triangle

  4М: Товари для дітей

  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0381979Тіп: декорування, розпис по дереву, розфарбування фігурок, шкатулкаПол: для девочекМатеріал: деревоРазмер: 8 x 21,2 x 18 смПроізводітель: 4ММодель: Казковий сундучокВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МРаскрасьте дерев'яну скриньку в обрані вами кольори і прикрасьте його перекладними картинками. Зробіть корисну та красиву річ своїми руками! З цим набором для творчості дівчинка може прикрасити свою кімнату прекрасної скринькою ручної роботи з дзеркалом. В такому скриньці можна зберігати намисто, браслети, каблучки і інші прикраси. Підходить для розвитку творчих здібностей, смаку, уяви. З набором можна освоїти навички декорування, змішування кольорів, поєднання матеріалів і текстур. У комплекті: дерев'яна скриня (12 х 9 х 13 см), дзеркало, лист з перекладними картинками, подвійна клейка стрічка, фарби, кисть, паличка для наклеювання, інструкція.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356131Тіп: виготовлення ігрушекПол: для девочекМатеріал: гіпсКомплектація: гіпс, формочки, фарби, пензлик, магнітна лентаПроізводітель: 4ММодель: ПрінцессиВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МОб'яснять наукові досліди, конструювати роботів, змінювати призначення предметів, показувати фокуси, розуміти світ навколо себе, берегти природу, вивчати спадщину минулого - це лише маленький спектр великого і неповторного світу науки і фантазії від ТМ «4М». Різноманітні набори діляться по інтересам і серіям. У кожному наборі є докладна інформація, в доступній формі пояснює причинно-наслідкові зв'язки експериментів і роботи створених виробів. Такі знання залишаться назавжди, тому що вони пов'язані із захопленням і врізаються в світ дитячих відчуттів. Серія Creative Kits пропонує пофантазувати і створити своїми руками різні прикрашають інтер'єр предмети.Набор для творчості «Принцеси» (00-03528) від «4M» пропонує зліпити фігурки з магнітами або значки у вигляді маляток принцес, використовуючи гіпс, формочки і фарби. Особливий ефект фігуркам надають додаються до фарб блискітки. Набір збирається під контролем дорослих. - Вік: 5 + .- Комплектація: пакетик гіпсового порошку, 6 форм для лиття, магніти (6 шт.), Шпильки (6 шт.), Фарби, пензлик, детальна інструкція.Дополнітельно будуть потрібні: ємність для змішування і ножиці.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0382097Тіп: набір для шиття, виготовлення ігрушекПол: для девочекМатеріал: тканьРазмер: 5,5 x 27,5 x 20,5 смПроізводітель: 4ММодель: Декоративна подушка ЕдінорогВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики , зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МСшейте декоративну подушку у вигляді єдинорога з цим набором. Красива оригінальна річ ручної роботи прекрасно підходить для доповнення інтер'єру кімнати дівчинки. У наборі все необхідне і інструкція.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0454127Тіп: виготовлення іграшок, розфарбування фігурок, набір для рісованіяПол: для девочекРазмер: 6 x 28 x 21 смцвет: разноцветнийПроізводітель: 4ММодель: Малюнки на камнеВозраст: від 5 летПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для творчості від 4M Малюнки на камені містить все необхідне для створення унікальних декорованих камешков.В комплекті: 8 натуральних каменів, фарби, 1 кисть для малювання, 1 лист з перекладними картинками, 13 пластикових гуртків для очей, 1 паличка для наклеювання і докладна інструкція.Переведіте картинку по інструкції на камінь, розфарбуйте і Доріс фарбами і пензлем тварина. Чудо-камінчик готовий! Веселе малярство на каменях для розкриття творчих і художніх здібностей дитини, розвитку його уяви і фантазії, навичок дрібної моторики, колірного сприйняття. Авторськими кам'яними витворами можна прикрасити будинки що завгодно, сфотографувати їх і поділитися в соціальних мережах, зробити оригінальний подарунок друзям і родним.Комплект для творчості серії KidzMaker підійде дітям від 5 років. Такий набір для розвитку - справжня творча майстерня для дитини.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0454128Тіп: декорування, набір для створення сумкіПол: для девочекРазмер: 6 x 28 x 21 смцвет: краснийПроізводітель: 4ММодель: Сумочка своїми рукаміВозраст: від 5 летПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для юних дизайнерів містить все необхідне для створення яскравого аксесуара для модниць своїми руками. Змайструєте сумочку зі штучної шкіри і прикрасьте її вишивкою і стразами. Набір для розвитку творчих навичок, дозволяє створити оригінальну і практичну річ ручної роботи.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356134Тіп: розфарбування фігурокПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: пластікКомплектація: маска, краскіПроізводітель: 4ММодель: Розмалюй світиться маскуВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для творчості 4М "Розмалюй світиться в темряві маску" (00-03333) Спробуйте власноруч розфарбувати маску за допомогою спеціальних фарб. На білому тлі маски можна створити самі незвичайні узори і комбінації. Цікаво й те, що створена дитиною маска, завдяки флуоресцентним фарбам буде світитися в темряві. Розвиває: - Уява / Фантазію - Дрібну моторику - Творчі здібності - Кольорове сприйняття - Емоційне благополуччя - Сенсорні навички.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0381964Тіп: розфарбування фігурок, набір для рісованіяПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: пластікПроізводітель: 4ММодель: Весела маскаВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4мс цим набором можна створювати оригінальні маски для свята або гри, розфарбовуючи шаблони в різні кольори. У наборі є світяться фарби та клей з блискітками. Завдяки їм вироби будуть світитися в темряві і блищати на світлі.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0381951Тіп: розпис по кераміці, виготовлення іграшок, розфарбування фігурокПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: гіпс, пластікРазмер: 5 x 21,3 x 18,2 смПроізводітель: 4ММодель: Морські обітателіВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МСоздайте кольорові магніти або значки з допомогою формочок і гіпсу, пензлики і фарб. Вироби можуть стати оригінальними подарунками для друзів.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0409534Тіп: набір для аплікації, виготовлення ігрушекПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: пластікРазмер: 2 x 28 x 18 смцвет: разноцветнийПроізводітель: 4ММодель: Казкові крісталлиВозраст: від 5 летПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4мс цим набором легко створити барвисту мозаїку з бісеру (набір в асортименті). У комплекті трафарет на прозорій основі, бісер різних кольорів, клей. Готову картину можна закріпити на вікні і насолоджуватися її яскравими квітами в сонячний день.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0346760Тіп: набір для лепкіПол: для девочекМатеріал: гіпсПроізводітель: 4ММодель: ФеіВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для творчості 4М "Феї" ( 00-03524) Створіть кольорові магніти на холодильник або значки на одяг за допомогою формочок і гіпсу, пензлики і фарб своїми руками! Зробіть розчин з гіпсу, залийте його в шість формочок, а коли висохне, розфарбуйте отримані фігурки спеціальними фарбами - готово. Прикрасьте вироби блискітками з набору. Відмінно підійде, як сувенір і подарок.Развівает: - Уява / Фантазію - Дрібну моторику - Творчі здібності - Кольорове сприйняття - Емоційне благополуччя - Сенсорні навикі.Компанія 4M - всесвітньо відомий виробник креативних навчальних ігор найвищої якості для дітей. Безпека вироблених іграшок для дитини незалежно від способів використання - одна з головних особливостей 4М.Прі виготовленні продукції фахівцями компанії використовуються гіпоалергенні безпечні матеріали, які пройшли суворий лабораторний контроль за стандартами ЄС та США.Обучающіе гри бренду 4М допомагають дитині розвинути критичне мислення, вміння аналізувати і засвоювати нову інформацію в формі захоплюючого розваги. Вони пробуджують в малюка інтерес до прикладної стороні природних наук.
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0382235Тіп: набір для шиття, виготовлення ігрушекПол: для девочекПроізводітель: 4ММодель: Шиття Лялька з щенкомВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МПростой комплект для шиття дає можливість створити ляльку ручної роботи з повсті. У комплекті: розкроєна тканину для складових частин ляльки і її цуценя, квітчаста тканина для сукні, 3 мотка ниток, 2 пластикові голки, м'який наповнювач, декоративні стрічки, докладна інструкція з малюнками. Набір містить усі необхідні предмети (крім ножиць) для виготовлення іграшки своїми руками. З ним можна освоїти три види швів, проявити творчі здібності, розвинути почуття прекрасного, створити оригінальну ляльку.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356110Тіп: виготовлення ігрушекПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: гіпс, пластікКомплектація: гіпс, формочки, фарби, пензлик, магнітна лентаПроізводітель: 4ММодель: ДінозавриВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МОб'яснять наукові досліди, конструювати роботів, змінювати призначення предметів, показувати фокуси, розуміти світ навколо себе, берегти природу, вивчати спадщину минулого - це лише маленький спектр великого і неповторного світу науки і фантазії від ТМ «4М». Різноманітні набори діляться по інтересам і серіям. У кожному наборі є докладна інформація, в доступній формі пояснює причинно-наслідкові зв'язки експериментів і роботи створених виробів. Такі знання залишаться назавжди, тому що вони пов'язані із захопленням і врізаються в світ дитячих відчуттів. Серія Creative Kits пропонує пофантазувати і створити своїми руками різні прикрашають інтер'єр предмети.Набор для творчості «Динозаври» (00-03514) від «4M» пропонує зліпити фігурки з магнітами або значки у вигляді зниклих доісторичних ящерів, використовуючи гіпс, формочки і фарби. Особливий ефект фігуркам надають фарби, що світяться в темряві. Набір збирається під контролем дорослих. Вік: 5 + .Комплектація: пакетик гіпсового порошку, 6 форм для лиття, магніти (6 шт.), Шпильки (6 шт.), Фарби, пензлик, детальна інструкція. Додатково будуть потрібні: ємність для змішування і ножиці.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0379821Тіп: виготовлення іграшок, розфарбування фігурокПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: гіпсПроізводітель: 4ММодель: Домашні пітомциВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МСоздайте кольорові магніти або значки з допомогою формочок і гіпсу, пензлики і фарб. Вироби можуть стати оригінальними подарунками для друзів.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356111Тіп: виготовлення ігрушекПол: для хлопчиків і девочекМатеріал: гіпс, пластікКомплектація: гіпс, формочки, фарби, пензлик, магнітна лентаПроізводітель: 4ММодель: Космічні об'ектиВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МОб'яснять наукові досліди, конструювати роботів, змінювати призначення предметів, показувати фокуси, розуміти світ навколо себе, берегти природу, вивчати спадщину минулого - це лише маленький спектр великого і неповторного світу науки і фантазії від ТМ «4М». Різноманітні набори діляться по інтересам і серіям. У кожному наборі є докладна інформація, в доступній формі пояснює причинно-наслідкові зв'язки експериментів і роботи створених виробів. Такі знання залишаться назавжди, тому що вони пов'язані із захопленням і врізаються в світ дитячих відчуттів. Серія Creative Kits пропонує пофантазувати і створити своїми руками різні прикрашають інтер'єр предмети.Набор для творчості «Космічні об'єкти» (00-03546) від «4M» пропонує зліпити і розфарбувати фігурки з магнітами у вигляді представника позаземних світів - космонавта, зорельота, ракети і двох планет, використовуючи гіпс, формочки і фарби. Особливий ефект фігуркам надають фарби, що світяться в темряві. Набір збирається під контролем взрослих.Комплектація: пакетик гіпсового порошку, 6 форм для лиття, магніти (1 смужка), фарби (6 шт.), Пензлик, детальна інструкція.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0379805Тіп: набір для плетеніяПол: для хлопчиків і девочекРазмер: 27,5 x 5,5 x 20,5 смПроізводітель: 4ММодель: Амулет Ловець сновВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МСмастеріте амулет ловець снів повісьте його над своїм ліжком. Талісман затримає всі погані сни і пропустить тільки добрі. Це також прекрасна прикраса в етнічному стилі для кімнати.
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356119Тіп: набір для вишіваніяПол: для девочекМатеріал: тканина, пластікКомплектація: тканина, нитки, іголкіПроізводітель: 4ММодель: ВишівкаВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для творчості 4М "Вишивка" (00-02763) Пояснювати наукові досліди, конструювати роботів, змінювати призначення предметів, показувати фокуси, розуміти світ навколо себе, берегти природу, вивчати спадщину минулого - це лише маленький спектр великого і неповторного світу науки і фантазії від ТМ «4М». Різноманітні набори діляться по інтересам і серіям. У кожному наборі є докладна інформація, в доступній формі пояснює причинно-наслідкові зв'язки експериментів і роботи створених виробів. Такі знання залишаться назавжди, тому що вони пов'язані із захопленням і врізаються в світ дитячих відчуттів. Серія Creative Kits пропонує пофантазувати і створити своїми руками різні прикрашають інтер'єр предмети.С допомогою набору "Вишивка" можна навчитися 10-ти різних видів вишивки. І створити своїми руками маленькі подушку або сумку з простими візерунками. Вишивання розвиває дрібну моторику рук, уважність, усідчівость.Особенності: - Безпечні пластикові голки; - Розвиває фантазію; - Прищеплює любов до рукоділля.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0454126Тіп: виготовлення ігрушекПол: для девочекРазмер: 6 x 28 x 21 смцвет: разноцветнийПроізводітель: 4ММодель: ПомпониВозраст: від 5 летПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для творчості від 4M Помпони для створення прикрас-кульок з ниток у вигляді чарівних мордочок тварин. Простий у використанні ткацький інструмент з коробки дозволяє виготовити 6 веселих помпонів: собаку, кішку, єдинорога, зайця, жабу, лісіцу.В комплекті є все необхідне: інструмент для створення помпонів, 6 мотків різнокольорових ниток, вирізані тканинні заготовки для мордочок, клапоть рожевої тканини , 14 пластикових гуртків для очей і 6 для носів, 2 голки, тюбик клею, кольорова інструкція з картинками. Озбройтеся ножицями - і за роботу! Симпатичні помпони своїми руками - це оригінальний подарунок рідним і друзям. А також ці кульки з ниток прикрасять рюкзак або шапку.Развівающій комплект із серії KidzMaker підходить для творчих занять дітям від 5 років. Такий набір для розвитку особливо сподобається дівчаткам, які люблять рукоділля.
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0379816Тіп: набір для вязаніяПол: для девочекПроізводітель: 4ММодель: В'язання крючкомВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор для в'язання гачком ідеально підходить для дітей і початківців, розвиває дрібну моторику та творчі здібності. Зв'яжіть три різні речі з цим комплектом: підставку для чашки, декоративну серветку, дитячу сумочку. Виробами можна ділитися з друзями! У наборі: 2 гачка для в'язання, 1 пластикова голка, 7 мотків з кольоровими нитками, докладна інструкція з зображеннями для правші і лівші.
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0382443Возрастная група: від 3 летПроізводітель: 4ММодель: Сяючі наклейки Місяць і зірки, 13 штПол: для дівчаток і мальчіковМатеріал: пластікГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МНабор містить світяться в темряві наклейки. Ними можна прикрасити стелю або стіни в кімнаті.
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0381969Тіп: набір для плетіння, набір для створення украшенійПол: для девочекМатеріал: пластікРазмер: 5 x 21,3 x 18,2 смПроізводітель: 4ММодель: Наручний часиВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4мс цим набором можна створити стильні наручний годинник. Сплетіть три кольорових браслета з паракорд (міцного шнура). Прикріпіть електронний годинник і застібки. Браслети легко міняти під настрій.
  488 грн
  526 грн
  Пазл 3D Принцеси (00-04718) 4М
  Вік Від 4 років / Аудиторія Для дітей
  Код товару: U0422076Колічество елементів: 20Тематіка: казкові персонажіПроізводітель: 4ММодель: 3D ПрінцессиТіп: Об'ємний пазлВозраст: з 4 летПол: для девочекМатеріал: картонПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МЦветной пазл на тему Принцеси з 6 фігурками тварин, які потрібно зібрати, і сценою для гри з 9 фрагментів класичного пазла (в готовому вигляді 49 х 49 см). У наборі також є інструкція у вигляді картинок. Тривимірний пазл підходить для гри на підлозі або великому столі. Збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, дрібної моторики, вчить бачити зв'язок між частиною і цілим.
  488 грн
  526 грн
  Пазл 3D Русалки (00-04719) 4М
  Вік Від 4 років / Аудиторія Для дітей
  Код товару: U0422077Колічество елементів: 20Тематіка: казкові персонажіПроізводітель: 4ММодель: 3D РусалкіТіп: Об'ємний пазлВозраст: з 4 летПол: для девочекМатеріал: картонПрімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МЦветной пазл на тему Русалки з 6 фігурками тварин, які потрібно зібрати, і сценою для гри з 9 фрагментів класичного пазла (в готовому вигляді 49 х 49 см). У наборі також є інструкція у вигляді картинок. Тривимірний пазл підходить для гри на підлозі або великому столі. Збирання пазлів сприяє розвитку образного і логічного мислення, довільної уваги, дрібної моторики, вчить бачити зв'язок між частиною і цілим.
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0356129Тіп: виготовлення ігрушекПол: для девочекМатеріал: папір, тканьКомплектація: лялька, нитки, клей, олівці, трафарет для ліцаПроізводітель: 4ММодель: Лялька-феяВозраст: від 8 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4МОб'яснять наукові досліди, конструювати роботів, змінювати призначення предметів, показувати фокуси, розуміти світ навколо себе, берегти природу, вивчати спадщину минулого - це лише маленький спектр великого і неповторного світу науки і фантазії від ТМ «4М». Різноманітні набори діляться по інтересам і серіям. У кожному наборі є докладна інформація, в доступній формі пояснює причинно-наслідкові зв'язки експериментів і роботи створених виробів. Такі знання залишаться назавжди, тому що вони пов'язані із захопленням і врізаються в світ дитячих відчуттів. Для створення ляльки в комплекті "Лялька-фея" є все необхідне: м'яка лялька, хвіст Русалки, прикраси, нитки, карандаші.Когда Фея буде зроблена, вона отримає своє власне свідоцтво про рожденіі.Такой лялькою можна гратися або поставити на самому видному місці. У будь-якому випадку малятко буде задоволена результатами своїх трудов.Русалочка також може бути відмінним подарунком, зробленим дитиною своїми рукамі.Комплектація: лялька, стрічки, блискітки, шовкові квіти, крильця, свідоцтво про народження, бісер, нитки, клей, крейда, рулон дроту, двосторонній скотч, інструкція.
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Код товару: U0382110Тіп: малювання піском, набір для рісованіяПол: для девочекМатеріал: пісок, Клей, пластікРазмер: 1 x 32 x 21,3 смПроізводітель: 4ММодель: Пісочне мистецтво ЕдінорогВозраст: від 5 летГарантія, міс: 6Прімечаніе: Виробник може змінювати властивості, характеристики , зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попереднього уведомленіяБренд: 4мс цим набором легко створити красиві картинки з піску. Відокремлюйте по шматочку захисну плівку з клейкою основи на заготівлі та акуратно посипайте кольоровим піском з трубочок. У наборі: дві заготовки з липкою основою, 2 рамочки для готових картинок, 8 різнокольорових трубочок з піском.