triangle

a LOT

  a LOT: Стильні жіночі піджаки - Каталог 2021

  Колір Коричневий / Фасон Однобортний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон / Візерунок Однотонний
  Коричневий піджак вільного крою. Відкладний комір гудзик в колір. Довгий втачний рукав. Кишені з клапанами. Шліца.
  Колір Коричневий / Фасон Прямий / Стиль Кежуал / Сезонність Всесезон / Візерунок Клітинка
  Двобортний піджак вільного крою з довгим рукавом. Зручні кармани та класична довжина піджака дарують комфорт незалежно від вашого місцезнаходження. Віндорзська клітинка або "гленчік" вже кілька сезонів поспіль тримається на піку популярності, тож ви точно не прогадаєте з вибором.
  Колір Чорний / Стиль Кежуал / Сезонність Всесезон / Візерунок Однотонний
  Такий піджак стане порятунком будь-якого заходу. Оксамитова тканина у поєднанні з баскою надають образу витонченості. Відсутність ґудзиків і наявність пояса-банта дає можливість надягати піджак на оголене тіло або на тонкий топ. Ідеально поєднується зі спідницею або класичними брюками в тон. Взуття бажано обирати елегантне, але все залежить від ваших уподобань.
  Колір Бежевий / Фасон Прямий / Стиль Кежуал / Сезонність Всесезон / Візерунок Однотонний
  Піджак універсальний та доповнює будь-який образ. Відтінок нейтральний, тому радимо відтіняти чорною, білою або кольоровою сорочками. Чудово комбінується з шортами, джинсами, сукнями та спідницями. Контрастні кольори речей створять виразний look. Взуття обирайте в залежності від події.
  Колір Червоний / Фасон Прямий / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон / Візерунок Клітинка
  Классическая красная клетка тартан. В составе шерсть, которая подарит ощущение тепла. Модель пиджака - классический двубортный, 6 пуговиц. Легко впишеться в как в деловой образ, так и в образ выходного дня с джинсами и спортивной обувью.
  Колір Бежевий / Стиль Кежуал / Сезонність Всесезон / Візерунок Однотонний
  Така річ стане порятунком будь-якого заходу. Бежевий піджак з баскою надає образу витонченості. Відсутність ґудзиків і наявність пояса-банта дає можливість одягати піджак на оголене тіло або на тонкий топ. Ідеально поєднується зі спідницями або класичними брюками в тон. Взуття бажано елегантне, але все залежить від обраної події.