triangle

Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger: Аксесуари

  -55%

  Інформація про товар: Розмір: 10,5х8х0,5 см. Входить в капсульну колекцію, створену Tommy Hilfiger спільно з Mercedes Benz. Відділення / кишені (зовнішні): один кишеню, відділення для пластикових карт, Декор: логотип, тиснення на шкірі. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Країна бренду США / Колір Темно-синій / Склад текстиль / Кількість основних відділень 1
  Застібка: блискавка. Фурнітура: пластикова, металева. Декор: принт-лого. Розмір: 32х42х19 см. Дві незнімні регульовані ручки висотою 30 см. Одна незнімна нерегульована ручка висотою 8 см. Відділення / кишені (внутрішні): одне відділення, один кишеню. Відділення / кишені (зовнішні): один кишеню. Колір синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Приналежність Чоловікам / Колір Світло-сірий / Сезонність Літо / Склад 100% бавовна / Матеріал Бавовна
  Застібка: кліпса. Фурнітура: металева. Декор: логотип, брендована тасьма, Розмір козирка: 19х7 см. Діаметр: регульований. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Темно-синій / Сезонність Демісезон / Склад 100% бавовна / Матеріал Бавовна
  Застібка: засувка. Фурнітура: пластикова. Декор: патч-лого. Розмір козирка: 19,5х7 см. Діаметр: регульований. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Червоний / Сезонність Літо / Склад 100% бавовна / Матеріал Бавовна
  Декор: патч-лого, шкіряний хлястик. Розмір козирка: 20х7 см. Діаметр: регульований. Фурнітура: металева. Колір червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Склад: 100% бавовна.
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Текстиль, Екошкіра / Фасон Месенджер
  Застібка: блискавка. Відділення / кишені (внутрішні): одне відділення, три кишені, фіксатори для ручок, карабін для ключів. Розмір: 24х28х6,5 см. Одна незнімна регульована ручка висотою 50 см. Відділення / кишені (зовнішні): один кишеню. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості.
  Швидка доставка
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад натуральна шкіра, штучна шкіра / Бренд Tommy Hilfiger
  Стильний брендовий ремінь Tommy Hilfiger. Двосторонній. C одного боку чорний, з іншого - бургунди. Розмір 30, загальна довжина з пряжкою 96 см.
  -55%
  Країна бренду США / Колір Темно-синій / Склад текстиль / Кількість основних відділень 2
  Застібка: блискавки. Фурнітура: металева, пластикова. Відділення / кишені (внутрішні): два відділення, один кишеню. Декор: шкіряна обробка, логотип. Розмір: 31x44x15 см. Дві незнімні регульовані ручки висотою 30 см. Відділення / кишені (зовнішні): один кишеню. Одна незнімна нерегульована ручка висотою 5 см. Має кріплення до висувної ручки валізи. Колір: темно-синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Темно-коричневий / Склад натуральна шкіра / Бренд Tommy Hilfiger
  Застібка: пряжка. Фурнітура: металева. Пряжка: відкрита. Ширина: 3,5 см. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад натуральна шкіра, штучна шкіра / Бренд Tommy Hilfiger
  Стильний брендовий ремінь Tommy Hilfiger. Має класичну пряжку. Прикрашений логотипом бренду. Розмір 54/56, загальна довжина з пряжкою 160,5 см.
  Швидка доставка
  1 621 грн
  2 061 грн

  Гаманець Tommy Hilfiger логотип чорний

  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Застібка Без застібки / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Фірмовий гаманець з натуральної шкіри Tommy Hilfiger. На лицьовій стороні логотип TOMMY HILFIGER. 1 відділення для купюр, 6 слота для карток, 2 прихованих кишені, 1 прозоре вікно для водійських прав і посвідчення. Тканинна підкладка. Фірмова подарункова коробка в комплекті. Розміри: 10,5х9х1 см.
  Швидка доставка
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Склад натуральна шкіра, штучна шкіра / Бренд Tommy Hilfiger / Сезонність Всесезон
  Двосторонній чоловічий ремінь Tommy Hilfiger. Ремінь можна носити на дві сторони - в чорному або в коричневому кольорі, за рахунок поворотної пряжки. Розмір 32, загальна довжина з пряжкою 102 см.
  -55%
  Країна бренду США / Колір Чорний / Склад текстиль / Кількість основних відділень 1
  Застібка: блискавки. Фурнітура: металева. Відділення / кишені (внутрішні): одне відділення, один кишеню. Декор: логотип. Розмір: 30х42х18 см. Дві незнімні регульовані ручки висотою 30 см. Відділення / кишені (зовнішні): один кишеню. Одна незнімна нерегульована ручка висотою 9 см. Колір: чорний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Внутрішнє оздоблення: текстиль.
  Вид Гаманець / Приналежність Жінкам / Колір Синій / Застібка Блискавка / Кількість основних відділень 4 / Склад верх: штучна шкіра / підкладка: текстиль / Склад Екошкіра
  Розмір 10 см висота, 19 см ширина, 2 см глибина. Всередині: 4 відділення для купюр і 8 слотів для банківських карт, є відділення для монет, яке застібається на блискавку. Фурнітура кольору золотистий металік.
  Швидка доставка
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад верха Натуральна шкіра / Фасон Каркасна сумка
  20 см висота, 25 см ширина, 12 см глибина, 11 см висота ручки.
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Екошкіра / Фасон Каркасна сумка
  Розмір: 29х21х12 см. Одна знімна регульована ручка висотою 50 см. Дві незнімні нерегульовані ручки висотою 15 см. Відділення / кишені (внутрішні): два відділення, один кишеню. Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Сезонність Всесезон / Склад 100% бавовна / Матеріал Бавовна
  Декор: вишитий логотип. Розмір козирка: 19х7 см. Діаметр: регульований. Фурнітура: металева. Колір синій. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Застібка Без застібки / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Фірмові гаманці з натуральної шкіри Tommy Hilfiger. Розміри: 11х8,8х1,5 см. Одне відділення для купюр, 8 слотів для карток, відділення з прозорим вікном для водійських прав і посвідчення, 2 прихованих кишені. Тканинна підкладка. Фірмова подарункова коробка в комплекті. На лицьовій стороні рельєфний логотип.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Бордовий / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Фірмовий гаманець з натуральної шкіри Tommy Hilfiger. Розміри: 11х8,4х1,5 см. Одне відділення для купюр, 4 слота для карток, знімний вкладиш з 2 прозорими вікнами для водійських прав і посвідчення, 2 прихованих кишені. Тканинна підкладка. Фірмова подарункова коробка в комплекті. На лицьовій стороні рельєфний логотип і тиснення.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Сірий / Застібка Без застібки / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Фірмовий гаманець з натуральної шкіри Tommy Hilfiger. Фірмова подарункова коробка в комплекті. На лицьовій стороні рельєфний логотип і тиснення HILFIRGER. Розміри: 11,5х8,5х2 см. Знімні відділення для водійських прав і посвідчення.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Світло-коричневий / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Фірмовий гаманець з натуральної шкіри Tommy Hilfiger. Розміри: 10,5х8,4х1,5 см. Одне відділення для купюр, 4 слота для карток, 2 прихованих кишені. Знімний вкладиш з 2 прозорими вікнами для водійських прав і посвідчення. Сумний прозорий вкладиш для візиток. Тканинна підкладка. Фірмова подарункова коробка в комплекті. На лицьовій стороні рельєфний логотип і тиснення HILFIRGER.
  Вид Гаманець / Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Застібка Блискавка / Кількість основних відділень 1 / Склад натуральна шкіра / Склад Натуральна шкіра
  Шкіряний гаманець Tommy Hilfiger. Натуральна шкіра. Фірмова подарункова коробка в комплекті. Закривається на блискавку. На лицьовій стороні рельєфний логотип HILFIRGER. Основне відділення для купюр, 5 відділень для карт, 1 прозоре відділення. Розміри: 8х11х2 см.
  7 238 грн
  9 978 грн

  Чемодан Tommy Hilfiger напис синій

  Об'єм валізи, л 40 / Колір Синій / Габарити (ВхШхГ), см 49х36х22 / Тип ручки Телескопічна / Кодовий замок Без замка
  Чемодан Tommy Hilfiger. Об'єм: 40 л. Відповідає нормам провезення ручної поклажі всіх авіакомпаній. Місткий, зручний і надійний. Виготовлений з міцного ABS пластику. Застібка-блискавка. Алюмінієва ручка візка відрізняється м'яким захопленням і розчеплення одним натисканням. Внутрішнє відділення на підкладці, оснащено кишенями на блискавці і кріпильними ременями. Чотири колеса для зручності пересування. Габарити: висота без коліс 49 см, ширина 36 см, глибина 22 см.
  Приналежність Чоловікам / Колір Синій / Склад натуральна шкіра, штучна шкіра / Бренд Tommy Hilfiger / Сезонність Всесезон
  Стильний брендовий ремінь Tommy Hilfiger. Двосторонній. C одного боку - синій, з іншого білий. Розмір 34, загальна довжина з пряжкою 107 см.