triangle

Federico Cavallini

  Категорія
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Країна виробництва
  На товар діє Black
  Колір Темно-синій / Фасон Брючний / Стиль Діловий / Візерунок Клітинка / Матеріал Вовна, Віскоза
  Костюм комбінований, піджак клітина, штани однотонні. Піджак з двома боковими кишенями, один нагрудний і два внутрішніх. На розмір 50/176 довжина виробу 71 см, довжина рукава 64 см. Штани застібаються на гудзик, гачок і блискавку. Спереду і ззаду прорізні кишені. На розмір 50/176 довжина по внутрішньому шву: 82 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см.
  На товар діє Black
  Колір Сірий / Фасон Брючний / Стиль Діловий / Візерунок Клітинка / Матеріал Вовна, Віскоза
  Костюм комбінований, піджак клітина, штани однотонні. Піджак з двома боковими кишенями, один нагрудний і два внутрішніх. На розмір 50/176 довжина виробу 71 см, довжина рукава 64 см. Штани застібаються на гудзик, гачок і блискавку. Спереду і ззаду прорізні кишені. На розмір 50/176 довжина по внутрішньому шву: 81 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см.
  На товар діє Black
  Колір Синій / Стиль Casual / Візерунок Клітинка / Фактура Гладка
  Піджак в клітину класичного силуету, з двома боковими кишенями, один нагрудний і двома внутрішніми. На розмір 48/176 довжина виробу 72 см, довжина рукава 65 см.
  На товар діє Black
  Колір Чорний / Фасон Брючний / Стиль Діловий
  класичний піджак на ґудзиках, на підкладці. Спереду дві прорізні кишені. Усередині три прорізних. Виконано за високими технологічними процесами. Штани застібаються на гудзик і блискавку, спереду і ззаду два прорізних кишені. На розмір 46/176 довжина по внутрішньому шву: 83 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 20 см. На підкладці. виріб маломерять
  На товар діє Black
  Колір Синій / Фасон Брючний / Стиль Діловий / Візерунок Однотонний
  класичний піджак на ґудзиках, на підкладці. Спереду дві прорізні кишені. Усередині три прорізних. Виконано за високими технологічними процесами. Штани застібаються на гудзик і блискавку, спереду і ззаду два прорізних кишені. На розмір 50/170 довжина по внутрішньому шву: 78 см, ширина по низу вироби (напівобхват): 19 см. На підкладці. виріб маломерять