triangle

3pommes

  Категорія
  Приналежність
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  Довжина виробу
  Країна виробництва
  На товар діє Black
  Сезонність Демісезон / Тип Без наповнювача / Колір Білий / Довжина виробу Подовжене
  Шикарна хутряна куртка із золотим краплену і капюшоном з вушками. Ваша дівчинка завжди буде в центрі уваги в такому вбранні.
  395 грн
  920 грн
  Шорти 3pommes сині кежуали

  Бермуди сині для хлопчика від 6 до 18 місяців . 3Pommes - це французький бренд із 40-річним досвідом. Колекції повсякденного вбрання 3Pommes веселі та грайливі, створені супроводжувати дітей на всіх етапах дитинства від 1 місяця до 12 років. бренду, названого на честьМетою французького виразу "три яблука високий", щоб описати зріст дитини і зробити моду доступною для всіх. Завдяки широкій кольоровій палітрі та ряду тканин, оригінальним принтам та модним кроям, 3 Pommes залишається вірним своєму керівному принципу: максимальна креативність, мінімальна ціна.

  Бавовняні шорти.
  Колір Темно-фіолетовий / Візерунок Однотонний / Стиль Кежуал
  Легінси фіолетові для дівчинки від 3 до 4 років . 3Pommes - це французький бренд із 40-річним досвідом. Колекції повсякденного вбрання 3Pommes веселі та грайливі, створені супроводжувати дітей на всіх етапах дитинства від 1 місяця до 12 років. бренду, названого на честьМетою французького виразу "три яблука високий", щоб описати зріст дитини і зробити моду доступною для всіх. Завдяки широкій кольоровій палітрі та ряду тканин, оригінальним принтам та модним кроям, 3 Pommes залишається вірним своєму керівному принципу: максимальна креативність, мінімальна ціна.
  Колір Рожевий / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Візерунок Малюнок / Стиль Кежуал