triangle

7 Day's

  7 Day's: Кремові маски для обличчя

  На товар діє Black
  -33%
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Очищення
  Маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори, допомагає впоратися з незначними недоліками і виробляє омолоджуючий ефект. Бентоніт (біла колоїдна глина) володіє очисними властивостями, бореться з надмірною жирністю і делікатно відбілює шкіру. Екстракт Перлин сприяє прискоренню регенерації шкіри і вирівнює тон, а морський Іл живить і зволожує шкіру, підвищуючи її пружність і еластічность.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану і дуже чутливу шкіру; можливі почервоніння шкіри відразу після застосування маски, які пройдуть через 20-30 хвилин; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів. Зберігати при температурі не нижче 5 ° C та не вище 25 ° C.
  На товар діє Black
  -33%
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Очищення
  Дія: маска-плівка для обличчя ефективно видаляє шкіру і очищає пори, допомагає впоратися з незначними недоліками і виробляє омолоджуючий ефект. Ментол тонізує, заспокоює і приємно охолоджує шкіру під час процедури. Спеціальні компоненти, що входять до складу маски, надають матирующее дію, пом'якшують і захищають кожу.Предупрежденіе: уникати попадання в очі; не завдавати на пошкоджену, роздратовану і дуже чутливу шкіру; можливі почервоніння шкіри відразу після застосування маски, які пройдуть через 20-30 хвилин; тільки для зовнішнього застосування; берегти від дітей; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів. Зберігати при температурі не нижче 5 ° C та не вище 25 ° C.
  На товар діє Black
  -33%
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Призначення Зволоження
  100% «увлажняйка»! Наша маска з екстрактами бамбука і Огірка інтенсивно зволожує і пом'якшує шкіру, відновлює тонус, освіжає і заспокоює її. Попередження: тільки для зовнішнього застосування; не завдавати на пошкоджену шкіру; берегти від дітей; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів. Зберігати при температурі не нижче 5 ° C та не вище 25 ° C.
  На товар діє Black
  -33%
  Тип Усі типи / Аудиторія Для жінок / Тара/упаковка Пакет / Призначення Відновлення, Зволоження, Заспокоєння
  Дія: спати потрібно правильно - в масці. Зволожуючою масці з ослячої Молоком, яка відновить і заспокоїть шкіру, поки ти відновлюєш сили. На ранок твоя шкіра стане м'якою і еластичною, свіжою і відпочила, немов після відпустки - і це не сон! Попередження: тільки для зовнішнього застосування; не завдавати на пошкоджену шкіру; берегти від дітей; можлива індивідуальна непереносимість інгредієнтів. Зберігати при температурі не нижче 5 ° C та не вище 25 ° C.