triangle

  Вибирай свій відтінок нової туші "Гіпнотичний погляд"! Про тушу: Туш з ефектом об'єму дуже проста та комфортна у використанні. Вона обволікає кожну вію, перешкоджаючи утворенню небажаних грудок. Туш розподіляється рівномірно і дуже ефектно. Щіточка має моделювальну технологію Lift FX. Вигнута форма внутрішньої сторони щіточки – для насиченого, щільного набору туші та створення ефекту smokey. Зовнішня сторона – для миттєвого поділу, підкручування та ефекту push-up до 24 годин. Переваги: щіточка з технології Lift FX не утворює грудочки надає ефект підкручує push-up до 24 годин Застереження: Не використовуйте засіб, якщо очі та/або зона навколо очей запалені або роздратовані. Країна Виробник: Польща

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди