triangle

Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger: Стильний брендовий одяг - Каталог 2020

  Колір Темно-синій / Матеріал Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Casual
  Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 68 см. Декор: принт-лого. Довжина виробу: середня довжина. Довжина рукава: короткий, 20 см. Обхват грудей: 106 см. Обхват талії: 104 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Виріз горловини: круглий. Фасон: прямий. Модель на фото: Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.
  Колір Білий / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Стиль Casual
  Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 61 см. Довжина рукава: короткий, 21 см. Обхват талії: 92 см. Обхват грудей: 96 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмір на моделі: S. Зріст: 177 см.
  -55%
  Колір Білий / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Casual
  Класична футболка з короткими рукавами і V-подібним вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.

  Обхват стегон: 102 см. Обхват пояса: 82 см. Довжина по шаговому шву: 24 см. Довжина штанини: 48 см. Кишені: чотири кишені. Довжина виробу: середня довжина. Декор: логотип. Фурнітура: пластикова. Застібка: блискавка, гудзик. Колір: світло-коричневий. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 100% бавовна. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Посадка: середня посадка. Фасон: чінос. Модель на фото: Розмір на моделі: 31. Зріст: 185 см.
  Колір Червоний / Матеріал Бавовна / Візерунок Логотип / Стиль Спортивний
  Декор: брендована резинка, патч-лого. Довжина виробу: укорочена. Обхват грудей: для розміру S - 70 см. Чашка: незнімна, м'яка. Бретелі: незнімні, нерегульовані. Довжина виробу по середньому шву спинки від верхнього зрізу: для розміру S - 8 см. Колір: червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Фасон: приталений. Розмірність: розмір відповідає зазначеному.
  Колір Темно-синій / Матеріал Бавовна / Візерунок Напис / Крій Прямий / Довжина рукава Довгий
  Обхват талії: 112 см. Кишені: дві кишені. Довжина рукава: довгий, 58 см. Декор: подвійний комір, брендована тасьма на рукавах, вишитий логотип. Обхват грудей: 114 см. Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 69 см. Довжина виробу: середня довжина. Колір: темно-синій, червоний, білий. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Виріз горловини: круглий. Фасон: вільний. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Модель на фото: Зріст: 177 см. Розмір на моделі: S.  
  Колір Рожевий / Матеріал Бавовна / Візерунок Напис / Стиль Casual
  Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 63 см. Декор: принт-лого, вишитий логотип. Довжина виробу: середня довжина. Довжина рукава: короткий, 18 см. Обхват талії: 92 см. Обхват грудей: 98 см. Розмір на моделі: S. Зріст: 177 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 60% бавовна, 40% поліестер. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Виріз горловини: V-подібний.
  Колір Білий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Фасон рукава Вшитий / Стиль Casual
  Довжина рукава: довгий, 65 см; Комір: отложной; Обхват грудей: 104 см; Обхват талії: 96 см; Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 77 см; Колір білий; Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмір на моделі: М; Зріст: 190 см.
  -55%
  Колір Білий / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Casual
  Класична футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.
  -55%
  Колір Темно-синій / Матеріал Трикотаж / Візерунок Логотип / Стиль Casual
  Класична футболка з короткими рукавами і круглим вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.
  Колір Червоний / Матеріал Бавовна / Візерунок Логотип / Стиль Casual
  Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 51 см. Декор: принт-лого, вишитий логотип. Довжина виробу: укорочена. Довжина рукава: короткий, 19,5 см. Обхват талії: 94 см. Обхват грудей: 100 см. Колір: червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 100% органічна бавовна. Розмірність: розмір відповідає зазначеному. Виріз горловини: круглий. Фасон: вільний. Модель на фото: Розмір на моделі: S. Зріст: 177 см.
  Колір Світло-синій / Фасон Прямі / Сезонність Демісезон
  Інформація про товар: Обхват пояса: 70 см; Довжина по шаговому шву: 72 см; Довжина штанини: 102 см; Обхват стегон: 94 см; Кишені: п'ять кишень; Довжина виробу: повна довжина; Декор: вишитий логотип, потертості; Застібка: блискавка, гудзик; Фурнітура: металева; Колір блакитний; Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 100% бавовна; Фасон: прямий; Розмірність: розмір відповідає зазначеному; Посадка: висока посадка; Модель на фото: Зріст: 177 см; Розмір на моделі: 26;
  1 295 грн
  2 590 грн

  Сорочка Tommy Hilfiger біла бавовна

  Колір Білий / Сезонність Демісезон / Фасон рукава Вшитий / Стиль Casual
  Довжина рукава: довгий, 66 см. Комір: отложной; Обхват грудей: 110 см. Обхват талії: 106 см. Довжина виробу по середньому шву спинки від горловини: 79,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Розмір на моделі: М. Зріст: 190 см.
  Швидка доставка
  -68%
  Сезонність Демісезон / Колір Помаранчевий
  застібка на блискавку, є дві кишені, на підкладці, в комплекті є пояс-резинка
  -55%
  Матеріал Бавовна / Колір Малиновий / Фасон Поло / Довжина виробу Міні / Стиль Casual
  Облягаючий силует з невеликими бічними розрізами. Поло комір і планка на ґудзиках. М'який трикотаж з вмістом еластану.
  5 116 грн
  20 300 грн

  Куртка Tommy Hilfiger однотонна хакі

  Сезонність Демісезон / Колір Хакі
  куртка на підкладці, застібається на гудзики. Виріб має дві кишені
  -55%
  Колір Сіро-синій / Фасон Джемпер / Візерунок Однотонний / Стиль Casual / Довжина рукава Довгий
  Джемпер з круглим вирізом, є маленький вишитий логотип на грудях.
  -55%
  Колір Синій / Матеріал Трикотаж / Візерунок Напис / Крій Прямий / Довжина рукава Довгий
  Світшоти з логотипом на грудях. Еластичні манжети на рукавах і подолі.
  -55%
  Колір Чорний / Фасон рукава Вшитий / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон
  Худі з капюшоном на куліске, кишенями і фірмовим логотипом на грудях.
  -55%
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж / Візерунок Однотонний / Стиль Casual
  Класична футболка з короткими рукавами і V-подібним вирізом. Футболка з фірмовим логотипом на грудях.
  -55%

  Футболка-поло з фірмовою вишивкою на грудях. Є планка з гудзиками.
  -55%

  Футболка-поло з фірмовою вишивкою на грудях. Є планка з гудзиками.
  -55%

  Футболка-поло з фірмовою вишивкою на грудях. Є планка з гудзиками.
  -55%
  Колір Синій / Фасон рукава Вшитий / Візерунок Напис / Сезонність Демісезон
  Худі з капюшоном на куліске, кишенями і фірмовим логотипом на грудях.