triangle

7 Day's

  7 Day's: Тканинні і біоцеллюлозні маски для обличчя

  На товар діє Black
  -33%
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Вирівнювання, Зволоження
  Маска-Макаронка посилає тобі повітряний, точно смачне французьке ласощі, поцілунок і ласкаво вимовляє: "Bonjour, ma belle *!" Ця маска здатна задовольнити косметичний голод навіть самих примхливих б'юті-гурме, зробивши їх шкіру absolument parfaite **! Адже всередині неї: • Мигдальне масло - глибоко зволожує і живить шкіру, пом'якшує її, роблячи гладкою і ніжною. • Екстракт Чорниці - є антиоксидантом, сприяє прискоренню регенеративних процесів в клітинах шкіри, володіє очисними і заспокійливі властивості. • Гіалуронова кислота - зволожує, регулює водно-ліпідний баланс, пом'якшує шкіру і значно поліпшує її текстуру. • Комплекс вітамінів (A, B3, C, Е) - живить і зволожує шкіру, сприяє звуженню пор, активно бореться з віковими змінами і косметичними дефектами до жи, виробляє ліфтинг-ефект і захищає від UV-ізлученія.Воздушное тканинне лекало, немов мигдальне "хмарка" смачного печива macaron ***, просякнуте апетитним чорничним джемом лосьйону маски, що володіє ароматом, здатним підняти тобі настрій навіть в самий похмурий день! У цьому б'юті-десерті - лише користь для твоєї шкіри і ні краплі шкоди для твоєї фігури. Балуй себе - скільки забажаєш!
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Живлення, Зволоження, Заспокоєння
  Дія: маска «Четверга» - це четвертий крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Екстракт півонії повертає шкірі пружність і еластичність, глибоко зволожує і пом'якшує. Завдяки своїм корисним властивостям Чорниця посилює бар'єрні властивості шкіри і насичує її вітамінами. Масла Ши, Макаді і Жожоба наповнюють шкіру поживними елементами, надаючи їй м'якість і гладкість. Гіалуронова кислота, яка входить до складу маски, проникає вглиб шкіри, зволожуючи її ізнутрі.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Вирівнювання, Тонізування
  Маска «П'ятниця» - це п'ятий крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Кокосова вода володіє глибоким відновлює дію, миттєво дарує шкірі здоровий і відпочив вигляд, надає їй м'якість і бархатистість. Екстракт Лічі заряджає життєвою енергією, тонізує, знімає сліди втоми і надає шкірі сяйво. Завдяки вмісту в складі вітамінного комплексу маска наповнює шкіру енергією, вирівнює текстуру і надає їй ідеальний відтінок. Гіалуронова кислота інтенсивно зволожує, робить шкіру більш пружною і еластічной.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Очищення, Звуження пір, Зволоження
  Дія: маска «Понеділок» - це перший крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Екстракт Верби, що входить до складу маски, делікатно очищає, вирівнює тон шкіри і звужує пори. Гіалуронова кислота і зволожуючий комплекс роблять шкіру більш пружною і еластичною. Какао-боби наповнені активними компонентами, які пом'якшують і живлять шкіру, роблячи її м'якою і бархатістой.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Вирівнювання, Тонізування
  Маска «Субота» - це ще один крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Червоний Апельсин підвищує тургор шкіри, тонізує і зволожує. Цей ароматний фрукт сприяє підтримці здорового кольору обличчя, а також виведенню токсинів. Папайя робить шкіру свіжою і сяючою: ферменти, що містяться в ній, прекрасно зволожують і тонізують. Завдяки вмісту в складі вітамінного комплексу маска наповнює шкіру енергією, надає їй ідеальний відтінок і вирівнює текстуру.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Вирівнювання, Захист від зовнішніх факторів
  Маска «вівторок» - це другий крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! М'якоть Дині прискорює процес регенерації шкіри, вирівнює тон і захищає від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Екстракт м'яти освіжає, охолоджує і насичує шкіру енергією. Завдяки вмісту в складі вітамінного комплексу, маска наповнює шкіру енергією, надає їй ідеальний відтінок і вирівнює текстуру.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Пом'якшення, Зволоження
  Дія: маска «Середовище» - це третій крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Екстракт білого чаю інтенсивно зволожує шкіру, підвищує її пружність і еластичність, заряджаючи енергією молодості. Масла Ши, Макаді і Жожоба наповнюють шкіру поживними елементами, надаючи їй м'якість і гладкість. Груша чудово пом'якшує верхні шари епідермісу, прискорює процес регенерації та освіжає шкіру. Гіалуронова кислота і зволожуючий комплекс роблять шкіру більш пружною і еластічной.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
  На товар діє Black
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Вирівнювання, Живлення, Зволоження
  Дія: маска «Воскресіння» - це завершальний крок до ідеальної шкірі, про яку Ви так давно мріяли! Блакитна Агава має регенеруючу властивістю, повертає шкірі свіжість, роблячи її більш зволоженою і гладкою. Лотос як очищающий, стимулюючий і освіжаючий компонент надає шкірі пружність, стимулює процеси регенерації клітин, сприяє відновленню еластичності шкіри. Масла Ши, Макаді і Жожоба наповнюють шкіру поживними елементами, надаючи їй м'якість і бархатістость.Прімененіе: наносити по схемі на рісунке.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану або запалену шкіру; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; зберігати при кімнатній температурі; не використовувати повторно. Протипоказання: можлива індивідуальна непереносимість компонентів.