triangle

4U Cavaldi

  4U Cavaldi: Вертикальні і горизонтальні шкіряні портмоне

  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Чоловіче шкіряне портмоне бюджетного сегмента від польського бренду 4U Cavaldi. Оригінальності аксесуару додає вставка із зеленої шкіри з витісненим логотипом бренду. Портмоне має 2 відділення для купюр (перегородки з тканини), 9 для карток, 3 прозорих відділення, 1 для монет на кнопці, 1 потайну кишеню на блискавці і 2 без неї. Відділення для кредитних карт і прозорі защібаються клапаном з кнопкою. Повністю прошите нитками і проклеєне. Портмоне защібається хлястиком на кнопці. Портмоне повністю виготовлене з натуральної матової шкіри. Розмір 12,5 * 10 * 2 см. Виробництво - Польща. Продається у фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Чоловіче шкіряне портмоне бюджетного сегмента від польського бренду 4U Cavaldi. Оригінальності аксесуару додає вставка з червоної шкіри з витісненим логотипом бренду. Портмоне має 2 відділення для купюр (перегородки з тканини), 9 для карток, 3 прозорих відділення, 1 для монет на кнопці, 1 потайну кишеню на блискавці і 2 без неї. Відділення для кредитних карт і прозорі защібаються клапаном з кнопкою. Портмоне защібається хлястиком на кнопці. Портмоне повністю виготовлене з натуральної глянцевої шкіри з легкою текстурою. Розмір 12,5 * 10 * 2 см. Виробництво - Польща. Продається у фірмовій коробці.
  -35%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад натуральна шкіра
  Портмоне виготовлене з натуральної цільної напівглянцевої м'якої шкіри з текстурою флотар. Красива вставка зеленого кольору з логотипом відомого бренду Cavaldi додає аксесуару оригінальності. Портмоне має відділення: 2 відділення для купюр, 10 для карток, 3 прозорих відділення і 1 для монет на кнопці, 1 невелика кишеня на блискавці і 2 потайних кишені. Відсік для 8 карт і 2 прозорих відділень защібається на кнопку. Практична і доступна за ціною модель. Розмір 9,5 * 12,4 * 2 см. Виробництво - Польща. Продається у фірмовій коробці.