triangle

4M

  Приналежність Дітям
  Набір для створення барвистого повітряного змія своїми руками. Виріб стане відмінним доповненням до веселої прогулянці в сонячний день.
  Приналежність Дітям
  Набір для досліджень від 4М допоможе зібрати з магнітів безліч дивовижних речей: машинку на магнітній тязі, яхту і навіть скульптури. Насамперед перевірте, які об'єкти навколишнього світу реагують на магніт, а які ні. Наберіть в невеликий посуд воду і розташуйте в ній магнітних рибок. За допомогою вудки з магнітом зловіть якомога більше рибок за один раз. Влаштуйте змагання! Перевірте, як швидко буде їздити гоночна машинка на магнітній тязі, і запустіть в круїз яхту по хвилях в раковині. Вам мають бути досліди з левітацією і створення власних магнітних скульптур. Всього в наборі для досліджень викладені 10 цікавих дослідів та ігор з магнітами. Але ви можете придумати ще безліч власних! Набір містить усі необхідні деталі і схеми, перелік цікавих фактів про магніти та їх властивості. Наприклад, що наша Земля - великий магніт. Стрілка компаса завжди вказує на Північний полюс, який розташований в Північному Льодовитому океані. Дослідники виявили, що компаси там не працюють: ст
  Приналежність Дітям
  Прикрасьте свою кухню оригінальними магнітами. У наборі 24 різні форми, і матеріал для створення більш 30 магнітів. Також є фарби й пензлі для яскравого і неповторного дизайну поделок.Набор для дитячої творчості дозволяє виготовити магніти і розфарбувати їх. Містить пакетики з гіпсом, форми для лиття, фарби, пензлі, магніти, інструкцію. За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом в воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати, наклеїти магніти знизу. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи. З набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Падалка стануть ексклюзивними прикрасами холодильника або подарунками для друзів і близьких. Комплект підходить дівчаткам від 5 років для використання вдома під наглядом дорослих.
  Приналежність Дітям
  З набором від 4М кухня стане полем для досліджень і експериментів! Використовуючи деякі харчові продукти, ви навчитеся генерувати електрику, знімати і зберігати відбитки пальців, запустіть в політ ракету, побудуєте настільний вулкан, виростите кристал, прочитаєте зашифровані послання. Набір для досліджень познайомить з базовими законами хімії і фізікі.В наборі від 4М ви знайдете інструменти для проведення шести дослідів і докладну інструкцію. В кінці кожного експерименту є наукові пояснення процесу, цікаві факти по темі. Додатково вам знадобляться: оцет, харчова сода, червоний харчовий барвник, рідина для миття посуду, мірний стакан, цукор, прищіпки, чайна ложка, дві вилки, кукурудзяний крохмаль, фруктовий сік, лимон. Нехай дорослі допоможуть вам з безпекою експериментів. Запросіть друзів і разом пізнавайте світ наукових досліджень, не виходячи з кухні! Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи. Він допоможе розвинути фантазію, винахідливість, інтелект, крейда
  Приналежність Дітям
  Цей набір дозволяє скласти барвистий вітраж, і прикрасити ним вікно. Додайте яскравих фарб у вашу кімнату!

  Кольоровий пазл на тему Динозаври з 6 фігурками тварин, які потрібно зібрати, і сценою для гри з 9 фрагментів класичного пазла (в готовому вигляді 49 х 49 см). У наборі також є інструкція у вигляді картинок. Тривимірний пазл підходить для гри на підлозі або великому столі. Збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, дрібної моторики, вчить бачити зв'язок між частиною і цілим.
  Приналежність Дітям
  Набір містить світяться в темряві наклейки. Ними можна прикрасити стелю або стіни в кімнаті.
  Приналежність Дітям
  Робіть модні браслети з різнокольорових намистин за допомогою спеціального інструменту в наборі. Придумуйте дизайн браслетів і робіть для себе, друзів і рідних. У наборі намистинки різних розмірів і кольорів, нитки, інструмент для плетіння, інструкція.
  Приналежність Дітям
  Набір дозволяє виліпити забавні шкатулки в формі зуба і розмалювати їх на свій смак. У таких оригінальних коробочках можна зберігати молочні зубки.
  Приналежність Дітям
  Набір для юних дизайнерів містить все необхідне для створення яскравого аксесуара для модниць своїми руками. Змайструєте сумочку зі штучної шкіри і прикрасьте її вишивкою і стразами. Набір для розвитку творчих навичок, дозволяє створити оригінальну і практичну річ ручної роботи.
  Приналежність Дітям
  Спостерігайте, як кулька левитирует і світиться в темряві, ніби він кидає виклик гравітації. Проведіть цікаві експерименти і дізнайтеся про принципи повітряного потоку.
  Приналежність Дітям
  Розфарбуйте оригінальну скарбничку для монет у формі сови в улюблені кольори. Це прекрасна прикраса для кімнати і подарунок друзям.
  Приналежність Дітям
  Набір для творчості від 4M Сумочка-єдиноріг містить все необхідне для створення своїми руками сумочки у вигляді єдинорога з красивою яскравою грівой.Комплектація: 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри білого кольору, 1 комплект вирізаних шаблонів для єдинорога зі штучної шкіри рожевого кольору, 1 пара пластикових голок, 1 котушка зі срібною ниткою, 5 котушок різнобарвною пряжі, 1 кнопка і докладна інструкція з картінкамі.В інструкції комплекту для творчості показані і описані докладні кроки для створення сумочки, а також кілька технік вишивання, щоб прикрасити ізделіе.Набор для дитячої творчості серії KidzMaker - відмінний подарунок для дівчинки, яка любить рукоділля. Розвиваючий комплект Сумочка-єдиноріг - справжня творча майстерня для тренування естетичного смаку, навичок дрібної моторики, шиття і вишивання. З таким набором для розвитку дівчинка може змайструвати оригінальне практичне прикраса для себе або подруги.
  Приналежність Дітям
  З цим комплектом можна зібрати очманілого робота. Він ходить, стрибає, обертається і перевертається, досягнувши стіни. Вивчайте закони фізики і основи механіки з дивним роботом. У наборі інструкція зі схемами по збірці, запуску, поясненнями принципів дії і цікавими фактами.
  Приналежність Дітям
  Познайомтеся ближче зі наукою створення роботів - робототехнікою! Зберіть розумного робота, який вміє рухатися вперед, самостійно огинаючи перешкоди, з науковим набором від 4М. Побудуйте будинку лабіринт з підручних засобів і дивіться, як робот вміло вибереться з него.В наборі є всі необхідні деталі для зборки робота і докладна інструкція з картинками. Додатково знадобиться невелика хрестоподібна викрутка і батарейка АА. Як же влаштований розумний робот? Він пересувається за рахунок обертається сфери. Коли мотор працює, центр ваги сфери зміщується в бік і рухає робота вперед. Якщо робот стикається з перешкодою, сфера не може рухатися - вона продовжує обертатися, поки робот знову НЕ продовжить рух. Роботи, які пересуваються самостійно, називаються автономними. Вони не можуть, як люди, бачити, куди вони йдуть. Замість цього у них є сенсорні датчики, які сигналізують про те, що вони зіткнулися з препятствіем.Етот набір від 4М із серії KidzRobotix буде цікавий дітям від 8
  Приналежність Дітям
  Перетворіть порожні коробки в рухому інженерну конструкцію. Коробковий робот може ходити, стрибати, топати і їздити. В комплекті інструкція з малюнками по збірці і поясненнями принципу роботи, цікавими фактами.
  Приналежність Дітям
  Набір для юних художників допоможе проявити їм творчі здібності. Розмалюйте міні-плитки на свій смак, приклейте магнітне підставу. Падалка прикрасять холодильник або стануть оригінальним подарунком для друзів.
  Приналежність Дітям
  Створіть кольорові магніти або значки з допомогою формочок і гіпсу, пензлики і фарб. Вироби можуть стати оригінальними подарунками для друзей.Набор для дитячої творчості дозволяє виготовити магніти і брошки. Містить пакетики з гіпсом, форми для лиття, фарби, пензлик, магніти, булавки, інструкцію. За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом в воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати, наклеїти шпильки або магніти знизу. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи. З набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Падалка стануть ексклюзивними прикрасами для одягу, рюкзака, холодильника або подарунками для друзів і близьких. Комплект підходить дітям від 5 років для використання вдома під наглядом дорослих.
  Приналежність Дітям
  Спостерігайте дію трьох законів Ньютона з космічною ракетою з набору для досліджень від 4М. За рахунок хімічної реакції між оцтом і харчовою содою ракета злетить в небо на 15 метрів! З набором від 4М вивчення фізики буде наочним і увлекательним.Етот науковий набір 4М із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшої школи від 8 років. Експерименти з ракетою допоможуть вивчити базові закони фізики, розвинути уяву, винахідливість, любознательность.Соберіте ракету по інструкції. Додатково вам знадобиться сода і оцет - вони стануть паливом. При змішуванні оцту і соди всередині корпусу ракети виділяється вуглекислий газ. В процесі реакції лугу і кислоти газ заповнює ракету. Тиск всередині неї зростає. Коли газ різко виходить з сопла ракети, вона вистрілює з пускової установки високо в воздух.Ракета - одне з головних винаходів людства, який відкрив шлях до вивчення космосу. Принцип пристрою будь ракети простий - це камера, в якій знаходиться газ під тиском. На одному кінці камери їсть
  Приналежність Дітям
  Створіть кольорові магніти або значки з допомогою формочок і гіпсу, розмалюйте фарбами і пензликом з набору. Падалка світяться в темряві завдяки спеціальній краске.Набор для дитячої творчості дозволяє виготовити магніти і брошки. Містить пакетики з гіпсом, форми для лиття, фарби (в тому числі світиться), кисть, магніти, булавки, інструкцію. За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом в воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати звичайними фарбами і підфарбувати деталі світиться барвником. Наклеїти шпильки або магніти знизу. Посвітити хвилину ліхтариком на вироби, а потім загасіть світло, і ви побачите, як вони чарівно світяться. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи. З набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Падалка стануть ексклюзивними прикрасами для одягу, рюкзака, холодильника або подарунками д
  Приналежність Дітям
  З цим набором можна створювати оригінальні маски для свята або гри, розфарбовуючи шаблони в різні кольори. У наборі є світяться фарби та клей з блискітками. Завдяки їм вироби будуть світитися в темряві і блищати на світлі.
  Приналежність Дітям
  Зберіть з цього набору симпатичного водного робота. Спостерігайте, як Акваробот пливе, коли світло падає на його сонячну панель. Акваробот також може працювати від батареї, коли немає сонячного світла. Комплект підходить для STEAM-освіти.
  Приналежність Дітям
  Набір фігурок на тему динозаврів для ігор у ванній і загального розвитку дітей від 2 років. Фігурки легко кріпляться до гладкої поверхні: ванні, кахлю, дзеркала. Комплект з 18 непотопаючий різнокольорових наліпок з мішечком для зручного зберігання. Легкий матеріал, пориста структура. Набір допоможе малюкові запам'ятати різних доісторичних тварин і полюбити гігієнічні процедури, зробить купання цікавіше. Розвиток: дрібна моторика, пам'ять, допитливість, емоційне благополуччя. Використовується для ігор у воді будинку. Зробіть час купання веселим! Нехай діти проявлять свої здібності і прикрасять цими наклейками ванну самостійно.
  Приналежність Дітям
  З цим набором дуже просто скласти красиву мозаїку. Клей не потрібно. Складові частини легко кріпляться навіть на блискучу поверхню. Коли мозаїка буде готова, нею можна прикрасити вікно. У сонячний день яскраві кольори картинки будуть радувати око. Розмір готової мозаїки 26 на 26 см.