triangle

A'pieu

  A'pieu: Тонік для вмивання лиця


  Зволожуючий тонік для обличчя, що містить 40% гіалуронової кислоти і глутатіону, які уповільнюють старіння шкіри. Допомагає зменшити зморшки, освітлює шкіру і уніфікує тон шкіри. Він зволожить вашу шкіру і захистить її від втрати вологи.

  Зволожуючий тонік ефективно очищає шкіру від відмерлих клітин, готує її до подальшого догляду, допомагає поживним речовинам проникати більш глибоко в епідерміс, вирівнює мікроструктуру шкіри. Мадекассосід допомагає відновити синтез колагенових і еластинових волокон, має заспокійливі, протизапальні, освітлюючими, що регенерують і пом'якшуючими властивостями, сприяє загоєнню і відновленню шкіри, зменшує глибину зморшок і забезпечує підтягаючий ефект. Дуже добре підходить для проблемної шкіри, схильної до запалень, вугрового висипу і подразнень. Засіб має ніжний аромат.
  356 грн
  475 грн
  Тонер Nonco, 195 мл A'pieu

  Засіб завершує процес очищення шкіри, так як допомагає делікатно і безпечно видалити відмерлі частинки епідермісу, завдяки чому вирівнюється поверхня шкіри, поліпшується колір обличчя. Крім того, тонер заспокоює і освіжає, дарує шкірі відчуття комфорту.
  На товар діє Black

  вода ефективно очищає обличчя від жиру, косметики та забруднень, завдяки приємною текстурою, зволожує шкіру і дарує відчуття свіжості