triangle

a LOT

  a LOT: Стильні водолазки і гольфи для жінок - Каталог 2021

  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  Колір Хакі / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон
  Гольф "хакі" з довгим рукавом, комірецем-стійкою та декоративними кулісками. Гольф виконаний із віскози приємний на дотик та м’який. Допомагає створити багатогранні образи, візуально робить силует легким і невагомим, ніжно і ненав'язливо прикрашає. Поєднується з брючними костюмами і лаконічними жилетами.
  Колір Бірюзовий / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон
  Блакитний гольф з довгим рукавом, комірецем-стійкою та декоративними кулісками. Гольф виконаний із віскози приємний на дотик та м’який. Допомагає створити багатогранні образи, візуально робить силует легким і невагомим, ніжно і ненав'язливо прикрашає. Поєднується з брючними костюмами і лаконічними жилетами.
  Колір Хакі / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон
  Гольф кольору "хакі" з довгим рукавом і комірцем-стійкою. Проріз для великого пальця виступає зручною та стильною деталлю. Гольф виконаний із віскози приємний на дотик та м’який. Допомагає створити багатогранні образи, візуально робить силует легким і невагомим, ніжно і ненав'язливо прикрашає. Поєднується з брючними костюмами і лаконічними жилетами.
  Колір Бірюзовий / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон
  Світло-блакитний гольф з довгим рукавом і комірецем-стійкою. Проріз для великого пальця виступає зручною та стильною деталлю. Гольф виконаний із віскози приємний на дотик та м’який. Допомагає створити багатогранні образи, візуально робить силует легким і невагомим, ніжно і ненав'язливо прикрашає. Поєднується з брючними костюмами і лаконічними жилетами.