triangle

    Садова магія 🌱✨

    Все для гарного вражаю та рослин в одному місці

    Акція закінчилася!
    Категорія
    Приналежність
    Вид
    Колір
    Бренд
    Ціна
    від
    до
    Аудиторія
    Країна бренду
    Країна виробництва
    Група насіння
    ¯\_(ツ)_/¯
    У вас немає обраних фільтрів

    Добриво курячий послід у городі, саду та теплиці може використовуватися навесні, влітку та восени як підживлення при посадці рослин, у період вегетації та плодоношення, а також незамінний при перевалці розсади, висадженні кущів та дерев. Він оптимально відповідає осінньому та весняному циклу добрива ґрунту для покращення його якості. А також удобрення послід птахів просто і зручно вносити в ґрунт – його можна використовувати в сухому вигляді або розводити з водою. При тривалому використанні компостованого курячого посліду змінюється структура ґрунту. Земля насичується киснем, стає пухкою, в ній накопичується і утримується волога за рахунок того, що сам компост є гігроскопічним. Крім того, ґрунт, удобрений послідом бройлерів, залишається родючим навіть через кілька років після внесення такого органічного підживлення, що дозволяє скоротити кількість мінеральних добрив, що вносяться в ґрунт для підживлення рослин. Весна. • При перекопуванні – 4 л на 10 м2 (40 л на 1 сотку). • При посадці картоплі – 100 мл безпосередньо у лунку. • При посадці та пересадженні дрібних кущів – 250 мл на кущ. • При посадці та пересадці дерев та великих кущів – 1 л на дно ями плюс 1 л змішати з ґрунтом біля коріння. • При пересадженні розсади огірків, помідорів, перцю, капусти, кабачків, баклажанів у грунт – 100 мл на лунку. • При влаштуванні газону – 500-700 мл на 1 м2 площі посіву. • Добриво квітів – внести 50-70 мл курячого посліду в лунку, залежно від розміру квітки. Літо. • Добриво розсади через 3 тижні після висадки в ґрунт – 1 л курячого посліду розвести 10 літрами теплої води, полити під рослину по літру або пролити канавку з розрахунку 10 л на 10 м2. • Перед дозріванням (за 2 тижні) – розвести 1 л добрива на 10 л теплої води, додати 200 мл деревної золи та полити по 1 літру під рослину. • Добриво винограду та ягідних кущів – 2 л добрива розвести на 10 л теплої води та внести по 1 літру під кожен кущ, після чого полити кожен кущ 5-10 л води. Осінь. • При перекопуванні землі – 6 л на 10 м2 (60 л на 1 сотку). • Добриво хвойних, декоративно-листяних та квітучих кущів після закінчення цвітіння і до заморозків – 1 л пташиного посліду розвести на 10 л теплої води та внести 2-3 л під кожен кущ. • Підживлення дерев та великих кущів – 1 л курячого посліду внести на дно ями плюс 1 л змішати із ґрунтом навколо кореня.

    Ранній гібрид. Плоди компактні, округлі, світло-зеленого кольору. М'якоть білосніжна, солодка. Маса 120-130 г. Рослина потужна. Сорт адаптований до різних умов вирощування.

    Сорт середньостиглий. Для плівкових теплиць і відкритого грунту. Плоди дисковидної форми зі слабо вираженою зубчастою формою, в технічній стиглості жовтувато-білі, в біологічній - білі. Цінується за відмінний, ніжний смак плодів столового застосування.

    Спосіб застосування інсектициду АктараПочинайте обробку за перших ознак появи шкідників. Розчин наносите на рослини за допомогою ранцевого обприскувача. Проводьте обробку в ранковий та вечірній час у безвітряну поріку, не допускайте знесення препарату на сусідні культури. Не застосовуйте препарат, якщо протягом години після обробки очікується дощ. Щодня після закінчення робіт ретельно промивайте запилювач. Приготування робочої рідини інсектициду. Для приготування робочої рідини заправте бак обприскувача на ¼ водою, додайте 150-200 мл (картопля), 250 мл (смородина), 600 мл (квіткові культури) маткового розчину, після цього доведіть об'єм робочої рідини до 5 літрів. Закрийте кришку обприскувача, струсіть. Швидкість впливу. Комахи перестають харчуватися через 30 хвилин після обробки, повна загибель відбувається через 24 години. При використанні препарату відповідно до рекомендацій немає ризику виникнення фітотоксичності на культурах. Клас небезпеки - III. Хороша з більшістю фунгіцидів, інтектицидів та регуляторами росту за винятком препаратів із лужною реакцією. У нежитловому приміщенні, у темному сухому місці при температурі від -10°С до +35°С.

    Сорт тривалий період перебуває у молочній стиглості, ідеальна стадія для варіння качанів. Висота рослини може досягати 2,1 м-коду. Довжина качанів становить 20 см, діаметром 5,2 см і 18-20 рядів зерен. Рослина досить сильна, має високу посухостійкість та хворобостійкість.

    • Засіб екологічний та не завдає шкоди навколишньому середовищу • Біліло надає деревам більш декоративного естетичного вигляду. • Препарат захищає кору дерев від розтріскування, опіків та перепадів температур. • Захищає рослини від широкого спектру комах, що зимують під корою, та патогенних бактерій. • Побілка є ефективним засобом для знезараження будівель та конструкцій. Плодові, ягідні, декоративні культури: Вміст упаковки залити 1 л гарячої води, перемішувати 1-2 хвилини, залишити на 4-5 годин, після цього перемішати ще раз. Приготовлений розчин нанести пензлем на поверхню, що обробляється. При необхідності одержаний розчин можна розбавити водою до потрібної консистенції. Навесні білити дерева потрібно до розпускання бруньок, у сухий день із температурою повітря не більше +5 °C. Перед обробкою стовбури дорослих дерев рекомендується очистити металевою щіткою від старої кори, що відшарувалася. Фарбують стовбур і нижню частину гілок (їх покривають на 30 см від їхньої основи).
    кешбек від 1 ₴

    Біоактиватор ґрунту для приготування ґрунтосумішей, для підживлення розсади, кімнатних рослин, для покращення ґрунту та торфу при посадці різних рослин. Покращує зростання та розвиток рослин. Покращує приживаність, відновлює корисну мікрофлору, покращує структуру ґрунту та підвищує її родючість, утримує вологу у ґрунті, підвищує стійкість рослин до бактеріальних та грибних захворювань. При приготуванні ґрунтосуміші для висіву насіння на розсаду: 0,1-0,2 л біоактиватора на 1 л ґрунту або торфу. При підживленні кімнатних квітів біоактиватор посипають під рослину рівномірно розсипаючи поверхнею грунту шаром 1 див. Овочі л/м2: 1,0-2,0. Квіти та садові кущі л/м2: 0,6-2,0. Фруктові дерева та чагарники при посадці – 2 л/саджанець: 1 л на дно ями + 1 л у суміш із землею. Призначення: • для приготування грунтосуміші. • для підживлення кімнатних кольорів. • для покращення ґрунту та торфу при посадці розсади овочів, саджанців кущів та дерев. • для весняного та літнього підживлення вегетуючих рослин, як поверхнево, так і в лунки. • для осіннього обробітку ґрунту. • мульчування антисептичного матеріалу. Переваги: • посилює зростання та розвиток кореневої системи та наземної маси рослин. • забезпечує збалансоване харчування всіх сільськогосподарських культур. • створює умови для одержання екологічно безпечної продукції. • відновлює корисну та інгібує шкідливу мікрофлору. • підвищує стійкість рослин до бактеріальних та грибних захворювань (фітофторозу, парші, кореневої гнилі, фузаріозу та ін.). • відновлює оптимальну кислотність ґрунту при регулярному використанні. • покращує структуру ґрунту та підвищує його родючість. • утримує вологу у ґрунті.

    Діюча речовина: 100 г/л пенконазол. захистити всі частини, схильні до зараження хворобою, • відсутність фітотоксичності, • підходить для включення до програми інтегрованого захисту рослин. Норма витрати робочої рідини: молоді дерева - 2 л/дерево; плодові середнього віку - до 5 л/дерево; кущі - 1,5-2 л/кущ; огірки – до 5 л/сотку. Максимальна кількість обробок: яблуня – 3; ягідники, огірки - 2 за сезон. Термін очікування: 20 днів від останньої обробки до збирання врожаю

    Добриво для огірків Агроном Профі – це високоякісне комплексне добриво, спеціально розроблене для підживлення огірків на всіх етапах росту. Переваги: ✔️ Збалансований склад – містить основні макро- та мікроелементи (азот, фосфор, калій, магній, бор, цинк), необхідні для активного росту, рясного цвітіння та формування здорових плодів. ✔️ Покращує урожайність – сприяє швидкому розвитку кореневої системи, підвищує стійкість до хвороб і стресових умов. ✔️ Екологічна формула – безпечне для рослин і ґрунту, не містить шкідливих домішок. ✔️ Легке застосування – підходить для кореневого та позакореневого підживлення, добре розчиняється у воді. Спосіб застосування: • Восени (сухе внесення) 9 мірних ложок (54 г) змішати з 1-2 кг сухого піску чи ґрунту. Поступово розподілити по площі 1 м.кв. • Навесні (під час посадки) 14 мірних ложок (84 г) розчинити у 5-9 літрах води. Поливати під кущ або лунку по 0,5 л розчину. • Кореневе підживлення 2-3 мірні ложки (12-18 г) розчинити в 5-10 літрах води. Поливати під кущ кожні 10-12 днів. • Позакореневе підживлення 1-2 мірні ложки (6-12 г) розчинити в 9 літрах води. Обприскувати листя, уникати сонячних променів, кожні 12-15 днів.

    Гібрид патисони з періодом дозрівання 48 днів від моменти посадки розсади. Плоди темно-зелені, тарілкоподібні з хвилястими краями, розміром 2-6х3-7 см. Смак, колір, щільність відмінні. Вихід товарної продукції високий.

    Борна кислота – мікродобриво на основі бору. Призначене для позакореневої обробки рослин. Стимулює цвітіння, покращує запилення та зав’язуваність, убезпечує від осипання зав’язі. Дефіцит бору призводить до погіршення росту, укорочення міжвузлів, втрати кольору молодим листям і послаблення фотосинтезу та біохімічних процесів в рослинах. Знижується врожайність, зимостійкість та опірність хворобам. Позакоренево: 5 г на 5-10 л води перша обробка - бутонізація, друга - цвітіння, третя – плодоношення. Призначення: застосовується для прискорення проростання насіння, поліпшення запилення і зав’язування овочевих, плодових, ягідних та квіткових рослин. Ефективність: забезпечує ріст та активне цвітіння, сприяє збільшенню зеленої маси, посилює інтенсивність забарвлення квітів та листя, покращує декоративні властивості рослин, підвищує стійкість до хвороб. Властивості: • запобігає виникненню ознак нестачі бору; • сприяє цвітінню та запиленню, збільшує кількість зав’язі; • активує імунітет; • збільшує врожайність та цукристість плодів.

    Ефектна рослина з потужними товстими стеблами, що досягають у висоту 1,7-2,5 м. Великі суцвіття-кошики діаметром 20-25 см оригінального забарвлення оточують темний центральний диск. Віддає перевагу сонячним ділянкам, родючим грунтам. Насіння висівають безпосередньо в ґрунт, по 2-3 шт. у лунку. Використовується для групових посадок, декорування стін, огорож, на зріз.
    кешбек від 1 ₴

    Кокосовий торф - широко застосовують у овочівництві, квітникарстві, садівництві та інших галузях рослинництва: при гідропонному вирощуванні огірка, томату, перцю, суниці, грибів, троянд, гербер та інших культур, для пророщування насіння та вирощування розсади; у ґрунтових сумішах з перлітом, торфом, вермікулітом, керамзитом та ін. для горщикових культур. Кокосовий брикет 0,5 кг залити прохолодною водою, після чого він розмокає 15-20 хвилин і збільшується об'ємом до 6 - 7л. Чим нижче солевміст у кокосовому торфі, тим вища його якість, тому рекомендується після розбухання кокосовий торф додатково промити. Можна застосовувати замість квіткової землі, торфу або звичайної садової землі для будь-яких декоративно-листяних, балконних або квітучих рослин, а також для висіву насіння та пересадки розсади.

    Середньоранній сорт стручкової квасолі від компанії Clause (Франція). Період вегетації рослин триває 75–80 діб. Сорт призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Характеризується високою продуктивністю і хорошою стійкістю до захворювань. Врожайність квасолі — 12–15 т/га. Крокет формує вертикально стоячу рослину зі стручками довжиною 14–15 см. Плоди прямі, однорідні, рівномірного темно-зеленого забарвлення. Квасоля призначена для домашньої кулінарії, переробки та реалізації на свіжому ринку. Рекомендації по вирощуванню Насіння квасолі слід висівати у відкритий ґрунт у другій половині травня, коли земля прогріється до 12 °С. Активний розвиток рослини починається при температурі повітря 20–25 °С. Квасолю необхідно висівати в борозни, глибиною до 5 см. Відстань між рядами повинна бути не менше 40 см, між насінням в ряду — не менше 10 см. Догляд за рослинами не вимагає особливих турбот. Головна умова для отримання якісного врожаю — полив достатньою кількістю води. Зрошувальні заходи краще проводити у вечірній час, поливаючи рослини під корінь. Також на ділянці з квасолею потрібно регулярно видаляти бур'яни і розпушувати ґрунт, поки рослини не досягнуть у висоту мінімум 10 см. Після цього посадки можна замульчувати скошеною травою або соломою.
    кешбек від 2 ₴
    розстрочка

    Спосіб застосування Нітроамофоски • при вирощуванні ґрунтів – 30 г на 10 л води на 1 кв. м.; • при кореневому підживленні - 30 г на 10 л води; • при позакореневому підживленні – 15-30 г на 10 л води. Особливості застосування: • Нітроамофоску вносять у якості основного і передпосівного добрива на усіх типах ґрунтів під усі сільськогосподарські культури. • Найбільш ефективна нітроамофоска на чорноземах і сіроземах при зрошенні. • При основному внесенні на чорноземних і ґрунтах важкого гранулометричного складу в нечорноземній зоні нітроамофоску доцільно вносити з осені під зяблеву оранку, а на ґрунтах легкого гранулометричного складу – навесні. • При внесенні добрива безпосередньо в лунки при посадці садових культур радимо попередньо змішати необхідну кількість добрива з ґрунтом перед висадкою рослин. • Нітроамофоска не токсична і не вибухонебезпечна. • Не містить хлору. Середні норми використання: • Газони 3-3,5 кг/сотку; • Плодові дерева (приштамбового кола ранньою весною) 40-50 г/м2; 4-5 кг/сотку; • Ягідні кущі (в міжряддя ранньою весною) 20-30г/м2 (2-3 кг/сотку); • Кімнатні і балконні квіти (полив весняно-літній період, через 2 тижні) 10-20г/10л води; • Суниця (на погонний метр, ранньою весною і після цвітіння) 10-15 г/м2 (1-1,5кг/сотку); • Картопля (при підриванні, в фазу бутонізації) 25-30г/м2 (2,5-3кг/сотку); • Овочі (при підриванні розсади) 25-30г/м2 (2,5кг/сотку); • Озимі зернові 3-5ц/га; • Ярові зернові 3-4ц/га; • Ріпак 1ц/га; • Цукровий буряк 2-2,5ц/га. Особливості: при внесенні у грунт уникати зіткнення нерозведеної речовини з кореневою системою рослин.

    Біогумус (вермікомпост) — це органічне, повністю екологічно чисте добриво, вироблене способом перероблення органічних відходів рослинності та тваринництва населеннями дощового хробака. Біогумус призначений для активізації надходження до рослин поживних речовин, посилення діяльності грунтової мікрофлори, активізації в рослинах синтеза білків, вуглеводів и вітамінів, підвищення стійкості рослин до температур, зниження надходження в рослини радіонуклідів, важких металів і пестицидів, активізації росту и розвитку рослин, прискорення дозрівання, підвищення врожаю і покращення його якості. Для підкормки рослин в період вегетації рекомендується один раз на місяць підсипати біогумус навколо стеблин рослин або у міжряддя із розрахунку 0,5 кг добрив на 1 кв.м. Перемішати, полити. РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ ВНЕСЕННЯ. • Підготовка субстстрату для розсади. 1 частину біогумусу додати до 3 - 5 частин грунту або торфяної суміші та перемішати. • ОГІРКИ, ТОМАТИ, ПОЛУНИЦЯ, КАРТОПЛЯ, КАПУСТА. Перед посадкою внести 100 - 250 г біогумусу під кожну рослину, перемішуючи із грунтом • ГАРБУЗИ, ПАТІСОНИ, КАВУНИ, ДИНІ. Перед посадкою внести 200 - 400 г біогумусу під кожну рослину, перемішуючи із грунтом. • ЦИБУЛЯ, КРІП, ПЕТРУШКА, РЕДЬКА, САЛАТ, МОРКВА, БУРЯК. Перед посадкою внести в грунт 2 кг біогумусу на 1 кв.м грядки. • ФРУКТОВІ ДЕРЕВА. Перед посадкою внести 4 - 15 кг біогумусу (залежно від величини дерева) в яму, перемішуючи із грунтом, засипати саджанець. • ЯГІДНІ КУЩІ. Перед посадкою внести 1 - 5 кг біогумусу (залежно від величини куща) в яму, перемішуючи із грунтом, засипати саджанець. • ДЕКОРАТИВНІ КУЩІ, КВІТИ. Під час посадки додати 50 - 100 г під квітку або 1,5 - 5 кг біогумуса під декоративний кущ (залежно від величини куща) в яму, перемішуючи із грунтом, засипати саджанець. • ГАЗОНИ. 1 - 2 кг біогумусу закладають на 1 кв.м в підгазонний шар в суміші із піском.

    Ранній гібрид. М'якуш жовтого кольору. Плоди великі, до 8-11 кг, округлої форми. Забарвлення шкірки світло-зелене, смужки темні. М'якуш яскравого оранжевого кольору, хрустка, ароматна, соковита, з високим вмістом цукру. Термін вегетації – 55-60 днів. Насіння в 1 г 6-25 шт.

    Добриво повністю забезпечує рослини всіма необхідними поживними елементами, підвищуючи схожість та проростання рослин до 50%, відповідно збільшуючи їхню врожайність. Кислота посилює коренеутворення, зміцнює імунітет до різних захворювань та шкідників, а також сприяє посиленню стійкості до морозів та посухи. Засіб використовується для замочування насіння, для кімнатних рослин у період вегетації, та для вуличних овочевих, плодових, ягідних культур та квітів. Переваги бурштинової кислоти: • універсальний стимулятор зростання та розвитку; • посилює поглинання корисних речовин; • підвищує імунітет до несприятливих погодних умов та захворювань; • покращує якість плодів та підвищує врожайність; • не завдає шкоди навколишньому середовищу та людині; • використовується для будь-якого типу рослин. Інструкція: Для замочування насіння овочевих культур та квітів: 2г бурштинової кислоти розвести в 2л води та замочити насіння за 12-24 години до посіву. Стільки ж тримати в розчині живці для покращення коренеутворення. Для обприскування бульб картоплі: 2г бурштинової кислоти розчинити у 2л води, обприскати, накрити плівкою на 2 години, потім висаджувати. Для рослин, висаджених у ґрунт: обприскують на 7-10 день розчином: 2г на 20л води. Квіти, овочі, плодово-ягідні рослини рясно обприскувати 1-2 рази на місяць (можна разом із пестицидами або макро та мікродобривами). До цвітіння: 2г на 20л води після цвітіння: 2г на 10л води.

    Норма застосування. - Навесні та восени під час перекопування 20кг/100м2 або 0,2кг/м2 - Картопля при висадці безпосередньо в лунку 0,1кг - Овочеві, ягідні культури при висадці в підготовлену грядку 0,15кг/м2 - Виноград безпосередньо в лунку до посадки – 0,1кг восени після збору врожаю та навесні до появи бруньок внести та заробити у ґрунт 0,2кг/м2 - Дерева і кущі при посадці 0,5кг на дно ями та 0,5кг змішати з рештою ґрунту навесні – 0,2кг/м2 - Газон перед висіванням розкидати та заробити у ґрунт 0,2-0,3кг/м2 - Квіти навесні та восени перед посадкою розкидати та заробити у ґрунт 0,2кг/м2 Властивості: - містить всі елементи живлення (макро- та мікроелементи); - має пролонговану дію протягом 2-3 років; - збільшує врожайність та скорочує термін достигання; - покращує структуру ґрунту, підвищує родючість, відновлює вміст гумусу та встановлює оптимальну кислотність; - дає можливість значно скоротити внесення мінеральних добрив; - екологічно чистий; - відсутні насіння бур’янів, збудники хвороб та шкідники; - є ефективною стартовою заправкою при виготовленні субстратів. Курник PK – органічне добриво на основі курячого посліду. Використовується на всіх ґрунтах і в будь-яких кліматичних зонах під усі види овочевих, ягідних та плодових культур. Ефективність застосування добрива є набагато вищою, ніж застосування компосту чи перегною. В процесі виробництва добрива відбувається процес фіксації азоту шляхом його перетворення на органічну форму. Це дозволяє рослинам засвоювати його і не відчувати шкоди для кореневої системи (звичайний свіжий курячий послід може обпалювати кореневі волоски). Технологія виробництва передбачає знезараження від шкідливих бактерій, яєць гельмінтів, насіння бур’янів. За вмістом азоту, фосфору і калію Курник® належить до органічних добрив і високим вмістом поживних елементів, що дає можливість значно скоротити внесення мінеральних добрив. Ця властивість робить його цінним при вирощуванні екологічно чистої продукції. Призначення: для підживлення овочевих, ягідних, плодових і декоративних культур в осіннє, весняне удобрення або протягом вегетації. Ефективність: покращує структуру, кислотність та родючість ґрунту; забезпечує рослини елементами живлення; запобігає зменшенню родючості ґрунтів.

    Інсектицид контактно-кишкової дії Атака захист від попелиці, застосовується для плодових дерев, декоративних та ягідних чагарників, овочевих культур закритого та відкритого ґрунту, виноградників, з метою захисту від попелиці та інших сільськогосподарських шкідників. Інсектицидно-акарицидний засіб Атака попелиці ефективно використовується для захисту яблуні, груші, вишні, смородини, малини, картоплі, капусти, баклажанів, перцю, огірків, цибулі, томатів, винограду та інших культур від усіх видів попелиці, а також від трипсів, білокрилки, цикадки, рослиноїдних кліщів, яблонного квіткоїда, плодожерки, хрестоцвітої блішки, капустяної мухи та інших шкідників. Плодові дерева, декоративні та ягідні чагарники, овочеві культури відкритого та закритого ґрунту, виноградники - 5 мл на 10-15 л води, на 2-3 сотки, Тріпс, білокрилка, цикадка, яблуневий квіткоїд, плодожерка, хрестоцвіті блішки, капустяні мушки, інші шкідники.

    Опис гатунку. Маса 180-220 грам. Довжина качана 16-20 см. Діаметр 4-4,5 см. Зерно велике, жовте. Ряди зерен 18-19. Загальна врожайність 6,5-7,5 т/га. Від сходу до технічної зрілості 67 днів. Рекомендується густота посадки 30х35 см. Глибина посіву 6-7 см. Рекомендована посадка 2-3 грами на 1 квадратний метр. Догляд полягає в регулярних поливах та підживленнях ґрунту. Висота рослини 140-160 см. Вирощується у відкритому ґрунті.

    Його основу складають органічні, біологічно активні компоненти природного походження. Добриво містить макро- і мікроелементи, легкозасвоювані органічні сполуки; сприяє активному грунтоутворення, відновлює родючість грунту, сприяє розвитку потужної кореневої системи і листкової поверхні крони, покращує проростання насіння, збільшує врожайність. • Коренева підгодівля (полив) - 1 ковпачок на 2 л води - Навесні-влітку 3-4 рази на місяць восени- взимку 1-2 рази на місяць. • Позакореневе підживлення (розпорошення) - 1 ковпачок на 4 л води - 2-3 рази на місяць. • Обробка насіння (замочування) - 1 ковпачок на 1 л води - на 12-16 годин. • збереження зрізаних кольорів - 1 ковпачок на 4 л води - Заміна розчину через 3-5 дней.Взболтать перед застосуванням.

    Інсектицидний гранульований засіб від капустянки і личинки хруща Global застосовується для ефективного захисту врожаю від основних шкідників, що важко виводяться - капустянки і личинки хруща. Даний препарат надійно працює протягом 2-3 тижнів після внесення в грунт. Достатньо одного внесення за сезон для гарантованого захисту від шкідника. Препарат містить у складі речовини, що діють: фіпроніл, до 1%, екструдовані гранули, технологічні добавки. Механізм дії фіпронілу полягає у блокуванні гамма-аміномасляної кислоти, що регулює проходження нервового імпульсу через канали в мембранах нервових клітин, чим порушуються функції нервової системи комахи, що неминуче призводить до загибелі шкідника. Гранули Глобал ефективно використовуються для захисту капусти, моркви, буряків, томатів, перцю, баклажанів, огірків, полуниці від капустянки та личинки хруща. • Препарат має тривалий період захисної дії до 3-х тижнів. • Засіб не є небезпечним для навколишнього середовища, оброблюваних культур і людини, при дотриманні норм внесення • Достатньо одного внесення за сезон для гарантованого захисту врожаю від шкідників • Інсектицид має високу ефективність дії проти капустянки та личинки хруща. Гранули розміщують у місцях скупчення та переміщення капустянки та личинок хруща - гнійних купах, інших вологих місцях на оброблених та необроблених ділянках ґрунту за 1-2 тижні до висадки культур, посіву насіння, або після появи сходів. Гранули вносять у ґрунт у неглибокі борозенки, 2-3 см завглибшки, по 10-20 гранул у кожну, через кожні 0.5 – 1 м. Необхідно дотримуватися відстань між борозенками приблизно 1.5 – 2 метри. При використанні засобу під час висадки розсади 2-3 гранули кладуть під кожну рослину. Після поїдання гранул капустянка і личинка гинуть протягом кількох годин. Даний препарат є безпечним та ефективним при дотриманні інструкції.