triangle

44 Cats

  44 Cats: Товари для дітей

  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Фігурка 44 Cats (44 Кетс) Спалах стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Спалах життєрадісний, добродушний, безстрашний, цікавий і надзвичайно впевнений у собі. Він хоче йти і досліджувати світ. Хоча його ентузіазм і шарм зробили його природним лідером, але, на жаль, іноді він призводить своїх друзів до неприємностей. Спалах, однак, посміхається і називає будь-яку неприємність "пригодою". Суперсила спалахи: його вуса унікальні - вони розтягуються, скручуються і тремтять, щоб сказати йому, що він на правильному шляху або сигналізують, що він знайшов правильне рішення проблеми. Спалах співає, а так само грає на гітарі. Основні переваги: 6 точок артикуляції: ноги, руки, голова і хвіст гра з фігурками сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку Характеристики Комплектація: 1 фігурка з аксесуаром в блістері. Висота фігурки: 8 см Вага: 90 г Вага в упаковці: 120 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Фігурка 44 Cats (44 Кетс) Пилу стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Пилу - чарівний кошеня, який завжди говорить або робить самі наївні і смішні речі. Вона розважається і знаходить гумор в речах, які пропускають інші. Тим не менш, вона надзвичайно розумна, спостережлива і швидко вчиться. У неї унікальний підхід до ситуацій, і вона дає дуже чесну відповідь, навіть якщо інші не хочуть його чути. Суперсила Пилу: вона зворушлива до неможливості і вона це знає. Її привабливість - джерело її сили: чи варто їй тільки подивитися своїм "фірмовим" поглядом і погані хлопці відразу ж стають милими! Пилу грає на барабанах. Основні переваги: 6 точок артикуляції: ноги, руки, голова і хвіст гра з фігурками сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку Характеристики Комплектація: 1 фігурка з аксесуаром в блістері. Висота фігурки: 8 см
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Фігурка 44 Cats (44 Кетс) Фрикаделі стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Фрікадель- це ледачий кіт. Він їсть дуже часто. Він їсть, тому що наляканий, тому що стурбований, тому що нервує або хвилюється, тому що темно або світло ... Будь-яка причина хороша для їжі. Він "переляканий кіт" з диким уявою. Дивно, але його божевільні теорії часто виявляються правдою. Суперсила Фрикаделі: він раптово починає відчувати необхідність є "спагетті з фрикадельками" всякий раз, коли небезпека близька. У цих випадках друзі Фрикаделі миттєво завмирають на місці, боячись того, що може далі відбутися. Фрикаделі грає на клавішних. Йому це подобається, тому що йому не потрібно стрибати і він може покласти поруч з собою вкусняшки. Основні переваги: 6 точок артикуляції: ноги, руки, голова і хвіст гра з фігурками сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку Характеристики Комплектація: 1 фігурка з аксесуаром в блістері. Висота фігурки: 8 см Вага: 90 г Вага в упаковці: 120 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Інтерактивна іграшка 44 Cats (44 Кетс) Спалах стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Спалах життєрадісний, добродушний, безстрашний, цікавий і надзвичайно впевнений у собі. Він хоче йти і досліджувати світ. Хоча його ентузіазм і шарм зробили його природним лідером, але, на жаль, іноді він призводить своїх друзів до неприємностей. Спалах, однак, посміхається і називає будь-яку неприємність "пригодою". Суперсила спалахи: його вуса унікальні - вони розтягуються, скручуються і тремтять, щоб сказати йому, що він на правильному шляху або сигналізують, що він знайшов правильне рішення проблеми. Спалах співає, а так само грає на гітарі. Основні переваги: гра з фігуркою сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку try me, батарейки в комплекті (3 * LR44 замінні) оpen box грають 2 пісні з мультсеріалу і звуковий ефект суперсилою світлові ефекти суперсилою активуються разом зі звуком фігурки можуть стояти, 4 точки артикуляції: руки і ноги Характеристики Висота фігурки: 15 см Вага фігурки: 260 г Вага в упаковці: 360 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Інтерактивна іграшка 44 Cats (44 Кетс) Міледі стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Міледі красива, розумна, хоча трохи скритна. Вона активна і спортивна, а ще майстер котячого Кунг-фу - хоча вона буде використовувати його у винятковому випадку, коли це абсолютно необхідно. Вона вважає за краще перехитрити своїх супротивників і іноді залучає до цього спалахи. Суперсила Міледі: її хутро стає рожевим, коли хтось поруч бреше. Міледі співає і грає на гітарі. Основні переваги: гра з фігуркою сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку try me, батарейки в комплекті (3 * LR44 замінні) оpen box грають 2 пісні з мультсеріалу і звуковий ефект суперсилою світлові ефекти суперсилою активуються разом зі звуком фігурки можуть стояти, 4 точки артикуляції: руки і ноги Характеристики Висота фігурки: 15 см Вага фігурки: 260 г Вага в упаковці: 360 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Фігурка 44 Cats (44 Кетс) Міледі стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Міледі красива, розумна, хоча трохи скритна. Вона активна і спортивна, а ще майстер котячого Кунг-фу - хоча вона буде використовувати його у винятковому випадку, коли це абсолютно необхідно. Вона вважає за краще перехитрити своїх супротивників і іноді залучає до цього спалахи. Суперсила Міледі: її хутро стає рожевим, коли хтось поруч бреше. Міледі співає і грає на гітарі. Основні переваги: 6 точок артикуляції: ноги, руки, голова і хвіст гра з фігурками сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку Характеристики Комплектація: 1 фігурка з аксесуаром в блістері. Висота фігурки: 8 см Вага: 90 г Вага в упаковці: 120 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Інтерактивна іграшка 44 Cats (44 Кетс) Фрикаделі стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Фрікадель- це ледачий кіт. Він їсть дуже часто. Він їсть, тому що наляканий, тому що стурбований, тому що нервує або хвилюється, тому що темно або світло ... Будь-яка причина хороша для їжі. Він "переляканий кіт" з диким уявою. Дивно, але його божевільні теорії часто виявляються правдою. Суперсила Фрикаделі: він раптово починає відчувати необхідність є "спагетті з фрикадельками" всякий раз, коли небезпека близька. У цих випадках друзі Фрикаделі миттєво завмирають на місці, боячись того, що може далі відбутися. Фрикаделі грає на клавішних. Йому це подобається, тому що йому не потрібно стрибати і він може покласти поруч з собою вкусняшки. Основні переваги: гра з фігуркою сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку try me, батарейки в комплекті (3 * LR44 замінні) оpen box грають 2 пісні з мультсеріалу і звуковий ефект суперсилою світлові ефекти суперсилою активуються разом зі звуком фігурки можуть стояти, 4 точки артикуляції: руки і ноги Характеристики Висота фігурки: 15 см Вага фігурки: 260 г Вага в упаковці: 360 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Інтерактивна іграшка 44 Cats (44 Кетс) Пилу стане чудовим подарунком для колекціонерів і сподобається як дітям, так і дорослим. 44 Кішки це італійський мультсеріал, який показує щоденні пригоди котеек Спалах, Міледі, Пилу і Фрикаделі, також відомих як THE BUFFYCATS - назва їх групи. І багато інших коти і кішечки, які зустрінуться головним героям в їх захоплюючі пригоди Buffycats живуть в сучасному місті, в гаражі бабусі Піни. Вони перетворюють гараж в свій клуб - місце, де все сусідські кішки збираються разом, щоб повеселитися, розслабитися і, головне ... допомогти один одному. Цей серіал просуває позитивні цінності: альтруїзм, терпимість і визнання різноманітності, шляхом зрозумілих настільки юної аудиторії ситуацій і повідомлень. Пилу - чарівний кошеня, який завжди говорить або робить самі наївні і смішні речі. Вона розважається і знаходить гумор в речах, які пропускають інші. Тим не менш, вона надзвичайно розумна, спостережлива і швидко вчиться. У неї унікальний підхід до ситуацій, і вона дає дуже чесну відповідь, навіть якщо інші не хочуть його чути. Суперсила Пилу: вона зворушлива до неможливості і вона це знає. Її привабливість - джерело її сили: чи варто їй тільки подивитися своїм "фірмовим" поглядом і погані хлопці відразу ж стають милими! Пилу грає на барабанах. Основні переваги: гра з фігуркою сприяє розвитку уяви і емоційного розвитку try me, батарейки в комплекті (3 * LR44 замінні) оpen box грають 2 пісні з мультсеріалу і звуковий ефект суперсилою світлові ефекти суперсилою активуються разом зі звуком фігурки можуть стояти, 4 точки артикуляції: руки і ноги Характеристики Висота фігурки: 15 см Вага фігурки: 260 г Вага в упаковці: 360 г Виробник: 44 Cats, Гонконг. Рекомендовано для дітей від 3 років.