сюжет різдвяної поштової марки 2022 року та зворушила багатьох українців. Ми не втрималися й випустили листівку. Надсилайте будь-куди — нехай розлітається світом та зігріває своїх адресатів.

  Збираєте власну колекцію сувенірів, що віддзеркалюють сьогодення України? У вас є можливість купити ексклюзивний набір магнітів «Зброя перемоги». Вкладайте до посилок, які ви відправляєте друзям та знайомим по Україні й за кордон, або ж даруйте при зустрічі. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.

  Артлистівка «Різдвяна зірка» за ескізом Галини Пузирної Восьмикутна зірка — важливий атрибут різдвяних містерій в Україні. Символ сонця, а відтак вогню й тепла. Різдвяний оберіг. Ми віримо: побажання, написані на листівці «Різдвяна зірка», неодмінно здійсняться. Пишіть від руки теплі слова та надсилайте близьким будь-куди — нехай їх зігрівають і звеселяють.

  Вслід за ЗСУ, які першими привітали путіна з 70-річчям, подарувавши йому вогняне шоу на Кримському мосту, Укрпошта оголосила про свій подарунок очільнику держави-терориста. Поштовий оператор анонсував випуск поштової марки «Кримський міст на біс!». Оскільки до театру воєнних дій в Україні прикуті погляди мільйонів експертів, дипломатів, політиків та звичайних людей з усього світу, і не всі вони розуміють сакральну значущість Кримського моста для країни агресора та важливість його пошкодження для ходу українсько-російської війни, було вирішено для ескізу поштової марки використати сцену з відомого фільму. Точно так само, як ширився міф про непотоплюваність пароплаву, так і країна агресор вибудувала міф про те, що Кримський міст – символ вічного зв’язку українського Криму з країною агресором. Тираж марок – 2,1 млн екземплярів. Номінальна вартість марки М (бо міст), що дорівнює вартості 18грн за марку або 126грн за аркуш з 7 марок. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та картку. Окрім основного сюжету, марка містить кілька цікавих деталей і натяків: недопалок в руках у героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти дуже потерпають від куріння в заборонених місцях, легковий автомобіль окупантів, що рушив у прірву, гублячи награбовані пральні машини та інше добро, Байрактар, що «випадково» пролітав над мостом та розбитий ворожий танк, який у складі колони переправлявся окупантами на фронт. Автор - Юрій Шаповал, український художник-живописець, працює у техніці живопису, графіки та інсталяції. Закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Учасник всеукраїнських і міжнародних виставок та пленерів. Кримській міст, що з’єднує тимчасово окупований Кримський півострів із країною агресором, – незаконне будівництво (незаконно побудованний), що в рамках повномасштабної війни, розпочатої країною агресором 24 лютого 2022 року, активно використовується окупантами для підкріплення своєї армії.

  Артлистівка «З днем Святого Миколая!» Попри нестабільність світу ціннісні орієнтири у нашому житті залишаються тими самими: любов, чуйність, турбота. Потішити тих, з ким нас розділяють кілометри. Обійняти тих, кого ми любимо. Навіть якщо подумки, навіть якщо вербально, навіть якщо листівкою з щемким «невдовзі побачимося». Напередодні зимових свят нам треба більше тепла, ніж зазвичай. Вірте у дива та творіть їх самі — надсилайте листівку «З днем Святого Миколая!» друзям та знайомим.
  -75%

  Укрпошта занурюється у нове! Відтепер ми випускаємо наліпки у вигляді поштових марок, що покликані звичним чином познайомити з надзвичайним — філателістичним мистецтвом. Щоразу ми по-новому відкриватимемо Україну для себе та світу: будемо захоплюватися культурним багатством українського народу, стежити за технічним прогресом і науковими звершеннями, милуватися полотнами всесвітньо відомих та незаслужено забутих митців, надихатися архітектурою, подумки подорожувати мальовничими куточками країни з самобутньою флорою й фауною. Торкнемося всього того розмаїття, що знайшло своє віддзеркалення у сюжетах поштових марок. Перший випуск — «Українська абетка» з казковими ілюстраціями — орієнтований на найменших та найдопитливіших. Зачаровуватиме дітлахів? Звісно. Сприятиме легкому запам’ятовуванню літер та розвитку асоціативного мислення? Безсумнівно. Стане яскравою зустріччю з українськими поштовими марками? Ще б пак! Серія: Український алфавіт Наліпка з зображенням поштового аркушу "УКРАЇНСЬКА АБЕТКА" - марки з літерами (Т-Я).
  -75%

  Укрпошта занурюється у нове! Відтепер ми випускаємо наліпки у вигляді поштових марок, що покликані звичним чином познайомити з надзвичайним — філателістичним мистецтвом. Щоразу ми по-новому відкриватимемо Україну для себе та світу: будемо захоплюватися культурним багатством українського народу, стежити за технічним прогресом і науковими звершеннями, милуватися полотнами всесвітньо відомих та незаслужено забутих митців, надихатися архітектурою, подумки подорожувати мальовничими куточками країни з самобутньою флорою й фауною. Торкнемося всього того розмаїття, що знайшло своє віддзеркалення у сюжетах поштових марок. Перший випуск — «Українська абетка» з казковими ілюстраціями — орієнтований на найменших та найдопитливіших. Зачаровуватиме дітлахів? Звісно. Сприятиме легкому запам’ятовуванню літер та розвитку асоціативного мислення? Безсумнівно. Стане яскравою зустріччю з українськими поштовими марками? Ще б пак! Серія: Український алфавіт Наліпка з зображенням поштового аркушу "УКРАЇНСЬКА АБЕТКА" - марки з літерами (І-С).

  Артлистівка «Щасливого Різдва» за ескізом Галини Пузирної «Щасливого Різдва» — не просто листівка. У ній закодована згадка про Святвечір з дванадцятьма традиційними стравами, зокрема кутею та узваром. У ній — тепло від того, що найближчі люди зібралися за одним столом. У ній — радість, яку викликають різдвяні містерії. У ній — мрія зустріти щасливе завтра. Надсилайте рідним та друзям, де б вони не були, — нехай потішить їх.

  Артлистівка «Коза йде щедрувати» за ескізом Галини Пузирної З-поміж найдавніших новорічних містерій, що збереглися донині, є обряд «водіння кози», який відбувається на Маланку та Василя. Коза є символом добробуту й урожаю: «Де Коза ходить, там жито родить. Де не буває, там вилягає. Де коза туп-туп, там жита сім куп. Де Коза рогом, там жито стогом. Де Коза стопою, там жито копою». Надсилайте близьким листівку «Коза йде щедрувати» з щедрими побажаннями на новий рік.
  -75%

  Укрпошта занурюється у нове! Відтепер ми випускаємо наліпки у вигляді поштових марок, що покликані звичним чином познайомити з надзвичайним — філателістичним мистецтвом. Щоразу ми по-новому відкриватимемо Україну для себе та світу: будемо захоплюватися культурним багатством українського народу, стежити за технічним прогресом і науковими звершеннями, милуватися полотнами всесвітньо відомих та незаслужено забутих митців, надихатися архітектурою, подумки подорожувати мальовничими куточками країни з самобутньою флорою й фауною. Торкнемося всього того розмаїття, що знайшло своє віддзеркалення у сюжетах поштових марок. Перший випуск — «Українська абетка» з казковими ілюстраціями — орієнтований на найменших та найдопитливіших. Зачаровуватиме дітлахів? Звісно. Сприятиме легкому запам’ятовуванню літер та розвитку асоціативного мислення? Безсумнівно. Стане яскравою зустріччю з українськими поштовими марками? Ще б пак! Серія: Український алфавіт Наліпка з зображенням поштового аркушу "УКРАЇНСЬКА АБЕТКА" - марки з літерами (А-И).
  -50%

  Наліпка з колажом із 3 зображень: поштової марки "РУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ, іДі …!", номінал W, контурного зображення поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді … !» та логотипу Укрпошти.

  Поштовий випуск присвячений захисникам і захисницям України, які боронять священну українську землю і тим, хто віддав своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Збройні Сили України – одна з найкращих армій світу, що демонструє професіоналізм, мужність, високу боєздатність і винахідливість у протистоянні потужному ворогу. Марковий аркуш «Слава Збройним Силам України!» містить поштові марки, на яких зображені військовослужбовці Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій та Сил територіальної оборони Збройних Сил України, які дають достойну відсіч агресору, захищають Державу на землі, в повітрі та на морі. Марковий аркуш «Слава Збройним Силам України!» – благодійний випуск Укрпошти. Зібрані в такий спосіб доброчинні внески будуть спрямовані Укрпоштою на допомогу ЗСУ.

  Напередодні зимових свят потіште тих, кого ви любите. У вас є можливість купити ексклюзивний сувенір — набір магнітів «З днем Святого Миколая!». Надсилайте його друзям та знайомим, де б вони не були, — нехай зігріває їх. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.

  Шукаєте ексклюзивний сувенір? У вас є можливість купити новий магніт «Коза іде щедрувати». Передбачено мотузочку, відтак це ще й гарна ялинкова прикраса, що символізуватиме щедрий новий рік. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.

  Артлистівка «Веселих свят» за ескізом Галини Пузирної «Щедрик-ведрик, Дайте вареник, Грудочку кашки, Кільце ковбаски!» Дивуйте близьких — щедруйте по-поштовому: надсилайте листівку-щедрівку з побажанням щедрого вечора, доброго здоров’я та гарного врожаю у новому році.
  -50%

  "Пес Патрон із початком повномасштабної війни Росії проти України став одним з найбільш відомих собак в Україні та у світі. Трирічний пес Патрон - талісман чернігівських піротехніків – служить в Державній службі України з надзвичайних ситуацій та разом із колегами вишукує та нейтралізує загрози вибухів. Від 24 лютого, знайшов понад сотню снарядів та мін. Усі їх було знешкоджено. А відтак – врятовано багато людських життів. Пес Патрон породи Джек-рассел-тер’єр вже був нагороджений президентом Володимиром Зеленським медаллю ""За віддану службу"". Він має власний іменний жилет, сторінку в соціальних мережах та вишиванку. Песик Патрон, який допомагає рятувальникам розміновувати Чернігів, став для українців справжнім героєм, а для дітей улюбленцем. Наліпки «Патрон», стікерпак розміром А5. Характеристики: Розмір — А5 Метаріал — Папір"
  -15%
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Крій Вільний / Довжина рукава Довгий
  Світшот прямого силуету, виготовлений з бавовни. Акцентний елемент — принт із зображенням популярної поштової марки «‎Русскій воєнний корабль, іді … !». Характеристики: Бренд: УКРПОШТА Тканина: 100% бавовна щільністю 300–320 г/м2, футер тринитка на петлі Колір: чорний Вид товару: світшот Сезон: весна / літо 2022 Стиль: casual Країна: Україна Принт: шовкотрафарет, кольорове зображення поштової марки Максимальна к-ть при замовленні - 5

  "Укрпошта не залишається осторонь та миттєво реагує на просування українських військ. Нова серія патріотичних магнітів виходить відразу ж після вогняного шоу на кримському мості. Збираєте власну колекцію, що віддзеркалює сьогодення? У вас є можливість купити магніт із зображенням марки «Кримський міст на біс!». Зображення деталізоване та яскраве, наноситься за допомогою УФ-принтера. Використано якісні фарби. Замовляйте новинку в інтернет-магазині Укрпошти — забирайте у найближчому відділенні."
  -40%
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний
  Сумка з контурним зображенням поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді … !» на лицьовій стороні та патерном із пінів Укрпошти зі зворотної сторони. Характеристики: • Розмір - 290*330мм • Матеріал – 100% спанбонд. • Нанесення зображення – шовкотрафарет. Кольор: чорно жовта.

  Шукаєте ексклюзивний сувенір собі чи на подарунок? У вас є можливість купити новий магніт «Різдвяна зірка», який стане для кожного різдвяним оберегом. Передбачено мотузочку, відтак це ще й гарна ялинкова прикраса. До слова, восьмикутна зірка — важливий атрибут різдвяних містерій в Україні, що символізує сонце, вогонь та тепло. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.

  Шукаєте ексклюзивний сувенір? У вас є можливість купити новий магніт «Щасливого Різдва». Передбачено мотузочку, відтак це ще й гарна ялинкова прикраса. У ній закодовано радість та тепло, які наповнюють під час святкування Різдва з найближчими. У ній — мрія зустріти щасливе завтра. Надсилайте друзям та знайомим, де б вони не були, — нехай потішить їх. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.
  -20%
  Колір Чорний / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Стиль Кежуал
  "Деталі — вагомі, відтак на футболці із зображенням марки «Кримський міст на біс!» ви помітите: • недопалок у руках у героїні як натяк на те, що окупанти потерпають від куріння у заборонених місцях; • автівку окупантів, що летить у прірву, гублячи награбоване; • Байрактар, що «ненавмисне» пролітає над мостом; • розбитий ворожий танк. Маєте намір підтримати українське? У вас є можливість купити новинку в інтернет-магазині Укрпошти. Тим паче чорна футболка — добра база для повсякденних образів. Декілька кліків — і замовлення оформлене. Забирайте придбане у найближчому поштовому відділенні."
  -40%
  Приналежність Унісекс / Колір Жовтий / Фасон Екосумка
  Сумка з контурним зображенням поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді … !» на лицьовій стороні та патерном із пінів Укрпошти зі зворотної сторони. Характеристики: • Розмір - 290*330мм • Матеріал – 100% спанбонд. • Нанесення зображення – шовкотрафарет. Кольор: жовто чорна.

  Шукаєте ексклюзивний сувенір? У вас є можливість купити новий магніт «Веселих свят», що зображає задоволеного кота, який щедрує. Передбачено мотузочку, відтак це ще й гарна ялинкова прикраса. Надсилайте близьким будь-куди — нехай їх зігріває та звеселяє. Замовлення, оформлені в інтернет-магазині Укрпошти, доставляємо у будь-яке наше відділення.