triangle

7 days

  7 days: Декоративна косметика

  На товар діє Black
  -33%
  Ефект З глітером / Колір Комбінований
  Та сама фатальна зухвалість, яка живе навіть в пай-дівчаток. Не будь simple, будь тієї "самої"! Голографічний блиск для губ 302 Icicle - епатажне засіб для справжніх крейзі-Квін. Великі голографічні та сріблясті блискітки, немов частинки легкого безумства, і розкішне глянсове сяйво додадуть твоєму образу ту саму фатальну зухвалість, яка живе навіть в пай-дівчаток. Ніжна текстура, легке нанесення, "смачненький" аромат голографічного блиску для губ 302 Icicle стануть додатковим приводом закохатися в нього до втрати голови і відшліфувати стиль до межі! Застосування: рівномірно нанеси на губи.
  На товар діє Black
  -33%

  Грайливі блискітки для самого сміливого сяйва шкіри і волосся! Гель-глиттер для волосся, обличчя та тіла SHINE, BOMBITA! 904 Fluke - справжня знахідка для тих, хто не боїться експериментувати і перевертати свій світ з ніг на голову! Засіб справжній фаворит відв'язних вечірок, фотосесій і світських раундів. У ньому секстильйони блиску і 2 секстильйони Шіммери, які надають неперевершену зухвалість твоєму образу. Це концентрація мерехтливого веселощів і необхідний аксесуар на всіх паті: великі і яскраві частинки Гліттера створять блискучий настрій. Застосування: нанеси на волосся, обличчя або тіло. Після використання вимий руки з милом.
  На товар діє Black
  -33%
  Ефект Об`єм / Колір Бордовий
  З бешкетним передчуттям вечірки! Хочеш губи смаку вечірок, хочеш губи почуття Лову-Лову? Чарівно блискучий glosser створює на губах сяюче дзеркальне покриття. Він володіє ультра-глянсовою легкою текстурою, що створює на губах ефект чуттєво вологих губ і обсяг. У його складі блискітки, шіммер і дрібні іскристі частки, які не викликають дискомфорту при нанесенні а ніжний "як лапки кішечки" аплікатор забезпечує задоволення при кожному нанесенні glosser. Соковитий тренди-маракуйя аромат кидає потужний виклик, що провокує апетит до поцілунків у кожного, хто зловить його, навіть найтонші, нотки) Застосування: за допомогою моделює аплікатора нанеси блиск на губи. Для створення натурального ефекту постав краплю glosser на середину губ і розподіли по всій поверхні подушечками пальця.
  На товар діє Black
  -33%
  Ефект Об`єм / Колір Вишневий
  З непередбачуваною експресивністю! Губи кольору вишні, і коментарі зайві! Примітно-глянсовий glosser створює на губах сяюче дзеркальне покриття густого вишневого кольору. Він володіє ультра легкою текстурою що створює ефект чуттєво-вологих губ і обсяг. У його складі дрібні іскристі частки, які не викликають дискомфорту при нанесенні, а ніжний "як лапки кішечки" аплікатор забезпечує задоволення при кожному нанесенні glosser. Аромат тієї ще ягідки кидає потужний виклик, що провокує апетит до поцілунків у кожного, хто зловить його навіть найтонші нотки. Застосування: за допомогою моделює аплікатора нанеси блиск на губи. Для створення натурального ефекту постав краплю glosser на середину губ і розподіли по всій поверхні подушечками пальця.