Часті запитання про чоловічі вітровки
❓ Для чого потрібна вітрівка?
Що таке вітрівка, знають навіть діти, адже цей вид верхнього одягу має дуже багато суттєвих переваг. Легка коротка куртка якісно захищає від вітру та дощу і має привабливий дизайн, який завжди підкреслюватиме вашу індивідуальність. Сьогоднішній асортимент продукції дуже широкий, тому вибрати і придбати найкращий варіант дуже просто.
Вітрівка — ідеальний вибір навіть для ранньої весни, коли ще холодно, а також влітку та восени. Популярність такого виду одягу пояснюється його практичністю та універсальністю. Коли погода постійно змінюється, вітрівка в цьому випадку стане найліпшим вибором. Куртку виготовляють переважно зі щільних тканин, які мають невелику вагу.
Перед купівлею підхожої вітрівки варто звернути увагу на такі параметри:
- Мета придбання. Куртка може використовуватися в різних ситуаціях: захищати від вітру, дощу та прохолоди, а також підкреслювати стиль власника. Ідеальна модель повинна виконувати всі ці функції.
- Зовнішній вигляд. Дизайнерське оформлення доволі важливе, хоча на першому місці все ж повинна бути практичність. Кожен індивідуально має вирішити, що для нього важливіше, і зробити правильний вибір. Наразі асортимент товарів дуже великий, тому проблем із цим не виникне ні в кого.
- Матеріал. В основному сучасні виробники пропонують вітрівки із синтетики, але також є немало гарних моделей, пошитих із натуральних тканин. Не втрачає популярності одяг зі шкіри, адже саме цей матеріал найліпше захищає від вітру і холоду. Такі моделі вартують дорожче, але вони того варті.
Що стосується кольорового оформлення, то вітрівки виготовляють найрізноманітніших відтінків, із цікавими написами та вставками. Кожен виробник пропонує гарні моделі в діловому стилі, casual та класичні варіанти. Адже головна перевага вітрівки — це її практичність та зручність. Легка на вигляд куртка дуже добре захищає від вітру та невеликого дощу.
Окремо варто виділити той факт, що такий виріб чудово поєднується з різними видами одягу. Звичайно, не варто одягати яскраві кросівки з моделями, виконаними в діловому стилі. При створенні образу варто досягти гармонії, намагаючись також уникнути звичайного злиття речей за одним кольором.
❓ З чого роблять якісні вітрівки?
При покупці вітрівки варто звертати увагу на матеріал одягу. Головна функція цієї речі – захист від поганих погодних умов. Зараз виробники використовують різні матеріали для виготовлення вітрівок, пропонуючи покупцям гарні та водночас практичні вироби. Найбільш популярними вважаються моделі з поліестеру, нейлону, вельвету та бавовни. Саме ці вітрівки забезпечують оптимальний комфорт при носінні та добре захищають від вітру.
Серед головних характеристик кожного з матеріалів варто виділити:
- нейлон – відрізняється легкістю та зручністю, але під час дощу таку вітрівку краще не одягати;
- поліестер – не мнеться, добре захищає від вітру та невеликого дощу;
- замша – вироби з такої сировини мають солідний та елегантний зовнішній вигляд, а також забезпечують захист від вітру та дощу.
Бавовняний одяг не слід носити в дощові дні. Але переваг в таких вітрівок теж вдосталь: приємність на дотик, забезпечення повного комфорту, зносостійкість та міцність. Натуральний матеріал завжди краще, ніж синтетика, але зараз виробники використовують комбіновану сировину.
Якісні чоловічі вітрівки є незамінними при заняттях спортом, на тренуваннях, в подорожах та навіть при відвідуванні ресторанів, кіно і театрів. Це універсальний елемент гардеробу, який можна поєднувати з різними видами одягу.
Коли модель вибрана правильно, вона забезпечує максимальний комфорт. В основному на це впливають матеріали. Вибирати їх потрібно в залежності від індивідуальних потреб. При цьому слід визначитися з метою використання речі. Адже не кожна модель гарно захищає від дощу та забезпечує зручність.
Ідеальний вітрівка є компактною, легкою, зносостійкою та універсальністю. Зараз виробники пропонують величезний асортимент моделей з різних матеріалів та у привабливому дизайнерському оформленні. Такий верхній одяг підійде для носіння з весни до осені та на які завгодно випадки. Тому краще одразу купити декілька моделей вітрівок. Зокрема, модель з поліестеру підійде для повсякденного використання, а речі з замші чи вельвету дозволять виглядати шикарно на святах та офіційних заходах.
❓ Що таке вітрівка оверсайз?
Вітрівка – зручний функціональний верхній одяг для теплої пори року. Його не потрібно підбирати за розміром. Сучасна мода вносить свої корективи у звичний образ. Тому ви можете купувати вироби, які на кілька розмірів більше, ніж ваші звичні речі, і ваш лук буде на піку моди.
На сторінках сайту Kasta ви можете побачити величезну кількість вітрівок, в тому числі моделі оверсайз. Вони відрізняються за якістю матеріалів, відтінком, наявністю декору. Ви можете придбати куртку, яка застібається на блискавку або одягається через голову. Моделі вітрівок розрізняються за видом коміру, наявністю капюшона і резинок по низу куртки та на манжетах. Щоб придбати такі куртки за привабливішими цінами, не пропустіть розпродаж на Kasta.ua — чудова можливість оновити гардероб без зайвих витрат.
Під час вибору куртки оверсайз головне – знати, як правильно її носити та з чим поєднувати. Іноді складно створити гармонійний образ з річчю, яка не відповідає вам за розміром. Але трохи фантазії допоможуть сформувати стильний лук. Деякі вважають, що моделі оверсайз виглядають набагато краще на високих, а хлопцям та дівчатам низького зросту складно вибрати відповідну модель вітровки. Правильне поєднання куртки оверсайз з іншими елементами гардероба дозволять створити ідеальний лук. У такому випадку ваша фігура буде виглядати привабливо, а всі можливі недоліки стануть непомітними.
Образ з речами оверсайз
При виборі вітрівки оверсайз потрібно враховувати наступні правила:
- вибирати слід модель на два розміри більше;
- виріб, який більше на один розмір – не оверсайз, а просто неправильно підібраний варіант;
- покупцям високого зросту слід вибирати виріб на 3-4 розміри більше;
- оверсайз виглядає набагато краще в нейтральній кольоровій гамі.
Для привабливого красивого образу необхідно, щоб вітрівка та інші елементи гардеробу мали однаковий відтінок або ж фактуру. Плечі куртки повинні знаходитися на місці або набагато нижче. Інакше вітрівка може виглядати неорганічно.
У стилі оверсайз рекомендується вибирати саме верхній одяг. З великими речами інших фасонів складно створити відповідний лук. А куртка з габаритними рукавами або подовженою нижньою частиною виглядає дуже привабливо. Для доповнення вітрівки можна надіти облягаючі джинси в стилі кежуал і спортивне чоловіче взуття – кросівки або грубі черевики.
❓ Чим відрізняється вітрівка від олімпійки?
Вітрівка та олімпійка – схожі, але одночасно зовсім різні речі. Це помітно навіть візуально, адже кофти більш прилягають до тіла, а куртки – навпаки. Крім того, дані речі відрізняються за призначенням, характеристиками, якостями та матеріалами, які використовуються для їхнього виготовлення.
Головні відмінності олімпійок від вітрівок
Перш за все олімпійка – це легкий спортивний одяг, що в більшості випадків використовується спортсменами під час фізичних вправ. Для виготовлення таких виробів застосовуються виключно синтетичні рифлені тканини, такі як еластан, нейлон і поліестер. Вони забезпечують циркуляцію повітря, що особливо важливо під час інтенсивних занять.
Схожі вироби оснащено широкими манжетами з резинкою. Таку ж обробку має нижня частина. Крім цього, олімпійки мають спеціальний комір-стійку. Раніше вони виготовлялися з застібкою до половини, нині компанії оснащують олімпійки блискавкою на всю довжину виробу.
Олімпійки, на відміну від вітровок, не мають каптура. Через це річ можна використовувати виключно у гарну погоду. При цьому вона має незначну перевагу, адже разом з кофтою можна створювати багатошарові образи. Наприклад, комбінувати олімпійку з курткою.
Головні відмінності вітрівок від олімпійок
Вітрівка – самостійний елемент гардеробу, який використовується як верхній одяг. Має декілька головних варіацій, кожна з яких призначена для певних погодних умов. Серед них:
- Класична куртка. Часто використовується прихильниками активного життя, адже забезпечує циркуляцію повітря. Головними особливостями є тканина з великими порами, що добре пропускає повітря, але одночасно захищає від опадів. Переважно використовується влітку, адже через матеріал погано зберігає тепло.
- Утеплена вітровка. Основними відмінностями є спеціальна підкладка з флісу та щільні волокна. Таким чином утеплена куртка не тільки захищає від вітру та опадів, але й досить добре зберігає тепло. Використовується як демісезонний верхній одяг.
- Універсальна вітрівка. Покривається спеціальними засобами, що додатково збільшують захист від опадів. Моделі оснащують флісовими підкладками. При цьому тканина здатна добре пропускати повітря.
Водночас олімпійки переважно використовуються в більш холодну пору року, адже більшість моделей добре зберігають тепло. Існує безліч варіацій даних курток, серед яких вироби з каптуром та без нього.
❓ При якій температурі носити вітрівку?
Серед найбільш популярних предметів верхнього одягу слід відзначити пуховики для холодної зими, шкіряні куртки – для демісезонного періоду. Також восени та весною носять парки, тренчі, пальто, бомбери та багато інших моделей. Але ідеальним варіантом для такої пори року є звичайна вітрівка. Вона не повинна мати декоративних елементів. Найчастіше модники обирають вітрівки нейтрального тону, які можуть стати чудовим доповненням будь-якого образу.
Температура повітря змінюється дуже швидко, тому складно вибрати оптимальний варіант верхнього одягу. Якщо надіти легку куртку, коли на вулиці прохолодно, можна застудитися і захворіти. Носити косуху або парку з підкладкою у теплу погоду також не є гарною ідеєю. Оптимальна температура для шкірянки – від 5 до +15 градусів.
Вітрівку ж слід носити, коли стовпчик термометра показує +10 до +20°C. Деякі воліють не ускладнювати свій образ верхнім одягом, залишаючись у футболці. Але це не зовсім вірний підхід. Холодний вітер може застати зненацька, тому вітровку варто носити з собою.
Вибір вітрівки для весни
На сторінках сайту представлений широкий асортимент вітрівок для різної погоди. Одні – без підкладки, інші – з теплого матеріалу. Щоб підібрати ідеальну модель чоловічої куртки, варто приймати до уваги, за яких умов ви плануєте її носити:
- в суху погоду;
- при вітрі;
- при температурі до +25 градусів.
Також потрібно подбати про наявність парасольки на випадок, якщо піде дощ. Матеріал вітрівки недостатньо щільний, щоб захистити від промокання. Такі куртки часто використовують спортсмени, особливо коли доводиться тренуватися на відкритому повітрі. У теплу пору року вітрівка відмінно захищає від вітру під час бігу.
Куртки добре підходять для щоденного носіння при температурі понад +10 градусів на вулиці. Ви можете надіти тонку чоловічу термобілизну або світшоти, щоб було тепліше. Якщо ви попередньо вивчили прогноз погоди та впевнені, що буде дощ, підберіть більш надійний верхній одяг. Вітрівка швидко промокне, і ви не отримаєте належного захисту від вітру.
Якщо ви збираєтеся на прогулянку в літню пору року, не забудьте взяти з собою куртку на вечір. Вдень може бути досить жарко. А якщо вечорі стане вітряно, без тонкої вітрівки вам не обійтися, навіть коли на вулиці близько 20-25 градусів тепла.
❓ Чи підходить вітрівка для бігу?
Вітрівки створені для того, щоб в них можна було виконувати фізичні вправи на вулиці. Але не кожна модель підходить для бігу. Такі вітрівки випускаються у спортивному стилі та з особливих матеріалів. Зокрема, поліестеру та мембрани.
Слід вибрати саме такі речі, які будуть забезпечувати необхідну аеродинаміку. Це дуже важливо для якісного і дійсно швидкого бігу. При цьому перевагу слід віддавати моделям, в яких є капюшон. Якщо підуть опади, досить буде його накинути, щоб захиститися від опадів та інших зовнішніх загроз.
При цьому більшість вітрівок, представлених на ринку, виконані в стилі кежуал. У виробах такого фасону можна бігати. Тому зовнішньому оформленню потрібно приділяти пильну увагу. Також варто враховувати наступні фактори:
- Матеріал, з якого зроблена річ. Перевагу слід віддавати синтетичним тканинам. Річ у тому, що вони добре відштовхують вологу, а також дозволяють повітрю циркулювати. Піт, який буде утворюватися в процесі бігу, буде одразу виводитися. Завдяки цьому можна бігати з комфортом і ні на що не відволікатися.
- Взаємодія з опадами. Бажано вибрати моделі із поліестеру або мембрани. Вони добре відштовхують вологу. Завдяки цьому всередину куртки нічого не протече.
- Додаткові елементи. Потрібно, щоб на куртці було якомога менше кишень, змійок та інших сторонніх елементів. Вони тільки заважають. Наприклад, під час бігу можна торкнутися змійки та травмувати руку.
Перевагу слід віддавати мінімалістичним моделям, в яких немає сторонніх елементів Дуже важливо вибирати вітрівку за розміром. Якщо верхній одяг буде обмежувати рухи, то це не дозволить повною мірою насолодитися бігом.
Сьогодні доступний широкий вибір вітрівок, тому неважко знайти модель, яка в повній мірі відповідає висунутим критеріям. У цьому легко переконатися на власному прикладі.
Ще один важливий фактор – вага вітрівки. Зазвичай верхній одяг, який використовується в осінній або весняний період не має утеплення. Але потрібно знайти саме таку модель, яку ви практично не відчуватимете на своєму тілі. Таким чином, сьогодні нескладно придбати вітрівку, в якій можна бігати. Наявність такого одягу в гардеробі дозволяє продовжувати займатися улюбленою справою, навіть коли на вулиці стає дещо прохолодно.
❓ Які бренди шиють якісні вітрівки?
Якісні та модні куртки-вітрівки шиють бренди Adidas, Adonis, De Facto, Avecs, Bershka, H&M, LC Waikiki, Love Repablic, Oodji, Tom Tailor, United of Color Benetton та інші. Вироби відрізняються унікальним фасоном і лаконічністю, трендовим забарвленням та доступною ціною.
Усі представлені в колекціях брендів вироби можна умовно поділити за стилями на кілька категорій: повсякденні, спортивні та напівспортивні, молодіжні, casual.
Вітрівки в повсякденному стилі
Популярні в демісезонний період, навесні та восени куртки в повсякденному стилі виробляють такі відомі марки:
- H&M;
- LC Waikiki;
- De Facto;
- Bershka;
- Oodji;
- Tom Tailor;
- United of Color Benetton;
- Zara.
Вироби шиють із бавовняних тканин, флісу, комбінованих та синтетичних матерій, деніму, інших. Більша частина вітрівок має прямий або злегка приталений фасон, застібку-блискавку. Цінова політика на такі речі доволі лояльна, а тому кожен модник чи модниця зможуть придбати собі обновку до нового сезону без відчутного удару по бюджету.
Вітрівки у спортивному та напівспортивному стилях
Такі куртки мають особливий попит серед людей вікової категорії від 18 до 40 років. Вони практичні та унікальні не лише у повсякденному використанні, а й підійдуть для занять спортом та активного відпочинку.
Найпопулярніші бренди-виробники:
- Adidas;
- Puma;
- Nike.
Матеріалами для пошиття вітрівок можуть бути поліестер, бавовна, а також інша синтетична та комбінована сировина. Такі тканини чудово захищають від вітру, добре зігрівають у холод, а також завдяки особливому просоченню відштовхують вологу та не вбирають її.
Більшість виробів мають прямий крій, манжети, застібки-блискавки, комбіноване забарвлення, а також укорочену довжину.
Вітрівки в стилі casual
Унікальні та трендові вітрівки в стилі casual мають особливий попит серед молоді, а також модників віком до 40 років. У них простий крій, мінімалістичне оформлення та декор. Речі практичні, модні та дуже зручні.
Провідні світові бренди з виробництва вітрівок у такому стилі:
- Pull & Bear;
- Tommy Hilfiger;
- Ralph Lauren;
- Zara.
При виробництві курток використовуються натуральні, синтетичні та комбіновані тканини трендового забарвлення.
Вітрівки від перерахованих брендів вартують недорого, а в період акцій та знижок можна зробити вигідні та вдалі закупи.
❓ Чим утеплюють вітрівки?
Вітрівки – верхній одяг для теплої пори року, який має бути в гардеробі кожного чоловіка. Для того щоб річ була універсальною та добре зберігала тепло, виробниками використовується спеціальна тканина, яка не продувається холодним повітрям. Для додаткового захисту від холоду використовуються натуральні та синтетичні утеплювачі. Широке поширення отримали наступні:
- Поліестер. Штучний утеплювач має низку властивостей, серед яких стійкість до зношування та здатність зберігати тепло. Сучасний матеріал зберігає форму після численних циклів прання, не мнеться та не збивається в грудки. Моделі з синтепоном надзвичайно популярні. Зокрема, їх випускають відомі бренди TessDress, G-Star Raw та H&M.
- Силікон. Не вбирає запахи, зберігає форму та тепло. Для догляду за вітрівкою з силіконовим утеплювачем не потрібно використовувати спеціальні засоби, адже він стійко переносить прання. Завдяки високій стійкості до зношування матеріал широко використовується брендами в колекціях. Моделі з силіконом можна знайти у колекціях Adonis та інших торгових марок.
- Байка. М'яка та приємна до тіла тканина припала до смаку модницям. Популярні бренди використовують її для створення колекцій осінь-зима (DeFacto, Lilli Won, NKsport). Серед плюсів байки варто відзначити гіпоалергенність та невибагливість у догляді. Завдяки наявності щільного ворсу байкові вітрівки відмінно зберігають тепло.
- Біопух. Штучний утеплювач є головним конкурентом натурального пуху. Матеріал здатний зберігати тепло при низьких температурах, не збивається в грудки, не проникає крізь тканину та не змінює форму. Крім цього, біопух – гіпоалергенний матеріал, безпечний для здоров'я.
- ISOSOFT. Сучасний утеплювач здатний зберігати форму. Матеріал не скочується та не збивається в грудки. Еластичність, м'якість і повітропроникність – далеко не повний список переваг. Штучний матеріал безпечний для здоров'я та не викликає алергічних реакцій. ISOSOFT використовують для виготовлення вітрівок безліч брендів, серед яких Adonis, Ralph Lauren.
Вибрати відповідний утеплювач для куртки можна з урахуванням особливостей сезону. Восени варто задуматися про покупку моделі з біопухом або байкою, а навесні слід віддати перевагу силікону або ISOSOFT.
Одяг з утеплювачем дозволить зберегти тепло та відчувати себе комфортно. Моделі зі щільних тканин, які в поєднанні з утеплюючими добре захищають від холодного вітру, представлені у широкому асортименті. Це дозволяє вибрати варіант, який буде відповідати усім вимогам.