triangle

7 days

  7 days: Плівкові маски (маски-плівки) для обличчя

  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Очищення
  Маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори. Ментол тонізує, заспокоює і приємно охолоджує шкіру під час процедури. Спеціальні компоненти, що входять до складу маски, надають матирующее дію, пом'якшують і захищають шкіру.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Очищення
  Маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори. Деревне вугілля є прекрасним ексфоліант, позбавляючи шкіру від ороговілих частинок, видаляючи з неї токсини і інші шкідливі речовини. За рахунок цього шкіра активно оновлюється і стає більш гладкою і м'якою. Арбутин, що входить до складу маски, є антиоксидантом і має отбеливающими властивостями, а також захищає від впливу негативних факторів навколишнього середовища.
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Очищення
  Маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори. Бентоніт (біла колоїдна глина) володіє очисними властивостями, бореться з надмірною жирністю і делікатно відбілює шкіру. Екстракт Перлин сприяє прискоренню регенерації шкіри і вирівнює тон, а морський Іл живить і зволожує шкіру, підвищуючи її пружність і еластичність.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Блістер / Призначення Очищення / Візерунок Однотонний
  Чорна Відірвися-маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори, допомагає впоратися з незначними недоліками і виробляє омолоджуючий ефект. Деревне вугілля є прекрасним ексфоліант, позбавляючи шкіру від ороговілих частинок, удаляяіз неї токсини і інші шкідливі речовини. За рахунок цього шкіра активно оновлюється і стає більш гладкою і м'якою. Арбутин є антиоксидантом і має отбеливающими властивостями, а також захищає від впливу негативних факторів навколишнього среди.Прімененіе: Очистіть обличчя. Якщо обличчя розпарити, дія маски буде ще більш ефективним. Тонким шаром нанесіть маску-плівку на Т-зону і залиште її на 15-20 хвилин до повного висихання. Акуратно потягнувши за нижній край, зніміть маску. Залишки видаліть теплою водою.