triangle
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  Акція
  BSN
  Очистити все

  Спортивне харчування

  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  Амінокислотний комплекс BSN Перші шипучі розчинні амінокислоти для витривалості та відновлення. Протягом багатьох років компанія BSN постачає на ринок спортивного харчування безліч нових продуктів. AMINO X від BSN створені для того, щоб: Підтримати синтез протеїну Захистити м'язи Допомогти відновленню після тренування Підвищити витривалість Переваги AMINO X: Перші в світі шипучі розчинні амінокислоти У кожній порції 10 грам мікроніпокликаних антикатаболічних амінокислот 0 цукру в кожній порції У кожній порції анаболічного вітаміну D Може використовуватися в будь-який час, вдень або вночі, тому що не містить кофеїну Повністю розмішується (без грудочок) Рекомендації щодо застосування: Використовувати як добавку до вашого повсякденного харчування. Змішайте 1 мірну ложку із 180 мл. холодної води або з будь-яким вашим улюбленим напоєм. Приймати перед, під час чи після тренування. Щоб уникнути осаду, змішайте і одразу випийте. Для максимального результату не приймайте їжу та не пийте протеїнові коктейлі протягом 20-30 хвилин після вживання AMINO X.
  -5%

  AMINO X від BSN Амінокислоти BCAA у порошку для відновлення м'язів та швидкого набору сухої м'язової маси, а також підвищення витривалості на тренуваннях. Добавка позиціонується як ідеальний засіб для відновлення м'язів після тренування, що, у свою чергу, сприятиме більш вираженій суперкомпенсації м'язових волокон. Порошок повністю розчиняється у воді і не залишає після себе гіркого присмаку, який властивий амінокислотам. У результаті ви отримуєте свого роду коктейль із вільною формою амінокислот. Незамінні амінокислоти і, зокрема, BCAA відіграють важливу роль у бодібілдингу. AMINO X від BSN є представником так званої еліти добавок. Цей комплекс має найвищу якість, яка завірена міцною репутацією бренду. AMINO X поєднує всі незамінні амінокислоти в мікронізованому вигляді, включаючи BCAA. Крім цього виробник додав вітаміни та мінерали, що в сумі дозволяє досягти синергічного ефекту. Позитивні ефекти AMINO X: Прискорює синтез м'язових волокон Прискорює процеси відновлення після силових тренувань Пригнічує катаболізм м'язових тканин, навіть під час тренінгу Помітно підвищує рівень вільних амінокислот Знижує жирову масу тіла Бере участь у гіпертрофії м'язових волокон так і для анаеробних тренінгів Дія AMINO X: Забезпечує прискорене виробництво білка в м'язовій тканині Підвищує інсулінову чутливість Сприяє швидкому відновленню м'язів Прискорює виробництво м'язового глікогену і сприяє його накопиченню Має антикатаболічну дію Підвищує витривалість 200мл. холодної води. По 1 мірній ложці за 20-30 хв. до початку тренування та відразу після тренування. Для кращого ефекту, у дні відпочинку вживайте AMINO X вранці та між їдою.
  -5%

  TrueMass – це спортивне живлення від компанії BSN. Всі спортсмени знають, як складно наростити масу, не додавши при цьому жирових сканів. Звичайно, можна покладатися тільки на звичайну їжу, але багато холестерину в ній. До того ж будь-який, навіть найзбалансованіший раціон, містить не таку велику кількість вуглеводів, і калорійність харчування рідко досягає потрібного значення. Стає зрозуміло, що для успішного будівництва власного тіла потрібно використовувати спеціальні біодобавки. СКЛАД TRUE MASS Це гейнер, який здатний викликати стрімку гіпертрофію м'язових волокон. У складі – найефективніші компоненти, скомбіновані в ідеальну суміш. Білково-вуглеводні матриці насичують тіло енергією, постачають поживними речовинами та сприяють якнайшвидшому відновленню після занять. Крім стандартних для гейнерів компонентів, у БСН Тру Мас 1200 можна знайти мальтодекстрин, а також повільні вуглеводи, отримані з цільнозернових культур. Важливо й те, що глікемічний індекс цього продукту знижено, як і швидкість засвоєння. Отже, відсутня ризик відкладення жиру та перевищення норми цукру в крові. Завдяки вищезазначеним властивостям цей засіб допомагає контролювати апетит і сприяє повноцінному функціонуванню всіх органів і систем. Пролонгована дія забезпечує постійний приплив сил, покращує спортивні результати та переносимість, високі навантаження. СИЛЬНІ СТОРОНИ TRUE MASS Безліч позитивних коментарів від професіоналів та новачків. 8 джерел протеїну, у тому числі глютамінові пептиди, збалансована білкова матриця дають постійне поповнення амінокислотного запасу. У складі є складні вуглеводи для набору сухої маси, переважно без жиру. Високошвидкісні молекули (гідролізати та ізоляти), які необхідні в період відкриття анаболічного вікна, дозволяють посилити метаболізм. Вони прискорюють процеси виробництва м'язових волокон на клітинному рівні. Дозволяють провести тренінг із максимальною користю. Повільні сполуки забезпечують метаболічний баланс ще кілька годин після прийому. Постачає азот, який життєво необхідний при підвищених навантаженнях. При нестачі цього елемента набір маси зупиняється. Містить повний набір травних і транспортних ферментів, які контролюють всмоктування компонентів, що діють. До складу включено МСТ, що забезпечує клітини АТФ.
  -5%

  True Mass – це гейнер від виробника BSN. Він справив буквально революцію на ринку спортивного харчування завдяки низці унікальних властивостей. Він по праву вважається однією з найкращих сумішей на сучасному ринку. Широко затребуваний серед бажаючих набрати якісну м'язову масу. Дозволяє отримати значний приріст м'язових волокон. У його складі немає простих вуглеводів (а цим часто грішать недобросовісні компанії), тому він не викликає утворення підшкірного жирового прошарку. Розробник спеціально додав лише складні вуглеводи для повільного та повного засвоєння. ОСОБЛИВОСТІ TRUE MASS BSN True Mass gainer це засіб, який складається зі складних вуглеводневих сполук та білкової матриці. Причому протеїн підібраний з урахуванням особливостей організму спортсменів. Так, гейнер містить сироватковий білок у вигляді концентрату, казеїн, молочний ізолят та казеїнат кальцію. Кожен із цих елементів має свій період всмоктування, вони поступають поступово і надають максимально можливу дію. Завдяки пролонгованому ефекту цей препарат дозволить підтримувати бадьорість протягом усього дня. Випускна фірма вважається лідером з продажу спорту. І не дарма. Усі її товари проходять повноцінні, суворі дослідження. Усі компоненти вивчені. Безпека доведена. Інгредієнти добавки прискорюють метаболізм, знижуючи швидкість катаболізму. Тому набір ваги відбувається поступово, і м'язи зберігаються після закінчення прийому. ПОЗИТИВНІ ЯКОСТІ БСН ТРУ МАС Швидко поповнює енергетичні запаси клітин. Сприяє відновленню м'язів після тренінгу та регенерації мікротравм. Всі сполуки надходять у метаболічний цикл по черзі протягом восьми годин. Тому всі інгредієнти засвоюються повністю. Будівництво м'язових волокон відбувається без перерви. Містить харчові волокна. Вони оздоровлюють організм і покращують функціонування ШКТ. До складу входять різні амінокислоти, як замінні, так і незамінні. Запобігає нестачі поживних речовин. Повністю покриває потребу в білку та викликає видимий приріст сухої маси. Біодобавка має попит, як у атлетів-початківців, так і у досвідчених професіоналів. Адже крім будівництва волокон, вона дозволяє привести до норми рівень глікогену. А це призводить до підвищення біоенергетичного потенціалу м'язової мускулатури. Варто пам'ятати, що одна порція містить близько 600 калорій. Приготувати краще в шейкері, змішавши 3 мірні ложки (черпак додається) і дві склянки будь-якої рідини. Пити коктейль, що вийшов, можна в будь-який момент. Але краще після тренінгу. Культуристи залишають позитивні коментарі. Вони відзначають, що ця вуглеводно-білкова суміш дає низку позитивних ефектів. Фахівці також дають добрі відгуки.
  -5%

  AMINO X від BSN Амінокислоти BCAA у порошку для відновлення м'язів та швидкого набору сухої м'язової маси, а також підвищення витривалості на тренуваннях. Добавка позиціонується як ідеальний засіб для відновлення м'язів після тренування, що, у свою чергу, сприятиме більш вираженій суперкомпенсації м'язових волокон. Порошок повністю розчиняється у воді і не залишає після себе гіркого присмаку, який властивий амінокислотам. У результаті ви отримуєте свого роду коктейль із вільною формою амінокислот. Незамінні амінокислоти і, зокрема, BCAA відіграють важливу роль у бодібілдингу. AMINO X від BSN є представником так званої еліти добавок. Цей комплекс має найвищу якість, яка завірена міцною репутацією бренду. AMINO X поєднує всі незамінні амінокислоти в мікронізованому вигляді, включаючи BCAA. Крім цього виробник додав вітаміни та мінерали, що в сумі дозволяє досягти синергічного ефекту. Позитивні ефекти AMINO X: Прискорює синтез м'язових волокон Прискорює процеси відновлення після силових тренувань Пригнічує катаболізм м'язових тканин, навіть під час тренінгу Помітно підвищує рівень вільних амінокислот Знижує жирову масу тіла Бере участь у гіпертрофії м'язових волокон так і для анаеробних тренінгів Дія AMINO X: Забезпечує прискорене виробництво білка в м'язовій тканині Підвищує інсулінову чутливість Сприяє швидкому відновленню м'язів Прискорює виробництво м'язового глікогену і сприяє його накопиченню Має антикатаболічну дію Підвищує витривалість 200мл. холодної води. По 1 мірній ложці за 20-30 хв. до початку тренування та відразу після тренування. Для кращого ефекту, у дні відпочинку вживайте AMINO X вранці та між їдою.
  -5%

  AMINO X від BSN Амінокислоти BCAA у порошку для відновлення м'язів та швидкого набору сухої м'язової маси, а також підвищення витривалості на тренуваннях. Добавка позиціонується як ідеальний засіб для відновлення м'язів після тренування, що, у свою чергу, сприятиме більш вираженій суперкомпенсації м'язових волокон. Порошок повністю розчиняється у воді і не залишає після себе гіркого присмаку, який властивий амінокислотам. У результаті ви отримуєте свого роду коктейль із вільною формою амінокислот. Незамінні амінокислоти і, зокрема, BCAA відіграють важливу роль у бодібілдингу. AMINO X від BSN є представником так званої еліти добавок. Цей комплекс має найвищу якість, яка завірена міцною репутацією бренду. AMINO X поєднує всі незамінні амінокислоти в мікронізованому вигляді, включаючи BCAA. Крім цього виробник додав вітаміни та мінерали, що в сумі дозволяє досягти синергічного ефекту. Позитивні ефекти AMINO X: Прискорює синтез м'язових волокон Прискорює процеси відновлення після силових тренувань Пригнічує катаболізм м'язових тканин, навіть під час тренінгу Помітно підвищує рівень вільних амінокислот Знижує жирову масу тіла Бере участь у гіпертрофії м'язових волокон так і для анаеробних тренінгів Дія AMINO X: Забезпечує прискорене виробництво білка в м'язовій тканині Підвищує інсулінову чутливість Сприяє швидкому відновленню м'язів Прискорює виробництво м'язового глікогену і сприяє його накопиченню має антикатаболічну дію. 200мл. холодної води. По 1 мірній ложці за 20-30 хв. до початку тренування та відразу після тренування. Для кращого ефекту, у дні відпочинку вживайте AMINO X вранці та між їдою.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  Це, мабуть, перша дотренувальна добавка, яка дає негайний ефект в енергії, силі, витривалості, ментальному фокусуванні. Унікальна суміш із найпросунутіших інгредієнтів: оксиду азоту, креатину, стимулює всі відділи організму. Харчова цінність Розмір упаковки: 30 порцій / 555 г Розмір порції: 1 мірна ложка = 18,5 г Порцій в упаковці: 30 Калорійність 30 ккал Вуглеводи 7 г Вітамін D (холекациферол) 500 МО 125% Вітамін B1 (тиамі) % Ніацин (Вітамін B3) 20 мг 100% Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 2 мг 100% Фолієва кислота 200 мкг 50% Вітамін B12 (ціанокобаламін) 6 мкг 100% Пантотенова кислота 10 мг 9 мг 100% (9%) Магній 125 мг 31% Натрій 170 мг Калій 220 мг N.O.-XPLODE™ MASTER PERFORMANCE BLEND 10.6 г Міогенна матриця (Myogenic Matrix) 5.5 г Інші інгредієнти: натуральні та штучні ароматизатори, лимонна кислота кремнію, сукралоза, ацесульфам калію, барвники. Змішайте 1 мірну ложку (18,5 г) зі 120-180 мл води, приймайте за 20-30 хвилин до тренування. Не приймати більш ніж 2 мірні ложки за раз або на день.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  Синта 6 від БСН є протеїновим комплексом з безліччю функцій, що складається з шести різноманітних джерел білка. Засвоєння цієї харчової добавки відбувається поступово і призводить до забезпечення організму протягом дня важливими амінокислотами. Syntha 6 також сприяє виробленню додаткової енергії у спортсменів. Для неї характерно пролонговану дію. Синта 6 сприяє нарощуванню м'япокликої маси. Її вживання також стимулює загальне зміцнення організму. Протеїни, що у складі Синта-6 ділять на види: швидкого, середнього та повільного засвоювання. Таким чином, Синта 6 протягом тривалого часу забезпечуватиме Вас необхідними поживними речовинами. Ця харчова добавка протягом цього часу безперервно транспортуватиме амінокислоти в м'язи спортсмена. Розглянемо призначення Syntha 6. Цей коктейль використовується як щоденна добавка до бапокликого раціону живлення, які займаються спортом і прагнуть збільшити силу, наростити м'япоклику масу. Комплексний протеїн підійде спортсменам та спортсменкам, у нього відсутні протипоказання, а також побічні ефекти. Його добре використовувати спортсменам-новачкам, вперше пробуючим добавки для нарощування м'язів. Живлення спортсменів Синта 6 приносить користь людям, що ведуть активне життя, орієнтоване на приріст м'язів. Дана добавка до щоденного раціону сприяє швидкому відновленню після високих психологічних та тілесних навантажень, а також травмування та перенесених захворювань. Розглянемо поради щодо вживання Синта 6. Додайте одну-дві мірні ложки цієї харчової добавки, що приблизно становить від 22 до 44 г, в 120 - 300 мл води або іншої рідини на Ваш вибір. Однією ложкою Синта-6 має відповідати близько 120 – 150 мілілітрів рідини. Вживайте від однієї до чотирьох порцій протеїнового коктейлю на день, виходячи з об'єму білка, який Вам необхідно протягом доби. Протеїновий коктейль Syntha 6 від БСН має важливі переваги. До його складу входить 6 різновидів різноманітних білків, що засвоюються організмом протягом семи-восьми годин. Сприяє високій концентрації амінокарбонових кислот у плазмі крові, до того ж, перший протеїновий комплекс засвоюється протягом півгодини з моменту прийому добавки. Є джерелом енергії протягом тривалого часу. Формує відповідні умови для успішного засвоювання білків, вітамінів, мінеральних речовин. Є хорошим будівельним матеріалом для формування, зріст волокон м'язів, до того ж зміцнює імунну систему, активізує відновлення клітин. Приводить до вгамування почуття голоду, збільшує кількість жирних кислот в організмі.
  -5%

  BSN SYNTHA-6 – преміальний багатокомпонентний протеїн Для знаменитої американської компанії BSN Syntha-6 – ключовий продукт, завдяки якому фірма отримала міжнародне визнання та славу. Добавка розійшлася в усьому світі мільйонними тиражами і продовжує користуватися величезною популярністю. Формула успіху полягає в наступному – висока якість інгредієнтів + чудовий смак. BSN справедливо вирішили, що окрім поживної цінності спортсмени бажають отримувати задоволення від коктейлю після виснажливого тренування. Переваги BSN SYNTHA-6 пролонговане вивільнення поживних речовин для тривалого надходження амінокислот в організм 6 видів білка в складі плюс глютамінові пептиди 5 г клітковини в порції містить корисні жири широкий вибір різних смаків Різні види білка і пептиди у формулі продукту і повний склад амінокислот із сироваткового, яєчного та казеїнового джерел, а також мають різну швидкість перетравлення в шлунку, що дозволяє плавно протягом кількох рікин віддавати поживні речовини в кров. Клітковина, корисні жири та досить високий вміст полідекстрози сприяють хорошому травленню та відновленню після навантаження. При цьому вміст цукрів лише 2 г у порції. Так що БСН Синта 6 можна використовувати для набору м'япокликої маси та покращення відновлення, як замінник харчування для спортсменів різних видів спорту.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  Амінокислотний комплекс BSN Перші шипучі розчинні амінокислоти для витривалості та відновлення. Протягом багатьох років компанія BSN постачає на ринок спортивного харчування безліч нових продуктів. AMINO X від BSN створені для того, щоб: Підтримати синтез протеїну Захистити м'язи Допомогти відновленню після тренування Підвищити витривалість Переваги AMINO X: Перші в світі шипучі розчинні амінокислоти У кожній порції 10 грам мікроніпокликаних антикатаболічних амінокислот 0 цукру в кожній порції У кожній порції анаболічного вітаміну D Може використовуватися в будь-який час, вдень або вночі, тому що не містить кофеїну Повністю розмішується (без грудочок) Рекомендації щодо застосування: Використовувати як добавку до вашого повсякденного харчування. Змішайте 1 мірну ложку із 180 мл. холодної води або з будь-яким вашим улюбленим напоєм. Приймати перед, під час чи після тренування. Щоб уникнути осаду, змішайте і одразу випийте. Для максимального результату не приймайте їжу та не пийте протеїнові коктейлі протягом 20-30 хвилин після вживання AMINO X.
  -5%

  Амінокислотний комплекс BSN Перші шипучі розчинні амінокислоти для витривалості та відновлення. Протягом багатьох років компанія BSN постачає на ринок спортивного харчування безліч нових продуктів. AMINO X від BSN створені для того, щоб: Підтримати синтез протеїну Захистити м'язи Допомогти відновленню після тренування Підвищити витривалість Переваги AMINO X: Перші в світі шипучі розчинні амінокислоти У кожній порції 10 грам мікроніпокликаних антикатаболічних амінокислот 0 цукру в кожній порції У кожній порції анаболічного вітаміну D Може використовуватися в будь-який час, вдень або вночі, тому що не містить кофеїну Повністю розмішується (без грудочок) Рекомендації щодо застосування: Використовувати як добавку до вашого повсякденного харчування. Змішайте 1 мірну ложку із 180 мл. холодної води або з будь-яким вашим улюбленим напоєм. Приймати перед, під час чи після тренування. Щоб уникнути осаду, змішайте і одразу випийте. Для максимального результату не приймайте їжу та не пийте протеїнові коктейлі протягом 20-30 хвилин після вживання AMINO X.
  -5%

  Амінокислотний комплекс BSN Перші шипучі розчинні амінокислоти для витривалості та відновлення. Протягом багатьох років компанія BSN постачає на ринок спортивного харчування безліч нових продуктів. AMINO X від BSN створені для того, щоб: Підтримати синтез протеїну Захистити м'язи Допомогти відновленню після тренування Підвищити витривалість **Переваги AMINO X: Перші у світі шипучі розчинні амінокислоти У кожній порції 10 грам мікроніпокликаних антикатаболічних амінокислот 0 цукру в кожній порції 500 МО анаболічного вітаміну D Може використовуватися в будь-який час, вдень або вночі, тому що не містить кофеїну Повністю розмішується (без грудочок) Рекомендації по застосуванню: Використовувати як добавку до вашого повсякденного харчування. Змішайте 1 мірну ложку із 180 мл. холодної води або з будь-яким вашим улюбленим напоєм. Приймати перед, під час чи після тренування. Щоб уникнути осаду, змішайте і одразу випийте. Для максимального результату не приймайте їжу та не пийте протеїнові коктейлі протягом 20-30 хвилин після вживання AMINO X.
  -5%

  TrueMass – це спортивне живлення від компанії BSN. Всі спортсмени знають, як складно наростити масу не додавши жирових тканин. Звичайно, можна покладатися тільки на звичайну їжу, але багато холестерину в ній. До того ж будь-який, навіть найзбалансованіший раціон, містить не таку велику кількість вуглеводів, і калорійність харчування рідко досягає потрібного значення. Стає зрозуміло, що для успішного будівництва власного тіла потрібно використовувати спеціальні біодобавки. СКЛАД TRUE MASS Це гейнер, який здатний викликати стрімку гіпертрофію м'язових волокон. У складі – найефективніші компоненти, скомбіновані в ідеальну суміш. Білково-вуглеводні матриці насичують тіло енергією, постачають поживними речовинами та сприяють якнайшвидшому відновленню після занять. Крім стандартних для гейнерів компонентів, у БСН Тру Мас 1200 можна знайти мальтодекстрин, а також повільні вуглеводи, отримані з цільнозернових культур. Важливо й те, що глікемічний індекс цього продукту знижено, як і швидкість засвоєння. Отже, відсутня ризик відкладення жиру та перевищення норми цукру в крові. Завдяки вищезазначеним властивостям цей засіб допомагає контролювати апетит і сприяє повноцінному функціонуванню всіх органів і систем. Пролонгована дія забезпечує постійний приплив сил, покращує спортивні результати та переносимість, високі навантаження. СИЛЬНІ СТОРОНИ TRUE MASS Безліч позитивних коментарів від професіоналів та новачків. 8 джерел протеїну, у тому числі глютамінові пептиди, збалансована білкова матриця дають постійне поповнення амінокислотного запасу. У складі є складні вуглеводи для набору сухої маси, переважно без жиру. Високошвидкісні молекули (гідролізати та ізоляти), які необхідні в період відкриття анаболічного вікна, дозволяють посилити метаболізм. Вони прискорюють процеси виробництва м'язових волокон на клітинному рівні. Дозволяють провести тренінг із максимальною користю. Повільні сполуки забезпечують метаболічний баланс ще кілька годин після прийому. Постачає азот, який життєво необхідний при підвищених навантаженнях. При нестачі цього елемента набір маси зупиняється. Містить повний набір травних і транспортних ферментів, які контролюють всмоктування компонентів, що діють. До складу включено МСТ, що забезпечує клітини АТФ.
  -5%

  TrueMass – це спортивне живлення від компанії BSN. Всі спортсмени знають, як складно наростити масу, не додавши при цьому жирових сканів. Звичайно, можна покладатися тільки на звичайну їжу, але багато холестерину в ній. До того ж будь-який, навіть найзбалансованіший раціон, містить не таку велику кількість вуглеводів, і калорійність харчування рідко досягає потрібного значення. Стає зрозуміло, що для успішного будівництва власного тіла потрібно використовувати спеціальні біодобавки. СКЛАД TRUE MASS Це гейнер, який здатний викликати стрімку гіпертрофію м'язових волокон. У складі – найефективніші компоненти, скомбіновані в ідеальну суміш. Білково-вуглеводні матриці насичують тіло енергією, постачають поживними речовинами та сприяють якнайшвидшому відновленню після занять. Крім стандартних для гейнерів компонентів, у БСН Тру Мас 1200 можна знайти мальтодекстрин, а також повільні вуглеводи, отримані з цільнозернових культур. Важливо й те, що глікемічний індекс цього продукту знижено, як і швидкість засвоєння. Отже, відсутня ризик відкладення жиру та перевищення норми цукру в крові. Завдяки вищезазначеним властивостям цей засіб допомагає контролювати апетит і сприяє повноцінному функціонуванню всіх органів і систем. Пролонгована дія забезпечує постійний приплив сил, покращує спортивні результати та переносимість, високі навантаження. СИЛЬНІ СТОРОНИ TRUE MASS Безліч позитивних коментарів від професіоналів та новачків. 8 джерел протеїну, у тому числі глютамінові пептиди, збалансована білкова матриця дають постійне поповнення амінокислотного запасу. У складі є складні вуглеводи для набору сухої маси, переважно без жиру. Високошвидкісні молекули (гідролізати та ізоляти), які необхідні в період відкриття анаболічного вікна, дозволяють посилити метаболізм. Вони прискорюють процеси виробництва м'язових волокон на клітинному рівні. Дозволяють провести тренінг із максимальною користю. Повільні сполуки забезпечують метаболічний баланс ще кілька годин після прийому. Постачає азот, який життєво необхідний при підвищених навантаженнях. При нестачі цього елемента набір маси зупиняється. Містить повний набір травних і транспортних ферментів, які контролюють всмоктування компонентів, що діють. До складу включено МСТ, що забезпечує клітини АТФ.
  -5%

  Протеїн BSN Syntha-6 Isolate Mix - найновіший протеїновий порошок ультра-преміум класу від компанії BSN зі 100% ізоляту білка. Функціональна дія: Суміш ізолятів сироваткового і молочного білка (висококласного джерела казеїну повільно засвоюваного) в пропорції 1/1 - унікальна білкова формула Isolat - забезпечує поступове вивільнення амінокислот і живлення м'язів за рахунок поєднання білків швидкого і повільного. Вживання Syntha-6 Isolate Mix забезпечує надходження швидкозасвоюваного сироваткового білка та поступове вивільнення амінокислот казеїну, що робить цей коктейль унікальним засобом для відновлення сил після тренування. Як і слід очікувати від компанії BSN, їй вдалося створити добавку зі смаком, що перевершує очікування від протеїнового коктейлю, що містить при цьому вдвічі менше білків та вуглеводів у порівнянні з прототипом - Syntha-6. Завдяки відносно низькій калорійності та гармонійному поєднанню швидко- і повільно засвоюваних білків, Syntha-6 Isolate Mix чудово підходить для вживання між їдою та безпосередньо перед сном. Syntha-6 Isolate Mix від BSN - ідеальний вибір для тих, хто шукає смачну та ефективну добавку з ізолятом білка преміум-класу. Дух інновації компанії BSN сповна реалізувався у розробці складу добавки Syntha-6 Isolate Mix. Інноваційна добавка Syntha-6 Isolate Mix з протеїновою формулою, що складається виключно з білків ізолятів, що забезпечує поступове вивільнення амінокислот. Порцію порошку (38 г) розчинити в 300 мл води. Пийте по одному коктейлю до тренування. Можливий прийом однієї порції з ранку. Інсмідуальна непереносимість компонентів. Попередження: При вагітності, рікуванні груддю, прийомі будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо покликнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.
  -5%

  Протеїн BSN Syntha-6 Isolate Mix - найновіший протеїновий порошок ультра-преміум класу від компанії BSN зі 100% ізоляту білка. Функціональна дія: Суміш ізолятів сироваткового і молочного білка (висококласного джерела казеїну повільно засвоюваного) в пропорції 1/1 - унікальна білкова формула Isolat - забезпечує поступове вивільнення амінокислот і живлення м'язів за рахунок поєднання білків швидкого і повільного. Вживання Syntha-6 Isolate Mix забезпечує надходження швидкозасвоюваного сироваткового білка та поступове вивільнення амінокислот казеїну, що робить цей коктейль унікальним засобом для відновлення сил після тренування. Як і слід очікувати від компанії BSN, їй вдалося створити добавку зі смаком, що перевершує очікування від протеїнового коктейлю, що містить при цьому вдвічі менше білків та вуглеводів у порівнянні з прототипом - Syntha-6. Завдяки відносно низькій калорійності та гармонійному поєднанню швидко- і повільно засвоюваних білків, Syntha-6 Isolate Mix чудово підходить для вживання між їдою та безпосередньо перед сном. Syntha-6 Isolate Mix від BSN - ідеальний вибір для тих, хто шукає смачну та ефективну добавку з ізолятом білка преміум-класу. Дух інновації компанії BSN сповна реалізувався у розробці складу добавки Syntha-6 Isolate Mix. Інноваційна добавка Syntha-6 Isolate Mix з протеїновою формулою, що складається виключно з білків ізолятів, що забезпечує поступове вивільнення амінокислот. Порцію порошку (38 г) розчинити в 300 мл води. Пийте по одному коктейлю до тренування. Можливий прийом однієї порції з ранку. Інсмідуальна непереносимість компонентів. Попередження: При вагітності, рікуванні груддю, прийомі будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо покликнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.
  -5%

  NO Xplode 3.0 - це нова версія передтренувального комплексу NO-Xplode, з яким ви отримаєте більше пампінгу, більше енергії, продуктивності та витривалості! Випущений наприкінці 2014 року, NO Xplode 3.0 накопичує 10 років наукових досягнень та удосконалень, щоб піднести вам найкращу формулу передтренувального комплексу! Myogenic Matrix - це унікальна форула, яка поєднує різні види креатину для максимізації сили, концентрації та покращення поглинання поживних речовин. Endura Shot Blend – зменшує накопичення м'язової кислоти під час фізичних вправ, сприяє зростанню м'язів та оптимізує рівень тестостерону. N.O. Alpha Fusion Blend - збільшує потік крові до м'язів, одночасно забезпечуючи відмінну серцево-судинну та анти-старіння підтримку принесену фолієвою кислотою. Thermic Energy Blend - покращує психічну пильність та мотивацію. Shock Composite Blend – містить потужні дози вітамінів для нон-стоп енергії на тренуванні. Змішати 1 порцію (20 грам) з 350-450 мл рідини. Приймати за 30 хвилин до тренування, найкраще на порожній шлунок.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 287 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди