triangle

  PHARMA GROUP

  Догляд за шкірою голови! Сироватки, екстракти, шампуні

  Акція закінчилася!
  Класификация
  Час застосування
  На товар діє Black
  Призначення Для росту / Тара/упаковка Коробка / Аудиторія Для жінок
  Шампунь рекомендовано застосовувати при відсутності росту волосся (наявність «сплячих» цибулин) викликаних: стресовими ситуаціями, дефіцитом життєво важливих вітамінів і мікроелементів, а також впливу навколишнього середовища. У складі шампуню в якості діючої речовини використовується інноваційна формула Aminotain (R) - натуральний білковий комплекс з вітамінами А, Е і групи В, який живить цибулину відсутніми в організмі вітамінами і мікроелементами, а так же формула Impulse1000 (R) - стимулятор росту волосся на основі женьшеню, який відновлює прохідність кровоносних судин йдуть до цибулини, нормалізує обмін речовин. Спосіб застосування: Нанесіть засіб на вологе волосся і шкіру голови, спінити, залишити на три хвилини, після чого, ретельно змити водою. Підходить для частих використань.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: створює імпульс для зростання здорового волосся, пробуджує сплячі фолікули. Допомагає позбутися від сивини. Постачає волосся і шкіру особливо корисними речовинами і вітамінами. Допомагає в лікуванні себореї, а також позбавлення від лупи, ламкості і посічених кінчиків. Дія на шкіру: знімає свербіж, лущення, почервоніння. Живить шкіру безліччю корисних активних компонентів. Стимулює синтез колагену, що підвищує еластичність і пружність шкіри. Захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Сироватка швидкої дії з високою концентрацією діючої речовини живильної формули Aminotein (22%). Активні елементи формули (протеїн, вітаміни А, Е і групи В) нормалізують роботу волосяної цибулини, зупиняючи процес випадання волосся. Спосіб застосування: після миття голови шампунем і бальзамом «Від інтенсивного випадання» серії Pharma Group, промасажувати шкіру голови, для стимулювання кровообігу в перебігу 2-3 хвилин. Набрати сироватку піпеткою, зробивши проділи на волоссі, рівномірно нанести на шкіру голови вздовж проборов. Після нанесення сироватки продовжити масаж ще 2 хвилини. Після процедури не мити голову 12 годин. Процедуру проводити 1 раз на 2 дні.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: перешкоджає випаданню волосся, тонізує шкіру голови для нормалізації росту волосся. Відновлює тонкі, ослаблені волосся після фарбування або впливу сонячних променів. Робить їх сильними і пружними, надає блиск. Дія на шкіру: омолоджує в'яне виснажену шкіру, покращує кровообіг, покращує колір обличчя. Живить необхідними мікроелементами. Виводить токсини, заспокоює і допомагає загоєнню при проблемній шкірі. Захищає шкіру від впливу навколишнього середовища і стресів. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black
  Тип Пошкоджене / Призначення Від випадіння / Тара/упаковка Коробка / Аудиторія Для жінок
  Шампунь рекомендовано застосовувати при випаданні волосся викликаних: стресами, неправильним харчуванням, хімічними завивками і фарбуванням волосся, використанням електроприладів для волосся (фени, праски та ін.), Змінами клімату (змінами сезонів). У складі шампуню в якості діючої речовини використовується інноваційна поживна формула Aminotain (2,2%), активні елементи формули (протеїн, вітаміни А, Е і групи В) нормалізують роботу волосяної цибулини, зупиняючи процес випадання волосся. Спосіб застосування: нанесіть засіб на вологе волосся і шкіру голови, спінити, залишити на три хвилини, після чого, ретельно змити водою. Підходить для частих використань.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: регулює ліпідний баланс шкіри голови, позбавляючи від надмірної жирності і лупи. Стимулює циркуляцію крові в шкірі голови. Захищає від ламкості і наповнює блиском. Дія на шкіру: освіжає і тонізує шкіру обличчя, вирівнює тон. Розгладжує зморшки, знімає набряклість, роздратування і втому. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: надає живильний і пом'якшувальний ефект на шкіру голови і пасма волосся. Зміцнює ліпідний бар'єр шкіри голови. Захищає структуру волосся від пошкоджень і перетину. Усуває ламкість волосся, надає блиск. Дія на шкіру: глибоко зволожує і живить, надає регенеруючий ефект. Уповільнює окислювальні процеси, що покращувати відновлення шкіри і зупиняє процеси старіння. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Сироватка швидкої дії з високою концентрацією діючої речовини Aminotein® - натуральний білковий комплекс з вітамінами А, Е і групи В, який живить цибулину відсутніми в організмі вітамінами і мікроелементами, а так само формули Impulse 1000® - стимулятор росту волосся на основі женьшеню, який відновлює прохідність кровоносних судин йдуть до цибулини, нормалізує обмін речовин. Спосіб застосування: після миття голови шампунем і бальзамом «Сплячі цибулини» серії Pharma Group, промасажувати шкіру голови, для стимулювання кровообігу в перебігу 2-3 хвилин. Набрати сироватку піпеткою, зробивши проділи на волоссі, рівномірно нанести на шкіру голови вздовж проборов. Після нанесення сироватки продовжити масаж ще 2 хвилини. Після процедури не мити голову 12 годин. Процедуру проводити 1 раз на 2 дні.
  На товар діє Black

  Бальзам рекомендовано застосовувати при випаданні волосся викликаних: стресами, неправильним харчуванням, хімічними завивками і фарбуванням волосся, використанням електроприладів для волосся (фени, праски та ін.), Змінами клімату (змінами сезонів). У складі бальзаму в якості діючої речовини використовується інноваційна поживна формула Aminotain (2,2%), активні елементи формули (протеїн, вітаміни А, Е і групи В) нормалізують роботу волосяної цибулини, зупиняючи процес випадання волосся. Спосіб застосування: після використання шампуню нанесіть бальзам на вологе волосся, рівномірно по всій довжині, після чого, ретельно промийте водою. Підходить для частого використання.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: зміцнює коріння волосся, активізуючи процеси росту. Стимулює фолікули і підвищує густоту волосся. Насичує поживними елементами, надає природний блиск і шовковистість. Дія на шкіру: нейтралізує дію вільних радикалів, що сприяє збереженню молодості шкіри. Покращує колір обличчя, живить і заспокоює шкіру. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: активізує доставку поживних компонентів до волосяних фолікулів, стимулюючи їх до зростання. Перешкоджає випаданню і сприяє росту здорового волосся. Дія на шкіру: покращує циркуляцію крові, підсилює процеси обміну в шкірі. Сприяє більш глибокому проникненню інших активних компонентів косметичного засобу в глибокі шари шкіри. Надає розсмоктуючу дію, сприяє усуненню набряків і синців. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Бальзам рекомендовано застосовувати при відсутності росту волосся (наявність «сплячих» цибулин) викликаних: стресовими ситуаціями, дефіцитом життєво важливих вітамінів і мікроелементів, а також впливу навколишнього середовища. Дія: в складі бальзаму в якості діючої речовини використовується інноваційна формула Aminotain (R) - натуральний білковий комплекс з вітамінами А, Е і групи В, який живить цибулину відсутніми в організмі вітамінами і мікроелементами, а так же формула Impulse1000 (R) - стимулятор росту волосся на основі женьшеню, який відновлює прохідність кровоносних судин йдуть до цибулини, нормалізує обмін речовин. Спосіб застосування: після використання шампуню нанесіть бальзам на вологе волосся, рівномірно по всій довжині, після чого, ретельно промийте водою. Підходить для частого використання.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: покращує обмінні процеси, що сприяє посиленню росту волосся. Забезпечує повноцінне живлення волосяних фолікулів лецитином, вітамінами C, А і В. Зміцнює структуру волосся, запобігає ламкість і випадання волосся. Дія на шкіру: має протизапальну дію, освітлює пігментні плями. Бореться з вільними радикалами і покращує синтез колагену. Вирівнює колір і рельєф вікової шкіри. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: покращує кровообіг у верхніх шарах шкіри, відновлює гідро-ліпідний захисний шар шкіри голови. Живить сухе і ламке волосся, зміцнює кератин пошкодженого волосся білками і сприяє утворенню кератину. Дія на шкіру: зберігає баланс колагену і еластину для продовження молодості шкіри. Перешкоджає пересушування шкіри, закриваючи вологу в ній. Захищає і зволожує ніжну шкіру навколо очей. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: зміцнює структуру волосся. Живить безліччю мінералів і вітамінів. Дія на шкіру: активізує процес детоксикації шкіри. Сприяє профілактиці вікової пігментації. Захищає від руйнуючої дії вільних радикалів. Бореться із запальними процесами. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: сприяє активному росту нових волосків, зміцнює цибулини, запобігає передчасному випадання. Утримує вологу в стрижні волосся, захищає від негативного впливу сухого повітря. Живить білками і жирними кислотами. Дія на шкіру: відновлює захисний бар'єр шкіри. Живить і розгладжує. Має антиоксидантну та протизапальну дію. Живить жирними кислотами, амінокислотами і вітамінами. Регулює ліпідний активність верхніх шарів шкіри. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: сприяє посиленому кровообігу в шкірі голови, забезпечуючи нормальне харчування волосяних фолікулів. Насичує вітамінами А, групи В, С, Е. Захищає кератин волосся від пошкодження окисними процесами. Дія на шкіру: володіє омолоджують властивостями, освіжає і підвищує тонус шкіри, запобігає старінню. Забезпечує антиоксидантний захист для збереження молодості шкіри. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: покращує кровообіг, забезпечує додатковий приплив крові до цибулин, стимулює ріст волосся, робить їх сильними, блискучими і м'якими. Заспокоює і пом'якшує шкіру при сухої лупи. Дія на шкіру: прискорює процес оновлення клітин, підвищує тонус вікової шкіри. Позбавляє шкіру від токсинів, повертає красу і еластичність. Забезпечує антиоксидантний захист. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: сприяє циркуляції крові в шкірі голови, підсилює живлення. Стимулює повноцінний фолікулярний ріст. Зменшує витончення і випадання волосся. Дія на шкіру: покращує енергетичний метаболізм клітин. Надає потужний омолоджуючий, загоює і поживний ефект. Знижує запалення і розслабляє судини, що сприяє пом'якшенню вираженості купероза. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: підвищує мікроциркуляцію крові в шкірних покривах волосистої частини голови, що зміцнює волосяні фолікули і сприяє їх росту. Живить волосся, забезпечує здоровий блиск, м'якість і шовковистість, захищає яскравість кольору. Дія на шкіру: допомагає відновити водний баланс шкіри, зменшує дрібні зморшки і розгладжує шкіру обличчя. Заспокоює шкіру і усуває набряк тканин. Бореться з акне, очищає обличчя від вугрової висипки і прищів. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: покращує структуру ослаблених і пошкоджених волосся від коренів до кінчиків. Робить їх гладкими, блискучими і шовковистим. Насичує волосся різноманітним складом поживних речовин. Дія на шкіру: зміцнює захисний ліпідний бар'єр шкіри. Тонізує вікову шкіру. Захищає колагенові волокна від руйнування вільними радикалами. Усуває сліди акне і жирний блиск, робить шкіру матовою. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: надає могутню живильну дію. Розгладжує поверхню волосся, надає блиск. Захищає волосся від токсинів навколишнього середовища. Має протизапальну дію. Знімає роздратування і почервоніння шкіри голови. Дія на шкіру: покращує еластичність шкіри і тонус, вирівнює колір обличчя. Надає захисну дію - запобігає пошкодженню клітин шкіри вільними радикалами. Має протизапальну і отшелушивающим дією. Допомагає позбутися від прищів, вугрового висипу і акне. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Дія на волосся: зміцнює волосяні фолікули, стимулює ріст волосся. Зберігає цілісність стрижня волосся. Позбавляє від лупи. Підсилює природний блиск волосся. Дія на шкіру: звужує пори і знімає почервоніння і жирний блиск, зміцнює стінки судин при купероз. Покращує клітинного дихання. Зволожує і підтягує шкіру. Посилення коштів для волосся: додати екстракт в шампунь, бальзам, маску, фарбу для волосся з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Посилення коштів для шкіри: додати екстракт в гель для вмивання з розрахунку на 100 мл - 14 крапель. Ретельно перемішати вміст флакона. Засіб готовий до використання. Додати екстракт в крем для шкіри з розрахунку на 30 мл - 6 крапель. Ретельно перемішати вміст ємності. Засіб готовий до використання. Посилення дії альгинатной маски, об'ємом 20 г: для розведення сухої маски додати в воду в кількості 40-50 г температурою 20-25 градусів 4 краплі екстракту, перемішати. Відміряти 20 г маски і висипати в окрему суху ємність. У суху маску додати отриманий водний розчин з екстрактом. Ретельно перемішувати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання, прийнявши лежаче положення. Зняти маску одним шаром починаючи з підборіддя до чола. Посилення дії глиняної маски, об'ємом 60 г: в необхідне кількості теплої води додати 9 крапель екстракту, після чого розвести глину в співвідношенні 1: 1 неметалевої посуді. Ретельно перемішати до утворення густої маси. Нанести маску тонким шаром на чисту шкіру. Через 10-15 хвилин змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем.
  На товар діє Black

  Посилена формула сироватки, вбивають грибок та інші мікроорганізми, які є причиною лупи, усувають зайву жирність шкіри голови, нормалізують роботу сальних залоз. Допомагають нормалізувати процес оновлення клітин рогового шару.