triangle

A'pieu

  Приналежність
  Колір
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Освіження
  21 г Зволожуюча тканинна маска з молочними протеїнами і екстрактом кокоса A'Pieu Coconut Milk One-Pack пом'якшує і зволожує шкіру, усуває сухість і лущення, зменшує глибину зморшок і уповільнює вікові зміни. Молочні протеїни зміцнюють гідроліпідний бар'єр шкіри, прискорюють регенерацію тканин, нормалізують рівень зволоженості, запобігають утворенню інфекцій і уповільнюють процес старіння. Екстракт кокоса освіжає і тонізує шкіру, вирівнює її тон, оптимізує гідробаланс і знімає набряки, відновлює пружність і еластичність, уповільнює процес старіння. Екстракт омели знімає запалення і подразнення, звужує розширені пори, насичує клітини природною енергією і життєвою силою. Екстракт крижаного гриба насичує шкіру амінокислотами, білками, вітамінами та іншими важливими мікроелементами. Листову маску не треба готувати, наносити і змивати. Досить просто накласти серветку на обличчя і почекати деякий час. Вона почне діяти миттєво, відновлюючи вашу шкіру і покращуючи її стан. Маска випускається у вигляді бавовняної серветки анатомічної форми, яка просякнута цілющим складом. Продукт упакований в бежевий поліпропіленовий пакет, стилізований під коробку кокосового молока.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Розгладження
  21 г Увлажняющая тканевая маска с молочными протеинами и экстрактом алоэ A'Pieu White Milk One-Pack улучшает состояние коже уже после первой процедуры. Листовая маска смягчает и увлажняет покровы, снимает ощущение дискомфорта, восстанавливает гладкость и эластичность эпидермиса. Экстракт молока осветляет и освежает кожу, активизирует обменные процессы в клетках, повышает эластичность волокон, борется с угревой сыпью и акне. Молочные протеины укрепляют гидролипидный барьер кожи, ускоряют регенерацию тканей, нормализуют уровень увлажненности, предотвращают образование инфекций и замедляют процесс старения. Экстракт алоэ вера смягчает, увлажняет и успокаивает кожу, устраняет жирный блеск, сужает поры и выводит токсины. Благодаря анатомической форме маска удобно располагается на лице, плотно прилегает, не сваливается и не растекается. Герметичная упаковка позволяет брать средство с собой в поездки и использовать по мере необходимости. Маска выпускается в виде хлопковой салфетки анатомической формы, которая пропитана целебным составом. Продукт упакован в голубой полипропиленовый пакет, стилизованный под коробку молока.
  Аудиторія Для жінок / Призначення Зволоження, Живлення
  Поживна тканинна маска з молочними протеїнами і екстрактом банана A & Pieu Banana Milk One-Pack моментально зволожує і оздоровлює покриви, стимулює регенерацію тканин, активізує обмінні процеси і зміцнює місцевий імунітет. Листова маска для обличчя пом'якшує і зволожує шкіру, усуває сухість і лущення, зменшує глибину зморшок і уповільнює вікові зміни. Екстракт банана живить, заспокоює і розгладжує шкіру, в той час як молочні протеїни стимулюють регенерацію тканин, відновлюють гідроліпідний баланс епідермісу і перешкоджаю випаровуванню влагі.Екстракт меду є потужним антиоксидантом, який уповільнює окислювальні процеси в клітинах, запобігає передчасному старінню, відновлює гладкість і еластичність покривів . Маска випускається у вигляді бавовняної серветки анатомічної форми, яка просякнута цілющим складом. Продукт упакований в жовтий поліпропіленовий пакет, стилізований під коробку бананового молока.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Заспокоєння
  A'pieu Green Tea Milk One-Pack — это листовая маска для лица с экстрактом зелёного чая. Она интенсивно увлажняет кожу, активизирует обменные процессы, нейтрализует влияние внешних воздействий и замедляет возрастные изменения эпидермиса. Состав продукта: Экстракт зелёного чая. Зелёный чай — это мощный антиоксидант, который борется со свободными радикалами, замедляет процесс окисления клеток и продлевает молодость кожи. Он также подавляет активность микробов, устраняет болезнетворные проявления, насыщает клетки природной энергией и жизненной силой. Молочные протеины. Протеины укрепляют и защищают гидролипидный барьер кожи, ускоряют заживление повреждений, оптимизируют водный и жировой баланс, защищают эпидермис от негативных внешних воздействий и болезнетворных факторов. Экстракт гамамелиса. Гамамелис оказывает противомикробное, антисептическое и противовоспалительное воздействие. Он восстанавливает и успокаивает кожу, борется с акне, угревой сыпью и другими высыпаниями. Преимущества использования: Быстрый эффект. Активные компоненты маски моментально действуют на эпидермис, улучшая его общее состояние. Всего она процедура позволяет снять отёки, выровнять тон кожи, улучшить цвет лица и придать ему здоровый и ухоженный вид. Удобство. Маска очень проста в использовании — надо просто наложить её на лицо и подождать некоторое время. Поэтому средство можно брать с собой в поездки и использовать даже в поездах и самолётах. Оздоровление. Маска восстанавливает здоровье кожи. Она устраняет болезнетворные проявления, снимает чувство усталости, уменьшает выраженность пигментаций, покраснений и постакне. Маска выпускается в виде хлопковой салфетки анатомической формы, которая пропитана целебным составом. Продукт упакован в светло-зелёный полипропиленовый пакет, стилизованный под коробку чайного молока
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Розгладження
  Освітлююча тканинна маска A'Pieu Strawberry Milk One-Pack збагачена молочними протеїнами, екстрактом полуниці та безліччю цінних компонентів, незамінних для здоров'я шкіри. Екстракт полуниці освітлює і тонізує шкіру, відлущує ороговілі клітини, зменшує пігментацію, нормалізує секрецію сальних залоз і усуває жирний блеск.Молочние протеїни зміцнюють і захищають гідроліпідний бар'єр шкіри, стимулюють регенерацію тканин, оптимізують гідробаланс, запобігають утворенню інфекцій і уповільнюють вікові ізмененія.Екстракт лотоса інтенсивно відбілює шкіру, допомагає позбутися від пігментації, веснянок, постакне, почервоніння і інших недосконалостей, стимулює синтез колагену і еластіна.Екстракт анісу освіжає, тонізує і оздоровлює шкіру. Він пригнічує активність бактерій, знімає запалення і подразнення, активізує обмін речовин і стимулює роботу імунної сістеми.Маска оздоровлює і захищає покриви. Засіб випускається у вигляді бавовняної серветки анатомічної форми, яка просякнута цілющим складом. Продукт упакований в рожевий поліпропіленовий пакет, стилізований під коробку полуничного молока.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Зволоження
  Тканинна маска Icing Sweet Bar Sheet Mask Melon відмінно тонізує шкіру обличчя, насичує її вітамінами і мікроелементами, забезпечує глибоке зволоження, відновлює природний гідроліпідний баланс шкіри і покращує загальний стан епідермісу. До складу входять: океанічна вода, екстракти дині і ківі. Фруктові екстракти сприяють збереженню чистої і прозорої шкіри, дарують охолоджуючий і зволожуючий ефект. Маски зроблені з матеріалу натурального походження Тенсел (Tencel), що виготовляється з деревини австралійського евкаліпта.
  Аудиторія Для жінок / Призначення Відновлення
  Пом'якшувальна тканинна маска з молочними протеїнами і екстрактом какао A'Pieu Chocolate Milk One-Pack пом'якшує і зволожує шкіру, усуває сухість і лущення, зменшує глибину зморшок і уповільнює вікові зміни. Листова маска для обличчя з екстрактом шоколаду та молочними протеїнами не містить парабенів, мінеральних масел, синтетичних барвників, продуктів нафтопереробки та інших сумнівних компонентів. Засіб підходить навіть для чутливої шкіри. Екстракт какао очищає шкіру, виводить токсини, відлущує ороговілі клітини, вирівнює тон обличчя і покращує його колір, відновлює пружність і еластичність шкіри. Молочні протеїни відновлюють гідроліпідний шар шкіри, в той час як екстракт сливи освітлює, освіжає і вибілює покриви. Маска випускається у вигляді бавовняної серветки анатомічної форми, яка просякнута цілющим складом. Продукт упакований в коричневий поліпропіленовий пакет, стилізований під коробку шоколадного молока.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Живлення
  Тканинні маски A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask - справжні ласощі для вашої шкіри. Маски забезпечують моментальне глибоке живлення шкіри і дарують відчуття зволоженості на тривалий час, надають шкірі сяйва і надають охолоджуючий ефект. До складу масок Icing Sweet Bar входять: Океанічна вода - має заспокійливу і зволожуючу дію; Фруктові екстракти - забезпечують інтенсивне харчування кожі.Маскі зроблені з матеріалу натурального походження Тенсел (Tencel), що виготовляється з деревини австралійського евкаліпта. Тканинна маска з екстрактом мандарина A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask містить екстракт юдзу і мандарина, вирівнює тон і текстуру шкіри, володіє освітлюючим ефектом, зменшує поява веснянок і пігментних плям.

  Зволожуючий тонік ефективно очищає шкіру від відмерлих клітин, готує її до подальшого догляду, допомагає поживним речовинам проникати більш глибоко в епідерміс, вирівнює мікроструктуру шкіри. Мадекассосід допомагає відновити синтез колагенових і еластинових волокон, має заспокійливі, протизапальні, освітлюючими, що регенерують і пом'якшуючими властивостями, сприяє загоєнню і відновленню шкіри, зменшує глибину зморшок і забезпечує підтягаючий ефект. Дуже добре підходить для проблемної шкіри, схильної до запалень, вугрового висипу і подразнень. Засіб має ніжний аромат.

  кремова пудра "Ідеальне покриття" A'pieu Wonder Tension Perfect Cover Pact SPF40 / PA +++ допомагає приховати веснянки, зморшки і інші особливості, створює природне сяйво шкіри. Завдяки вершкової текстурі пудра добре лягає на шкіру і відмінно тримається протягом дня. Засіб також відмінно доглядає за покривами. Рослинні екстракти в складі пудри зволожують і заспокоюють шкіру, роблять її більш гладкою і пружною. Завдяки екстракту портулаку засіб знімає запалення і омолоджує покриви. Засіб омолоджує шкіру і оберігає її від УФ-випромінювання (SPF40 / PA +++). Філософія бренду A'Pieu закладена в складеному назві: перша буква багатьох світових алфавітів A і французьке слово Pieu, що разом покликане символізувати основу, базу. Концепція бренду - чистота, свіжість, легкість і натуральність. Склад косметичних засобів містить левову частку органічних інгредієнтів. У деяких продуктах їх зміст доходить до 95%

  Паличка для пілінгу шкіри обличчя з АНА-кислотами 8% A'pieu Aqua Peeling Cotton Swab Intensive Type усуває ороговілі клітини, видаляє забруднення з пір, покращує мікрорельєф епідермісу, попереджає розвиток запалень, стимулює оновлення клітин, утворення колагенових і еластинових волокон, освітлює пігментацію і вирівнює колір ліца.Палочка-пілінг відрізняється своїми розмірами: вона в 5 разів більше обичной.Основнимі діючими компонентами кислотного пілінгу виступають AHA-кислоти (близько 8%) в складі. Цінний компонент глибоко очищає пори, сприяє відновленню і оновленню клітин, освітлює веснянки і пігментні плями, вирівнює тон і текстуру покровов.Екстракт лайма відмінно справляється з хвороботворними бактеріями, запобігає появі акне, усуває запалення, подразнення і почервоніння, сприяє швидкому загоєнню пошкоджень шкіри. Він нормалізує роботу сальних залоз, не допускаючи вироблення зайвої жіра.Екстракт папайї багатий на вітаміни С і А, які оздоровлюють шкіру, збільшують її пружність і еластичність. Масло портулаку городнього підвищує тонус покривів, прискорює загоєння ранок і тріщин, стимулює регенерацію тканин. Підходить для всіх типів шкіри.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Омолодження
  Зміцнююча тканинна маска з молочними протеїнами і екстрактом кави A'Pieu Coffee Milk One-Pack інтенсивно зволожує шкіру, покращує кровопостачання клітин, активізує метаболізм, уповільнює процес старіння і покращує колір обличчя. Екстракт кави подовжує молодість шкіри, молочні протеїни зміцнюють гідроліпідний бар'єр шкіри, прискорюють регенерацію тканин, нормалізують рівень зволоженості, запобігають утворенню інфекцій і уповільнюють процес старіння. Колаген відновлює гладкість і еластичність епідермісу і активізує синтез власних колагенових волокон. Тканинну маску не треба змішувати, намазувати і змивати. Досить просто накласти її на шкіру і почекати деякий час. Тому засіб можна брати з собою в поїздки і використовувати в міру потреби. Маска випускається у вигляді бавовняної серветки анатомічної форми, яка просякнута цілющим складом. Продукт упакований в світло-коричневий поліпропіленовий пакет, стилізований під коробку коричневого молока.

  Бальзам для обличчя і тіла A'pieu Madecassoside Cica заспокоює чутливу і проблемну шкіру, відновлюючи її, пошкоджену після сухості. Концентрований бальзам наноситься гладко і утворює міцну захисну плівку на проблемних зонах. Використовуйте його на зоні навколо очей, сухому тілі, на сухих губах, щоб забезпечити сприятливе вологість.

  Зволожуючий тонік для обличчя, що містить 40% гіалуронової кислоти і глутатіону, які уповільнюють старіння шкіри. Допомагає зменшити зморшки, освітлює шкіру і уніфікує тон шкіри. Він зволожить вашу шкіру і захистить її від втрати вологи.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Зміцнення
  Тканинні маски A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask - справжні ласощі для вашої шкіри. Маски забезпечують моментальне глибоке живлення шкіри і дарують відчуття зволоженості на тривалий час, надають шкірі сяйва і надають охолоджуючий еффект.В складу масок Icing Sweet Bar входять: Океанічна вода - має заспокійливу і зволожуючу дію; Фруктові екстракти - забезпечують інтенсивне харчування кожі.Маскі зроблені з матеріалу натурального походження Тенсел (Tencel), що виготовляється з деревини австралійського евкаліпта.Тканевая маска з екстрактом кавуна A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask містить екстракти граната і кавуна, відновлює природний гідроліпідний баланс шкіри, стимулює активну вироблення колагену і еластину, робить шкіру ніжною і бархатистою.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Блістер / Призначення Доглядаючий / Візерунок Однотонний
  Маска для обличчя лікувальна тканинна з кальцієм A'pieu Cicative Calcium Sheet Mask - це зволожуюча маска з вмістом кальцію, пантенола і керамідів. Кальцій значно впливає на регуляцію найважливіших процесів в шкірі, його дефіцит стає однією з причин раннього старіння шкіри.
  На товар діє Black

  пінка для вмивання допомагає доглядати за жирною шкірою обличчя, очищає і звужує пори, регулює вироблення шкірного жиру і робить шкіру матовою. Містить африканське чорне мило, марокканську вулканічну глину і пудру каштановою шкаралупи
  Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Банка / Призначення Зволоження / Візерунок Однотонний
  Шкіра губ постійно страждає від згубного впливу навколишнього середовища. Професіонали корейського бренду A'pieu розробили ефективну нічну маску Honey & Milk Lip Sleeping Pack, яка подбає про стан чутливого епідермісу губ. Вона виготовлена на основі медового екстракту і молочних протеїнів. Натуральні компоненти є чудовими засобами для підтримки краси і молодості шкірного покриву. Медовий екстракт сприяє утриманню вологи в клітинах епідермісу, глибоко насичує його величезною кількістю корисних речовин і надійно захищає від несприятливого впливу сонячних променів. Молочні протеїни добре пом'якшують, інтенсивно живлять, ефективно відновлюють шкіру. Маска подарує губам солодку ніжність, чудову м'якість і допоможе підкреслити їх природну красу.

  У вас суха, зневоднена шкіра? Надмірне виділення шкірного сала? Часті роздратування на шкірі? Пілінг-диски для обличчя допоможуть легко впоратися з цими проблемами! Вітамінний комплекс, що складається з вітамінів В5, А, С, Н, G, B2, забезпечує неймовірне зволоження та живлення шкіри. Альфа-гідроксикислоти (AHA), що входять до складу, ефективно оновлюють і розгладжують шкіру обличчя, відмінно відлущують, стимулюють регенерацію шкіри, прекрасно підвищують пружність і еластичність, скорочують зморшки, допомагають зменшити гіперпігментацію.

  Пінка для вмивання Deep Clean Foam Cleanser від A'Pieu рекомендована для глибоко очищення шкіри, схильної до надмірної жирності, а також покривів з розширеними порами. Засіб делікатно по відношенню до підліткової шкірі, не порушує ліпідний бар'єр і перешкоджає появі сухості. Сода в складі продукту зменшує жирний блиск, скорочує розширені пори. Мінеральна вода насичується шкіру цінними мікроелементами, чудово освіжає, прискорює обмінні процеси, сприяє оновленню клітин і виводить шкідливі речовини. Екстракт гіацинта повертає втрачену пружність, надає свіжість і природне сяйво, робить шкіру ідеально гладкою і шовковистою. Порошок соди м'яко відлущує відмерлі клітини, а гіалуронова кислота забезпечує зволоження покривів, розгладжує зморшки і зберігає пружність шкіри.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Від запалень
  Інноваційна тканинна маска «Персиковий йогурт» від корейського бренду A'pieu. Вона дуже зручна у використанні, комфортна для шкіри. Просочення вироби виготовлена на основі екстракту персика і йогурту, тому надає на епідерміс вкрай благотворний воздействіе.Она інтенсивно зволожує, добре пом'якшує і глибоко насичує шкірний покрив вітамінами, мінералами, амінокислотами, антіоксідантамі.Екстракт персика чудово освіжає, тонізує, очищає епідерміс. Йогурт - джерело величезної кількості амінокислот, які відповідають за пружність, еластичність і гладкість шкірного покриву.

  Заспокійлива пінка з чайним деревом для проблемної та жирної шкіри чудово очищає обличчя від забруднень, абсорбує надлишки шкірного жиру, освіжаючи і матіруя, усуває чорні точки, знезаражує і підсушує запалення, нормалізує pH-баланс шкіри і покращує колір ліца.В складу пінки входить ефірна олія чайного дерева і рослинний "анти-акне комплекс" .Актівний склад: ефірна олія чайного дерева, екстракти лаванди, розмарину, шавлії, ромашки, м'яти перечной.Подходіт для комбінованої, жирної і проблемної шкіри, в тому числі підліткової.
  Аудиторія Для жінок / Призначення Зволоження / Тип Усі типи / Вік 18+
  Зволожуючий крем A & # 39; pieu Thermal Water Cream на основі термальної води з Карлових Вар зволожує шкіру і покращує колір обличчя. Чистий термальна вода багата необхідними для здоров'я шкіри мінералами і мікроелементами.  Крем пом'якшує покриви, підтримує оптимальний водно-жировий баланс і захищає шкіру від пересихання. Також засіб покращує обмін речовин і стимулює регенерацію клітин, підтримуючи молодість шкіри.  Філософія бренду закладена в складеному назві: перша буква багатьох світових алфавітів A і французьке слово Pieu, що разом покликане символізувати основу, базу. Концепція бренду - чистота, свіжість, легкість і натуральність. Склад косметичних засобів содержіт левову частку органічних інгредієнтів. У деяких продуктах їх зміст доходить до 95%.

  Флюїд містить мадекассосід, який допомагає відновити синтез колагенових і еластинових волокон. Володіє Пігментується, регенерує і пом'якшувальною властивостями, сприяє загоєнню і відновленню шкіри за рахунок регуляції кератиноцитів. Має властивість за рахунок регенерації волокон дерми зменшувати глибокі зморшки і забезпечує підтягаючий ефект в середньостроковій перспективі. Створює на шкірі захисну плівку - природний бар'єр, який не дозволяє зовнішнім факторам послабити імунітет шкіри.