triangle

Rough Radical

  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  -40%

  Комплект термобілизни Rough Radical  пошитий з дуже якісної тканини. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла.Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності.Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуває себе комфортно.Температурний режим від +5 до -25 ° C. Термобілизна польського виробника Rough Radical  відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок. Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів. Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термобілизни: відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. Висока еластичність і покриваність тканини. Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри.- Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  -40%

  Термобілизна спортивна чоловіче Radical Edge + в комплекті шапочка зі светоотображающімі елементами! Цей комплект відмінно підійде, якщо ви вважаєте за краще займатися спортом і різними фізичними активностями в холодний період року. При сильної активності зможете оцінити неперевершені влаговиводящие властивості моделі Edge. У холодну зимову пору він буде зігрівати вас під час тренувань, відпочинку та повсякденних справ. Термоактивне білизна чудовий варіант для любителів найрізноманітніших видів спорту: сноубордингу, бігу, туризму, велоспорту і багатьох, багатьох інших. Повсякденні справи також перестануть обтяжувати морозами. Термоштани і термокофта скрасять їх теплом і уютом.Расчітан на температурний режим від -25 до +5 C Штучні тканини вкрай пружні і еластичні. Це сприяє тому, що спортивне термобілизна зручно носити і воно не втрачає свою форму навіть після тривалого використання. Тканина швидковисихаюча за рахунок того, що якісно виводить вологу. Матеріал протигрибковий і антибактеріальний. Він подбає про вашу гігієни і про відсутність неприємного запаху навіть при довгому ношеніі.Штани і кофту можна використовувати як в парі, так і окремо. З ними ви зможете підлаштовуватися під різну погоду і сітуаціі.Преімущества моделі: - теплоізоляція- комфортне ношеніе- ідеальна посадка швидке висиханіе- функціональність (підходить як для спортсменів, так і для повсякденного носіння) Комплект: штани і кофта + балаклава. Країна виробник: Польша.Технологіі: Іони срібла Silver Plus (гіпоалергенні волокно, уповільнює ріст бактерій і грибка) Autolap (еластичний плоский шов) Вся продукція ТМ Radical має сертифікат Oeko-Tex (перевірка текстилю на наявність шкідливих речовин відповідно до стандартуOeko-Tex 100) 12 переваг термобілизни Radical- гарантія тепла- антибактеріальний захист завдяки використанню іонів серебра- комфортність ношенія- швидко сохнет- ретельний підхід до виробництва (висока якість, передові технології) - мультіфункціональность- не викликає аллергіі- плоскі шви не натирають шкіру-зберігає форму навіть після багаторазового прання - не має аналогів на ринку по співвідношенню ціна-якість-ідеальна посадка, стильний дизайн-вся продукція ТМ Radical має сертифікат Oeko-Tex (перевірка текстилю на наявність шкідливих речовин відповідно до стандарту Oeko-Tex 100)
  -50%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла.Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності.Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуває себе комфортно.Температурний режим від +5 до -25 ° C.Термобілизна польського виробника Rough Radical  відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок.Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів.Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термобілизни: відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. Висока еластичність і покриваність тканини. Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри. Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  -35%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, у складі якої: 92% поліестер та 8% еластан. Дуже приємна та комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлена за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла. Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону та гарній еластичності. Матеріал, що застосовується у виробництві, швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви почуваєтеся комфортно. Температурний режим від +5 до -25 °C. Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок. зимові дні. Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри та відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаюча» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термобілизни: відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. Матеріал приємний на дотик та зручний у використанні тканини. Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. Швидке відведення поту, вологи із сухої шкіри. Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. Призначений для спортсменів та повсякденного використання.

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, в складі якої: 50% бавовна, 45% поліестер та 5% еластан. Дуже приємне і комфортне, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для самих маленьких. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальну антибактеріальний захист завдяки використанню іонів серебра.Термобелье гарантує високий комфорт при носіння завдяки вдосконаленому фасону і хорошою еластічності.Пріменяемий у виробництві матеріал швидко видаляє піт і виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуєте себе комфортно. температурний режим від +5 до -25 C.Термобелье польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулок.Отлічний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів. Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві нижньої білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряної, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, дихаючий матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при остиваніі.Основние переваги нашого термоактивного білизни: - Відповідає формі тіла, ідеально підходить для наслоенія.- Матеріал приємний на дотик і зручний в іспользованіі.- Висока еластичність і покриваність тканини .- Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свежесті.- Швидке відведення поту, вологи, сухої кожі.- дихаючий матеріал регулює температуру тіла.- Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  -45%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, в складі якої: 50% бавовна, 45% поліестер і 5% еластан. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла.Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності.Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуває себе комфортно.Температурний режим від +5 до -25 ° C.Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок.Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів.Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні.Основні переваги нашої термобілизни:- Відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування.- Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні.- Висока еластичність і покриваність тканини.- Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості.- Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри.- Дихаючий матеріал регулює температуру тіла.- Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  -35%

  Підштанники пошиті з дуже якісної тканини, у складі якої: 550% бавовна, 45% поліестер, 5% еластан. Виріб приємний і комфортний, забезпечує максимальний захист від холоду та вітру. Гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону та гарній еластичності. Матеріал, що застосовується у виробництві, швидко видаляє піт і виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуєте себе комфортно. Температурний режим від +5 до -30 °C. Підходить для військових ЗСУ. Основні переваги: - відповідає формі тіла; матеріал приємний на дотик і зручний у використанні; висока еластичність та покриваність тканини; швидке відведення поту, вологи, сухої шкіри; дихаючий матеріал регулює температуру тіла. Призначені для військових, спортсменів та повсякденного використання.
  Колір Чорний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Impulse виконані з високоякісного, приємного на дотик і дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога моментально виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap - це плоскі шви, які не натирають і не викликають дискомфорту під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати і візуально зробить талію тоншою; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці; Повністю обтягують фігуру та підтягують там, де необхідно; Завдяки текстурному матеріалу під час тренування відбуватиметься природний масаж шкіри; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 240 г; Рекомендується прати ручне при 30 градусах.
  -40%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий із дуже якісної тканини. Дуже приємне та комфортне, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлена за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла. Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону та гарній еластичності. Матеріал, що застосовується у виробництві, швидко видаляє піт і виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуєте себе комфортно. Температурний режим від +5 до -25 °C. Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок. Відмінний варіант для прохолодних осінніх чи зимових днів. Формула Moisture Management, що використовується при виробництві спідньої білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, матеріал, що дихає, регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріві і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термоактивної білизни: відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. Висока еластичність та покриваність тканини. Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. Швидке відведення поту, вологи, сухої шкіри. Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. Призначений для спортсменів та повсякденного використання.
  -28%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, у складі якої: 92% поліестер та 8% еластан. Дуже приємна та комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлена за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла. Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону та гарній еластичності. Матеріал, що застосовується у виробництві, швидко виводить вологу назовні. Температурний режим від +5 до -25 °C. Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок. Відмінний варіант для прохолодних осінніх чи зимових днів. Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри та відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаюча» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термобілизни: Відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. Висока еластичність та покриваність тканини. Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. Швидке відведення поту, вологи із сухої шкіри. дихаючий матеріал регулює температуру тіла. призначений для спортсменів та повсякденного використання.
  -28%

  Комплект дитячої термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, в складі якої: 50% бавовна, 45% поліестер і 5% еластан. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла.Дитяча термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності.Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ваша дитина відчуває себе комфортно.Температурний режим від +5 до -25 ° C.Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок.Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів.Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні.Основні переваги нашої термобілизни:- Відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування.- Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні.- Висока еластичність і покриваність тканини.- Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості.- Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри.- Дихаючий матеріал регулює температуру тіла.- Призначений для спортсменів і повсякденного використання.

  Дана модель чудово підходить для занять спортом цілий рік. Взимку у всій красі виявляться її теплозберігаючі властивості, а влітку – вологовивідні. Radical Shooter – чудовий вибір для спортсменів: велосипедистів, бігунів, лижників тощо. Але й у повсякденному житті цей комплект буде ефективним за високої фізичної активності. Синтетичні волокна дуже еластичні та пружні. Тому жіноча термобілизна ідеально сідати, комфортно носиться і не втрачає форму навіть через велику кількість прань. Тканина швидко та ефективно виводить вологу, тому швидко висихає. Вона антибактеріальна: активно бореться з грибком та неприємним запахом. Склад тканини: 92% поліестер, 8% еластан; Призначення: висока та інтенсивна фізична активність при температурі від -15 до +15.
  -42%

  Комплект дитячої термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, в складі якої: 95% поліестер і 5% еластан. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла. Дитяча термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності. Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ваша дитина відчуває себе комфортно. Температурний режим від +5 до -25 ° C. Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок. Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів. Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні. Основні переваги нашої термобілизни: - Відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування. - Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. - Висока еластичність і покриваність тканини. - Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості. - Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри. - Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. - Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  Колір Зелений / Стиль Спортивний
  Спортивний топ Rough Radical Motion призначений для будь-якої форми фізичної активності. Повністю обтягує фігуру та не обмежує руху. Виконаний з високоякісного, приємного на дотик і дуже еластичного матеріалу. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій він має відмінну повітропроникність, моментально виводить вологу назовні, швидко висихає. Ваша шкіра залишиться сухою, як би інтенсивно ви не рухалися. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний захист від бактерій та неприємного запаху. Всі шви виконані за технологією Autolap - це спеціальні плоскі шви, які не натирають і не викликають дискомфорту під час носіння топу. Основні характеристики Топ виконаний з приємного на дотик та еластичного матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, волога швидко виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Середня підтримка; Еластична резинка під грудьми; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Рекомендується прати ручне при 30 градусах.
  Колір Чорний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Active II виконані з високоякісного, приємного на дотик і дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога моментально виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap - це плоскі шви, які не натирають і не викликають дискомфорту під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці, візуально зробить ноги стрункішими; Сітчаста вставка на ногах; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 235 г; Рекомендується прати ручне при 30 градусах.
  Колір Чорний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Brush виконані з високоякісного, приємного на дотик і дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога моментально виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap - це плоскі шви, які не натирають і не викликають дискомфорту під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати і візуально зробить талію тоншою; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 235 г; Рекомендується прати ручне при 30 градусах.
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Склад 50% бавовна, 45% поліестер, 5% еластан
  Напівмалаклава, маска Radical S12 Представлена модель балаклави – слушний варіант для тих, хто шукає не тільки комфортний головний убір, але також очікує від нього функціональності та максимальних термоактивних властивостей Використаний у виробництві матеріал збагачений іонами срібла за технологією Silver Plus, що перешкоджає розмноженню бактерій та грибка та дозволяє почуватися комфортно під час будь-якого виду фізичної активності Балаклава швидко виводить вологу назовні, де вона випаровується, що забезпечує максимальний комфорт, оскільки тканина не намокає у місці дихання, відповідно обличчя не обмерзає в холодну поріку Розмір: універсальний Колір: чорний Склад тканини: 50% бавовна, 45% поліестер, 5% еластан катання на лижах, сноуборді, гра в пейнтбол, їзда на мотоциклі, велосипеді, скандинавська ходьба та інші види фізичної активності Технології: Іони срібла Silver Plus (гіпоалергенне волокно, сповільнює ріст бактерій та грибка) Autolap (еластичний плоский шов) Вся продукція Radical має сертифікат Oeko-Tex 10 переваг спортивного одягу Radical антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла ергономічний крій швидко сохне ретельний підхід до виробництва (висока якість, передові технології) мультифункціональність не викликає алергії Плоскі шви не натирають шкіру сертифікат OEKO-TEX, що підтверджує відсутність шкідливих речовин у складі текстильних фарб та тканин зберігає форму навіть після багаторазових прань не має аналогів на ринку за співвідношенням ціна-якість Виробник: Rough Radical Склад тканини: Бавовна – 50%, поліестр – 45%, еластан – 5% Вид виробу: Маска Додаткова технологія: Silver+ Матеріал: 50% бавовна, 45% поліестер, 5% еластан Призначення: Універсальне Торгова марка: Rough Radical Колір чорний Розмір виробу: Універсальний Стать Чоловіча Жіноча Розмір: Універсальний Розміри: M/L, XL/XXL
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Impulse виконані з високоякісного, приємного на дотик та дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога вмить виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap – це плоскі шви, які не натирають та не викликають дискомфорт під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати і візуально зробить талію тоншою; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці; Повністю обтягують фігуру та підтягують там, де необхідно; Завдяки текстурному матеріалу під час тренування відбуватиметься природний масаж шкіри; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 240 г; Рекомендується ручне прання за 30 градусів. Посадка: завищена талія; Виробник: Rough Radical; Тип тканини: поліестер; Візерунки та принти: Без візерунків та принтів; Властивості тканини: Повітропроникність|Еластичність висока/Стрейч; Вид виробу: Легінси для спорту; Матеріал: поліестер; Торгова марка: Rough Radical; Колір чорний; Склад: 92% поліестер, 8% еластан; Розмір виробу: S; Розмір: S
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Impulse виконані з високоякісного, приємного на дотик та дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога вмить виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap – це плоскі шви, які не натирають та не викликають дискомфорт під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати і візуально зробить талію тоншою; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці; Повністю обтягують фігуру та підтягують там, де необхідно; Завдяки текстурному матеріалу під час тренування відбуватиметься природний масаж шкіри; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 240 г; Рекомендується ручне прання за 30 градусів. Посадка: завищена талія; Виробник: Rough Radical; Тип тканини: поліестер; Візерунки та принти: Без візерунків та принтів; Властивості тканини: Повітропроникність|Еластичність висока/Стрейч; Вид виробу: Легінси для спорту; Матеріал: поліестер; Торгова марка: Rough Radical; Колір чорний; Склад: 92% поліестер, 8% еластан; Розмір виробу: M; Розмір: M
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Active II виконані з високоякісного, приємного на дотик та дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися. Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога вмить виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap – це плоскі шви, які не натирають та не викликають дискомфорт під час носіння лосин. Основні характеристики Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу; Завдяки технології Moisture Management, вода швидко виводиться назовні; Відмінна терморегуляція; Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист; Плоскі шви Autolap; Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати; Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна. і сідниці, що візуально зроблять ноги стрункішими; Сітчаста вставка на ногах; Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; Вага: 235 г; Рекомендується прати вручну при 30 градусах. Посадка: Середня посадка; Виробник: Rough Radical; Тип тканини: поліестер; Візерунки та принти: Без візерунків та принтів; Властивості тканини: Повітропроникність|Еластичність висока/Стрейч; Вид виробу: Легінси для спорту; Матеріал: поліестер; Торгова марка: Rough Radical; Колір чорний; Склад: 92% поліестер, 8% еластан; Розмір виробу: L; Розмір: L

  Дана модель чудово підходить для занять спортом цілий рік. Взимку у всій красі виявляться її теплозберігаючі властивості, а влітку – вологовивідні. Radical Shooter – чудовий вибір для спортсменів: велосипедистів, бігунів, лижників тощо. Але й у повсякденному житті цей комплект буде ефективним за високої фізичної активності. Синтетичні волокна дуже еластичні та пружні. Тому жіноча термобілизна ідеально сідати, комфортно носиться і не втрачає форму навіть через велику кількість прань. Тканина швидко та ефективно виводить вологу, тому швидко висихає. Вона антибактеріальна: активно бореться з грибком та неприємним запахом. Склад тканини: 92% поліестер, 8% еластан; Призначення: висока та інтенсивна фізична активність при температурі від -15 до +15.
  -33%

  Комплект термобілизни Rough Radical пошитий з дуже якісної тканини, в складі якої: 92% поліестер і 8% еластан. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду, вітру для найменших. Термобілизна виготовлено за технологією Sanitized Silver Ions, яка забезпечує максимальний антибактеріальний захист завдяки використанню іонів срібла.Термобілизна гарантує високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності.Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуває себе комфортно.Температурний режим від +5 до -25 ° C.Термобілизна польського виробника Rough Radical відмінно підходить для школи, відпочинку на природі, вечірніх прогулянок.Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів.Формула Moisture Management, яка використовується при виробництві білизни, приємна для шкіри і відмінно відводить вологу. В результаті тканина сохне швидше, залишається м'якою та повітряною, а її властивості зберігаються навіть після багатьох прань. Крім того, «дихаючий» матеріал регулює температуру тіла, зберігаючи прохолоду при перегріванні і тепло при охолодженні.Основні переваги нашої термобілизни:- Відповідає формі тіла, ідеально підходить для нашарування.- Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні.- Висока еластичність і покриваність тканини.- Антибактеріальний захист забезпечує приємне відчуття свіжості.- Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри.- Дихаючий матеріал регулює температуру тіла.- Призначений для спортсменів і повсякденного використання.
  Колір Чорний / Візерунок Однотонний / Стиль Спортивний
  Спортивні легінси Rough Radical Impulse виконані з високоякісного, приємного на дотик та дуже еластичного матеріалу, який не обмежує руху, як би інтенсивно ви не рухалися._x000D_ Матеріал виготовлений за технологією Moisture Management, завдяки якій волога моментально виводиться назовні, і ваша шкіра залишається сухою. Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить максимальний антибактеріальний захист. Всі шви виконані за технологією Autolap – це плоскі шви, які не натирають і не викликають дискомфорту під час носіння лосин._x000D_. Основні характеристики_x000D_ Легінси виконані з еластичного та приємного на дотик матеріалу;_x000D_ Завдяки технології Moisture Management, волога швидко виводиться назовні; _x000D_ Відмінна терморегуляція; _x000D_ Технологія обробки матеріалу іонами срібла Sanitized Silver Ions забезпечить антибактеріальний захист;_x000D_ Плоскі шви Autolap;_x000D_ Широкий пояс, який не дасть легінсам спадати і візуально зробить талію тоншою;_x000D_ Спеціальний крій, який підкреслить талію, стегна та сідниці;_x000D_ Повністю обтягують фігуру і підтягують там, де потрібно; _x000D_ Завдяки текстурному матеріалу під час тренування відбуватиметься природний масаж шкіри; _x000D_ Матеріал: 92% поліестер, 8% еластан; _x000D_ Вага: 240 г; _x000D_ Рекомендується прати ручне при 30 градусах Посадка: Завищена талія_x000D_ Виробник: Rough Radical_x000D_ Тип тканини: Поліестер_x000D_ Візерунки та принти: Без візерунків та принтів_x000D_ Властивості тканини: Повітропроникність | Еластичність висока / Стрейч_x000D_ Вид виробу:: Легінси для спорту_x000D_ Матеріал: Поліестер_x000D_ Торгова марка: Rough Radical_x000D_ Колір: Чорний_x000D_ Склад: 92% поліестер, 8% еластан_x000D_ Розмір виробу: L_x000D_ Розмір: L
  -27%

  Термоноски пошиті з дуже якісної тканини, в складі якої: 80% бавовна, 15% поліамід, 5% еластан. Дуже приємна і комфортна, забезпечує максимальний захист від холоду. Термоноски гарантують високий комфорт при носінні завдяки вдосконаленому фасону і хорошій еластичності. Застосовуваний у виробництві матеріал швидко виводить вологу назовні, завдяки чому Ви відчуває себе комфортно. Температурний режим від +5 до -30 ° C. Термоноски відмінно підходять для відпочинку на природі, вечірніх прогулянок та довгому перебуванню на холоді. Відмінний варіант для прохолодних осінніх або зимових днів. Основні переваги нашої термобілизни: - Матеріал приємний на дотик і зручний у використанні. - Висока еластичність і покриваність тканини. - Швидке відведення поту, вологи з сухої шкіри. - Дихаючий матеріал регулює температуру тіла. - Призначений для спортсменів, військовослужбовців і повсякденного використання.