triangle

    Готуймо смачно!

    Для приготування смачних страв! Прянощі і спеції для гурманів

    Акція закінчилася!
    кешбек 1 ₴

    Любителям вишуканої кави з пряним смаком ідеально підійде наша суміш для кави. Суміш зробить Ваші напої смачними і корисними. Підходить не тільки для кави, але і для чаю, молока, компотів і при виготовленні різних десертів. Спосіб приготування: 1/2 чайної ложки суміші на одну чашку напою. Цукор, мед або лимон додати за смаком. Склад: кориця, Бодян, імбир, гвоздика, мускатний горіх. Суміш для кави ідеально урізноманітнює Вашу кавову церемонію!
    кешбек 4 ₴
    -22%

    Паприка копчена вважається однією з найбільш оригінальних спецій і прянощів на сьогодні завдяки оригінальності смаку, який вона надає стравам. Спочатку паприку збирають, потім відбувається процес сушіння і копчення, виключно на дубових дровах. Після копчення її подрібнюють в порошок. Тоді спеція набуває яскраво-вираженого димчастого аромату, насиченого копченого смаку і темно-червоного кольору. Паприка використовується у великій кількості страв, починаючи від ковбас до кондитерських виробів. Вона добре поєднується з духмяним перцем, тмином, кардамоном, часником, розмарином, шафраном і куркумой. Прекрасно доповнює маринади, соуси і заправки до м’яса, салатів. Спецію рекомендують додавати в кінці приготування або ж уже в готову страву.
    кешбек 2 ₴

    Куркума належить до сімейства імбирних і серед інших прянощів рослинного походження їй важко залишатись непоміченою, адже її видає характерний золотистий колір, який забарвлює інші продукти. Зі всієї рослини використовується лише корінь. Його спочатку висушують, а потім перемелюють, перетворюючи в потужний цілющий засіб, адже користь куркуми просто надзвичайна. З’явилась пряність вперше в Індії, де її використовували в якості барвнику, проте зараз вона знайшла застосування в кулінарії та медицині. Хімічний склад пряності багатий на вітаміни С, В1, В2 та В3, йод, кальцій, залізо і фосфор. Куркумин, який містить корінь куркуми, здатен пригнічувати ріст та запобігати утворенню злоякісних клітин. Її здавна використовували в Аюрведі для очищення крові, а сучасна медицина підтвердила доцільність подібного використання наявністю властивостей, схожих на натуральні антибіотики. Барвник, прянощі та ліки в одній спеції зробили цю спецію незамінною в багатьох кухнях. Це обов’язкова складова індійського, японського та інших варіантів карі, проте застосування куркуми в кулінарії не обмежується цим, її додають до: рису; бульйонів; супів; рибних та м’ясних страв; омлетів; страв з яєць; масла; соусів. Цей чудовий харчовий барвник — справжня знахідка для кондитерів, адже вона не лише забарвлює страви в приємний жовтий колір, а й дозволяє збільшити термін зберігання. До того ж застосування куркуми під час приготування страв зумовлено величезною користю приправи. Вона підсилює секрецію жовчі та допомагає нормалізувати травлення, надзвичайно ефективна для профілактики та лікування втрати апетиту, дискомфорту в шлунку, підвищеного метеоризму, здуття живота, нудоти та безлічі інших проблем травної системи. Країна-виробник: Індія.
    кешбек 1 ₴

    Рожева сіль - це кухонна сіль з мінеральними домішками. Вона складається з: Хлорид натрію (куховарська сіль) - 95-98% Полигатита (водний сульфат калію, кальцію і магнію) - 2-4% Фтор - 0,01% Йод - 0,01% Інші мікроелементи в невеликих кількостях. Провідні шеф-кухарі використовують рожеву гімалайську сіль замість кухонної солі, в тому числі, для прикраси страв.
    кешбек 1 ₴

    М'ясо більш розкриє свій аромат, смак, якщо додати до нього приправу. Це подарує страві неповторний вишуканий відтінок. Є універсальні приправи для м’ясних став, які допоможуть розкрити всі нотки і подарують цікавий післясмак. Зазвичай, у приправу до м’яса входить стандартний набір спецій, які найбільш гармонійно поєднуються з готовими виробами. У її складі є часник (гранули), паприка мелена, томат різаний, розмарин, каррі, куркума, базилік, прованські трави, чилі мелений. Дозування спецій максимально відповідає ідеальній формулі приготування м’яса. Адже додавати багато тієї чи іншої пряності не можна, це може зіпсувати смак страви. Тому завжди варто пам’ятати, що багато приправи для м’яса не потрібно. Вона має лише підкреслити аромат та додати нотки пікантності.
    кешбек 1 ₴

    Серед всіх відомих прянощів та спецій кунжут займає особливе місце, адже саме його здавна вважали основною складовою напою безсмертя. Вже більше 3500 років людство активно вирощує та використовує цю тропічну однорічну рослину. Давні єгиптяни та вавилонці використовували насіння для виготовлення смачної олії та як засіб від багатьох хвороб, саме вони поширили культуру по всьому сходу. Для кулінарних потреб варто купити кунжут білий для приготування страв, які ще піддаватимуться термічній обробці. Саме таке сире насіння вважається найкориснішим, адже воно зберегло максимум корисних речовин. Цінність та ціна кунжуту Користь цього насіння неможливо недооцінювати, адже ще в Середньовіччі відомий лікар Авіцена використовував його під час приготування різноманітних цілющих відварів та настоянок. Сучасна медицина підтверджує такі цілющі властивості продукту: попередження розвитку раку шлунку, молочних залоз та товстої кишки; профілактика остеопорозу; нормалізація рівня холестерину та цукру; зниження тиску; зняття ревматичного болю. Щодо застосування в кулінарії, кунжут активно використовується в кухні Азії та за її межами. Це важлива частина гарніру, та непоганий спосіб прикрасити будь-яку страву. Білим кунжутом часто посипають темні морепродукти для створення приємного контрасту. В Японії ці ароматні зерна такі ж важливі як в нас сіль чи перець, а в Кореї вони вважаються обов’язковою складовою салатів та повсякденних соусів. В Україні білий кунжут використовують для виготовлення батончиків, збагачення граноли та інших варіантів сніданку, як посипку прісної та солодкої випічки — хліба, булочок, крекерів, бубликів. Сучасні кухарі додають його в гарніри з рису, він чудово поєднується з вареною броколі та смаженим гарбузом та куркою, морською рибою, кальмарами, восьминогами та креветками. Країна-виробник: Індія.
    кешбек 3 ₴

    Суп здавна являється улюбленою стравою багатьох господинь. Адже для приготування каструлі, якої вистачить на всю сім’ю, потрібно мінімум інгредієнтів і не так багато часу. Він може бути як основою і виступати першою стравою під час обіду, так і повноцінним прийомом їжі. Суп містить вдосталь білків, жирів та вуглеводів, які потрібні організму. А щоб зробити його ще поживнішим та смачнішим варто використати нашу приправу 10 овочів. Це справжня знахідка для холодної пори року, коли минув сезон збору свіжих овочів. 100 грам сушених овочів здатні замінити півтора кілограма свіжих. Забудьте про брудні та порізані пальці, адже більше не треба чистити та різати овочі. Приправа містить все, що може знадобитись для приготування смачного м’ясного, грибного чи овочевого супу. Відбірні спеції та прянощі відмінно доповнять бульйони, супи-пюре, а також різноманітні підливи та соуси, зекономивши дорогоцінний час господині. Додавати її варто незадовго до цілковитої готовності страви, за власним смаком. Що містить приправа 10 овочів? В її складі зібрані лише найсвіжіші інгредієнти, які пройшли ретельний відбір, серед яких: зелена та червона паприка; сушена ріпчаста цибуля; зелена цибуля; сушена морква; сушені корені пастернаку та селери; сушений корінь петрушки; зелень петрушки; сушений часник. Це чудова альтернатива шкідливим бульйонним кубикам з пальмовою олією. Ми самостійно виготовляємо суміш, тому гарантуємо відсутність солі та глутамат натрію. Лише відбірні спеції та прянощі. При цьому ціна приправи 10 овочів зовсім невелика. До того ж ми пропонуємо вигідні умови придбання прянощів на вагу та для наших оптових клієнтів. Щоб зробити ваші супи ще смачнішими, необхідно просто замовити суміш на нашому сайті. Ми запакуємо її безпосередньо перед відправленням, щоб зберегти максимум аромату та поживних речовин.
    кешбек 1 ₴

    Аби на вашій кухні запахло лісом і повіяло справжнім ароматом грибів, використайте цю приправу. Вона дійсно досконала і має заворожуючий смак та запах. До її складу входять: коріандр, пажитник, гірчиця, гриби печериці, цибуля, кріп, петрушка, майоран, чабер, орегано, сіль. Вона не лише додасть вашим супам, соусам, м’ясу, овочевим стравам, підливкам, салатам, пирогам вишуканого присмаку, але й буде неймовірно корисною.

    Коріандр – одна з найвідоміших пряних трав, її вирощують в Середземномор’ї і в країнах Азії понад 3 тис. років. Цікаво, що коріандр та кінза – дві різні приправи, які виготовляються з однієї рослини. Досвідчені кухарі радять обов’язково додавати коріандр в страви з бобових, салати з морквою, до солоного оселедця, баранини. Баристи часто сиплять коріандр в каву - такий напій заряджає бадьорістю на весь день. Насінням коріандру приправляють рибу і м’ясо. Його кладуть в картоплю, супи, салати, сири, ковбаси і соуси. Для додання пікантного смаку ця приправа присутня в стравах з пекінської, червоноголової та савойської капусти. Господині додають насіння в консервовані томати, гриби, огірки, капусту і оливки. Коріандр можна зустріти в багатьох індійських сумішах. Він прекрасно поєднується з перцем чилі і часником. Чудовий аромат і смак страва набуває, якщо разом з коріандром додати чорний перець, селеру, зіру, фенхель або кмин.
    кешбек 1 ₴

    Куркума належить до сімейства імбирних і серед інших прянощів рослинного походження їй важко залишатись непоміченою, адже її видає характерний золотистий колір, який забарвлює інші продукти. Зі всієї рослини використовується лише корінь. Його спочатку висушують, а потім перемелюють, перетворюючи в потужний цілющий засіб, адже користь куркуми просто надзвичайна. З’явилась пряність вперше в Індії, де її використовували в якості барвнику, проте зараз вона знайшла застосування в кулінарії та медицині. Хімічний склад пряності багатий на вітаміни С, В1, В2 та В3, йод, кальцій, залізо і фосфор. Куркумин, який містить корінь куркуми, здатен пригнічувати ріст та запобігати утворенню злоякісних клітин. Її здавна використовували в Аюрведі для очищення крові, а сучасна медицина підтвердила доцільність подібного використання наявністю властивостей, схожих на натуральні антибіотики. Барвник, прянощі та ліки в одній спеції зробили цю спецію незамінною в багатьох кухнях. Це обов’язкова складова індійського, японського та інших варіантів карі, проте застосування куркуми в кулінарії не обмежується цим, її додають до: рису; бульйонів; супів; рибних та м’ясних страв; омлетів; страв з яєць; масла; соусів. Цей чудовий харчовий барвник — справжня знахідка для кондитерів, адже вона не лише забарвлює страви в приємний жовтий колір, а й дозволяє збільшити термін зберігання. До того ж застосування куркуми під час приготування страв зумовлено величезною користю приправи. Вона підсилює секрецію жовчі та допомагає нормалізувати травлення, надзвичайно ефективна для профілактики та лікування втрати апетиту, дискомфорту в шлунку, підвищеного метеоризму, здуття живота, нудоти та безлічі інших проблем травної системи. Країна-виробник: Індія.
    кешбек 3 ₴
    -15%

    Суп здавна являється улюбленою стравою багатьох господинь. Адже для приготування каструлі, якої вистачить на всю сім’ю, потрібно мінімум інгредієнтів і не так багато часу. Він може бути як основою і виступати першою стравою під час обіду, так і повноцінним прийомом їжі. Суп містить вдосталь білків, жирів та вуглеводів, які потрібні організму. А щоб зробити його ще поживнішим та смачнішим варто використати нашу приправу 10 овочів. Це справжня знахідка для холодної пори року, коли минув сезон збору свіжих овочів. 100 грам сушених овочів здатні замінити півтора кілограма свіжих. Забудьте про брудні та порізані пальці, адже більше не треба чистити та різати овочі. Приправа містить все, що може знадобитись для приготування смачного м’ясного, грибного чи овочевого супу. Відбірні спеції та прянощі відмінно доповнять бульйони, супи-пюре, а також різноманітні підливи та соуси, зекономивши дорогоцінний час господині. Додавати її варто незадовго до цілковитої готовності страви, за власним смаком. Що містить приправа 10 овочів? В її складі зібрані лише найсвіжіші інгредієнти, які пройшли ретельний відбір, серед яких: зелена та червона паприка; сушена ріпчаста цибуля; зелена цибуля; сушена морква; сушені корені пастернаку та селери; сушений корінь петрушки; зелень петрушки; сушений часник. Це чудова альтернатива шкідливим бульйонним кубикам з пальмовою олією. Ми самостійно виготовляємо суміш, тому гарантуємо відсутність солі та глутамат натрію. Лише відбірні спеції та прянощі. При цьому ціна приправи 10 овочів зовсім невелика. До того ж ми пропонуємо вигідні умови придбання прянощів на вагу та для наших оптових клієнтів. Щоб зробити ваші супи ще смачнішими, необхідно просто замовити суміш на нашому сайті. Ми запакуємо її безпосередньо перед відправленням, щоб зберегти максимум аромату та поживних речовин.
    кешбек 1 ₴

    Часник давно став незамінним інгредієнтом української кухні, однак далеко не всім відомо, що прийшов він до нас з Середньої Азії. Згадки про цю рослину є в історії Древнього Єгипту, Риму, Індії та Греції. На території Русі він з’явився в 9 столітті і привезли його візантійці. Його використовують не лише в свіжому, а й сушеному вигляді. Гранульований часник зберігає всі свої смакові якості та корисні речовини. Важливим плюсом є те, що в такому вигляді він не потребує попередньої підготовки і його можна відразу додавати до страв. Особливості виготовлення Основною частиною сухого продукту являються вуглеводи та ефірні олії, які надають йому характерного смаку та запаху. Крім них він містить безліч фітонцидів, завдяки яким часник має бактерицидні властивості. Свіжий часник сушать, розбивають на зубчики, очищують і нарізають. Потім його відправляють в сушильну камеру. Конвективна сушка дозволяє зберегти максимум ефірних олій та вітамінів. Щоб господині мали можливість купити гранульований часник, після сушки його подрібнюють і фасують. Використання гранульованого часнику Продукт активно використовують не лише в кулінарії, а й в медицині та побуті. Його регенеративні та бактерицидні властивості також дозволяють використовувати його в косметології. На кухні гранульований часник зустрічається дуже часто, адже в такому вигляді його використовувати просто неймовірно зручно. Головне при цьому слідкувати за дозуванням, адже надмірна кількість пряності здатна зіпсувати смак готової страви. Він найкраще підходить для: страв з птиці та м’яса; супів та борщів; креветок, омарів, крабів та інших морепродуктів (крім риби); несолодкої випічки — хліба та булочок. В косметології часник використовують для боротьби з прищами та вуграми. Його додають до масок, щоб зняти запальні процеси.

    Приправа для домашньої ковбаски допоможе зробити смак ваших м’ясних виробів пікантним і оригінальнми. До складу приправи входить: гірчиця зерно, часник, мускатний горіх мелений, паприка мелена, перець чилі мелений, кріп зелень, коріандр мелений. Щоб смак був гармонійний та ковбаса залишалась соковитою, потрібно дотримуватись деяких правил: 1) При нарізанні, меленні на м'ясорубці чи при простому перемішуванні м'ясо завжди повинно бути дуже холодним, щоб не розм'якшувати жирів в м'ясі, які потім не будуть затримуватись в ковбасі, а надмірно витікати. 2) Невелика кількість холодної води або молока додана до ковбасного фаршу, додасть соковитості. 3) Змішувати фарш з приправами потрібно за день до наповнення та приготування ковбаси. Це потрібно щоб м'ясо добре промаринувалось і щоб м'ясо назад ввібрало рідину, яку почне випускати одразу після додавання солі. Результат суттєво відчутний!
    кешбек 1 ₴

    Перець чилі широко використовується в кулінарії. При тепловій обробці Він не втрачає корисних Властивостей і смакових якостей. Незважаючи на ті, що він має пекучий гостроту, він добре поєднується з багатьма продуктами та інгредієнтами. Його Використовують у свіжому, сухому і молотом вигляді, а також у спиртових настоянки або витяжка. Мелений перець в більшості випадку застосовується приготування соусів і салатів, його додаються в кефір, кисле молоко, маринади і до страв з М'ясо, ще Їм посипають страви з рису або яєць. Свіжий чилі перець кладуть у перші страви під час варіння, також використовують для приготування картопляного пюре (в цьому випадку додаються шкір часник, коріандр, чебрець, лавровий лист і Базилік). Сушений чилі і патенти замочувати в гарячій воді за півгодини до використання. При цьому сама жарко частина перцю - це внутрішні пластини і насіння. Їх зазвичай не використовують. У тому випадки, якщо ці складові потрапили в шлунок, не рекомендується пити воду, може допомогти йогурт або сир - саме вони заглушають пекучість чилі. Також ефективним виявляв відварну картоплю, рис і свіжий хліб. При приготування страв з використанням цього перцю не рекомендується торкатися руками до очей, носа або рота, оскільки при попаданні на ці ділянки, він викликає Гострий біль. Перець чилі буває декількох кольорів: червоного, зеленого, білого, помаранчевого і чорного. Найпоширенишим з них є червоний. Він використовується в різних салатах, соусах, першіння і других страв, маринадах і десертах (наприклад, індійському шоколаді).
    кешбек 1 ₴

    Суміш чотирьох перців: білий, чорний, зелений, рожевий. Білий перець – плід тієї ж рослини, що і знайомий для всіх нас чорний перець. Його обробляють особливим чином. Білий перець духмяніший, ніж чорний перець, але не такий пекучий. Чорний перець має болезаспокійливу, протизапальну, загальнозміцнюючу, бактерицидну, глистогінну, відхаркувальну та сечогінну дію. Він підвищує стресостійкість та налагоджує роботу серцево-судинної, травної, ендокринної та дихальної систем. Зелений перець отримують з плодів тієї ж перцевої ліани, що і чорний, і білий перець. Горошини зеленого перцю збираються недозрілими і не піддаються обварюванні. Смак у цього перцю менш гострий, зате він більш ароматний і ніжний. Рожевий перець досить популярний при використанні в кулінарії завдяки своєму незвичайному смаку, що поєднує нотки анісу і кислинку журавлини. Підходить ідеально для фінальної нотки в салатах, супах, до макаронів, омлету і будь-яких видів м яса, риби і морепродуктів.
    кешбек 1 ₴

    Склад: cіль кухонна "Екстра", цукор, морква столова сушена подрібнена, паприка червона мелена, цибуля ріпчаста сушена мелена, крохмаль кукурудзяний, крохмаль картопляний, вершки рослинні, селера (корінь) подрібнений, зелень кропу сушена подрібнена, зелень петрушки сушена подрібнена, куркума мелена, перець чорний мелений, томати сушені подрібнені, барвник Рибофлавін . Виділений інгредієнт є алергеном.
    кешбек 1 ₴

    Суміш спецій "Часникова до грилю" використовується для приготування м`ясних, рибних і овочевих страв на грилі або барбекю. М'ясо водночас набуває приємного пряного аромату й апетитного кольору. Суміш має приємний пряний аромат і на смак — трохи пече. Страви, приготовані на грилі, виходять не тільки смачними й ароматними, але ще й корисними, тому що готуються без додаткової олії. До складу входить: паприка червона, сіль, часник, глутамат натрію, куркума, цукор, коріандр, ароматизатор, перець чорний.
    кешбек 2 ₴

    Тим'ян має вишуканий смак і аромат. Його застосовують як в свіжому, так і в сушеному вигляді. Свіжі нарізані гілочки чебрецю кладуть в супи, другі страви і соуси. Ця пряність покращує смак м'ясних і рибних страв. Добре підходить вона також до страв з домашньої птиці. У домашньому консервуванні його застосовують при засолюванні томатів і огірків. Тим'ян звичайний має приємний сильний аромат із гострим пряним гіркуватим смаком. У кулінарії як пряність використовують його листя. Дуже добре він діє на смак і запах овочевих страв, особливо з картоплі і капусти. Чебрець є чудовою приправою для супів з бобових - гороху, квасолі і сочевиці. Надаючи невелику гірчинку, тим'ян звичайний робить пікантними смажені страви з жирного м'яса (свинини, баранини) і птиці (качки, індички, гусака). Цією пряністю присмачують страви з субпродуктів, дичину. Її кладуть в страви з яєць і різні сири. Добре підходить вона також для м'ясних паштетів з свинини, свинячої печінки. Часто використовують цей різновид чебрецю в випічці пирогів, пиріжків та інших виробів з тіста. Залежно від страви норми закладки цієї пряності можуть істотно відрізнятися. В меленому вигляді для додання аромату додають в салати, м'ясні та овочеві супи, курячі бульйони, блюда з риби і дичини, а також в соуси і маринади. Добре підходить ця пряність до смажених страв. У харчовій промисловості її застосовують в сироварінні та консервуванні овочів. У суміші з іншими прянощами тим'ян кладуть при солінні томатів, огірків, кабачків, баклажанів, патисонів і ін. Чебрець нерідко додають в різні чаї та ароматні напої. Так як чебрець має сильний аромат, під час приготування страв його використовують в невеликих кількостях. Норма закладки в середньому становить 1 - 2 г в свіжому вигляді, 0,2 - 0,3 г в сушеному з розрахунку на одну порцію.
    кешбек 1 ₴

    Карі – це екзотична індійська страва. Склад каррі: куркума, коріандр, кориця, гвоздика, імбир, пажитник та ін. Це одна з найбільш універсальних спецій. ЇЇ можна додавати у закуски, супи, гарячі соуси, бутерброди, кетчупи, гарніри, салати, піци, страви з рису, овочів. Додаючи каррі до страв, Ви полегшуєте краще засвоєння корисних мікроелементів у своєму організмі. Корисні властивості каррі використовуються також і в косметичних засобах. Адже цю спецію використовують у промислових масштабах для виготовлення різноманітних масок для обличчя. Крім того, каррі володіє відбілюючим ефектом, що допомагає впоратися з веснянками і пігментними плямами. Також ця спеція активно використовується у догляді за волоссям, прискорюючи його ріст. Карі - 100% натуральний продукт. Спеції, які виросли в тропіках Індії, наповнені енергією сонця, багаті вітамінами і мінеральними речовинами. Вони є необхідними поживними і смаковими добавками в щоденному меню кожної людини.

    Італійські трави — приправа, без якої важко уявити кухню сучасної господині, адже страви цієї сонячної країни давно перекочували в наше життя. Класичний склад цієї відомої суміші містить: базилік; орегано; часник; цибулю; кмин; розмарин; петрушку. Для довшого збереження аромату ми також додаємо трохи солі. Таким чином ці пряні трави чудово зберігаються і навіть дрібка суміші здатна перетворити страву в справжній апетитний та ароматний шедевр. Італійські спеції та прянощі мають м’який присмак і помірно пряний аромат. Завдяки цьому вони чудово вдосконалюють страви, не перекриваючи їх основний смак. Суміш часто використовують в дієтах, адже вона покращує апетит та стимулює травні процеси. Вона корисна для всіх, хто має проблеми з системою травлення, за винятком онкологічних та виразкових захворювань. Страви, заради яких варто купити італійські трави? Бажаєте, щоб звичні страви заграли новими барвами? Обов’язково зверніть увагу на нашу суміш. Вона ідеально доповнить: піцу з будь-якою начинкою; італійський хліб; салати, особливо з оливками, свіжими помідорами, огірками, руколою та іншими овочами; лазанью з сирною, овочевою або м’ясною начинкою; м’ясні запіканки з соусом чи підливою на основі томатів або вершків; овочеві супи, грибні супи-пюре та традиційні італійські томатні супи, які подаються холодними; тушені, варені або запечені м’ясні та рибні страви; яєчні та мучні соуси для м’яса, риби, теплих салатів і, головне, - пасти. Під час приготування птиці, сумішшю натирають тушки і маринують таким чином декілька годин. При тушкуванні її додають за 5 хвилин до готовності страви. В пасту, піцу та соуси прянощі додають за 2-3 хвилини до готовності. Але зауважте, що їх краще не додавати в панірування, адже пригорілі трави смакують не дуже добре.
    кешбек 1 ₴

    Перець духмяний використовується як замінник чорного перцю. Особливістю запашного перцю є його унікальний аромат, що комбінує в собі відтінки запахів кориці, мускатного горіха, чорного перцю і гвоздики. Завдяки цій якості, а також гостроті, ця пряність має широкий спектр застосування. Можна говорити, що запашний перець можна додавати до будь-якої страви, починаючи від салатів, супів, м'ясних виробів до випікання, десертів і напоїв. Без нього не обходиться і домашнє консервування. Загальновідомим є той факт, що перець володіє протизапальним ефектом, тому дуже часто використовується при розладах шлунково-кишкового тракту. Він дозволяє нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі. А також додає сил і бадьорості, відновлюючи життєву енергію людини. Країна походження - Мексика.
    кешбек 1 ₴

    Пастернак — овочева пряно-смакова рослина сімейства селерових. Це дворічна рослина, яка в перший рік нарощує корінь, а на другий рік квітує та дає насіння. Дикий пастернак поширений на лугах і лісових галявинах усього континенту Євразії. Велика перевага сухих овочів в тому, що вони одразу готові до вживання. Не потрібно готувати або чистити їх. Просто додайте до страви кілька кубиків і вона готова! При контакті з водою пастернак вивільняє свій смак і аромат. Додають для приготування перших і других страв, соусів, салатів
    кешбек 1 ₴

    Суміш підходить для обсипання сала, маринування, засолювання сала, а також для приготування будь-яких страв зі свинини. Надає страві красивий вигляд, незрівнянний аромат і потрібну пікантність. Вона надає продукту збалансованого смаку, робить його більш ніжним і ароматним. Представлену мішанку можна використовувати не тільки для засолу, маринування та обвалки сала, а й для того, щоб підкреслити смак інших м'ясних страв. До складу входить сіль в невеликій кількості, тому для засолювання сала необхідно додавати сіль разом з приправою. Серед основних компонентів суміші є: перець червоний солодкий, кунжут чорний, гірчиця біла, перець чорний, сіль.
    кешбек 1 ₴

    Коріандр – одна з найвідоміших пряних трав, її вирощують в Середземномор’ї і в країнах Азії понад 3 тис. років. Цікаво, що коріандр та кінза – дві різні приправи, які виготовляються з однієї рослини. Досвідчені кухарі радять обов’язково додавати коріандр в страви з бобових, салати з морквою, до солоного оселедця, баранини. Баристи часто сиплять коріандр в каву - такий напій заряджає бадьорістю на весь день. Насінням коріандру приправляють рибу і м’ясо. Його кладуть в картоплю, супи, салати, сири, ковбаси і соуси. Для додання пікантного смаку ця приправа присутня в стравах з пекінської, червоноголової та савойської капусти. Господині додають насіння в консервовані томати, гриби, огірки, капусту і оливки. Коріандр можна зустріти в багатьох індійських сумішах. Він прекрасно поєднується з перцем чилі і часником. Чудовий аромат і смак страва набуває, якщо разом з коріандром додати чорний перець, селеру, зіру, фенхель або кмин.