triangle

7 Day's

  7 Day's: Засоби по догляду за волоссям

  На товар діє Black

  ... А ти знала, що міцність локонам, в першу чергу, надає кератин - основний «будівельний елемент», яка формує 80% нашого волосся. Однак молекули кератину руйнуються через постійні фарбувань, сушки і укладання волосся, в результаті чого вони втрачають блиск і міцність, стають пористими і ламкими. Ось чому так важливо відновлювати і підтримувати нормальний рівень кератину у волоссі за допомогою спеціальних засобів! Дія: твій філлер для волосся збагачений кератином, який повертає волоссю міцність і еластичність, робить їх гладкими, слухняними і блискучими, а також відмінно захищає під час укладання феном або праскою. Силікони, що входять до складу філлера, створюють на поверхні волоса плівку, завдяки якій кератин може «працювати на максимум» з пошкодженими лусочками волосся і січеться кінчиками. Незмивна форма філлера дозволяє тобі більше не брати до уваги хвилинки до кінця процедури, а проводити цей час, займаючись чимось набагато більш цікавим і мімімішним! Спосіб застосування: розподіли вміст одного пакетика по чистим висушеним або трохи вологим волоссям, приділяючи особливу увагу кінчиків і не зачіпаючи прикореневу зону. Чи не змивай! Попередження: тільки для зовнішнього застосування; при попаданні в очі промити водою; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів; зберігати при температурі не нижче 5 ˚ С і не вище 25 ˚С.
  На товар діє Black

  ... А ти знала, що шовкова нитка відкрита ще в III столітті до н. е., і, звичайно ж, це є заслугою однієї з прекрасних дам, в той час проживали в Стародавньому Китаї. З давніх часів з шовку виготовляли одяг, і ось, одного разу, прядильниці виявили, що після контакту з шовком руки стають дивно ніжними і гладкими. Китаянки, будучи жінками кмітливими, придумали, як використовувати відкрите ними властивість «для себе коханої». Після купання вони стали сушити волосся і обтирати тіла шовковою тканиною, в результаті чого локони знаходили блиск, а шкіра - надзвичайну м'якість! Дія: твій шовковий протеїн додатково збагачений рослинними екстрактами і гіалуроновою кислотою, здатними перетворити неслухняні і сухе волосся в шовковисте і блискуче! Шовк обволікає поверхню волосся, дозволяючи волозі залишатися всередині нього. Кропива відновлює і зміцнює волосся, сприяючи активному росту. Зелений чай і кора Берези благотворно впливають на здоров'я шкіри голови і фолікул, зміцнюють волосся, роблячи блискучими і слухняними. Дамаська Роза живить і зволожує шкіру і волосся, надає їм силу і еластичність, допомагає впоратися з ламкістю і січеться кінчиками. Незмивна форма засобу дозволяє тобі більше не брати до уваги хвилинки до кінця процедури, а проводити цей час, займаючись чимось набагато більш цікавим і мімімішним! Спосіб застосування: розподіли вміст одного пакетика по чистим висушеним або трохи вологим волоссям, приділяючи особливу увагу кінчиків і не зачіпаючи прикореневу зону. Чи не змивай! Попередження: тільки для зовнішнього застосування; при попаданні в очі промити водою; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів; зберігати при температурі не нижче 5 ˚ С і не вище 25 ˚С.
  На товар діє Black

  ... А ти знала, що в середньому, прекрасні леді проводять більше семи місяців свого життя, доглядаючи за волоссям? Чоловіки ж витрачають на це заняття менше півроку. І щоб провести це немалий час, доглядаючи за волоссям правильно, потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, не варто мити волосся водою, температура якої перевищує 35 градусів, тому як саме така температура найкращим чином допомагає очистити волосся і покращує кровообіг, прискорюючи зростання волосся. Якщо добре доглядати за волоссям і ніколи не стригтися, можна відростити шевелюру, загальна довжина волосків в якій складе 725 кілометрів! Дія: завдяки вмісту Суперский інгредієнтів в своєму складі цей бальзам дозволить твоїм пофарбованим волоссям залишатися здоровими, зробить їх гладкими, немов дзеркало, і блискучими , як діамант! Колаген - допомагає підтримувати необхідний рівень вологи всередині волосся, робить волосся еластичними і пружними, запобігаючи їх ламкість, допомагає впоратися з проблемою посічених кінчиків, дарує віл осам блиск і гладкость.Протеіни вівса - додають волоссю обсяг, надають захисну дію, знижуючи вплив агресивних природних чинників на волосся, благотворно впливають на стан шкіри голови і волосся, допомагаючи позбутися від надмірної жирності біля коріння, за рахунок чого волосся довше залишаються свіжими і чистими .Масло Аргана - живить і зміцнює волосся, а також, завдяки високому вмісту в своєму складі вітаміну «Е», чудово захищає волосся від UV-випромінювання і несприятливого впливу факторів навколишнього среди.Пантенол - глибоко увл ажняет волосся і шкіру голови, стимулює регенеративні процеси в її клітинах, сприяє прискоренню зростання волосся і зміцнює їх коріння, відновлює і захищає волосся, позбавляє їх від надмірної жирності.
  На товар діє Black

  ... А ти знала, що волосся створені не тільки для зачісок і укладок, але також використовуються в науці? Людський волосся є основою конструкції гігрометра - приладу, що визначає вологість повітря! Принцип роботи простий: в залежності від коливань вологості довжина волоса змінюється, змінюючи відповідно і показання приладу! Дія: твоя есенція для волосся збагачена колагеном, який допомагає відновити волосся і повернути їм блиск, бореться з січеться кінчиками і сприяє підтримці необхідного рівня вологи всередині волосся. Кератин повертає волоссю міцність і еластичність, а також відмінно захищає під час укладання. Протеїни Пшениці зволожують волосся, позбавляючи від ламкості і сухості. Силікони створюють на поверхні волоса плівку, завдяки якій всі корисності можуть «працювати на максимум». Незмивна форма есенції дозволяє тобі більше не брати до уваги хвилинки до кінця процедури, а проводити цей час, займаючись чимось набагато більш цікавим і мімімішним! Спосіб застосування: розподіли вміст одного пакетика по чистим висушеним або трохи вологим волоссям, приділяючи особливу увагу кінчиків і не зачіпаючи прикореневу зону. Чи не змивай! Попередження: тільки для зовнішнього застосування; при попаданні в очі промити водою; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів; зберігати при температурі не нижче 5 ˚ С і не вище 25 ˚С.