triangle

27KIDS

  На товар діє Black
  Колір Комбінований / Фасон Джемпер / Візерунок Малюнок / Стиль Кежуал / Довжина рукава Довгий
  Светр виконаний з якісної тканини. Деталі: манжети на рукавах і по низу вироби; светрик виконаний з малюнком у вигляді динозавра. У нашому светрики Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Темно-сірий / Фасон Джемпер / Візерунок Малюнок / Стиль Кежуал / Довжина рукава Довгий
  Светр виконаний з якісної тканини. Деталі: манжети на рукавах і по низу вироби; декорований малюнками у вигляді динозавриків. У нашому светрики Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Комбінований / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Крій Прямий / Довжина рукава Довгий
  Світшоти виконаний з якісної тканини, яка легка в догляді. Деталі: на рукавах і внизу вироби встановлені манжети; спереду декорований малюнком. У нашому світшот Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Жовтий / Склад 100% бавовна / Сезонність Демісезон / Візерунок Малюнок
  Лонгслів виконаний з якісної тканини, яка легка в догляді. Деталі: спереду декорований малюнком. У нашому лонгсліви Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Комбінований / Фасон Брючний / Стиль Спортивний / Візерунок Напис / Матеріал Трикотаж, Бавовна
  Бавовняний дитячий костюм виконаний з якісної тканини, яка легка в догляді. Деталі: на штанях спереду два зручних кишені; внизу на штанях манжети; на кофті зручний капюшон; на рукавах і внизу вироби встановлені манжети; в якості декору на кофті напис. У нашому костюмі Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Сезонність Зима / Колір Чорний
  Великий вибір дитячого куртка виконана з якісного матеріалу, який простий у догляді. Розрахована на ранню весну або теплу зиму. Деталі: спереду встановлена блискавка, яка прикривається вітрозахисної планкою, два стильних накладних кишені, на рукавах і каптурі встановлені світловідбиваючі елементи.В нашої куртці Ваш малюк буде відчувати себе комфортно.
  На товар діє Black
  Колір Сіро-голубий / Матеріал Бавовна / Візерунок Малюнок / Фасон рукава Реглан
  Реглан виконаний з якісної тканини, яка легка в догляді. Деталі: спереду декорований малюнком. У нашому реглані Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Сіро-синій / Сезонність Зима
  Дитячий утеплений худі для хлопчика виконаний з якісної ткані.Деталі: манжети на рукавах і по низу вироби; декорований лампасами, блискавкою на горловині, є зручний капюшон.В нашому худі Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Чорний / Матеріал Трикотаж, Бавовна / Фасон Джоггери / Висота посадки Середня талія / Візерунок Однотонний
  Штани дитячі без утеплювача, виконані з якісної тканини, яка легка в догляді. Деталі: спереду два зручних кишені; внизу на штанях манжети; в якості декору на одній штанини спереду встановлена блискавка. У наших штанцях Ваш малюк буде відчувати себе комфортно і виглядати стильно.
  На товар діє Black
  Колір Сірий / Візерунок Меланж / Стиль Кежуал / Сезонність Демісезон
  Гольф приталеного крою, комір-стійка, виконаний з якісного трикотажу, який легкий у догляді.