triangle

  Розпродаж, знижки, акції: Чоловічі аксесуари для окулярів і лінз

  Приналежність
  Колір
  Країна виробництва
  На товар діє Black
  -58%
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Edie & Watson / Країна бренду Франція
  Ця колекція оптичних оправ без рецепта від Edit & Watson, створена в Парижі, Франція, але названа в честь різних регіонів затоки Сан-Франциско в знак поваги до світу технологічних стартапів, являє собою абсолютно новий рівень аксесуарів. Зроблені з легкого ацетату в стильних кольорах і силуетах, ці окуляри модні і забавні, але, крім того, вони спеціально призначені для фільтрації синьою довжини хвилі світла, випромінюваного цифровими екранамі.Благодаря лінз Edie & Watson шкідливі промені не досягають ваших очей або вашого мозку, ви можете продовжувати насолоджуватися своїм ноутбуком, телевізором або смартфоном без мігрені, втоми очей або порушення сна.Інформація про продукт. Відфільтровує 40% синього світла. 100% захист від ультрафіолету. Висота: 1,69 ". Ширина: 4,7". Храми: 5,51 ".
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Червоний / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Лейбл Carrera належить Safilo Group і був заснований в Австрії в 1956 році. З моменту появи легендарної колекції Porsche в 1980-х роках ім'я Carrera тісно пов'язане зі спортом і не тільки позначає інноваційні окуляри, які завжди відповідають сучасним технологіям і дизайну, а й стало синонімом відомої спортивної форми окулярів, який не був пропущений ні в одному фільмі або зірці в той час і зараз знаходиться на шляху до нового максимуму в ході ретро-хвилі. Якщо ви шукаєте спортивна пригода і хочете мати хороший зір в оригінальних і нетрадиційних окулярах, Carrera - це те, що вам потрібно! Поставляється в оригінальному захисному футлярі Carrera, інструкція в комплекті. Розміри: 58х16х140 мм.
  На товар діє Black
  -60%
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Calvin Klein для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein. Розміри продукту (мм): 53/20/140.
  На товар діє Black
  -58%
  Приналежність Унісекс / Колір Сірий / Бренд Guess / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від американського бренду GUESS з демонстративною лінзою. Якщо ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Guess створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Guess для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Guess і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Guess привабливі і готові заявити про себе. Модель СЄ GU 1934. Розміри продукту (мм): 53/17/145.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Графітовий / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Лейбл Carrera належить Safilo Group і був заснований в Австрії в 1956 році. З моменту появи легендарної колекції Porsche в 1980-х роках ім'я Carrera тісно пов'язане зі спортом і не тільки позначає інноваційні окуляри, які завжди відповідають сучасним технологіям і дизайну, а й стало синонімом відомої спортивної форми окулярів, який не був пропущений ні в одному фільмі або зірці в той час і зараз знаходиться на шляху до нового максимуму в ході ретро-хвилі. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Якщо ви шукаєте спортивна пригода і хочете мати хороший зір в оригінальних і нетрадиційних окулярах, Carrera - це те, що вам потрібно! Поставляється в оригінальному захисному футлярі Carrera, серветка для чищення лінз. Розміри продукту (мм): 51/17/135. На футлярі є зовнішнє незначне пошкодження.
  На товар діє Black
  -61%
  1 141 грн
  2 890 грн
  Акція:
  Оправа Polaroid чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Polaroid
  Оправа Polaroid з демонстративною лінзою, виконана з гіпоалергенного ацетату, який відрізняється легкістю і міцністю. Деталі: металеві заушники з назвою бренду, в комплекті жорсткий футляр. Розміри продукту (мм): ширина лінзи - 50 мм. Висота лінзи - 50 мм. Міст - 16 мм. Довжина заушника: 140 мм.
  На товар діє Black
  -68%
  3 217 грн
  9 999 грн
  Акція:
  Оправа Dsquared2 чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Dsquared2 / Країна бренду Італія
  Засновники модної марки Dsquared2 дизайнери Дін і Ден Кейтени продовжують експериментувати з оправами окулярів. Жіночі моделі, хоч і навіяні модою середини минулого століття, чудово відповідають духу нашої епохи. У досить великій оправі добре збалансованої форми. Крім інших складових своєю привабливістю вона зобов'язана вдалому колірному рішенню, в якому використаний модний чорний колір. Виготовлені з міцного пластику, легкі, стійкі до деформації або подряпин, коли на кожну деталь впливає допитливий і вишуканий дизайн. Прекрасно і довговічне для продуктів. Розроблений, щоб відповідати різним формам обличчя, створюючи відчуття гармонії при носінні. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Фірмовий жорсткий футляр, серветка. Розмір продукту мм: 54/16/145.
  На товар діє Black
  -57%
  2 249 грн
  5 174 грн
  Акція:
  Оправа Emilio Pucci зелена
  Приналежність Унісекс / Колір Зелений / Бренд Emilio Pucci
  Чуттєвий і вільний - всі ці якості, втілені в колекції Emilio Pucci. Натхненний післявоєнної Італією і середземноморськими пейзажами, Еміліо Пуччі створює оригінальні, але помітні в сучасній індустрії моди товари. Кожен виріб - це витвір мистецтва з яскравими квітами, соковитими візерунками, які випромінюють енергію і емоції. Окуляри забезпечують власнику неповторний стиль і одночасно максимальний комфорт. В оправі використовуються розкішні матеріали для створення ексклюзивних окулярів. Прості легкі металеві рами і хитромудрий дизайн ацетату. Розміри продукту (мм): 51/15/135. Включає в себе: сертифікат якості, жорсткий білий футляр + серветка для протирання.
  На товар діє Black
  -67%
  Приналежність Унісекс / Колір Безбарвний / Бренд Saint Laurent
  Елегантні форми оправ Yves Saint Laurent роблять лінію універсальної на всі випадки життя, які підкреслюють вишуканість в деталях. Виготовлені з міцного пластику, легкі, стійкі до деформації або подряпин. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий футляр на магніті, серветка для чищення лінз. Розмір продукту мм: 52/18/145.
  На товар діє Black
  -58%
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Calvin Klein для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка для чищення. Розміри продукту (мм): 51/19/145.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Сірий / Бренд Guess / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від американського бренду GUESS з демонстративною лінзою. Якщо ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Guess створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Guess для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Guess і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Guess привабливі і готові заявити про себе. Модель СЄ GG2098. Розміри: 63х16х140 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Сіро-коричневий / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Брендовий футляр, серветка для чищення лінз. Розміри: 53х18х145 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Срібний / Бренд Tod's / Країна бренду Італія
  Бренд Tod's - один з найбільш шанованих і успішних дизайнерів сьогодні. Після того як Гуччі і Ів Сен-Лоран стали креативним директором, він оголосив про створення бренду Tod's в 2005 році. Вишукано сконструйовані і красиво оброблені оправи його провокаційної колекції очок підсилюють індивідуальність і задають новий напрямок в світі розкішних очок. Легка ацетатна оправа з ацетатного вставками на рукоятках. Модель: ТО5076. Жорсткий футляр і серветка для чищення лінз в комплекті. Довжина храму - 140 мм. Розмір моста - 18 мм. Розмір лінзи - 46 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд Alexander McQueen / Країна бренду Італія
  Авангард і елегантність - в новій колекції оправ ALEXANDER MCQUEEN AMQ 4250 3B6 добре простежуються риси, властиві цьому культовому бренду. Виняткову оригінальність цієї моделі забезпечує ацетат, з якого зроблені її основа і заушники. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий чохол на магніті, серветка для чищення лінз. Модель СЄ MSQ4177. Розміри: 50х17х145 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Diesel / Країна бренду Італія
  Італійський бренд Diesel висловлює знакову безкомпромісність свободи в стилі повсякденного лука. Унікальні моделі оправ окулярів для зору молодіжного бренду Diesel створюють індивідуальний стильний образ. Зухвалий, скандальний бренд сучасності популярний у всьому світі. Культові оправи для окулярів прикрашаються легендарним індивідуальним декором бренду Дизель, у вигляді джинсових вставок, металевих клепок і великого металізованого логотипу. Сміливий і провокаційний дизайн оправ для зору користується попитом не тільки у молодих покупців, але і у солідних цінителів особливого стилю марки. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий футляр, серветка для чищення лінз. Розміри: 53х18х145 мм.
  На товар діє Black
  -67%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд Polaroid
  Оправа Polaroid з демонстративною лінзою, виконана з гіпоалергенного ацетату, який відрізняється легкістю і міцністю. Деталі: широкі заушники з назвою бренду, в комплекті жорсткий футляр. Розміри продукту (мм): 55/18/140.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Золотий / Бренд Emilio Pucci
  Колекція очок Emilio Pucci є вишукане поєднання середземноморських кольорів, модного дизайну, інновацій, розкоші в кожній деталі, жіночності та гламуру. Творче бачення Еміліо Пуччі знаходить своє відображення в світі очок, будучи природним продовженням універсальності і багатогранного генія, які завжди характеризували легендарний італійський будинок. Характеристики, що визначають дизайнера, проявляються в кожній парі очок і сонцезахисних окулярів Emilio Pucci. Еміліо Пуччі і Маркон об'єдналися в колекції сонцезахисної одягу 2008 року, щоб створити лінію одягу, яка в дусі Пуччі поєднує моду і розкіш з технічним ноу-хау і функціональністю. Модель СЄ EP21432. Розміри: 51х16х130 мм. У комплекті: сертифікат якості, жорсткий білий футляр, серветка для протирання.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Alexander McQueen / Країна бренду Італія
  Авангард і елегантність - в новій колекції оправ ALEXANDER MCQUEEN AMQ 4255 8SQ добре простежуються риси, властиві цьому культовому бренду. Виняткову оригінальність цієї моделі забезпечує ацетат, і метал з якого зроблені її основа і заушники. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий чохол на магніті, серветка для чищення лінз. Модель СЄ AMQ 4186. Розміри: 53х15х140 мм.
  На товар діє Black
  -56%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Бренд Alexander McQueen / Країна бренду Італія
  Авангард і елегантність - в новій колекції оправ ALEXANDER MCQUEEN AMQ 4250 3B6 добре простежуються риси, властиві цьому культовому бренду. Виняткову оригінальність цієї моделі забезпечує ацетат, з якого зроблені її основа і заушники. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий чохол на магніті, серветка для чищення лінз. Розмір продукту мм: 53/17/145.
  На товар діє Black
  -73%
  Приналежність Чоловікам / Колір Сірий / Бренд Saint Laurent
  Оправа Saint Laurent SL 50 / F від відомого модного французького бренду. Вишукані та користуються незмінно високим попитом оправи з колекції Saint Laurent поєднують в собі сучасні модні тенденції і непідвладні часу елегантність, витонченість дизайну французького будинку моди. Саме в них реалізовані найбільш сміливі рішення та ідеї, завдяки яким ці аксесуари завоювали свою популярність серед стильних людей всього світу. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. (На демо-лінзі є незначні дрібні подряпини). Розміри продукту (мм): 54/19/140. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Saint Laurent, серветка для протирання.
  На товар діє Black
  -73%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд Saint Laurent
  Оправа Saint Laurent YVES 1 від відомого модного французького бренду. Вишукані та користуються незмінно високим попитом оправи з колекції Saint Laurent поєднують в собі сучасні модні тенденції і непідвладні часу елегантність, витонченість дизайну французького будинку моди. Саме в них реалізовані найбільш сміливі рішення та ідеї, завдяки яким ці аксесуари завоювали свою популярність серед стильних людей всього світу. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Розміри продукту (мм): 54/18/140. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Saint Laurent, серветка для протирання.
  На товар діє Black
  -73%
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд Yves Saint Laurent / Країна бренду Франція
  Оправа Saint Laurent YSL 2358 від відомого модного французького бренду. Вишукані та користуються незмінно високим попитом оправи з колекції Saint Laurent поєднують в собі сучасні модні тенденції і непідвладні часу елегантність, витонченість дизайну французького будинку моди. Саме в них реалізовані найбільш сміливі рішення та ідеї, завдяки яким ці аксесуари завоювали свою популярність серед стильних людей всього світу. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. (На демо-лінзі є незначні дрібні подряпини). Розміри продукту (мм): 52/16/145. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Saint Laurent, серветка для протирання.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Хакі / Бренд Diesel / Країна бренду Італія
  Італійський бренд Diesel висловлює знакову безкомпромісність свободи в стилі повсякденного лука. Унікальні моделі оправ окулярів для зору молодіжного бренду Diesel створюють індивідуальний стильний образ. Зухвалий, скандальний бренд сучасності популярний у всьому світі. Культові оправи для окулярів прикрашаються легендарним індивідуальним декором бренду Дизель, у вигляді джинсових вставок, металевих клепок і великого металізованого логотипу. Сміливий і провокаційний дизайн оправ для зору користується попитом не тільки у молодих покупців, але і у солідних цінителів особливого стилю марки. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий футляр, серветка для чищення лінз. Розміри: 52х17х140 мм.
  На товар діє Black
  -65%
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Diesel / Країна бренду Італія
  Італійський бренд Diesel висловлює знакову безкомпромісність свободи в стилі повсякденного лука. Унікальні моделі оправ окулярів для зору молодіжного бренду Diesel створюють індивідуальний стильний образ. Зухвалий, скандальний бренд сучасності популярний у всьому світі. Культові оправи для окулярів прикрашаються легендарним індивідуальним декором бренду Дизель, у вигляді джинсових вставок, металевих клепок і великого металізованого логотипу. Сміливий і провокаційний дизайн оправ для зору користується попитом не тільки у молодих покупців, але і у солідних цінителів особливого стилю марки. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Брендовий футляр, серветка для чищення лінз. Розміри: 57х13х145 мм.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 130 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди