Настільні плити: підбираємо ефективну плитку
Настільні плити - найкомпактніше обладнання для приготування їжі. Завдяки малим габаритам вони мобільні та економлять місце на кухні. Перед тим, як купити настільну плиту в інтернет-магазині Kasta, порівняйте найпопулярніші моделі на ринку - ми підготували короткий огляд!
Різновиди настільних плиток
- Газові. Працюють від магістрального газопроводу або підключаються до балону з газом. Поворотний вимикач регулює силу полум'я, в деяких пристроях передбачено п’єзорозпал або електрозапалювання. Якщо часто забуваєте про їжу на плиті, намагайтеся купити моделі з функцією контролю газу, яка припинить подачу палива, якщо полум'я згасне. Асортимент газових моделей невеликий, найпростіше знайти одноконфорочні і двохконфорочні емальовані плити або з нержавіючої сталі з металевими гратами. Головні плюси газових пристроїв - надійність, економічність і можливість взяти їх з собою навіть на природу, досить лише запастися газовими балонами. Крім того, такі плити підходять для будь-якого посуду.
- Електроплити. Моделі з нагрівальним елементом (чавунним млинцем, спіраллю, з склокерамічними конфорками), які працюють від електрики. Такі плити мають конфорки різної потужності і розміру, обирати їх необхідно, виходячи з обсягів готування. Якщо ви плануєте вибрати і купити в каталозі настільну плиту цього типу, розраховуйте на доступну ціну - техніка відноситься до бюджетного сегменту. У продажу також представлені комбіновані моделі, в яких поєднуються як газові конфорки, так і електричні ТЕН. Устаткування дуже просте в експлуатації: для його підключення достатньо звичайної розетки 220 Вт.
- Індукційні. Формально їх також можна назвати «електричними», так як ця техніка функціонує від електромережі. Однак в основі індукційних печей лежить принципово інший тип роботи - в порівнянні з електроплитами під час готування страви нагрівається тільки посуд. Варильна панель індукційної техніки залишається холодною (вона виготовляється з склокераміки або із загартованого скла),тому обпектися об неї не можна. Це актуально для сімей, де є маленькі діти, а також вирішує проблему неприємного тепла - згадайте, як складно влітку годинами стояти біля розпечених електричних або газових пристроїв. Ще одна перевага індукційних плит - економічність, при нагріванні вони споживають набагато менше енергії при тій же потужності,що і електричні аналоги. А ось їжа готується в 1,5 рази швидше. Єдина умова, яку необхідно врахувати при покупці індукційного обладнання: посуд з металевим, емальованим і чавунним дном, каструлі і сковорідки з алюмінію, нержавіючої сталі, скла, кераміки не підійдуть. У магазині вибрати відповідне начиння для індукційної плити нескладно - візьміть з собою магніт, до «правильного» посуду він примагнітиться.
Залежно від типу управління на ринку виділяють механічні, сенсорні і кнопкові моделі. Кожна по-своєму зручна, вибір залежить від уподобань покупця. Наприклад, електроплитка для дачі з сенсорним управлінням має стильний дизайн, а механічні регулятори надійні і довговічні.
Скільки коштує хороша настільна плита?
Найдешевші настільні плити, які можна купити на ринку, - електричні з однією конфоркою (в середньому можна розраховувати на суму від 400 гривень). Також в каталозі ви знайдете бюджетне газове обладнання. Вартість побутової техніки залежить від потужності, бренду, кількості конфорок і температурних режимів, додаткових функцій (автовідключення або блокування плити при знятті посуду, таймер, захист від перегріву або перепадів напруги і ін.). Додатковий спосіб заощадити - купити настільну плиту в кредит або вибрати оплату в розстрочку.
Замовити компактну кухонну плитку в інтернет-магазині Kasta з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Дніпру, а також іншим регіонам України можна вже сьогодні. Якщо поки ви не вирішили, яку настільну плиту купити,проконсультуйтеся з приводу товару з менеджером магазину!