triangle

2E

  2E: Зарядні пристрої (зарядки) для смартфонів і мобільних

  Вибір Kasta

  Комплект складається з автомобільного зарядного пристрою з двома портами USB 2.0 і кабелю-розгалуджувача з коннекторами Lightning / microUSB / Type-C. Кабель призначений для підзарядки і синхронізації мобільних пристроїв.
  Вибір Kasta

  Зарядний пристрій 2E Car Mount Rotating Wireless Charger, 5W, black (2E-WCQ01-03) Автомобільне бездротове зарядний пристрій 2 Е. Захист від: короткого замикання, перезаряду, надмірного розряду, перевантаження по струму. Сумісно зі смартфонами з вбудованим Qi.Современние технології стають незамінними в нашому житті. Щороку з'являються цікаві новинки, які заслуговують на увагу. Великим попитом користуються бездротові зарядки - аксесуари, які застосовують електромагнітну індукцію.Аксессуари, створені за технологією WPC, мають індикаційні котушки. Такі ж котушки повинні бути в смартфоні (годиннику або інших гаджетах). Одна котушка виступає приймачем, інша - передавачем електрики. Коли в магнітне поле потрапляє смартфон, його акумулятор починає заряжаться.По стандарту Qi передача енергії можлива в тому випадку, коли відстань між двома пристроями не перевищує 5 см. Більшість сучасних індукційних зарядок - невеликі панелі, на яких заряджаються смартфони.Зарядка починається автоматично після розміщення апарату на бездротової станції.
  Вибір Kasta

  Зарядний пристрій 2E Wireless Charging Pad, 10W, black (2E-WCQ01-02) Бездротове зарядний пристрій 2 Е. Захист від: короткого замикання, перезаряду, надмірного розряду, перевантаження по току.По стандарту Qi передача енергії можлива в тому випадку, коли відстань між двома пристроями не перевищує 5 см. Більшість сучасних індукційних зарядок - невеликі панелі, на яких заряджаються смартфони.Аксессуари, створені за технологією WPC, мають індикаційні котушки. Такі ж котушки повинні бути в смартфоні (годиннику або інших гаджетах). Одна котушка виступає приймачем, інша - передавачем електрики. Коли в магнітне поле потрапляє смартфон, його акумулятор починає заряжаться.Індукціонние пристрої не можуть функціонувати без проводів. Смартфони, планшети або розумні годинник не підключають до зарядки. Сам пристрій необхідно підключати до USB, адаптера харчування. Виконується це дію з використанням кабелю.
  Вибір Kasta

  Зарядний пристрій 2E 4 USB Output A / B / C / D: DC5.0V / 4.2A, cable 1.27m, white (2E-WC4USBM1.27-W) Зарядний пристрій виконаний з міцного глянсового полікарбонату білого кольору. Для харчування використовується гніздо 220В, а для зарядки мобільного пристрою один роз'єм з силою струму 4.2А.Ізначально кожен гаджет оснащується оригінальним зарядним пристроєм від виробника. Воно підходить для купленої моделі, має тривалий термін експлуатації і відповідає всім вимогам і нормам. Якщо зарядка для телефону вийшла з ладу і потрібна заміна, потрібно правильно її підібрати. Мережеві. Йдуть в комплекті до кожного телефону. Вони діляться на імпульсні і трансформаторні. Останні стійкі до перепадів напруги в мережі і мають запас струму. Автомобільні. Підходять для використання в дорозі. Універсальні. Універсальний зарядний пристрій для телефону або «жаба» підходить для всіх моделей. Воно заряджає сам акумулятор, чим і обумовлена його універсальність. Оснащується гніздом USB і декількома роз'ємами для кабелів з конекторами всіх типів.
  Вибір Kasta
  Вибір Kasta

  Можна використовувати як в автомобілі, так і в офісі / вдома. Верхня частина зарядного пристрою - знімна.
  Вибір Kasta

  Зарядний пристрій 2E USB Wall Charger USB: DC5V / 2.1A, white (2E-WC1USB2.1A-W) Універсальне мережевий зарядний пристрій Dual Wall Charger від 2E з роз'ємом USB ідеально підійде для зарядки мобільних устройств.Ізначально кожен гаджет оснащується оригінальним зарядним пристроєм від виробника. Воно підходить для купленої моделі, має тривалий термін експлуатації і відповідає всім вимогам і нормам. Якщо зарядка для телефону вийшла з ладу і потрібна заміна, потрібно правильно її підібрати. Мережеві. Йдуть в комплекті до кожного телефону. Вони діляться на імпульсні і трансформаторні. Останні стійкі до перепадів напруги в мережі і мають запас струму. Автомобільні. Підходять для використання в путі.Універсальние. Універсальний зарядний пристрій для телефону або «жаба» підходить для всіх моделей. Воно заряджає сам акумулятор, чим і обумовлена його універсальність. Оснащується гніздом USB і декількома роз'ємами для кабелів з конекторами всіх типів.
  Вибір Kasta

  Комплект складається з мережевого зарядного пристрою і кабелю Lightning для підзарядки і синхронізації мобільних пристроїв.
  На товар діє Black
  Вихідний струм, А 2.4 / Вихідний роз'єм USB / Функції Швидка зарядка Fast Charge
  Унівверсальное автомобільний зарядний пристрій Dual Сar Charger від 2E з двома роз'ємами USB ідеально підійде для одночасної зарядки декількох мобільних пристроїв. Вихідна напруга: до 5 В Сила струму 2.4 A.