Міцелярна вода: бездоганний демакіяж без спирту і мила
Мрієте про сяючу здорову шкіру? Тоді поспішайте придбати міцелярну воду в інтернет-магазині Kasta - цей «чарівний» очищуючий засіб не тільки видаляє пил і бруд, але і дозволяє кремам і сироватці глибше проникати в епідерміс.
Навіщо потрібна міцелярна вода для обличчя і як вона діє?
Головна особливість, яка відрізняє міцелярний розчин від інших очищувальних засобів, - наявність у складі міцел. Це найдрібніші частинки, які «витягують» з поверхні шкіри забруднення всіх типів, від залишків тонального крему до шкірного сала. Міцелярка не розчиняє косметику, як інші лосьйони і тоніки, а «підхоплює» забруднення як магніт, залишаючи його на ватному диску. На думку косметологів, змивати міцелярну воду не потрібно, якщо ви використовуєте засіб для простого очищення шкіри. Якщо ви проводите демакіяж, додатково необхідно протерти обличчя вологим спонжем, щоб видалити залишки макіяжу і міцел - так ви захистите шкіру від можливої появи акне. Також фахівці радять змивати міцелярку в тому випадку, якщо в складі вказані амінокислоти, спирт або мило.
Чому все більше дівчат переходять саме на міцелярку? Все просто:
- Вода не здатна на 100% видалити омертвілі клітини, шкірний жир і щільну косметику. На шкірі будуть накопичуватись забруднення, які провокують запалення.
- Міцелярний лосьйон для вмивання не подразнює слізні залози, тому при попаданні на внутрішнє віко ви не відчуваєте печіння.
- Міцелярка підвищує ефективність кремів, які ви наносите після вмивання - завдяки ретельному очищенню активні речовини проникають глибше в шкіру.
- Освіжаючий продукт ідеально підходить для щоденного очищення і тонізації шкіри.
Популярні бренди-виробники міцелярної води
- Nivea і Garnier - бюджетні представники мас-маркет сегменту. Продукти відмінно видаляють косметику, проте мають великі витрати і можуть сушити шкіру.
- Yves Rosher і «Зелена аптека» - ці компанії випускають засоби «2 в 1» і «3 в 1», які тонізують, очищають і готують шкіру до макіяжу.
- La Roche Posay - створює доглядову косметику для жирної шкіри. Купити очищувальну міцелярну воду цього бренду рекомендують тим, хто хотів би додатково регулювати вироблення шкірного сала.
- Avene - виробляє міцелярку на основі термальної води, яка заспокоює шкіру і матує її.
- Bioderma - міцелярка цієї французької фірми не відноситься до економ-сегменту, проте підходить для самої чутливої шкіри, не порушує водний баланс і не сушить. Склад продукту, на думку багатьох косметологів, близький до ідеального.
Міцелярна вода для зняття макіяжу: плюси і мінуси засобу
Головними перевагами продукту косметологи вважають:
Універсальність - міцелярна вода підходить жінкам з жирною і проблемною, сухою, чутливою і схильною до подразнень шкіри. За допомогою всього одного засобу можна очищати не тільки особу, але і видаляти косметику з губ, очей і зони декольте. Обмежень за віком також немає.
Безпека - після дії міцелярки рівень pH не змінюється, а ліпідний бар'єр залишається на колишньому рівні.
Доступність - в асортименті брендів мас-маркет сегменту можна знайти недорогі засоби у флаконах великого об'єму.
Серед мінусів засобу - велика витрата міцелярної води при видаленні водостійкого макіяжу. Крім того, дівчатам з дуже жирною шкірою доведеться приділяти очищенню трохи більше часу, щоб міцели «впоралися» з великою кількістю шкірного сала. А також стежити за тим, щоб в складі води не було силіконів.
Замовити міцелярну воду онлайн недорого в інтернет-магазині Kasta з доставкою по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Дніпру, а також іншим регіонам України легко і зручно. На сайті ви можете купити оригінали міцелярної води від топових виробників за найнижчою на ринку ціною - оформлення замовлення займе всього кілька хвилин! Якщо ви шукаєте святковий подарунок, зверніть увагу на адвент календар 2024 – це ідеальний спосіб підняти настрій собі чи близьким щоденними сюрпризами в очікуванні свят.